فروشگاه چی نیاز داری

«عاشقی در هانوی» در انتظار پروانه ساخت/ مذاکره با یانگوم

هانوی

«عاشقی در هانوی» در انتظار پروانه ساخت/ مذاکره با یانگوم

به گزارش صبا، فیلم سینمایی «عاشقی در هانوی» به کارگردانی قربان محمدپور که محصول مشترک ایران، کره جنوبی و ویتنام است قرار است  به زودی ساخته شود. سال گذشته عوامل این گروه برای بازدید از لوکیشن و بازیگران به کشور ویتنام سفر کرده بودند.

بنابراین گزارش، کارگردان این فیلم سینمایی پس از دریافت پروانه ساخت برای انتخاب بازیگر کره ای، راهی کره جنوبی می شوند و قرار است چند بازیگر کره ای نیز در این فیلم ایفای نقش کنند. همچنین سازندگان این فیلم فیلم سینمایی از لی‌یونگ‌ آئه (leeyoung-Ae) که مردم ایران او را با نام یانگوم می‌شناسند دعوت به همکاری کرده اند. فیلم هایی که در کره ساخته می شود در چین هم اکران می شوند و اکران چین برای این گروه بسیار مهم است.

هانوی

همچنین قربان‌ محمدپور در تلاش است فیلم «دخترشیطان» که در حال حاضر مراحل فنی خود را سپری می کند در چین هم اکران کند.

قربان محمدپور کارگردان این فیلم سینمایی پیش از این فیلم های «زبان مادری»،«دل بی قرار»،«آنچه مردان درباره زنان نمی دانند»،«سلام بمبئی» و «دخترشیطان» را ساخته است که فیلم آخر او هنوز اکران نشده است.

منبع:صبا

0/00 0
  • نویسنده : مرضیه غفاری
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/02/26
  • تعداد مشاهده : 103 بار
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

اخبار فرهنگی _ هنری

‍ کارگریزی نیروی کار کدام استان‌ها، بیشتر صدای فعالان اقتصادی را درآورده است؟

نبود فرهنگ کار مناسب در کشور باعث شده است تا کارگریزی و کم کاری متاسفانه به یک عادت بد در نیروی کار جامعه تبدیل شود. کارگریزی عمومی و ضعف فرهنگ کار در جامعه که یکی از موانع موجود بر سر راه کسب و کار‌ها می‌باشد، در یک سال اخیر به مانع جدی تری تبدیل شده است. در تابستان ۹۷ شدت و ضعف این مانع در استان‌های مختلف، متفاوت بوده است.
ادامه خبر