فروشگاه چی نیاز داری

پست اعتراضی رامبد جوان به اوضاع اقتصادی

رامبد جوان
اخیرا رامبد جوان بازیگر و کارگردان مطرح و محبوب مردم در صفحه شخصی خود متن اعتراضی به وضعیت اقتصادی و عملکرد مسئولین نوشته است که بازخورد های متفاوتی را در برداشته است.

پست اعتراضی رامبد جوان به اوضاع اقتصادی

سلام آقای مسئول

سلام خانم و آقای مجلس
سلام آقای دولت
سلام آقای قوه قضاییه

رامبد جوان


باور این همه سکوت از جانب شما آقایان و شاید هم خانم‌ها! خیلی برای همه ما سخته. ما که چیز زیادی از شما نمی‌خوایم. ما فقط می‌گیم بیاین با ما حرف بزنین و مشکلاتی که هممون در اون واقع شدیم رو برامون توضیح بدین تا بفهمیم که در چه شرایطی قرار گرفتیم. شاید تحملش برای هممون آسون‌تر بشه و شاید شما با گفتنش سبک‌تر بشین!


و ما هم با شنیدن حرف‌هاتون -اگه صادقانه باشه- کمک بیشتری کنیم در تحمل این روزهای سخت. گرچه مردم ما نشون دادن واقعا صبورترین، مهربون‌ترین و نجیب‌ترین مردم دنیا هستن.
ولی به‌ نظرم همینقدر شتاب‌زدگی در خریدن چیزهایی که مرتب داره قیمتشون بالا می‌ره برای اینه که هیچ‌کس با ما حرف نمی‌زنه و تحلیلی بهمون ارائه نمی‌ده. خدا نیاره اون روزی رو که قصه‌ی مسئولامون برای ما بشه مثل قصه‌ی چوپان دروغگو.


اگه از اول باهامون صادقانه حرف زده بودین الان کافی بود بگین تا سراغ چیزهایی که اقتصادمون رو تهدید می‌کنن و آسیب‌پذیرمون می‌کنن نریم.

او در ادامه افزوده است:

آقای رئیس جمهور!
هستین؟!
شما منتخب ما مردمین و محرم‌تر از مردم برای شما کسی نیست.
خانم‌ها و آقایان مجلس!
قرارمون اینه که شما مراقب اوضاع باشین و به عملکرد همه‌ی مجموعه‌ها نظارت کنین، نه اینکه بشینین و فقط تماشا کنین!


آقایان قوه قضاییه!
وجود شما برای اینه که خطاکار رو مجازات کنین و به همه‌ی مردم معرفیش کنین. اینجور که می‌بینیم یا مجازات نمی‌کنین یا به مردم معرفی نمی‌کنین که در هر دو شکل خطاکارترینین.


لطفاً لطفاً لطفاً با همه‌ی کم‌کاری‌ها، با همه‌ی خطاها و البته گاهی با همه‌ی خیانت‌هاتون! همین حالا بیاین و با مردم صادقانه حرف بزنین، قبل از اینکه دیگه گوشی برای شنیدن حرف‌هاتون وجود نداشته‌باشه.


جوان در پی‌نوشت این مطلب همچنین نوشته است: همه‌ی ما چیزهایی رو که با هزینه زیاد چه از خونواده‌هامون، جوونهامون، جوونی‌مون و... به‌دست آوردیم رو دوست داریم. هنوز خیلی از همون جوونا که الان دیگه پیر شدن جلوی چشممون دارن آب می‌شن. نذارین نسبت به همه‌ی باورها و همه‌ی گذشته‌مون احساس بدبینی و شرم داشته ‌باشیم.

 • نویسنده : مریم میری
  • امتیاز :
  • 4
  • 0
 • تاریخ انتشار : 1397/05/16
 • تعداد مشاهده : 582 بار
نظرات کاربران
مردم

مردم

        ایول آقای جوان حرف دل مارو زدی خوشم اومد.اون مسوولی که ماهی کلی پول حقوقشه معلومه براش فرقی نمیکنه پوشک 25هزاتومنی یه دفعه بشه 50تومن،برنج50تومنی یه دفعه بشه80تومن.ای خدامارو به اون کشوراسلامی آرمانیمون که مردمش ثروتمندترین،قدرتمندترین،مومن ترین باشند ومسوولانش عادلترین،باانصاف ترین وغیرتمندترین مسوول نسبت به مردمشون باشند.    آمین 
      
پاسخ دادن 0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید