فروشگاه چی نیاز داری

23 مدل طراحی ناخن ساده و جدید2018

طراحی ناخن جدید

دختر خانم ها دوست دارند، جدیدترین طراحی ناخن را داشته باشند. طراحی ناخن ساده و شیک همیشه مورد پسند است. با کمی خلاقیت و شناخت رنگ ها می توانید طراحی ناخن دخترانه زیبایی داشته باشید. در اینجا 23 مدل از جدیدترین طراحی ناخن در سال جدید را به شما معرفی میکنیم :

طراحی ناخن جدید :

1- طرح ناخن مثلث درخشان

طراحی ناخن شیک

اولین طرح پیشنهادی ما را می توانید در عکس زیر ببینید.طراحی ساده و در عین حال شیک. مشخصه این طرح رنگ صورتی ملایم به همراه نقشی از مثلث است که درون آن با اکلیل تزیین شده است. با افزودن این مثلث می توانید طرح ظریفی از زیبایی به ناخن تان اضافه کنید. البته که می توانید برای این طراحی از هر رنگ دیگری هم به جز صورتی ملایم استفاده کنید که می تواند دیزاین مناسبی برای تعطیلات باشد.

27 طراحی ناخن مخصوص روز ولنتاین

2- ناخن اکلیلی نقره ای

طراحی ناخن شیک

ناخن های بادامی شکل، فرم مورد علاقه ما هستند و در دسته بایدهای دنیای مد در سال 2017 و 2018 قرار می گیرند. این فرم با لاک های به رنگ مات و کمی اکلیل از جدیدترین طرح های ناخن است که ظاهری فوق العاده زیبا دارد و مهم تر از آن بسیار ساده است و هر کسی می تواند در منزل آن را انجام دهد. ما این طراحی ناخن را برای دور همی ها و مهمانی های شب عید به شما توصیه می کنیم.

3- ناخن های قرمز براق

طراحی ناخن شیک

مانیکور پر زرق و برقی مانند تصویر فوق به شما یک ظاهر جسورانه برای تعطیلات پیش رو ارائه می دهد. نیازی نیست که اکلیل را به سرتاسر ناخن تان بزنید، می توانید گوشه بالا یا پایین ناخن تان را با آن تزیین کنید. یکی از مزایای این طراحی این است که برای هر گروه سنی مناسب و زیباست.

4-طراحی برای ناخن های کوتاه

طراحی ناخن شیک

با استفاده از لاک طلایی می توانید به ناخن های کوتاه خود ظاهری باشکوه بدهید. بسیاری از زنان به ناخن های بلندتر علاقه مند هستند اما با این تصویر می خواهیم نشان دهیم که با ناخن کوتاه نیز می توان ظاهری شیک و به روز داشت. این طراحی شامل یک لاک ناخن ملایم به همراه لاک دیگری به رنگ طلایی است. البته می توانید از لاک های براق در رنگ دیگر هم استفاده کنید اما طلایی برای همه مناسبت ها انتخاب خوبی است.

5- طراحی ناخن عروس

طراحی ناخن شیک

می توانید مانیکور فرنچ ساده خود را با افزودن کمی اکلیل زیباتر کنید. طراحی ناخن های به سبک تصویری که ملاحظه می کنید برای همه موقعیت ها مناسب هستند اما پیشنهاد ما به شما بهره بردن از آن در جشن های عروسی ها و موقعیت های خاص و ویژه است. حتی این طراحی باشکوه مناسب عروس خانم ها نیز می باشد. اگر به طراحی های براق علاقه مند هستید این دیزاین مخصوص شماست.

6- طراحی ناخن بنفش درخشان

طراحی ناخن شیک

اگر طرفدار لاک ناخن های به رنگ روشن نیستید، حتما از این دیزاین به رنگ بنفش خوشتان خواهد آمد. این طراحی شامل یک ناخن براق بنفش تیره و همچنین لاک اکلیلی است. طرح هایی به این سبک همیشه مد روز هستند و تحسین دوستانتان را بر می انگیزند.

7- طراحی ناخن با لاک

طراحی ناخن شیک

انتخاب بعدی ما برای شب سال نو بسیار مناسب است. این طراحی ساده شامل یک لاک ناخن به رنگ بسیار روشن و لاک اکلیلی هفت رنگ است. دیزاین ناخن هایی مثل این، جسورانه، متفاوت و خاص هستند. همچنین اگر ناخن کوتاهی دارید برای شما نیز مناسب است. شما می توانید این طرح را با رنگ های مختلف اکلیل نیز انجام دهید. رنگ آبی یا بنفش یک جایگزین شیک می باشد.

8- لاک ساده و شیک

طراحی ناخن شیک

آیا عاشق زرق و برق هستید؟ پس این طراحی ناخن مخصوص خود شماست. این مانیکور سرتاسر اکلیلی بسیار زیبا و خاص است. خودتان هم به سادگی می توانید در منزل این طراحی را انجام دهید. شما می توانید هر رنگی را انتخاب کنید اما پیشنهاد ما به شما برای مهمانی هایی که در شب برگزار می شوند رنگی است که در تصویر می بینید. همچنین چه ناخن کوتاهی داشته باشید چه بلند، این طراحی به کارتان می آید.

9- طراحی ناخن اکلیلی با نگین

طراحی ناخن شیک

با انتخاب طراحی ناخن اکلیل و نگین می توانید شیک بودن خود را یک مرحله ارتقاء دهید. در این طراحی از یک لاک صورتی، لاک براق الکلیلی و نگین تزیینی استفاده می شود. شما می توانید از این تصویر ایده بگیرید و با سلیقه خودتان از رنگ و آیتم های تزیینی، طرح متفاوتی ایجاد کنید. ایده های احتمالی برای این ترکیب هرگز به پایان نخواهند رسید.

10- طراحی ناخن زرشکی براق

طراحی ناخن شیک

در این فصل می توانید با رنگ زرشکی زیباتر از همیشه به نظر برسید. همانطور که در تصویر می ببینید این طراحی برای ناخن های کوتاه هم زیباست، اما در ناخن های بلند جلوه دیگری دارد. شما در منزل هم می توانید این دیزاین را به وسیله یک لاک زرشکی ساده، لاک براق اکلیلی و یک نوار چسب به آسانی انجام دهید. این طراحی ناخن فریاد آغاز تعطیلات را سر می دهد.

11- طراحی ناخن رنگ آبی و طلایی

طراحی ناخن شیک

اگر به دنبال طراحی ناخن خاص و جدید هستید حتما به این پیشنهاد توجه کنید. این مانیکور با رنگ اصلی آبی فقط روی سه ناخن طراحی براق طلایی انجام داده است. همچنین شما می توانید با توجه به رنگ لباستان به جای آبی از رنگ های دیگر استفاده کنید. و یا اینکه از طرح های تزیینی دیگری هم بهره ببرید.

12- طراحی ناخن براق نقره ای

طراحی ناخن شیک

طراحی بعدی که برای شما انتخاب کرده ایم بسیار ساده و زنانه است که شامل رنگ صورتی روشن و اکلیل نقره ای است. مزیت اصلی آن این است هم برای ناخن های کوتاه و هم ناخن های بلند شیک به نظر می رسد. این طرح برای جشن های عروسی و موقعیت های ویژه بسیار مناسب است.

13- طراحی ناخن صورتی و سرناخن اکلیلی

طراحی ناخن شیک

اگر دنبال یک طرح ساده و شیک هستید ما این طراحی را مناسب شما میدانیم. شما می توانید هر رنگی را که به آن علاقه مند هستید را انتخاب کنید و سپس خط نازکی از لاک اکلیلی به سر ناخن های خود بکشید. می توانید با خلاقیت خود جزییات دیگری نیز به آن اضافه کنید.

14- مانیکور فرانسوی درخشان

طراحی ناخن شیک

اگر هم به رنگ قرمز و هم استفاده از اکلیل علاقه مند هستید پیشنهاد دیگری برای شما داریم. این طراحی ناخن که ترکیبی از رنگ های نقره ای و قرمز و اکلیل است خاص و منحصر به فرد است. شما می توانید روی همه ناخن هایتان طرح های تزیینی بزنید اما اگر خیلی حرفه ای نیستید یکی از آنها هم کافی است.

15- طراحی ناخن با نقش گل

طراحی ناخن شیک

در این طراحی شما می توانید از طرح های متنوعی بهره ببرید. همانطور که در تصویر می بینید هم از اکلیل سنگین و هم براق کننده ساده و هم طراحی به شکل گل در آن استفاده شده است. شما می توانید به میل خود از هرکدام از آنها و یا همه شان استفاده کنید. حق انتخاب بسیار گسترده ای خواهد داشت.

