فروشگاه چی نیاز داری

چرا عروسک خرس محبوب روز ولنتاین است؟

خرس ولنتاین

یکی از هدایای پرطرفدار روز عشق یا ولنتاین، عروسک خرس است. مخصوصا در بین دختران جوان از جایگاه خاصی برخوردار است و از اصلی ترین هدیه ولنتاین برای خانم ها محسوبمی شود. اما تاکنون فکر کرده اید که چرا عروسک خرس تبدیل به یکی از نمادهای روز ولنتاین شده است و سالیانه صدها هزار از آنها به همراه شکلات و گل های طبیعی برای معشوقه ها خریداری می شود؟در این مقاله علت محبوبیت خرس های تدی به عنوان هدیه روز عشق اشاره می کنیم:

علت محبوبیت عروسک خرس ولنتاین:

1- آنها نرم و بغلی هستند

خرس ولنتاین

دلیل اصلی این که چرا مردم عاشق در آغوش گرفتن خرسهای تدی هستند اینست که آنها می توانند جزو نرمترین دارایی های شما باشند. بدون تردید، می توانید آنها را تا زمانی که میخواهید بغل کنید و خسته هم نشوید و در عوض بهترین احساسات را با هم داشته باشید. خزهای پفی و بافت نرم عروسک باعث می شود احساس خوبی داشته باشید و بلافاصله شما را سرحال کند.

2- عروسک های خرس گوش شنوا دارند تا زمانی که شما حرف داشته باشید.

خرس ولنتاین

تدی خرس ها، یک همدم واقعی هستند زمانی که به تمام اضطراب و مسائل شما گوش می دهند و هیچوقت هم خسته نمی شوند. بهترین ویژگی این اسباب بازی چهره زیبای آن است که به شما القا می کند تا با آن گپ زدن را شروع کنید و هنگامی که شما شروع این کار میکنید، تدی هرگز از شما درخواست نمی کند که صحبت کردن را متوقف کنید. فقط حواستان باشد زمانی با تدی درد و دل کنید که کسی اطراف تان نباشد وگرنه فکر می کند که حتما عقل تان را از دست داده اید.

3. آنها بهترین هدیه هستند.

خرس ولنتاین

 اگر می خواهید برای فردی به هر مناسبتی هدیه انتخاب کنید چه خواهر یا برادر و یا حتی همسرتان، یک خرس عروسکی می تواند هوشمندانه ترین انتخاب باشد. اگر چه خرید عروسک برای یک دختر نوعی کلیشه محسوب می شود، اما به همان اندازه برای پسرها نیز مناسب است، مخصوصا زمانی که می خواهید برای انجام اشتباهی عذرخواهی کنید.حتما آن را یک بار امتحان کنید.

4- خرس تدی کادوی ولنتاینی است که تا ابد باقی می ماند.

خرس ولنتاین

کادوهای معمول روز ولنتاین شامل شکلات و دسته گل طبیعی ست که هر دوی آنها بسیار موقتی هستند و نهایتا تا یک هفته دوام بیاورند. اما عروسک تد می تواند یک کادوی جاودانه باشد و همیشه در دیدرس عشق زندگی تان باشد تا با هر بار دیدنش به یاد شما بیفتد.

5- با حضور تدی خرس هیچوقت احساس تنهایی نمی کنید.

خرس ولنتاین

اگر یارتان از شما دور است و در شهر یا کشور دیگری زندگی می کند، می توانید جای خالی خود را با خرس تدی برایش پر کنید تا کمتر دلتنگ شما باشد. فراموش نکنید که قبل از هدیه دادن از ادکلن خودتان به عروسک بزنید تا هر چه بیشتر شبیه شما باشد.

منبع: سایت چی نیاز داری

کپی برداری با ذکر لینک سایت مجاز است

  • نویسنده : نیلوفر آقایی
    • امتیاز :
    • 6
    • 2
  • تاریخ انتشار : 1396/11/05
  • تعداد مشاهده : 15501 بار
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید