تکنولوژی

بهترین پاور بانک

با 12 پاوربانک برتر سال 2018 آشنا شوید

 12 مورد از بهترین پاوربانک های موجود در بازار را بررسی کرده ایم تا با توجه به نیاز و کاربرد خود بتوانید بهترین شارژر همراه را پیدا کنید. در صورتی که ظرفیت بالا برایتان مهم باشد یا طراحی زیبا، کوچکی و قابل حمل بودن یا حتی مقاومت در برابر ضربه و شوک. با ما همراه باشید تا بهترین پاوربانک های سال 2018 را بشناسید.

ادامه مطلب

Speed up the phone

ترفندهای کاربردی برای افزایش سرعت گوشی موبایل اندرویدی

اگر از کاربران اندروید باشید حتما می‌دانید که بعد از مدتی استفاده از گوشی با مشکلاتی از جمله پر شدن سریع رم و کند شدن روبرو خواهید شد. برای کند شدن تلفن همراه دلایل بسیاری وجود دارد که مهم ترین آن ها را شاید بتوان مشکل سیستم عامل اندروید برای مدیریت سخت افزار دانست، ولی به سادگی می توان بخش مهمی از توان سیستم عامل را برای افزایش سرعت گوشی باز پس گرفت؛ آن هم با استفاده از چند روش ساده و بدون نیاز به نصب نرم افزارهای حرفه ای. 
ادامه مطلب

ترفند تلگرام

13 ترفند جالب تلگرام که باید بدانید

تلگرام را می‌توان محبوب‌ترین اپلیکیشن پیام‌رسان در ایران دانست که با دانستن ترفندهای تلگرام مطمئنا جایگزینی برای آن پیدا نخواهید کرد. تلگرام را هم روی گوشی تلفن همراه و هم روی  کامپیوتر یا لب تاپ میتوان به طور همزمان استفاده کرد. بهتر است تا دیر نشده با ترفتدهای خاص و مخفی تلگرام آشنا شوید.

ادامه مطلب

شارژ کردن باتری موبایل

چگونه باتری گوشی را اصولی شارژ کنیم

شاید فکر کنید شارژ کردن موبایل نکته خاصی ندارد و هر موقع شارژ موبایل تمام شد، آنرا شارژ میکنیم. اما نکته مهمی که از آن غافل هستیم عمر باتری موبایل است. میتوان با رعایت بعضی موارد، عمر باتری موبایل خود را فزایش دهید.
ادامه مطلب