16- طراح ناخن مشکی برای ناخن های کوتاه

طراحی ناخن شیک

این طرح ناخن اخیرا بسیار محبوب شده است که شما می توانید به آسانی آن را از طریق لاک های اکلیلی انجام دهید. ترکیب رنگ مشکی و لاک درخشان تصویر زیبایی را ارائه می دهد. این طرح برای طرفداران سبک موسیقی راک و همچنین کسانی که از رنگ های روشن برای لاک خسته شده اند بسیار مناسب است. البته که می توانید این طراحی را با رنگ های دیگر نیز انجام دهید.

17- طراحی ناخن سایه ای با اکلیل قرمز

طراحی ناخن شیک

شما می توانید ناخن مانیکور شده به طرح سایه ای خود را با کمی اکلیل هیجان انگیز تر کنید. البته که به جای رنگ قرمز می توانید از هر رنگ مورد علاقه دیگرتان استفاده کنید. این دیزاین بسیار خاص است و به ندرت مشاهده می شود.

18- طراحی سرتاسر قرمز درخشان

طراحی ناخن شیک

اگر به طراحی ناخن خود علاقه مند هستید، پس این پیشنهاد خاص شماست. تنها کافیست یک لاک اکلیلی تهیه کرده و ناخن های تان را تزیین کنید. می توانید از هر رنگ لاک دیگری هم استفاده کنید که به سلیقه شما بستگی دارد.

19- طراحی اکلیل نقره ای

طراحی ناخن شیک

اگر به دنبال طراحی ساده هستید که خودتان در منزل انجام دهید، پیشنهاد دیگری برایتان داریم. این طراحی با دو نوع لاک اکلیلی با طرح درشت و طرح ریز انجام می شود.  می توانید این طراحی را با اکلیل طلایی نیز انجام دهید. نقره ای رنگ مناسبی هم برای استفاده روزانه و هم موقعیت های خاص است. همچنین این طراحی برای ناخن های کوتاه هم زیباست.

20- طرح ناخن درخشنده

طراحی ناخن شیک

لاک ناخن به رنگ نقره ای فلزی یکی از رنگ های مورد علاقه همگان است. می توانید آن را با رنگ های براق و اکلیلی ترکیب کنید و طرح زیبا و مد روز بسازید. این ترکیب طراحی می تواند برای یک قرار شام عاشقانه بسیار مناسب باشد.

21- طراحی ناخن خاص

طراحی ناخن شیک

انتخاب بعدی ما براق و چشم نواز است. این طرح ناخن به سادگی فوق العاده است. شما می توانید این طراحی را در منزل به آسانی انجام دهید. با انجام این مانیکور نظرهای زیادی را به خود جلب خواهید کرد و در پایان مهمانی همه اطلاعات لاک شما را خواهند پرسید.

22- لاک براق سایه ای

طراحی ناخن شیک

قبلا دیده ایم که لاک اکلیلی طرح سایه ای را چقدر زیبا خواهد کرد. در این تصویر فوق می بینید که چگونه می توان به زیبایی این دو را با هم ترکیب کنیم. این ترکیب هم جسورانه و هم بسیار مد روز است.

23-طراحی لاک طلایی تابان

لاک ناخن ساده

انتخاب آخر ما شامل یک طراحی درخشان و نورانی به همراه رنگ طلایی است. این طراحی یک لاک ناخن ساده را دگرگون می کند. همچنین برای ناخن های کوتاه و هم بلند بسیار شیک و امروزی است. البته می توانید به جای رنگ طلایی، نقره ای و یا هر رنگ دیگری را نیز انتخاب کنید. مزیت دیگر آن قابل استفاده بودن برای تمام گروه های سنی است.

منبع: سایت چی نیاز داری

کپی برداری با ذکر لینک سایت مجاز است.

 • نویسنده : نیلوفر آقایی
  • امتیاز :
  • 7
  • 1
 • تاریخ انتشار : 1396/11/28
 • تعداد مشاهده : 30644 بار
نظرات کاربران
ام ا بنین خلیلی فرزند محمد خلیلی

ام ا بنین خلیلی فرزند محمد خلیلی

        من از ناخن های شما خیلی خوشم آمده است من از مدل های ناهخن های شما برای عروسی استفاده می کنم 

      
پاسخ دادن 0 1

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

  پیج فروشگاه                          کانال فروشگاه

پیج فروشگاه               کانال فروشگاه