فروشگاه چی نیاز داری

خبرهای داغ

خداحافظ روحانی

آیا روحانی آخرین رئیس جمهور است؟

وعده های زیبای روحانی همان چیز هایی بود که دغدغه مردم بود، کلیدی که آقای روحانی به مردم نشان دا د و اعتمادی که مردم کردند و پای صندوق رای رفتند. اما الان همه پشیمانند. آیا این ملت پشیمان از رای، دوباره اعتماد خواهند کرد. باید گفت آقای روحانی کلیدی که نشان دادی الان باید رو کنی. شاید هم آن کلید، کلید گاو صندوق پر نشدنی دولت و دولتمردان و آقازادگان بوده و فقط خواستید مردم را گول بزنید. نظرات زهرا شجاعی در این رابطه را بخوانید :
ادامه مطلب

شرایط پیش فروش ایران خودرو

شرایط جدید و عجیب ایران خودرو برای پیش فروش خودرو

ایران خودرو در اطلاعیه ای جدید شرایط پیش فروش خودروهای خود را اعلام کرد. ایران خودرو شرایط اعلام شده را هنگام تحویل خودروها استعلام میکند. همچنین ایران خودرو قیمت قطعی خودروها را در زمان تحویل اعلام میکند.
ادامه مطلب

سید احمد خمینی

عزاداری سید احمد خمینی در جایگاه VIPسوژه کاربران فضای مجازی شد

عزاداری سید احمد خمینی در جایگاه VIP، سوژه کاربران فضای مجازی شد. فاصله گرفتن روحانیون از مردم حتی در مجالس اقا امام حسین (ع) باعث این انتقادها شد.
ادامه مطلب

روحانی باید برود

روحانی باید برود

چند روز دیگر اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک برگزار می‌شود. ایران این فرصت را دارد در صورت تمایل در این اجلاس شرکت و سخنرانی کند. روحانی در همه اجلاس‌ها در این پنج سال شرکت کرده است. این بار، اما این اجلاس یک شرایط ویژه دارد. آمریکا در این اجلاس، ریاست دوره‌ای شورای امنیت سازمان ملل را بر عهده دارد.
ادامه مطلب

سخنان رئیس جمهور

مشروح سخنان رئیس جمهور روحانی 15 مرداد (روحانی بجای عذرخواهی از مردم تشکر کرد)

به گزارش «تابناک» روزنامه‌های امروز سه‌شنبه شانزدهم مرداد ماه در حالی بر پیشخوان مطبوعات کشور قرار گرفت که سوژه اصلی صفحات نخست بیشتر روزنامه‌ها از گفت و گوی تلویزیونی روز دوشنبه 15 مرداد، رئیس جمهور روحانی انتخاب شده است. همزمان با اعلام سیاست‌های جدید ارزی و سخنان روحانی در تلویزیون ارزش دلار و سکه نیز سقوط معنی دار کرد. همچنین تیتر روحانی بجای عذرخواهی از مردم تشکر کرد و چرا روحانی بحث رفراندوم را پیش کشید نیز دیده شد.
ادامه مطلب