فروشگاه چی نیاز داری

تازه ها
ریلکسیشن در طبیعت

این روش برای ریلکس شدن خیلی راحت است

اگر روز پر فشاری را گذرانده اید و احساس میکنید اضطراب دارید و نمی توانید تمرکز کنید باید دقایقی را به خودتان برای آرامش اختصاص دهید و استراحتی هر چند کوتاه به مغز و بدنتان بدهید. ریلکس کردن شرایط و قوانین خودش را دارد ولی باید با امکانات و شرایط موجود سطحی از ریلکسیشن را انجام داد. شاید خیلی ها مراحلرا برای ریلکسیشن سخت میکنند بطوریکه خیلی ها منصرف میشوند. ریلکس شدن یعنی رهایی از تنش ها، فکرها و اضطراب ها و...لزفا این مقاله را دنبال کنید 

ادامه مطلب

 آموزش مدیتیشن

مراحل ساده مدیتیشن در خانه برای آرامش بیشتر

مدیتیشن به شما کمک میکند تا تمرکز خودرا افزایش دهید و در مواقع بحرانی، آرامش درونی خود را حفظ کنید. اگر یک مبتدی هستید با قدمهای کوچک مدیتیشن در خانه را آغاز کنید و دستورالعمل های ساده مدیتیشن را انجام دهید. از خودتان انتظار نداشته باشید که در مراحل اول، پیشرفت کنید اما بدانید با تمرین بیشتر پیشرفت خواهید داشت. درذیل نکاتی برای انجام مدیتیشن آورده ایم که زندگی شمارا بهبود خواهند بخشید.

ادامه مطلب

شکست در امتحان

چگونه با شکست در امتحان مواجه شویم

همانطور که می دانید شکست همیشه یکی از اصول مهم موفقیت در زندگی محسوب می شود. اکثر افراد شکست در امتحان یا آزمون را تجربه کرده اند و برای برخی افراد کنار آمدن با این موضوع بسیار مشکل است. تنها کسانی می توانند بر شکست ها و مشکلات پیش آمده خود غلبه کنند که دارای روحیه قوی و  اعتماد به نفس بالا هستند.
ادامه مطلب

بالا بردن اعتماد به نفس

8 راه ساده برای افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس در افراد، نیروی مثبت ایجاد میکند. اعتماد به نفس میتواند زندگی شخص را دچار تحول کند و یک تغییر 180 درجه ای در او بوجود آورد. اما چگونه اعتماد به نفس را در خودمان افزایش دهیم. شاید در ظاهر خیلی سخت بیاید ولی کافی است تصمیم بگیرید و اولین اقدام را انجام دهید. در اینجا 8 تکنینک برای بالا بردن اعتماد به نفس را آورده ایم.
ادامه مطلب