فروشگاه چی نیاز داری

ماهینی: سیدجلال سوپرمن پرسپولیس است

ماهینی

ماهینی: سیدجلال سوپرمن پرسپولیس است

به گزارش "ورزش سه"، حسین ماهینی بعد از برد تیمش مقابل الجزیره گفت: جا دارد بابت این برد به هواداران تبریک بگویم. حدود ۸۵ تا ۹۰ هزار نفر به ورزشگاه آمدند و خدا را شکر شرمنده آنها نشدیم. در بازی رفت و برگشت مستحق کسب پیروزی بودیم. از حریف‌مان برتر بودیم، اما استرس باعث شد آن بازی همیشگی را انجام ندهیم. خدا را شکر در نهایت برنده شدیم.

ماهینی در مورد روی زمین افتادن بازیکنان الجزیره تصریح کرد: این کار آنهاست. از دقیقه یک این کار را انجام دادند، خدا را شکر با گل دقیقه پایانی سیدجلال حسینی توانستیم به مرحله بعد برویم.

مدافع پرسپولیس در مورد اینکه سرمربی الجزیره قبل از بازی اعلام کرده بود مگر کاپیتان پرسپولیس سوپرمن است، گفت: بله، کاپیتان ما سوپرمن ما است.

ماهینی

ماهینی در رابطه با اینکه در اواخر بازی خودش را روی زمین انداخت و باعث خوشحالی هواداران شد، خاطرنشان کرد: رفتار بازیکنان الجزیره روی اعصاب همه بود. ما هم خواستیم این کار را تلافی کنیم تا مزه این رفتار را بچشند. فوتبال جوانمردانه فیفا این چیزها را نمی‌پذیرد اما حریف دائم روی زمین می‌افتاد.

وی در مورد اینکه در لیست تیم ملی نام او نبود، عنوان کرد: من به عنوان یک ایرانی برای دوستانم و تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشند. با فوتبال می‌توان غم‌های مردم را از بین برد و امیدوارم تیم ملی در جام جهانی موفق شود.

منبع:ورزش سه

0.00 0
  • نویسنده : مرضیه غفاری
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/02/25
  • تعداد مشاهده : 123 بار
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید


اخبار سیاسی _ اقتصادی _ اجتماعی

پربیننده ترین خبرها


اخبار فرهنگی _ هنری