فروشگاه چی نیاز داری

اسپینر

گران ترین اسپینر

گران ترین اسپینر های دنیا

لوکس ترین اسپینرهای دنیا چه قیمتی دارند؟

فیجت اسپینر وسیله ای جهت سرگرمی، افزایش تمرکز و تعادل می باشد. اسپینر ها از پلاستیک، فلز و حتی شیشه ساخته میشوند. وقتی که از فلز برای ساخت اسپینر استفاده میشود، قیمت اسپینر میتواند اوج بگیرد. هرچه فلز گرانبها تر شود در کنار هنر و ظرافت کار، قیمت اسپینر بالاتر می رود.

ادامه مطلب

فیجت اسپینر

فیجت اسپینر ، بهترین مدل کدام است

مقایسه فیجت اسپینر ها:

فیجت اسپینر ها طرفدارن زیادی در دنیا دارند. فیجت اسپینر ها از جنس های مختلف فلزی، پلاستیکی، چوبی، شیشه ای و طلقی ساخته میشوند.طرح ها و رنگ های اسپینر ها در جذب مصرف کنندگان و قیمت اسپینر تاثیر ویژه ای دارد. اما بین یک مدل، کدام جنس کیفیت بهتری دارد و سرعت چرخش و زمان چرخش بیشتری دارد.

ادامه مطلب

ساختن اسپینر با چسب

آموزش ساخت اسپینر ضد استرس

آموزش ساخت اسپینر ساده، اسپینر فلزی و اسپینر کاغذی :

همانطور که در مقاله قبلی اسپینر چیست؟ توضیح دادیم اسپینرها حرکت چرخشی دارند و این بخاطر استفاده از بلبرینگ در ساختار آن است.طرز ساخت اسپینر ها خیلی ساده است و با کمی وقت و خلاقیت میتوانید ایده های منحصر بفردی برای ساخت آن بدهید.

ادامه مطلب

اسپینر

اسپینر چیست + فیلم

اسپینر spinner چیست و چه کاربردی دارد؟

اسپینر یا فیجت اسپینر (fidget spinner)ها اسباب بازی پلاستیکی یا فلزی هستندکه در مرکز آن بلبرینگ قراردارد چرخش زیبای اسپینر ها موجب سرگرم شدن و افزایش تمرکز استفاده کننده از اسپینر می شود و میتوان گفت اسباب بازی اسپینر  که از بلبرینگ، پلاستیک یا فلز ساخته میشود به علت حرکت چرخشی و تعادلی که دارد، محبوب شده است. 

ادامه مطلب