فروشگاه چی نیاز داری

چگونه تیپ زمستانی زنانه شیک داشته باشیم

ست زمستانی زنانه

خانم ها باید دقت داشته باشند در فصل زمستان هم، حواسشان به رنگ و مدل لباس هایی که انتخاب میکنند، باشد. معمولا در زمستان احساس می‌کنیم انتخاب‌های ما برای ست کردن لباس‌ها محدود شده‌اند. این در حالی‌ست که توجه به یک سری جزییات، می‌تواند به ما در داشتن استایل زمستانی شیک کمک کند و نگاه دوستان و اطرافیان را بخود جذب کنیم.

نحوه ست کردن لباس زمستانی برای خانم ها 

همانطور که میدانید برای ست کردن لباس‌ها یک سری قواعد و اصول کلی وجود دارد. این قواعد برای فصل زمستان ، قانون خودش را دارد. اگرچه در دنیای مد و پوشاک هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست و هرازگاهی، خلاقیت غوغا می‌کند! بیایید ببینیم در زمستان چه رنگ هایی بهم می‌آیند و چگونه یک استایل زمستانی شیک و به روز بزنیم. 

ست زمستانی دخترانه

۱- ست دخترانه با رنگ‌های پاستلی

رنگ‌های پاستلی به تازگی در دنیای مد مورد توجه قرار گرفته‌اند. برای استفاده از این رنگ‌ها شما می‌توانید اول رنگ مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید بعد به دنبال لباسی با یک یا چند درجه رنگ روشن‌تر یا تیره‌تر بگردید و یک ست از یک طیف رنگی برای خودتان بسازید. به علاوه، فراموش نکنید که رنگ سفید در یک ست پاستلی بسیار به شما کمک می‌کند مخصوصا زمانی که نتوانید یک لباس همرنگ با بقیه لباس‌ها پیدا کنید! به جز سفید سایر رنگ‌های خنثی مانند خاکستری هم می‌توانند در ترکیب با ست شما، یکنواختی پوشش شما را کم کنند.

ست زمستانی دخترانه

 رنگ‌های پاستلی می‌توانند ست‌های کاملا یک رنگ شما را هم از یک‌نواختی بیرون بیاورند بدون اینکه خیلی تغییر محسوسی ایجاد کنند. بنابراین برای شیک‌پوشانی که دوست ندارند توجه همه را به خود جلب کنند گزینه مناسبی محسوب می‌شوند.

ست زمستانی دخترانه

۲- چرم، گزینه همیشه زمستانی

اگر قرار باشد یک فصل مناسب برای استفاده از چرم وجود داشته باشد آن فصل زمستان است. شما چکمه و کیف چرمی‌تان را می‌توانید با انواع لباس‌های خود امتحان کنید. فقط توجه داشته باشید بقیه اجزای ست‌تان را همرنگ انتخاب کنید. یک قاعده کلی که در مورد تعدد رنگ‌ها در ست لباس باید رعایت کرد اینست که سعی کنیم رنگ‌‌ها بیشتر از ۳ تا نشوند. بنابراین در نظر گرفتن خود چرم به عنوان یک رنگ یعنی شما برای سایر اجزای ست‌تان دو انتخاب دیگر دارید که بهتر است این انتخاب شما به گونه‌ای باشد که به هر چه بیشتر به چشم آمدن ست چرم‌تان کمک کند!

ست زمستانی دخترانه

۳- پالتو و کت های طرحدار

شما می‌توانید یکی از اجزای ست زمستانی‌تان را نقش‌دار انتخاب کنید و بقیه اجزا را متناسب با رنگ‌هایی که در لباس‌ نقش‌دارتان به کار رفته است انتخاب کنید. فقط توجه داشته باشید که یکی از اجزا باید نقش‌دار باشند نه بیشتر! در غیر این صورت چند اشکال به وجود می‌آید، هم توجه بیننده را روی تمام لباس‌ها پخش کرده‌اید هم زیبا به نظر نمی‌رسید.

ست زمستانی دخترانه

لباس‌های نقش‌دار کاملا آنچه شما از یک تیپ جوانانه انتظار دارید را به شما عرضه می‌کنند. نه خیلی ساده هستند نه خیلی پیچیده! ست کردن‌شان هم کاری ندارد. یک لباس نقش‌دار می‌خواهید و یک شلوار جین. بقیه اجزا که شاید فقط یکی دو لباس باشند را همرنگ یکی از رنگ‌های به کار رفته در نقوش لباس انتخاب کنید.

ست زمستانی دخترانه

۴- ست زمستانی بافت‌های توری

بافتنی‌هایی که حالت توری داشته باشند در ست شما همانند یک لباس نقش‌دار توجه را جلب می‌کنند با این تفاوت که دیگر رنگی رنگی نیستند! بنابراین اگر می‌خواهید یک تیپ سنگین داشته باشید یا خیلی جوانانه تیپ نزنید توصیه ما به شما استفاده از تور است. یک روپوش توری را به ست‌تان اضافه کنید اما حواستان باشد که چندان در اینکه احساس سرما نکنید کاربردی نیستند.

ست زمستانی دخترانه

ست زمستانی دخترانه

۵- شلوار جین، آچار فرانسه فصل ها

اینکه این شلوارها به همه نوع لباسی می‌آیند گفتنش دیگر تکراری شده است. برای مثال می‌توانید به تمام عکس‌هایی که در این پست گذاشته‌ایم دقت کنید. هیچ چیز نمی‌تواند جای یک شلوار جین که دقیقا با سایز شما متناسب است را بگیرد بدون اینکه در تیپ شما مانند یک وصله ناجور به نظر برسد.

ست زمستانی دخترانه

ست زمستانی دخترانه

۶-استایل زمستانی با لباس‌های بافتنی

لباس‌های بافتنی از آن لباس‌هایی هستند که فقط در فصول سرد سال پوشیده می‌شوند. یک لباس بافتنی بپوشید و سایز اجزای ست زمستانی‌تان را متناسب با رنگ‌های به کار رفته در آن انتخاب کنید. شاید فکر کنید این مدل لباس‌ها دیگر قدیمی شده‌اند ولی سادگی ست کردن لباس‌های اینچنینی باعث شده همواره جزو گزینه‌ همه افراد شیک‌پوش باشند.

ست زمستانی دخترانه

ست زمستانی دخترانه

۷- پالتو طرح پلنگی

طرح پوست حیواناتی چون ببر و پلنگ درست به لباس‌هایی که پشمی و ضخیم باشد می‌آید. شاید بگویید این طرح‌ها را در لباس‌های دیگری هم دیده‌اید ولی صادقانه بگویم که این مدل لباس‌ها بیشتر از آنچه فکرش را بکنید با فصل زمستان هم‌خوانی دارند. همین نقش‌ها در لباس‌های ساده و نازک در فصول گرم می‌توانند تداعی‌کننده یک تیپ جلف و ناهماهنگ باشند ولی در زمستان یک تیپ موقرانه به شما عرضه کنند.

ست زمستانی دخترانه

۸- انتخاب رنگ‌هایی از یک طیف

واقعا هماهنگ کردن لباس‌ها به این صورت کار سختی است اما آنقدر تیپ شما را شیک می‌کند که ارزشش را دارد! اینکه شما بتوانید دقیقا رنگی یکی دو درجه روشن‌تر و تیره‌تر از لباس‌تان را پیدا کنید طوری که تفاوت این رنگ‌ها خیلی فاحش نباشد ولی مشخص باشد که متفاوت هستند واقعا خیلی مشکل است!

ست زمستانی دخترانه

ست زمستانی دخترانه

۹- خز برای تیپ زمستانی خاص

نوبتی هم باشد دیگر نوبت خز است. اولین چیزی که یک شال خزی در ذهن شما تداعی می‌کند یک تیپ کلاسیک است ولی شما با خلاقیت خودتان می‌توانید این جزء ارزشمند را در ست‌تان بگنجانید. اگر از لباس‌های شلوغ استفاده می‌کنید حتما باید به دنبال خزی باشید که با تیپ شما هماهنگ باشد. اما اگر از لباس‌های ساده استفاده می‌کنید می‌توانید هر مدل خز با هر رنگی را در لباس‌های‌تان استفاده کنید و با صرف هزینه اندک یک تیپ لاکچری بهم بزنید!

ست زمستانی دخترانه

ست زمستانی دخترانه

۱۰- دستمال گردن

مسلما اولین انتخاب شما در فصل زمستان یک شال خوب است. ولی نمی‌شود که متناسب با هر تیپ یک شال خرید. اگر برای خرید شال متناسب با ست‌تان دچار سردرگمی شده‌اید و در این شال‌ها آنقدر تنوع نمی‌بینید تا بتوانید یکی برای ست لباس‌های زمستانی‌تان انتخاب کنید دستمال گردن یک گزینه بسیار خوب برای شماست.

ست زمستانی دخترانه

شما فکر می‌کنید برای یک ست لباس زمستانی به چه چیزهایی نیاز داشته باشید و چه اکسسوری‌هایی می‌توانند در اینکه برای شما یک تیپ زمستانی ایجاد کنند به شما کمک کنند؟ نظرات و پیشنهادات‌تان را در بخش نظرات سایت ما با ما در میان بگذارید.

منبع: سایت چی نیاز داری

کپی برداری با ذکر لینک سایت مجاز است

  • نویسنده : پریسا رودحله
    • امتیاز :
    • 0
    • 0
  • تاریخ انتشار : 1397/11/02
  • تعداد مشاهده : 25913 بار
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید