فروشگاه چی نیاز داری

معلومات عمومی

افزایش اطلاعات عمومی قسمت 2

اگر قصد افزایش معلومات عمومی خود دارید این مقاله را حتما بخوانید. داشتن اطلاعات عمومی مستلزم داشتن اطلاعات در زمینه های مختلف است. 
ادامه مطلب

اختراعات اکتشافات

اختراعات مهم جهان به همراه نام مخترع و ملیت

در این مقاله برای افزایش اطلاعات عمومی شما یک جدول از اختراعات مهم و پایه به همراه نام مخترع، ملیت و سال اختراع آورده ایم.
ادامه مطلب

اختراعات اکتشافات

لیست اکتشافات مهم رشته های فیزیک، شیمی و پزشکی

جهت بالا بردن اطلاعات عمومی، لازم است اکتشافات مهم و پایه در رشته های فیزیک، شیمی و پزشکی را بدانید. در اینجا جدولی شامل نام اکتشاف، نام کاشف، ملیت و سال اکتشاف آورده شده است.
ادامه مطلب

اطلاعات عمومی

اطلاعات عمومی و دانستنی های مختلف - قسمت 1

داشتن اطلاعات عمومی یک امتیاز برای فرد محسوب میشود. در گفتگو ها و مسابقات این اطلاعات خیلی کمک کننده هستند. مباحث اطلاعات عمومی بصورت دانستنی ها، آیا میدانید و آیا میدانستید در منابع مختلف وجود دارد و ما سعی بر آن داریم در قسمت های مختلف این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم.
ادامه مطلب

تبریک روز دختر

جدیدترین عکس نوشته روز دختر

تاریخ اول ذی القعده سالگرد ولادت حضرت معصومه (ص) می باشد که در کشور عزیزمان این روز را به نام دختران ثبت کردند و روز دختر نام گرفت. دختران سرزمین همیشه جاوید ایران، روزتان مبارک. شما مادران فردای این دیار هستید و آرزو میکنیم، دختران شجاع و با عزت امروز، مادران پرتوان و فهیم آینده باشید. به همین منظور عکس نوشته های تبریک روز دختر را تقدیم عزیزان میکنیم.
ادامه مطلب

پاک کردن شمع

پاک کردن شمع از روی وسایل خانه + فیلم

چگونه لکه شمع را براحتی از روی وسایل خانه پاک کنیم . در این فیلم ترفندهای کاربردی که مورد نیاز همه است نیز آموزش داده شده است.

ادامه مطلب

رسوب زدایی وسایل حمام

از بین بردن رسوب دوش + فیلم

چگونه رسوب دوش را براحتی از بین ببریم و چند ترفند دیگر را در این فیلم ببینید:
ادامه مطلب

آموزش ساخت قاب موبایل

آموزش ساخت قاب موبایل با چسب حرارتی + فیلم

در فیلم زیر یاد میگیرید چطور با چسب حرارتی قاب موبایل در طرحهای زیبا و متنوع برای گوشی خود درست کنید. میتوانید در چند رنگ و طرح برای خود قاب موبایل آماده کنید و آنرا با کیف یا شال و لباس خود ست کنید.

ادامه مطلب

دوچرخه سوار مسن

مسن ترین دوچرخه سوار

دوچرخه سوار 105 ساله!

رابرت مارشان Robert Marchand فرانسوی 105 ساله، روز چهارشنبه پس از دوچرخه سواری 14 مایل در یک ساعت، رکورد جهانی جدید بجای گذاشت.به گزارش آسوشیتد پرس، مارشان در حالیکه تماشاگران اورا ایستاده تشویق میکردند و "رابرت رابرت "می گفتند به خط پایان رسید.

ادامه مطلب

عکس سلفی

خطرناک ترین سلفی های دنیا

سلفی های خطرناک:

سلفی های خطرناک  شاید برای دیدن جالب باشند ولی عاقلانه به نظر نمیرسند و شاید افراد ی که در این عکس ها نگاه میکنید دچار سانحه و آسیب شده باشند. اگر چه امروزه انداختن عکس سلفی طرفدار زیاد دارد ولی این به معنی انداختن سلفی های احمقانه نیست. 

ادامه مطلب