فروشگاه چی نیاز داری

27 طراحی ناخن مخصوص روز ولنتاین

ناخن ولنتاین

طراحی ناخن ولنتاین یکی از موارد ضروری برای آرایش شماست که سبب می شود در روز ولنتاین زیبا به نظر برسید و از همه نظر بدرخشید. ظرافت زنانه شما بستگی دارد به این که چقدر به نکات ریز اهمیت بدهید و تلاش کنید تا بهترین خود را به نمایش بگذارید.

طراحی ناخن ولنتاین

اهمیتی ندارد که روز عشق را با فرد خاصی جشن بگیرید یا اینکه فقط می خواهید عشق به خودتان را اثبات کنید، در هر صورت طراحی ناخن در این روز پر از احساس از اولویت ها محسوب می شود. خوشحال می شویم اگر نظرتان راجع به دیزاین مورد علاقه تان را با ما در میان بگذارید.

ایده های جدید هدیه روز ولنتاین برای مردان


1- ناخن به رنگ صوراتی نوزادی با کمی زرق و برق

ناخن ولنتاین

ما واقعا نمی دانیم چرا و از چه زمانی علامت قلب سمبل احساسات و عشق ورزیدن شد، اما گفته می شود که از زمان قرون وسطی این نماد ایجاد شد. پس تقریبا از قرن شانزدهم میلادی علامت قلب برای همه شناخته شده است. چه چیزی می تواند بهتر از قلب زینت بخش ناخن های شما در روز ولنتاین باشد؟

2- قرمز، صورتی و قلب های طلایی

ناخن ولنتاین

آیا می دانستید که روز ولنتاین در سال 1537 میلادی توسط پادشاه هنری هفتم به رسمیت شناخته شد؟ فکر نمی کنم که در آن دوران طراحی ناخن به اندازه امروز رواج داشته، پس شما که امکانات لازم را در اختیار دارید چرا از این امکان استفاده نکنید؟!

3- طراحی قرمز و طلایی

ناخن ولنتاین

لاک ناخن برای اولین بار 3000 سال پیش از میلاد مسیح در چین ساخته شد. در آن زمان با استفاده از برگ گیاهان خشک شده که با ژلاتین، موم عسل و سفیده تخم مرغ ترکیب می شد نسخه ابتدایی لاک های امروزی برای اولین بار ایجاد شد. در آن زمان هر چه میزان شفافیت و براق بودن لاک ناخن بیشتر بود، به این معنا بود که از کیفیت بالاتری برخوردار است. همچنین به علت اینکه به دست آوردن رنگ قرمز بسیار دشوار بود فقط طبقه بالای جامعه امکان دسترسی به آن را داشت.

4- ساده اما چشمگیر

ناخن ولنتاین

این آرایش ناخن بسیار ساده، زیبا و اما چشمگیر است. اگر وقت زیادی ندارید و به دنبال یک طرح ساده هستید، حتما مناسب شما خواهد بود. اگر اهل جزئیات نیستید و خیلی ساده پسند هستید می توانید حتی آن قلب های مشکی را هم حذف کنید. شما می توانید هر تغییری که دوست دارید را اعمال کنید.

5- مانیکور فرانسوی به همراه کمی تزیینات

ناخن ولنتاین

اگر دوست دارید که ظاهر کلاسیک و شیکی داشته باشید و در کنار آن کمی هم خاص و متفاوت تر از همیشه باشید، می توانید به این گزینه فکر کنید. اگر همیشه ناخن هایتان مانیکور شده و مرتب هستند و نمی خواهید تغییر زیادی در آن ایجاد کنید می توانید آن ها را به همان ترتیب گذشته نگه دارید و یکی از ناخن هایتان را با نقش قلب های قرمز تزیین کنید.

6- طراحی ناخن به رنگ صورتی مات و جواهرنشان

ناخن ولنتاین

شاید فکر کنید که همه چیز را درباره تاریخچه روز ولنتاین می دانید اما آیا این را هم می دانستید که الکساندر گراهام بل در روز ولنتاین مهم ترین اختراع خودش یعنی تلفن را به ثبت رسانید؟ این اتفاق در سال 1876 روی داده است، مطمئن هستم در آن زمان آقای بل هیچ تصوری نداشته که در نسل های بعدی تلفن ها چه تاثیری روی جامعه خواهند داشت. البته فکر نمی کنم راجع به این طراحی ناخن پیشنهادی هم نظری داشته است!

7- ناخن های سفید و طلایی مخصوص روز عشق

ناخن ولنتاین

علائم یکی از راههایی هستند که به وسیله آن ها می توانید احساساتتان را به نمایش بگذارید. مثلا همین قلب های طلایی حک شده روی ناخن تان می تواند به فرد مقابل تان عشق را ابراز کند بدون اینکه شما چیزی بگویید. اضافه کردن این قلب های طلایی به طراحی ناخن تان فقط چند لحظه از وقتتان را می گیرد.

8- طراحی ناخن سایه ای جذاب

ناخن ولنتاین

انجام طراحی های سایه ای بسیار آسان هستند و فقط کافیست بدانید که چگونه از طریق یک اسفنج دو رنگ لاک را با هم مخلوط کرده و به دقت روی ناخن تان پیاده سازی کنید. بعد از انجام طرح سایه ای، می توانید کمی نقش و نگار به آن اضافه کنید تا ظاهر ساده ای نداشته باشد. مثل حک کردن کلمه عشق روی ناخن تان که در تصویر می بینید.

9- قلب های نقره ای

ناخن ولنتاین

طی تحقیقاتی که انجام شده مردان دو برابر زنان برای خریداری کادوی ولنتاین هزینه صرف می کنند. اگر می خواهید گوشه ای از زحمات شان را جبران کنید، می توانید این کار را از طریق این قلب های جذاب نقره ای انجام دهید.

10- طراحی سفید و نقره ای به همراه سنگ های مصنوعی تزیینی

ناخن ولنتاین

اگر چه مردان کادوهای گران قیمت تری خریداری می کنند، اما زنان کارت پستال های بیشتری در روز ولنتاین هدیه می دهند. بیشتر مردان فراموش می کنند که کارت خریداری کنند و فقط 15 درصد آنها این کار را انجام می دهند. به جای کارت تبریک شما می توانید طرح قلب روی ناخن تان حک کنید.

11- طراحی ناخن قرمز و صورتی

ناخن ولنتاین

در روز عشق بیشتر از 50 میلیون گل رز هدیه داده می شود که عدد بسیار بزرگی ست. اگر فراموش کردید که گل رز قرمز تهیه کنید، هیچ ایرادی ندارد. می توانید به جای آن طرح گل رز زیبایی روی ناخن تان بکشید.

12- طرح ناخن راه راه زیبا

ناخن ولنتاین

ممکن است فکر کنید که هیچ زنی در روز ولنتاین گل رز خریداری نمی کند، اما اشتباه می کنید. حدودا 30 درصد زنان در روز عشق به یارشان گل هدیه می دهند. همچنین بیشتر از 9 میلیون نفر سالانه در ولنتاین برای حیوان خانگی شان هدیه می خرند. اگر می خواهید روز ولنتاین را ساده برگزار کنید، می توانید از این تصویر ایده بگیرید.

13- طراحی قرمز و سفید عاشقانه

ناخن ولنتاین

یک نکته جالب دیگر راجع به ولنتاین اینست که در روز 14 فوریه سال 1929 یعنی همزمان با روز ولنتاین پنی سیلین کشف شد. میدانیم که این موضوع اصلا رمانتیک نیست، اما همه ما باید شکرگذار این کشف باشیم .

14- مانیکور صورتی و نقره ای ساده

ناخن ولنتاین

اگر ولنتاین امسال مجرد هستید، اصلا ناراحت نباشید، برای همیشه تنها نخواهید ماند. البته خبر بد اینست که در برابر هر 100 زن مجرد فقط 34 مرد مجرد روی کره زمین وجود دارد که به این معناست که مرد کافی برای همه وجود ندارد. برای این که حواستان را از این موضوع پرت کنید به طراحی ناخن زیر نگاهی بیندازید.

15- مشکی و قرمز

ناخن ولنتاین

هیچکس نمی داند که ریشه اصلی و تاریخی روز ولنتاین چیست، اما داستانی وجود دارد که بیشتر افراد روی آن متفق النظر هستند. طبق یک افسانه مشهور در روم باستان در دوران فرمانروایی کلودیوس، کشیش جوانی به نام والنتین می ‌زیسته ‌است. کلودیوس عقیده داشت مردان مجرد نسبت به آنانی که همسر و فرزند دارند سربازان جنگجوتر و بهتری هستند. از این رو ازدواج را برای مردان جوانان اپراتوری روم قدغن می‌کند. والنتین معتقد بود که این حکم ناعادلانه است به همین علت مخفیانه عقد سربازان رومی را با دختران محبوبشان جاری می‌کرد. هنگامی که کلودیوس متوجه شد، والنتین را به مرگ محکوم کرد. روز خاکسپاری والنتین یعنی 14 فوریه به عنوان روز عشق گرامی داشته می شود.

16- طراحی قلبی برای ناخن های کوتاه

ناخن ولنتاین

در زمان ملکه ویکتوریا، مردم اعتقاد داشتند که امضاء کردن کارت پستال های روز ولنتاین بدشگونی می آورد و سبب جدایی می شود. به همین علت هم به جای امضاء کردن کارت دختران جوان کارت پستال را می بوسیدند تا رد لبشان روی آن بماند و جای امضاء را بگیرد که هنوز هم خیلی از افراد این کار را انجام می دهند.

17- طرح ناخن دخترانه و جذاب

ناخن ولنتاین

در فنلاند، برعکس سایر کشورها روز ولنتاین جشن گرفته نمی شود و به جای آن روز دیگری را به عنوان روز دوستی برگزار می کنند. در این روز نه فقط زوج ها که دوستان دور و نزدیک نیز به همدیگر هدیه می دهند.

18- ناخن به همراه ضربان قلب

ناخن ولنتاین

این ایده شیک را به آسانی می توانید روی ناخن تان پیاده سازی کنید و نشان دهید که عشق یارتان برای شما مثل ضربان قلبتان مهم و حیاتی ست. می توانید این طراحی را با هر رنگ لاک دیگری نیز انجام دهید، اما رنگ پیشنهادی ما به شما قرمز است.

19- ناخن های صورتی و نقره ای به همراه قلب های رنگی

ناخن ولنتاین

اگر میخواهید که طراحی ناخن تان از حالت سادگی دربیاید می توانید به آسانی روی آن با استفاده از لاک های رنگی دیگر چند قلب کوچک بکشید. می توانید قلب ها را روی یک ناخن دستتان و یا روی چند ناخن بکشید. تصمیم با شماست.

20- طراحی ناخن صورتی و مشکی براق

ناخن ولنتاین

آیا می دانستید که گران قیمت ترین لاک ناخن دنیا 250هزار دلار قیمت دارد؟ در این لاک که نام آن مشکی الماسی است از یک الماس به وزن 267 قیراط استفاده شده است که علت گران بودن این لاک مشخص می شود. هرچند که خیلی ها دوست دارند برای یک بار هم که شده آن را امتحان کنند اما عملا این کار امکان ناپذیر است.

21- ناخن های زیبا و برازنده

ناخن ولنتاین

نظرتان راجع به این طراحی ناخن ساده و زیبا برای روز ولنتاین چیست؟ به نظر ما که کاملا شیرین، ظریف و قابل ستایش هستند. اگر بخواهیم صادق باشیم این طراحی برای ناخن های کوتاه تر، زیباتر از ناخن های بلند است.

22- طراحی ناخن بنفش و طلایی باشکوه

ناخن ولنتاین

برای این طراحی شما هم می توانید ناخن هایتان را به صورت ساده تزیین کنید و هم می توانید با استفاده از لاک طلایی، طرح قلب روی ناخن تان بکشید. ترکیب این دو رنگ بسیار زیباست، مخصوصا اگر لباسی به این رنگ به تن کرده باشید. حتی می توانید ناخن های پایتان را نیز به این رنگ دربیاورید که بسیار زیبا خواهد شد.

23- ناخن های قرمز و سفید خال خالی

ناخن ولنتاین

اگر مهارت کافی در زمینه آرایش ناخن دارید می توانید از این طرح ایده بگیرید. ممکن است کمی زمان بیشتری ببرد اما نتیجه در انتها ارزش وقت صرف شده را خواهد داشت. می توانید نقطه ها را نزدیک به هم و یا با فاصله روی ناخن تان طراحی کنید. کاملا به سلیقه شما بستگی دارد.

24- قلب و اکلیل

ناخن ولنتاین

لاک های درخشان و اکلیلی برای روز ولنتاین بسیار مناسب هستند. می توانید با استفاده از آنها ناخن های کوتاه خود را به سادگی و زیبایی زینت دهید. افزودن کمی قلب های رنگی به این طرح توصیه ما به شماست.

25- طرح ناخن خال خالی مشکی و سفید

ناخن ولنتاین

اگر از طرح های معمول خسته شده اید، می توانید نیم نگاهی به این طرح بیندازید که یک قلب تقریبا نامرئی روی زمینه سفید همراه با خال خالی های مشکی نقش بسته است. طرح امروزی و بسیار شیک و زیبا

26- طرح سایه ای به همراه قلب های ریز

ناخن ولنتاین

نمی توانید انکار کنید که صورتی بعد از رنگ قرمز محبوب ترین رنگ در روز ولنتاین است! این طرح را به آسانی می توانید در منزل انجام دهید و از طیف مختلف رنگ صورتی می توانید استفاده کنید. از صورتی نوزادی گرفته تا صورتی جیغ.

27- قلب های قرمز و صورتی

ناخن ولنتاین

اگر در نقاشی بسیار مبتدی هم هستید می توانید این طرح را روی ناخن تان بکشید. کافیست با یک قلموی باریک قلب های مشکی روی ناخن تان بکشید و سپس درون قلب ها را با رنگ قرمز و صورتی پر کنید. ممکن است کمی سخت به نظر برسد، اما ارزش امتحان کردن را دارد.

امیدوارم شما هم به اندازه ما از دیدن این طراحی های ناخن مخصوص روز ولنتاین لذت برده باشید. اگر طرح دیگری به نظرتان جالب آمد و یا اگر خودتان طرح جدیدی ابداع کردید لطفا برای ما ارسال کنید تا با دیگران به اشتراک بگذاریم.

منبع : سایت چی نیاز داری

کپی بردری با ذکر لینک سایت مجاز است

 • نویسنده : نیلوفر آقایی
  • امتیاز :
  • 2
  • 0
 • تاریخ انتشار : 1396/11/12
 • تعداد مشاهده : 6481 بار
نظرات کاربران
الناز

الناز

        خیلی خوب بود ممنون
      
پاسخ دادن 0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

  پیج فروشگاه                          کانال فروشگاه

پیج فروشگاه               کانال فروشگاه