سرگرمی

سفر عید نوروز

بهترین شهرها برای مسافرت نوروز

تعطیلات عید نوروز بهترین زمان برای استفاده از تعطیلات و داشتن اوقات خوش با اعضای خانواده و دوستان است. اگر تصمیم گرفته اید در دوران عید نوروز برای مسافرت برنامه ریزی کنید، پیشنهاد ما به شما انتخاب یک شهر در کشور زیبایمان ایران است. به همین دلیل نیز در مقاله ای برایتان پیشنهاد شهرهای منتخب برای سفر را گلچین کرده ایم.
ادامه مطلب

پاک کردن شمع

پاک کردن شمع از روی وسایل خانه + فیلم

چگونه لکه شمع را براحتی از روی وسایل خانه پاک کنیم . در این فیلم ترفندهای کاربردی که مورد نیاز همه است نیز آموزش داده شده است.

ادامه مطلب

رسوب زدایی وسایل حمام

از بین بردن رسوب دوش + فیلم

چگونه رسوب دوش را براحتی از بین ببریم و چند ترفند دیگر را در این فیلم ببینید:
ادامه مطلب

گران ترین اسپینر

گران ترین اسپینر های دنیا

لوکس ترین اسپینرهای دنیا چه قیمتی دارند؟

فیجت اسپینر وسیله ای جهت سرگرمی، افزایش تمرکز و تعادل می باشد. اسپینر ها از پلاستیک، فلز و حتی شیشه ساخته میشوند. وقتی که از فلز برای ساخت اسپینر استفاده میشود، قیمت اسپینر میتواند اوج بگیرد. هرچه فلز گرانبها تر شود در کنار هنر و ظرافت کار، قیمت اسپینر بالاتر می رود.

ادامه مطلب

آموزش ساخت قاب موبایل

آموزش ساخت قاب موبایل با چسب حرارتی + فیلم

در فیلم زیر یاد میگیرید چطور با چسب حرارتی قاب موبایل در طرحهای زیبا و متنوع برای گوشی خود درست کنید. میتوانید در چند رنگ و طرح برای خود قاب موبایل آماده کنید و آنرا با کیف یا شال و لباس خود ست کنید.

ادامه مطلب

فیجت اسپینر

فیجت اسپینر ، بهترین مدل کدام است

مقایسه فیجت اسپینر ها:

فیجت اسپینر ها طرفدارن زیادی در دنیا دارند. فیجت اسپینر ها از جنس های مختلف فلزی، پلاستیکی، چوبی، شیشه ای و طلقی ساخته میشوند.طرح ها و رنگ های اسپینر ها در جذب مصرف کنندگان و قیمت اسپینر تاثیر ویژه ای دارد. اما بین یک مدل، کدام جنس کیفیت بهتری دارد و سرعت چرخش و زمان چرخش بیشتری دارد.

ادامه مطلب

ساختن اسپینر با چسب

آموزش ساخت اسپینر ضد استرس

آموزش ساخت اسپینر ساده، اسپینر فلزی و اسپینر کاغذی :

همانطور که در مقاله قبلی اسپینر چیست؟ توضیح دادیم اسپینرها حرکت چرخشی دارند و این بخاطر استفاده از بلبرینگ در ساختار آن است.طرز ساخت اسپینر ها خیلی ساده است و با کمی وقت و خلاقیت میتوانید ایده های منحصر بفردی برای ساخت آن بدهید.

ادامه مطلب

اسپینر

اسپینر چیست + فیلم

اسپینر spinner چیست و چه کاربردی دارد؟

اسپینر یا فیجت اسپینر (fidget spinner)ها اسباب بازی پلاستیکی یا فلزی هستندکه در مرکز آن بلبرینگ قراردارد چرخش زیبای اسپینر ها موجب سرگرم شدن و افزایش تمرکز استفاده کننده از اسپینر می شود و میتوان گفت اسباب بازی اسپینر  که از بلبرینگ، پلاستیک یا فلز ساخته میشود به علت حرکت چرخشی و تعادلی که دارد، محبوب شده است. 

ادامه مطلب

دوچرخه سوار مسن

مسن ترین دوچرخه سوار

دوچرخه سوار 105 ساله!

رابرت مارشان Robert Marchand فرانسوی 105 ساله، روز چهارشنبه پس از دوچرخه سواری 14 مایل در یک ساعت، رکورد جهانی جدید بجای گذاشت.به گزارش آسوشیتد پرس، مارشان در حالیکه تماشاگران اورا ایستاده تشویق میکردند و "رابرت رابرت "می گفتند به خط پایان رسید.

ادامه مطلب

عکس سلفی

خطرناک ترین سلفی های دنیا

سلفی های خطرناک:

سلفی های خطرناک  شاید برای دیدن جالب باشند ولی عاقلانه به نظر نمیرسند و شاید افراد ی که در این عکس ها نگاه میکنید دچار سانحه و آسیب شده باشند. اگر چه امروزه انداختن عکس سلفی طرفدار زیاد دارد ولی این به معنی انداختن سلفی های احمقانه نیست. 

ادامه مطلب