فروشگاه چی نیاز داری

بهترین هدیه ولنتاین برای خانمها چیست؟

روز ولنتاین
روز ولنتاین ( Valentaine Day ) برای زنان از اهمیت زیادی برخوردار است و برای آن وقت و انرژی زیادی صرف می کنند. متقابلا از شما انتظار دارند که شما هم برای این مناسبت وقت گذاشته و فراموششان نکنید. آقایان نباید روز عشق و یا روز ولنتاین را هیچگاه فراموش کنند، چون تمام شهر پر از علائم عشق و قلب های قرمز رنگ می شود فقط کافی است کمی دقت داشته باشید. در این مقاله برای شما 10 ایده برای بهترین هدیه ولنتاین مخصوص خانم ها ارائه شده است.

هدیه روز ولنتاین برای خانم ها

چند ایده جدید برای هدیه روز ولنتاین

1-تغییر آهنگ آلارم

 اگر همسرتان باید صبح زود بیدار شود، آهنگ آلارم موبایلش را به آهنگ مورد علاقه اش تغییر دهید.

هدیه ولنتاین

هر زوجی حتما یک آهنگ مخصوص به خودشان دارند که با هر بار شنیدن آن، به یاد خاطرات دونفره شان می افتند. قبل از خواب، آهنگ تکراری آلارم موبایل همسرتان را به این آهنگ تغییر بدهید تا از لحظه بیدار شدن احساس خوبی داشته باشد. یا اگر که می خواهید خوشحال تر شود می توانید تکه هایی از این آهنگ را روی کاغذ نوشته و در جاهایی که می دانید در آن روز حتما آن ها را چک خواهد کرد قرار دهید، مثلا یادداشت هایی لای کتابی که هر روز می خواند قرار دهید و یا اینکه توی کیف روزانه اش نوشته را بگذارید که بداند برایش اهمیت دارید و هر لحظه به یادش هستید.

عروسک خرس ولنتاین

2- والپیپر موبایل تان را به تصویرش تغییر دهید.

هدیه ولنتاین

تصویر زمینه موبایل تان را به عکس زیبایی از او تغییر بدهید، اما این موضوع را به او اعلام نکنید و اجازه بدهید که خودش متوجه شود. در این صورت اگر این کار را قبلا انجام نداده باشید بسیار سورپرایز خواهد شد. و زمانی که تصویر را روی صفحه موبایل شما دید و خوشحال شد به او بگویید این عکس را به این علت روی موبایل تان قرار داده اید که دوست دارید زمانی که کنار هم نیستید و دلتان برایش تنگ می شود هم لبخند زیبایش را ببینید.

3- دسته گل ماندگار به او هدیه بدهید.

هدیه ولنتاین

دسته گل رزی شامل 10 رز طبیعی به رنگ مورد علاقه همسرتان تهیه کنید و لا به لای آن یک گل رز مصنوعی به همان رنگ قرار دهید، دسته گل را به همسرتان تقدیم کنید و بگویید تا زمانی که آخرین گل پژمرده شود عاشقش خواهید بود. ترکیبی از حس شوخ طبیعی و رمانتیک بودن شما او را به خوشحال ترین زن روی زمین تبدیل خواهد کرد.

4- برایش یک نامه عاشقانه بنویسید.

هدیه ولنتاین

در یک گوشه دنج با آرامش بنشینید و برایش یک نامه عاشقانه بنویسید. توصیفش کنید و از ویژگی های خوبش حتی اگر خودش نمی داند هم بنویسید. به او بگویید که چقدر برایتان ارزش دارد و حاضرید چه فداکاری هایی برایش انجام بدهید. اگر همسرتان کارمند است، میتوانید در یک روز شلوغ کاری به او ایمیل بزنید و نامه را برایش ارسال کنید. حتما بسیار شگفت زده خواهد شد و نامه رمانتیک شما روزش را خواهد ساخت.

5- برایش وقت ماساژ و یا اسپا بگیرید.

هدیه ولنتاین

از یکی از مراکز معتبر و با کیفیت ارائه دهنده ماساژ برایش وقت بگیرید و پکیج خدمات کامل را خریداری کنید. بعد از یک روز طولانی کاری اجازه بدهید که با او مثل یک پرنسس رفتار شود و استرس های روزانه اش از بین برود. به او بگویید که این روز فقط متعلق به اوست و نگران هیچ چیز دیگری مثل وظایف روزانه منزل و باقی مسائل نباشد.

6- شام در رستوران مورد علاقه اش رزرو کنید.

هدیه ولنتاین

از چند روز قبل با رستوران مود علاقه اش تماس بگیرید و برای شب ولنتاین یک میز دونفره رزرو کنید. حتی می توانید از کارکنان رستوران درخواست کنید که قبل از آمدن شما میز را با گلبرگ های گل رز و شمع های رمانتیک تزیین کنند. ممکن است کمی هزینه بر باشد اما مطمئن باشید همسرتان این شب خاص را هرگز فراموش نخواهد کرد.

7- به محل کارش یک دسته گل رز بفرستید.

هدیه ولنتاین

می توانید دسته گلی از گل های مورد علاقه همسرتان را تهیه کرده و به محل کار همسرتان ارسال کنید. البته کارت پستالیکه در آن ذکر کرده اید که چقدر دوستش دارید فراموش نشود. همسر شما با این هدیه هم سورپرایز خواهد شد و هم در مقابل همکارانش به شما افتخار خواهد کرد که همسرش چقدر به فکرش بوده است.

8- صبحانه خوشمزه و رمانتیک در تخت خواب ایده قدیمی اما دوست داشتنی

هدیه ولنتاین

برای این کار لازم است کمی قبل از او از خواب بیدار شوید و مقدمات صبحانه را بچینید، در یک سینی آراسته شده به گلهای تازه، صبحانه مورد علاقه اش را آماده کنید و در تخت خواب غافلگیرش کنید. مطمئنا هرگز این خاطره از ذهنش فراموش نخواهد شد و روز عالی را شروع خواهد کرد.

9- یادداشت عاشقانه روی تلویزیون بگذارید.

هدیه ولنتاین

اگر همسرتان اهل تلویزیون دیدن و تماشای فیلم و سریال است، میتوانید زمانی که در منزل نیست، روی استیکر برایش یادداشت عاشقانه بنویسید و به شکل کلمه دوستت دارم روی تلویزیون بچسبانید. این تصویر برایش از هر فیلم و سریالی جذاب تر خواهد بود و حسابی سورپرایز خواهد شد .

10- او را به پیک نیک ببرید.

هدیه ولنتاین

نقطه ای دور از شهر را انتخاب کنید، در سبدی مقداری خوراکی و میان وعده بگذارید و به او نگویید که به کجا می روید. بگذارید که مقصد برایش ناشناخته باشد و غافلگیر شود. می توانید زمان تان را جوری تنظیم کنید که در لحظه غروب آفتاب در نقطه ای مرتفع باشید و با هم به تماشای آن بنشینید. ساعتی را در کنار هم باشید و از خاطرات خوب و عشق صحبت کنید و روز عشق را جاودانه کنید.

منبع : سایت چی نیاز داری

کپی برداری با ذکر لینک سایت مجاز است

  • نویسنده : نیلوفر آقایی
    • امتیاز :
    • 3
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1396/10/27
  • تعداد مشاهده : 3633 بار
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید