فروشگاه چی نیاز داری

بیوگرافی و عکس های آناشید حسینی

عکس آناشید حسینی
آناشید حسینی مدل معروف اینستاگرام که عکس های محجبه او را احتمالا دیده اید، این روزها در فضای مجازی بیشتر دیده و شنیده میشود و آن هم بخاطر انتقادها به عروسی لاکچری پسر سفیر ایران است. بله خانم سیده آناشید حسینی همسر امیرحسن مرادیان پسر سفیر ایران در کشود دانمارک هستند. در ادامه بیوگرافی و عکس های زیبای او را ببینید.

بیوگرافی آناشید حسینی:

آناشید حسینی متولد 4 بهمن 1370 و اهوازی است و در رشته معماری تحصیل کرده است . طبق گفته خودش یه معماری علاقه چندانی نداشته و از بچگی به طراحی لباس علاقه داشته است و  برای عروسک هایش لباس دوخته است.

به همین علت بعد از پایان تحصیل به کلاس خیاطی و طراحی میرود تا بتواند مانتوهای مورد نظر خود را بدوزد و طراحی کند. او این کار را تا ثبت برند حجاب ادامه داده است البته میگوید "مبلغ حجاب نیستم چون خودم در این زمینه کامل نیستم".

عکس آناشید حسینی

آناشید حسینی که خیلی از افراد او را بعنوان مدل محجبه میشناسند عکس های زیادی در فضای مجازی منتشر کرده است که هم طرفداران زیادی دارد و هم منتقدان زیاد. او میگوید دوست ندارد که بعنوان مدل و به اسم مدل او را بشناسند چون این کار را بلد نیست.

همسر آناشید حسینی:

همسر آناشید حسینی

همسر آناشید حسینی

همسر آناشید حسینی

آناشید حسینی متاهل است. همسر او آقای امیرحسین مرادیان پسر سفیر ایران در دانمارک است. جشن عروسی آناشید و امیرحسین در مرداد 97 بصورت مجلل و لاکچری برگزار شد که انتقادهای شدیدی را بدنبال داشت .

عکس های آناشید حسینی :

عکس آناشید حسینی

عکس آناشید حسینی

عکس آناشید حسینی

عکس آناشید حسینی

عکس آناشید حسینی

عکس آناشید حسینی

عکس آناشید حسینی

منبع : سایت چی نیاز داری

کپی برداری با ذکر لینک سایت مجاز است

  • نویسنده : مریم میری
    • امتیاز :
    • 1
    • 1
  • تاریخ انتشار : 1397/05/08
  • تعداد مشاهده : 5284 بار
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید