فروشگاه چی نیاز داری

مد و زیبایی

آرایش و زیبایی | مد و لباس | کیف و کفش | زیبایی پوست | مدل مو | دکوراسیون

کانال فروشگاه چی نیاز داری

ست براش

 ست 5 تایی براش آرایشی زدوان

رنگ آمبره

جدیدترین رنگ های آمبره در سال 2018

هر ساله از طرف موسسه پنتون رنگ سال انتخاب و اعلام می شود، اما انتخاب رنگ موی سال به این سادگی نیست. علاوه بر رنگ موهایی که هرساله ترند می شوند باید به این موضوع هم توجه داشت، که چه رنگ مناسب فرم و رنگ پوست شما کدام است. با هم نگاهی می اندازیم به رنگ های آمبره که در سال 2018 بیشترین نگاه ها را به خود جلب کرده اند و توسط سلبریتی ها و افراد مشهور مورد استفاده قرار گرفته اند:

ادامه مطلب

رنگ مو 2018

پرطرفدارترین رنگ مو در سال 2018

تغییر رنگ مو می تواند در حد اضافه کردن چند شاخه هایلایت روشن یا تغییر رنگ انتهای موهایتان باشد، اما آن چیزی که چهره شما را دگرگون کند و استایل جدیدی به شما بدهد تغییر کلی رنگ موی شماست. در چند سال اخیر شاهد مد شدن رنگ های متفاوتی برای موها بوده ایم، از بلوندهای بسیار روشن تا رنگ های تیره و طبیعی. اما رنگ موهای ترند سال 2018 از شدت کمتری برخوردارند و از رنگ های جیغ در آن خبری نیست. 
ادامه مطلب

رنگ موی مناسب رنگ پوست

رنگ موی مناسب رنگ پوست و چهره شما

خیلی از خانمها بدنبال رنگ مویی هستند که با رنگ پوستشان بیاید. برای انتخاب بهترین رنگ مو باید بدانید چه رنگ مویی با پوست سبزه، پوست گندمی، پوست تیره  و پوست روشن همخوانی دارد. بخاطر آگاهی پیداکردن از این موضوع مطلبی رو برای شما عزیزان آماده کردیم تا بتوانید رنگ موی مناسب رو تشخیص بدید و در مجالس و مهمانی ها بدرخشید!

ادامه مطلب