فروشگاه چی نیاز داری

اسپینر

اسپینر فلزی طرح پاسور25/000 تومان

شرایط شرکت در مسابقه برنده باش+ توضیحات کامل

شرایط مسابقه برنده باش
مسابقه برنده باش با مجری گری محمدرضا گلزار شروع شد. حتمن دوست دارید شرایط شرکت در مسابقه برنده باش را بدانید. جالب است بدانید این مسابقه مشابه یک مسابقه پرطرفدار خارجی است و بر اساس معلومات عمومی طراحی شده است و نمونه آن قبلا در ایران نبوده است. برنده این مسابقه 2 میلیارد ریال دریافت می کند. در ادامه شرایط شرکت در مسابقه را ببینید.

شرایط شرکت در مسابقه برنده باش :

همه میتوانند در این مسابقه شرکت کنند این مسابقه سوال محور است و دو قسمت اصلی دارد یکی بازی موبایلی است و دیگری حضور در مسابقه تلویزیونی شبکه 3 صدا و سیما. پس شرکت در این مسابقه اطلاعات عمومی و دانش بالا نیاز دارد. شروع این مسابقه از نصب اپلیکیشن روی گوشی تلفن همراه شروع میشود.

شرایط مسابقه برنده باش

بیشتر بدانید: 

لیست اختراعات مهم جهان

 لیست اکتشافات مهم دنیا

 اطلاعات عمومی قسمت اول

  اطلاعات عمومی قسمت دوم 


طریقه نصب اپلیکیشن برنده باش :

میتوانید اپلیکیشن را مستقیم از روی سایت نصب کنید که آدرس سایت این است:

http://barandehshow.ir

در روش دیگر میتوانید از روی گوشی تلفن همراه شماره #710* را شماره گیری نمایید و گزینه برنده باش را انتخاب کنید. اپلیکیشن برنده باش را دانلود کنید بعد از نصب اپلیکیشن برنده باش میتوانید مسابقه را شروع کنید و به سوالات پاسخ دهید و امتیاز بگیرید. هرهفته 8 رتبه برتر از بین شرکت کنندگان در اپلیکیشن برنده باش در برنامه تلویزیون انتخاب میشوند و در آنجا باید به 15 سوال محمدرضا گلزار پاسخ دهند.

نفر برتر 200 میلیون تومان جایزه دریافت میکند. البته جوایز دیگری هم برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.300 نفر از شرکت کندگان در اپلیکیشن برنده باش که حداقل یک کد قرعه کشی دارند به قید قرعه به برنامه تلویزیونی دعوت میشوند. در پایان هر فصل قرعه کشی برای جایزه خودرو 1میلیاردی در بین افرادی که کد قرعه کشی دارند برگزار میشود.

شرایط مسابقه برنده باش

نحوه بازی اپلیکیشن برنده باش

این بازی موبایلی را میتوان هم یک نفره شرکت کرد و هم گروهی. اگر می بینید بعضی ها در عرض 1 هفته امتیاز زیادی کسب میکنند به دلیل گروهی شرکت کردن است، که یک نفر به عنوان سرگروه انتخاب میشود ولی گروهی سوال میخرند و هزینه میکنند و امتیاز کسب میکنند و هنگام مسابقه تلویزیونی سرگروه شرکت خواهد کرد. البته برگزارکنندگان این مسابقه در ابتدا این نکته مهم را بازگو نکردند و همین امر موجب خسارت تعداد زیادی از هموطنانمان شده است.

بازی موبایلی برنده باش با پرداخت درون برنامه ای به این صورت است که پس از نصب، 5 سوال رایگان در اختیار شما قرار میگیرد به ازای پاسخ درست، 100 امتیاز میگیرید در صورتی که پاسخ اشتباه بدهید یا سوالی را رد کنید برای به دست آوردن سوال جدید و کسب امتیاز میتوانید از بسته های تشویقی و پولی استفاده کنید مثلا :

بسته الماس " به جوایز بزرگ نزدیک تر شو" 5/000 تومان باید پرداخت کنید تا 30 سوال جدید دریافت کنید و 3 کد قرعه کشی بگیرید.

 • با تماشای ویدئو رایگان ۳ سوال جدید بگیرید.

 • با دعوت از دوستانتان در اپلیکیشن ۱۰ سوال رایگان بگیرید.

 • میتوانید بانصب اپلیکیشن های پیشنهادی برنده باش ۲۰ سوال رایگان بگیرید.


با جواب دادن به سوالات بیشتر می توانید امتیاز بیشتر کسب کنید و به ازای هر ۱۰۰۰ امتیاز، یک کد قرعه کشی دیگر علاوه بر کد های هدیه دریافت کنید.
همچنین می توانید بسته های سوال را خریداری کنید و از ۳۰ سوال تا ۱۴۴۰ سوال را به راحتی به دست آورید. با خریدن بسته های سوال از ۱ کد قرعه کشی هدیه تا ۱۴۴۰ کد قرعه کشی دریافت میکنید

زمان پخش مسابقه تلویزیونی برنده باش :

هر هفته پنج شنبه و جمعه حدود ساعت 22:30 از شبکه 3 سیما. 

پاسخ سازندگان «برنده باش» به مشکلات این مسابقه با اجرای گلزار

ایسنا نوشت:

نماینده مجری طرح مسابقه‌ «برنده باش»، درباره‌ی اشکالات فنی این مسابقه تلویزیونی که از هفته گذشته برای شرکت‌کنندگان ایجاد شده است، با اعلام برطرف کردن برخی از این اشکالات، وعده داد که به زودی مشکلات دیگر هم برطرف می‌شود.

شرکت افکار ایرانیان هوشمند، مجری طرح مسابقه‌ی «برنده باش» است. سامان فائق ـ عضو هیات مدیره این شرکت ـ در گفت‌وگویی با ایسنا در پاسخ به این پرسش که چرا اپلیکیشن موجود به نام «برنده باش» به‌روز نمی‌شود و کاربران برای دریافت سوالات همچنان با مشکلاتی مواجهند؟ توضیح داد: به دلیل استقبال فراوان کاربران، زیرساخت‌های اپلیکیشن «برنده باش» دچار مشکلاتی شد و در بخش سرورها دچار این مشکلات شدیم که از این بابت از تمامی کاربران عزیزمان پوزش می‌خواهیم.

او سپس مشکلات اپلیکیشن «برنده باش» را چنین توضیح داد: این مشکلات در موارد زیر خلاصه می‌شود، گاهی پیامک جهت ارسال لینک دانلود ارسال نمی‌شود که این مشکل پس از مذاکره با شرکت مجری پیامک برطرف شده و از این هفته کاربران محترم بدون هیچ محدودیتی پیامک ثبت‌نام را دریافت خواهند کرد. گاهی در اتصال اپلیکیشن با سرور به دلیل حجم بالای مراجعه اختلال ایجاد می‌شد و کاربران نمی‌توانستند در اپلیکیشن فعالیت کنند که این موضوع نیز در حال بر طرف شدن است. جابجایی و انتقال سرورها در حال انجام است و به زودی دیگر این مشکل دیده نخواهد شد. متاسفانه برخی از کاربران مبالغی را پرداخت کرده‌اند و سوالات به این دوستان تخصیص داده نشده است. این مشکل به دلیل جابجایی درگاه بانک رخ داده بود که اولاً از این به بعد تحت هیچ شرایطی تکرار نخواهد شد ثانیاً تمامی پرداخت‌هایی که دچار این مشکل شده اند تا پایان هفته سوالاتشان را دریافت خواهند کرد و تعدادی سوال هدیه نیز بابت پوزش به عنوان هدیه به ایشان تخصیص داده خواهد شد.

چرا هر هفته امتیازات کاربران صفر می‌شود؟

وی در پاسخ به این پرسش که چرا هر هفته امتیاز شرکت‌کنندگان صفر می‌شود، توضیح داد: مسابقه «برنده باش» برای تعداد ۱۵۶ قسمت یا به تعریفی حدود یک سال و نیم از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. بدیهی است که اگر در هفته‌های بعدی کاربری در اپلیکیشن ثبت‌نام کند هیچ شانسی برای رسیدن به صدر جدول نخواهد داشت. به همین دلیل امتیازات تمامی کاربران به صورت هفتگی صفر می‌شود تا امکان رقابت به صورت یکسان بین تمامی کاربران تقسیم شود. در واقع این یک رقابت هفتگی برای دست پیدا کردن به هشت رتبه برتر است. تمامی سوالاتی هم که توسط کاربر پاسخ داده نشده و در حساب وی موجود است، صفر نخواهد شد و در هفته آینده می‌تواند با پاسخ به آنها امتیازات بیشتری کسب کند.

وی یادآور شد: کدهای قرعه‌کشی اصلاٌ از بین نخواهند رفت و تا پایان هر فصل که قرعه‌کشی انجام خواهد شد در حساب کاربران باقی خواهد ماند.

وی با ارائه توضیحی درباره‌ی شیوه بازی در اپلیکیشن «برنده باش»، گفت: تمامی افرادی که تمایل دارند در مسابقه «برنده باش» با اجرای آقای محمدرضا گلزار شرکت کنند، می‌توانند به صورت رایگان نام خود را به شماره ۱۰۰۰۸۸۰ ارسال کنند. دلیل تاکید این شرکت بر کلمه رایگان، پیامک‌های مرسوم این روزهاست که با ارسال عددی به یک سرشماره به صورت روزانه مبلغی از حساب کاربر کسر یا صورت حساب آن بر روی قبض به حاسبشان گذاشته شود. ما بر خلاف مدل مرسوم در زمان دریافت نام مشترک هیچ مبلغی را از حساب کاربری کسر نمی‌کنیم. در پاسخ به این پیامک، یک پیامک حاوی لینک دانلود برای متقاضی ارسال می‌شود که مخاطب می‌تواند بدون پرداخت وجه، اپلیکیشن مربوطه را دانلود و روی گوشی خود نصب کند.

وی ادامه داد: در زمان نصب باید از طریق شماره تلفن ثبت‌نام صورت پذیرد. پس از ثبت‌نام پنج سوال به عنوان هدیه به تمامی کاربران اعطا خواهد شد. مادامی که کاربران به سوالات پاسخ صحیح بدهند می توانند به صورت بی نهایت در اپلیکیشن به صورت رایگان به بازی ادامه دهند و هیچ وجهی پرداخت کنند. با هر بار پاسخ غلط به یک سوال، یک سوال از پنج سوال هدیه اولیه کسر خواهد شد.

تهیه سوال جدید :

 در صورتی که با پاسخ غلط به سوالات، سوالات کاربران پایان یابد، می‌توانند از طرق زیر نسبت به تهیه سوال جدید اقدام کنند.

از طریق تماشای یک ویدئوی تبلیغاتی، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای تعداد ۳ سوال رایگان دریافت کنند. در هر ساعت امکان بازدید ۵ ویدئو برای کاربران تدارک دیده شده است. لذا در هر ساعت امکان تهیه ۱۵ سوال رایگان در اپلیکیشن موجود است، همان‌طور که در اپلیکیشن توضیح داده شده است، بزودی کاربران با دعوت دوستان به نصب اپلیکیشن می‌توانند سوالات رایگان بیشتری دریافت کنند. مسیر رایگان دیگری در نظر گرفته شده و کاربران می‌توانند با نصب یکی از اپلیکیشن‌های پیشنهادی سوالات رایگان بیشتری کسب کنند. این مسیر رایگان نیز به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد. در انتها در صورتی که کاربران تمایل به کسب سوالات بیشتر داشتند می‌توانند از طریق بخش خرید بسته تشویقی سوالات بیشتری را خریداری کنند. بسته ۲۵۰۰ تومانی، تعداد ۳۰ سوال به همراه یک کد قرعه کشی هدیه، بسته ۵۰۰۰ تومانی تعداد ۹۰ سوال به همراه ۳ کد قرعه‌کشی هدیه، بسته ۱۰۰۰۰ تومانی تعداد ۳۶۰ سوال به همراه ۱۲ کد قرعه کشی هدیه و بسته ۲۰۰۰۰ تومانی تعداد ۱۴۴۰ سوال به همراه ۴۸ کد قرعه کشی هدیه.

او در این زمینه یادآور شد: هیچ اجباری برای کاربران به خرید بسته نیست و کاربران قطعاً با قصد و میل شخصی نسبت به خرید اقدام می‌کنند. تمدید این خرید برای اپلیکیشن موجود نیست و در آینده هیچ هزینه دیگری از حساب مشتری کسر نخواهد شد.

فائق درباره‌ی امتیازات شرکت‌کنندگان برای پاسخ دادن به سوالات نیز مطرح کرد: به ازای هر سوال صحیح ۱۰۰ امتیاز به کاربر اعطا می‌شود، به ازای هر سوال غلط ۵ امتیاز به کاربر اعطا می‌شود و در صورتی که پاسخ سوالی را ندانید و سوال حاضر را به سوال بعدی رد کنید ۲۰ امتیاز کسب خواهند کرد. همچنین به ازای هر ۱۰۰۰ امتیاز ، به کاربر یک کد قرعه کشی در لحظه اعطا می‌شود که در بخش امتیازات می توانند لیست کدهای قرعه کشی خود را مشاهده کنند. در هر هفته ۸ نفر اول که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، یعنی بیشتری تعداد سوال را پاسخ داده باشند به مسابقه اصلی دعوت خواهند شد. شایان ذکر است در هر هفته دو برنامه تلویزیونی پخش خواهد شد که در هر برنامه ۴ نفر از ۸ نفر فوق شرکت خواهند کرد.
 

سامان فائق در پایان تاکید کرد: اگر هر یک از کاربران محترم مشکلی داشتند، شماره تلفن 95118080 یا 95119181 با کد تهران پاسخگوی تمامی دوستان خواهد بود و می‌توانند با اپراتورهای ما برای حل مشکل تماس حاصل بگیرند.

تغییرات جدید:

جوایز 1 میلیون تومانی

طبق گفته مجری مسابقه، آقای گلزار قرار است روزانه 1 میلیون تومان بعنوان جایزه و بصورت قرعه کشی در بین کسانی که در اپلیکیشن بسته خریداری میکنند، داده شود و علاو بر شماره 1000880 میتوان از شماره#710* هم اپلیکیشن برنده باش را دنلود کنید.

بیشتر بدانید:

لیست اختراعات مهم جهان

 لیست اکتشافات مهم دنیا

 اطلاعات عمومی قسمت اول

 اطلاعات عمومی قسمت دوم 

تیزر تبلیغاتی مسابقه برنده باش با حضور محمدرضا گلزار

منبع : سایت چی نیاز داری

کپی برداری با ذکر لینک سایت مجاز است

 • نویسنده : مریم میری
  • امتیاز :
  • 101
  • 8
 • تاریخ انتشار : 1397/04/05
 • تعداد مشاهده : 290613 بار
نظرات کاربران
جمشیدی

جمشیدی

        کسی میدونه تا چند شنبه وقت هست که سوال جواب بدی؟
      
پاسخ دادن 0 0

 یوسف

یوسف

        واقعا برا مردم ساده دل وساده لوح متاسفم هیچ گربه ای محض رضای خداموش نمیگیره،فقط موندم چطور آقای گلزارحاضرشدن وجهه محبوبیت وشخصیت خودشونو برای این برنامه کلاهبرداری وسط بذارن.نظرات دوستانوخوندم این برنامه کلاهبرداریه اگه هر هفته حداقل ده هزار نفر شرکت کنن وحداقل هرنفر باید ۸۰۰۰۰۰تومان هزینه خرید سوال کنه چون تا سوال نخری نمیتونی رقابت کنی وبحث چنتا سوال مجانی گزافه س ،یعنی حداقل هفته ای ۸میلیاردتومان حداقل به جیب کلاهبردارای سازنده برنامه میره ودرخوشبینانه ترین حالت هفته ای ۸۰۰میلیون به شرکت کننده هابدن یعنی حداقل حداقل ۷میلیاردتومن سودبه جیب میزنن،اینا دیگه واسه احساسات وشخصیت مردم تره خوردنمیکنن متاسفم برا بعضیا که میان تینجاتعریف وتمجید هم میکنن ضمنا اون ۸نفرنهایی هم گزینششون خیلی مشکوکه چون بعضیهاشون ابتدایی ترین سوالاتوبلدنیستن بفکرخودتون باشین این برنامه مسخره روتحریم کنین
      
پاسخ دادن 0 0

محمد علی

محمد علی

        ((((استفاده‌ی هم‌زمان چند کاربر از یک حساب کاربری تخلف است و درصورت تشخیص، برنامه‌ی برنده شو مجاز است حساب کاربری فرد را بدون اطلاع‌رسانی قبلی متوقف کند.))))
عین جمله ای که تو قسمت قوانین و مقررات اپلیکیشن برنده باش اومده ولی همه ۸ نفر اول همین کار رو میکنن یعنی استفاده چند نفر از یه حساب کاربری برای دریافت امتیاز بیشتر.واقعا جای تاسف که از وضع اقتصادی مردم جامعه و گول زدنشون برای رسیدن به ثروت هنگفت استفاده کرد.
      
پاسخ دادن 0 1

مبین

مبین

        واقعا متشکرم برای برنامه شما خیلی عالیه 
      
پاسخ دادن 1 3

 سیف اله احمدلو

سیف اله احمدلو

        منم میخوام تو مسابقه شرکت کنم ولی هرچی تلاش میکنم نمیشه کسی هست راهنماییم کنه ممنون میشم 
      
پاسخ دادن 0 0

حسین

حسین

        سلام من دیشب تا صبح نخوابیدم و بکوب داشتم سوال جواب میدادم ولی فهمیدم از من بی‌خواب ترم هست و پا به پای من داشت میومد فقط بااین فرق که طرف در عرض یه روز به امتیاز میلیونی میرسه بعد من خودم کشتم تازه شدم 100000اونم با این سرعت اینترنت .هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره.ایناهم دنبال افزایش سطح اطلاعات ملت ما نیستن .واقعا باید خجالت بکشن اینجور دزدی ندیده بودیم که اینم به بقیه اضافه شد.
      
پاسخ دادن 3 0

مرمر

مرمر

        سلام .من اپیلیکیشن رو نصب کردم اشتباهی به جای ۵ سوال ۵۰ سوال رایگان داد برام عجیب بود .
      
پاسخ دادن 0 2

امیرعلی

امیرعلی

        آقای گلزار سوپر استار با این برنامه اگرچه پول زیادی به جیب زد اما بواقع از چشم ما افتاد، هرچه هم دست و پا بزنه آبروی ریخته رو نمیتونه جمع کنه... نفرین بسیاری پشت سر این کلاهبردارهاست مثل مسابقه کلاهبردارهای نما به نما... واقعا باید شرم کنند که جیب ملت بدبخت رو با چه تبلیغاتی خالی می کنند مردم ساده نمی دونند که حاتم بخشی این آقایون از جیب های مبارک خود مردم است یکی نیست به این مجری بگه از کی تا حالا قد و دور کمر فلانی و سال تولد کره الاغ خسرو پرویز ..اطلاعات عمومی نیست سال تولید سریال های دوزاری کجاش اطلاعات عمومی است؟؟؟ اینه که یارو نفر اول میشه توی سوال نخست مثلا نمی دونه شعر سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز از کیه!! میگه مثلا از امیر کبیر خخخخ واقعا که...
      
پاسخ دادن 10 5

احسان

احسان

        من تا الان حدود500هزار تومان هزینه کردم,رتبه دوره 70 و رتبه کلم400
ولی تازه فهمیدم که ملاک شرکت تو این مسابقه فقط پوله نه سطح معلومات
یه عده میشینن گروهی میزنن و 2میلیون هزینه میکنن,اما این پول فقط میره تو جیب تهییه کننده های این برنامه
من شخصا دیگه ادامه نمیدم
و متاسفم برای خودم و این ملت زود باور
      
پاسخ دادن 15 1

ابراهیم جهانگیری از سراب

ابراهیم جهانگیری از سراب

        ایول . 
      
پاسخ دادن 1 0

سمیرا

سمیرا

        لطفا یکی بگه چطور میشه گروهی بازی کرد
      
پاسخ دادن 0 0

سالار

سالار

        سلام لطفا بفرمایید چطوری میشه گروهی بازیر کرد؟
      
پاسخ دادن 0 0

وارش

وارش

        باسلام وخسته نباشید خدمت دوستان هنرمند مسابقه برنده باش وبخصوص سوپراستار کشورم محمدرضاگلزار.خسته نباشید.تمام اعضاء خانواده ودوستانم از برنامه خوبتون لذت میبرند ودم همه گرم وخیلی باحالید.
بنده چند سوال خصوصی وهمچنین از برنامه خدمت تهیه کننده وهنرمند خوب محمدرضاگلزار عزیز داشتم.(هرچند بخاطر مشغله جواب داده نمیشه) اما گفتم یاشانس یا اقبالی که ندارم پیاممو میفرستم!!بنده دانش آموخته مدیریت وکارشناسی کارگردانی سینما هستم.

      
پاسخ دادن 8 2

پرتو

پرتو

        سلام
 من به آقای گلزار احترام خاصی قائلم
اینا چرا هی قوانین عوض میکنن
* یه بار فردی
* یه بار گروهی
* قبلا تعداد 1440 سوال مبلغش20.000 بود
* الان تعداد 500 تا سوال 20.000 شده
* قبلا اگه جواب غلط میدادی یک سوال کم می شد ولی الان 2 سوال کم میشه
* قبلا جواب درست میدادی سوال کم نمیشد ولی الان کم میشه
شما هم مثل برخی مسولین هر جا کم میارید رای به تفسیر می کنید.
انصاف داشته باشید شرایط سنی و پراکندگی جغرافیایی شرکت کنندگان دقت کنید متوجه میشید مناطق محروم و به امید کسب پولی که شاید بتونند باهاش برنامه ریزی کنند.
سطح کتابخوانی و علمی یک مملکت ملاکش به این مسابقات نیست.(هرچند ملاکی برای خود فرد محسوب میشه که چقدر اطلاعاتش کم هست)
اگر راست می گویید یه مسابقه بزارید برای ورود به این مسابقه 100 تا سوال رایگان هر کسی زود تر جواب بده جزئ 8 نفر باشه اگر تعداد زیاد شد قرعه کشی کنید.درآمدتونم از اسپانسر مثل بقیه برنامه های صدا و سیما بگیرید.
**** یا اگه اینکارو نمیکینید لا اقل جوانمرد باشید و آزاد یک بار قانون بزایرد و اطلاع رسانی کنید تا همه در جریان نوع برگزاری باشند.خیلی ظلمه حق خوریه 
      
پاسخ دادن 34 2

مانی

مانی

        سلام من از وقتی که این مسابقه پخش شده خیلی خوشحال شدم وخواستم تو این مسابقه شرکت کنم چون واقعا به پولش احتیاج دارم فک کردم شاید بعد این همه مشکل بی پولی و وام و قرض که داریم خدا یه راهی جلویه پام گذاشته با این حال اطلاعات عمومی خودمو بالا بردم چندین کتاب و سوال جواب چند گزینه ای تهیه کردم ولی اینجوری که معلومه نوبت به ما بدبخت بیچاره ها نمیرسه نه گروهی میتونم شرکت کنم نه هزینه کلان می تونم بکنم با حرفهای دوستان دیگه معلومه راه دراز باید رفت تا بتونی تو این مسابقه شرکت کنی متاسفانه آدم به هیچکس و هیچ چیز نمی تونه دل ببنده 
      
پاسخ دادن 15 1

امیر

امیر

        اینکه افراد تکراری و با سطح اطلاعات پایین میاد به این مسابقه نشون میده چقدر تبعیض برای ورود به اون وجود داره. کاش رایگان و تنها براساس علم افراد میشد وارد این مسابقه شد نه خرج کردن پول بیشتر
      
پاسخ دادن 13 3

احمدعلی سبزعلی اولادی

احمدعلی سبزعلی اولادی

        با عرض سلام وخسته نباشید
برنامه شما بسیار عالی و اموزنده ست
خدا خیرتون بده
خدا پشت و پناهتون
خدا قوت اقای گلزار 

      
پاسخ دادن 0 9

ghasem

ghasem

        تازگیا به هرطرف که نگاه میکنی از اینجور مسابقات و کلاهبرداریه چه تو تلویزیون چه ازطریق اینترنت. طراحان این جریان دوتا هدف عمده رو دنبال میکنن یکی اینکه ساعتها جوونهارو با اینگونه مسابقات مشغول میکنن و بدیهیه که به همین میزان از ورودبه دیگر شبکه های مجازی دورمیشن که حالا جدا از نیت دست اندرکاران این جریان که چی میتونه باشه در کل نکته ی مثبتیه ولی موضوع دوم کلاهبرداریه تعدادی ازاین مسابقاته نه همه چون ما که نباید انتظار داشته باشیم که سازندگان یه برنامه چیزی نباید گیرشون بیاد بهرحال زحمت میکشن و شغلشون اینه ولی نکته ی مهم شفافیت در نحوه ی اجراست که مسابقه ی برنده شو با توجه به حضور آقای گلزاروشناختی که ازایشون داریم ویقینن ایشون با شناخت واطمینان از سلامت شخصیتی عوامل مسابقه به تیم سازندگان مسابقه ملحق شده وهمچنین فرمت مسابقه که جایگاه شرکت کننده بصورت آنلاین ولحظه ای وکاملن شفاف نمایش داده میشه بنظربنده برنامه ی سالمیه و ایراد گرفتن در موردش کمی بی انصافیه 
      
پاسخ دادن 7 8

هادی

هادی

        دوست عزیز بنظرم برنامه باید نقد عادلانه بشه و انتقاد یک امر سازنده و عنصر جدایی ناپذیر در هر عرصه است ولی متاسفانه انتقاد در کشور ما بد جا افتاده و همه با توهین اشتباه میگیرند.
      
پاسخ دادن 3 2

قبادی

قبادی

        سلام به همگی
من خیلی از نظرات رو خوندم و امتیاز یه روز گذشته از صفر شدن رو دیدم. واقعا باید احمق باشن کسانی که امتیازشون خیلی بالاست(کار نداریم با هر ترفندی که از زیرکی باهوشی گرفته تا گروهی کار کردن)
الان که یه روز بعد از صفر شدن امتیاز این نفر اول حدود 2ملیون امتیاز گرفته من الان براتون حساب میکنم.
مثلا یه نفر به ازای بسته 20 هزار تومانی 500 سوالی 400 تاشو جواب بده که خیلی خیلی سخته ولی ما میگیم میتونه برای هر بسته 40 هزار امتیاز میگیره حالا حساب کنیم شخص اول که کلا تا پایان هفته بگیم 4 ملیون امتیاز داشته باشه چقد باید خرج کنه
4 ملیون تقسیم بر 40 میشه 100
حالا 100 ضربدر 20هزار میشه 2ملیون در هفته 
تازه در حساب کتاب من بهترین حالت ها رو در نظر گرفتم یعنی این طرف باید حدود 100 نفر رو در چندین هفته کامل با چندین ملیون هزینه صرف کنه که بره اونجا تازه ببینم چیکار میکنه
واقعا خیلی احمقانه و وقت تلف کردنه
خدانگهدار گول اینارو نخورید مردم ساده 
      
پاسخ دادن 27 3

آرام

آرام

        واقعابرنامه ی خیلی خوبیه .واسه من که جذاب
      
پاسخ دادن 2 5

امیر حسین مختاری

امیر حسین مختاری

        سلام.دو بار شارژ از این اپیکیشن خریدم از حسابم کم شد ولی گوشی شارژ نشد چرا؟!
      
پاسخ دادن 1 8

آوا

آوا

        من ی بسته اینترنت از *۷۱۰ خریدم از حسابم کم شد ولی بسته واسم نیومد!!!
      
پاسخ دادن 1 1

Pariya

Pariya

        ایا شرکت در مسابقه شرایط سنی دارد
      
پاسخ دادن 5 5

حسین

حسین

        دوستان دقیقا از کی صفر میشه امتیازات؟ کسی میدونه
      
پاسخ دادن 16 7

فخرالدین

فخرالدین

        سلام .خسته نباشید 
برنامه برنده باش نسخه ویندوز نداره ؟؟؟؟
      
پاسخ دادن 4 4

لیلا

لیلا

        من از کجا باید دوستامو دعوت کنم من همچین گزینه ای ندارم ? و اینکه آیا بازم همچنان کسب امتیاز بصورت گروهیه یا انفرادی ? زمان پاسخگویی به سوالات چند ثانیه هست ? دوستان لطفا بنده رو راهنمایی کنید
      
پاسخ دادن 4 11

حمید

حمید

        لیلا خانم زمان پاسخگویی 30 ثانیه هست
      
پاسخ دادن 6 1

امید

امید

        جالب اینجاست یه پویش واس کار خیر گذاشتن تو برنامه یکی نیست بگه خدا خیرتون بده شما هفتگی ملیاردی درامد دارید بعد از مبلغ ناچیزی که شرکت کننده به زور و زحمت بدست میاره طلب میکنن


      
پاسخ دادن 20 3

آسمون

آسمون

        شرکت کننده های سری اول خوب پولی به جیب زدن واقعا.سوالا خیلی آسون بود اما الان...
      
پاسخ دادن 1 2

Omid

Omid

        سلام لطفا بگید چه طور باید گروهی شرکت کنیم و دوم زمان صفر شدن امتیازات کی هست
      
پاسخ دادن 15 7

علی

علی

        دوست عزیز
بنظر من اول برو نظرات هموطنهاتو بخون بعد اگه خواستی سرت کلاه بگذارن ادامه بده..
      
پاسخ دادن 3 3

نقی

نقی

        دور از جون ما رو با این مسابقه اوسکل کردن
می گن سوال عمومی می پرسن کجا سوال های اینا عمومیه همش تخصصیه و کسی نمیتونه جواب بده
اگه نمی خواین پول بدین دیگه الکی با سوال های سخت دست به سرش نکنین
      
پاسخ دادن 7 3

محمد جبلی

محمد جبلی

        دوستان عزیز و گرامی
باسلام
این مدرن ترین و شیک ترین کلاهبرداری از مردم ساده لوح و زود باور ایران هست.بنده خودم فوق لیسانس عمران دارم و تمام برنامه های برنده باش رو هم دیدم و به جرات می گویم که اطلاعات اینجانب از ۸۰ درصد کسانی که به مسابقه دعوت شدند بیشتر است.
با یک حساب سرانگشتی متوجه خواهید شد که به طور متوسط اگر ۲۰۰۰۰۰ نفر در هر هفته در این مسابقه شرکت کنند و به طور متوسط هر شرکت کننده فقط ۵۰۰۰۰تومان سوال بخرد چیزی معادل ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰تومان(ده میلیارد تومان) به جیب شبکه سه و تهیه کنندگان و مجری میلیاردر برنامه می رود.و تنها ۸ نفر در دوشب که اگر هرکدام(به فرض محال) ۵۰۰۰۰۰۰۰تومان ببرد جمعا" ۴۰۰۰۰۰۰۰۰تومان(چهارصد میلیون تومان) جایزه داده می شود.واگر بقیه هزینه ها را هم ۱۰۰۰۰۰۰۰۰تومان در نظر بگیریم.حداکثر در هفته نیم میلیارد تومان خرج کرده و ۹/۵ میلیارد تومان در جیب می گذارند.و در ماه نزدیک به چهل میلیارد کلاهبرداری می کنند.خواهش می کنم این برنامه را تحریم کنید.اگر هدف مطالعه فردی باشد باید سوالها کاملا" رایگان بوده و مسابقه نیز کاملا" به صورت انفرادی برگزار گردد
      
پاسخ دادن 59 8

علی

علی

        کاملا درسته...مسابقه جهت اعتلای سرانه ی مطالعه هستش..ولی منم میگم جهت نزول جیب مردم بدبخت از پوله..مصداق کلاهبرداری در روز روشنه..بزک نمیر بهار میاد
      
پاسخ دادن 4 2

خانم جهازی

خانم جهازی

        سلام منم هرچی سوال خریدم وجواب دادم بجایی نرسیدم نمیدونم گروهی یعبی چه؟همه باید با یک شماره موبایل شرکت کنند یانه؟
      
پاسخ دادن 5 1

امین

امین

        من تازه متوجه شدم که گروهی هم میشه بازی کرد اونم بعد از مراجعم به این سایت. اصلاً چیزی تو برنامه تلویزیونی و حتی اپلیکیشن برنامه در رابطه با این موضوع گفته نشده. واقعاً برای تک تک دست اندر کاران این برنامه مزخرف متأسفم. منو باش داشتم تلاش میکردم به تنهایی و با تکیه بر اطلاعات عمومی خودم بیام بالا. ولی گویا برای شما آقایون فقط پول مهمه نه محک زدن اطلاعات عمومی افراد و بالا بردن سطح مطالعه مردم... من از پرداخت پولی که برای خرید سوالات دادم اصلاً راضی نیستم. ضمناً سوالات اپلیکیشن برنامه نه تنها علمی نیست و ربطی به اطلاعات عمومی افراد نداره بلکه خیلی بی معنی و چرت هستن...!!! 
      
پاسخ دادن 25 0

..

..

        خیل دیر متوجه شدید چون برنامه رو دوباره به صورت انفرادی باید بازی کرد،مسابقه گروهی حذف شده
      
پاسخ دادن 11 3

سعید

سعید

        با سلام٬ من خیلی وقته دارم این مسابقه رو آنالیز و بررسی میکنم٬ تو روز اول این هفته نفر اول ۹۰۰۰۰۰ امتیاز جمع کرده٬ من هرجوری حساب میکنم زمان اجازه چنین کاری رو نمیده٬ اگه با اینترنت پرسرعت کسی به سوالات هم جواب بده٬ و بتونه تو هر دقیقه به ۵ سوال جواب بده توی یک ساعت میشه حدودا ۳۰۰ سوال که میشه ۳۰۰۰۰ امتیاز٬ اونوقت شخصی که ۹۰۰۰۰۰ امتیاز اورده تو ۲۴ ساعت باید ۳۰ ساعت وقت گذاشته باشه که امتیازش به این مقدار برسه که چنین چیزی منطقی نیست٬ تازه اگه به همه سولات جواب بده٬ من میگم اصلا بحث هزینه یک طرف٬ این بحث زمان رو نمیتونم هضم کنم خدایی٬ چنین چیزی ممکن نیس٬ اگه کسی اطلاعات خاصی داره به ما هم بگه
      
پاسخ دادن 20 5

امیر علی

امیر علی

        سلام مگه نمی شه گروهی شرکت کرد یکم دقت کن؟؟؟؟؟
      
پاسخ دادن 1 2

محمود

محمود

        این طور که من حساب کردم که حدودا هر هفته میشه ده هزار دقیقه ،نفر اول الان داره هر ۳۰ ثانیه به یک سوال جواب میده که باید بیشترش هم درست باشه.این یخورده سخته باورش.کاش یکی شفاف سازی کنه
      
پاسخ دادن 4 5

منیر

منیر

        سلام من اپلیکیشن رو دانلود کردم اولش تونستم بسته بخرم و سوال جواب بدم ولی الان امروز نزدیک 15هزار از حسابم هر دفعه 2500 کم شد ولی سوالی برام نیامد این خیلی نامردیه یه جورای کلاهبرداریه هرچیم زنگ میزنم تلفنشون جواب نمیده
      
پاسخ دادن 15 2

هادی

هادی

        سلام.من از سازندگان مسابقه برنده باش تقاضا دارم منابع سوالاتی رو که در مسابقه زنده مطرح میکنند را اعلام کنند چون نزدیک به دو سه سوال از این برنامه بود که جوابش با سرچ اینترنتی پیدا نمیشد مثل اون سوالی که گفتن کدام میوه هست که تکه ای از آن گوشت زبان را از بین میبرد / روند طرح سوالات هم برای شرکت کنندگان متفاوت هس برای بعضی ها سوالات از سخت شروع میشه / اقای گلزار گفت توی مسابقه بین هیچکسی فرق نمیزاره ولی منوچهر هادی و همسرش دونفره در مسابقه شرکت کردند و همین یعنی فرق گذاشتن دو نفری شرکت کردن خودش بعنوان یه گزینه کمکی حساب میشه / یه احتمالی رو هم میدم که چون برنامه پر مخاطب هس عده ای برای ریزش مخاطب و اینکه به قولی دست زیاد نشه این شایعات رو مطرح کردن چون آخه شما بشینین فکر کنین اگه اینا آشناهاشون رو بیارن برنامه خب دیوانه نیستن ازش سوالی رو بپرسن که احتمال میدن بلد نباشه چون دستشون جلوی مردم رو میشه پس قبل برنامه جواب سوال ها رو بهش میدن و باهاش هماهنگ میکنن که توی برنامه گند نزنه و اینکه اگه واقعا سر مردم کلاه رفته چرا سکوت کردند؟ بنظرم اگه کسی مالباخته شده باید بره صداسیما شکایت کنه
      
پاسخ دادن 25 1

 ابی

ابی

        دوستان این بازی همان قمار کردن است
هزاران نفر آمدن تا یکی جیبش پر از
پول شود
در حقیقت دزدی تو روز روشن است
      
پاسخ دادن 24 5

هادی

هادی

        ببخشید من احتمالات را در نظر گرفتم به هیچ وجه از مسابقه دفاع نمیکنم / فقط آدم باید حرف حق رو بگه آقای گلزار با همه بدی هاش یه خوبی داره اونم اینه که تا حالا به مقدسات اسلام توهین نکرده مثل فلان بازیگر تا عاشورا و اربعین بشه شروع کنه به موضع گرفتن یا مثل یکی دیگه مثلا از جنبش همجنسگرایان دفاع کنه / من حرف شمارو قبول دارم که قماره فقط بعنوان احتمال مطرح کردم شاید شایعه باشه ممنون از تذکرتون 
      
پاسخ دادن 22 8

امیر علی

امیر علی

        دوست عزیز این برنامه اگر قمار علما و فقها و......... دست به سینه نمی نشستن که شما قمار این برنامه رو معلوم کنی اولا. ثانیا این مسابقه برای اینکه شخص خودش رو توش امتحان کنه این که ببین این کاره هست یا نه بسته به شانس نیست که قمار باشه همه چیز توسط خود شخص هدایت می شه به جربزه و اطلاعات طرف بسته است
      
پاسخ دادن 0 13

هادی

هادی

        بله حرف شما هم متین هست من خودم به شخصه ریالی برای مسابقه خرج نکردم چون اطلاعات عمومی ضعیفی دارم بنظرم کسی که مطالعه نداره نباید شرکت کنه ولی توجه کنید اگه قمار باشه و فقها اعلام کنند کسی کاری نمیکند مثل نظام بانکداری که ربوی هست و فقها اعلام کردن و کسی کار نکرد
      
پاسخ دادن 14 1

Yyyy

Yyyy

        اگه راست میگن واقعا اگه می‌خوام درست عمل کنم سوالاتی که مطرح در اپلیکیشن امتیاز فقط به سوال درست بدهند که هرکس 4میلیون بذاره وسط فقط سوال رد کنند و به مسابقه برسند اونم حق کسایی خورده میشن که واقعا اطلاعات بالایی دارن تعجب من بیشتر به اینه که کسانیکه وارد مسابقه میشن حتی ساده ترین سوالم نمیتونن جواب بدن بعد اینکه این مسابقه را باید زنده به آنتن بفرستم تا مردم جویای چند وچون کار قرار بگیرن نه اینکه برنامه ضبط باشه بعد بروی آنتن بیاد امیدوارم مردم فهیم ایران به این روش بازی روی نیاورند چون اصلا مشخص نیست کی به کیه فقط تنها چیزی هست یه برنامه آیی که تو باکس زمانی شبکه 3 گنجانده شده و خیلی ها بخاطر شبکه 3حدودا گول میخورم امیدوارم که مسئولین رسیدگی کنند از این بدتر نشه
      
پاسخ دادن 3 0

میثم نریمانی

میثم نریمانی

        سلام خسته نباشید.یه سوال داشتم از خدمتتون اونم اینکه کسی که گوشی تلفن همراه اندروید نداره چجوری باید شرکت کنه؟؟
      
پاسخ دادن 10 9

جلال

جلال

        سلام عزیزم 
شما حدود 2 میلیون هزینه گوشی باید بدید و 2 میلیون هم امتیاز بخرید و 1 میلیون هم هزینه های رفت و برگشت میشه 5 میلیون. امیدوارم موفق باشی 

      
پاسخ دادن 4 1

زهرا

زهرا

        سلام دوستان، هر سوالی که جواب میدم ۲۰ الی ۳۰ ثانیه طول میکشه که بره سوال بعدی، برای شما هم‌همینجوریه؟ چکار کنیم سرعت بره بالا؟ 
      
پاسخ دادن 11 2

پوریا

پوریا

        بله مناسفانه سرعت برنامه خیلی پایینه
      
پاسخ دادن 7 4

مجتبی

مجتبی

        بله همینطوره به خاطر شلوغیه
      
پاسخ دادن 1 0

سلمان

سلمان

        از چا روزی از هفته امتیازا صفر میشه؟
      
پاسخ دادن 14 11

زهرا درویشی

زهرا درویشی

        برنامتون عالیه واقعا ،
      
پاسخ دادن 0 12

هیوا

هیوا

        با سلام ، استدعا می کنم لطفا یکی از دوستان محبت کنه راهنمایی بکنه که گروه چند نفره باید باشه و بطور میانگین چقدر باید هزینه کرد تا جزو ۸ نفر باشی ؟ خیلی ممنونم 
      
پاسخ دادن 17 11

رضا

رضا

        با سلام 
من همین الان با توجه به نفر اول تو رده بندی حساب کردم چیزی حدود یک میلیون باید هزینه کنی تا به نفر اول برسی .البته با این احتمال ک از هر دو تا سوال یکیشون درست برنی
      
پاسخ دادن 3 2

prdisk

prdisk

        خعلي کمتر از یك ملیون تومن میخواد براي اینکه جزع هشت نفر اول باشي...اشتبا حساب کردین اقا...
      
پاسخ دادن 2 1

مجتبی

مجتبی

        درست میگن حتی شاید بیشتر از 1 میلیون بخاد امتیاز نفرات برترو ببینی حداقل 30000 سوال لازمه خرید بشه مثلا 20000 جواب داده بشه 
      
پاسخ دادن 3 0

prdisk

prdisk

        کمتر میخواد...من حساب کردم...اون امتیاز مربوط بع امتیاز کلشونه یني زمانیکه شروع کردن بع بازي!طبیعیه 
تازع این هفتع من نیگا کردم امتیاز نفر دهم سیصد هزار بود!الان رسیدع ب یك ملیون
اونایي که میخوان اختلاف امتیازشون بالا باشع زیاد هزینه میکنن!
      
پاسخ دادن 1 1

مهدی

مهدی

        دوست عزیز امتیازکلی نیست تو هفته ی پیش هم به این صورت بود 
بنده این هفته در حدود روزی ۴الی ۶ ساعت وقت گذاشتم با توجه به سرعت دیده شدن سوالها نهایتا خودم رو به رتبه ی ۵۰۰رسوندم من هم همین حساب رو کردم که باید در حدود ۲۰هزار تا سوال درست جواب بدی حداقل ۸۰۰هزار تومان تا ۱ میلیون باید هزینه کنی از طرفی تایم هم جواب نمیده روی دوتا گوشی هم نمیشه نصب کرد نهایت بشه یکسری سوالها رو سرچ کرد 
      
پاسخ دادن 1 1

علیرضا سلیمی

علیرضا سلیمی

        من نمیدونم چرا هرجوری حساب میکنم باعقلم جوردرنمیاد چجوری هم میشه گروهی بایه اکانت استفاده کرد هم چجوری میشه جزو اون هشت نفر با اون امتیازهای میلیونی شد.پیش چندتا دکترای ریاضی هم حضوری رفتم واسه حل کردن این معادله چند مجهولی ولی اوناهم موفق نشدند این مسئله رو حل کنن که چجوری میشه همچین امتیازی رو بدست اورد یا با یه اکانت گروهی استفاده کرد.اگر کسی میتونه جوابم بده کمک بزرگی کرده به من .واقعا دیگه بیخیال مسابقه شدم فقط درگیر این معادله شدم بخدا..😣😣😣😣😣🤔🤔🤔🤔🤔

      
پاسخ دادن 21 12

هیوا

هیوا

        با سلام خدمت هموطنان عزیزم _ بنده کارشناس ارشد مهندسی معماری دارای ۳ مقاله ی ملی با تمایل و علاقه ی بسیار زیادی که به شرکت در این مسابقه ی جذاب تلویزیونی داشتم و دارم ،ولی متاسفانه نظرات شما رو که اوایل با خوش بینی مطالعه می کردم کم امید شدم ،استدعا می کنم یک نفر بزرگواری کنه و مارو راهنمایی کنه که گروه چند نفره باشه احتمال برنده شدن هست و بطور میانگین چقدر باید هزینه کرد ؟ خیلی ممنونم 
      
پاسخ دادن 9 7

نرگس

نرگس

        رتبه بیشتر مهم یا امتیاز؟ وقتی با جواب دادن 10تا سوال درست امتیاز و رتبه بالا نمیره چطوری امتیاز رو میلیون بیاد لطفا پاسخگو باشید
      
پاسخ دادن 12 11

امیر

امیر

        گروهی شرکت کردن با یک اکانت چطوریه؟ 
و اینکه اگر این ماجرایی که برخی دوستان گفتن در مورد اینکه بعد از تک رقمی شدن رتبه، اپلیکیشن همه چیز رو صفر میکنه یا از بازی بیرون میندازه درست باشه، پس این کسانی که به مسابقه راه پیدا میکنن کی هستن؟ اونم در حالیکه بعضیاشون سوالات خیلی ساده رو هم بلد نیستن ، چطور راه پیدا کردن؟
      
پاسخ دادن 13 7

کامران راد

کامران راد

        تمومش کن آقای پُخزار
خیلیا با امید شرکت کردن و با نا امیدی به .....خوردن افتادن .
فرهنگسازی واسه دزدیه؟
      
پاسخ دادن 14 0

محمد رضا پُخزار

محمد رضا پُخزار

        عالی
      
پاسخ دادن 7 5

رحیم

رحیم

        من تاالان ۳۰۰هزار تومن بسته برا سوال خریدم هرال هم ۵ امتیازه اما جلوی ضرر روهرموقع بگیری فایده کردی خیلی سخته بشی جز ۸نفرخیلی هزینه میخواد
      
پاسخ دادن 4 2

Yeganeh

Yeganeh

        واقعا برای شما متاسفم باعث سرخوردگیه ما ایرانیا شدین
      
پاسخ دادن 7 0

محسن

محسن

        واقعا سوالات چرتي داره و خيلي هاش ربطي به اطلاعات عمومي نداره و يه جور كلك پوله
      
پاسخ دادن 0 0

منصف

منصف

        به نظر من هر مسابقه ای که جایزه بزرگی داره شرایط حضور در اون هم سخته در مورد مسابقه برنده باش این سختی اینه که باید یک گروه تشکیل بدین و با هم هماهنگ باشید و با هم هزینه کنید و البته باید اطلاعات عمومی سرگروه از بقیه بالاتر باشه.که بتونه از پس مسابقه حضوری بربیاد دیدید که قسمت قبل خانم 100 میلیون برد پس همه این فرصت رو دارند و قشنگی مسابقه به اینه که یکی ببازه یکی ببره. 
      
پاسخ دادن 6 6

امیر

امیر

        من از ساعات اولیه صفر شدن امتیازات وارد بازی شدم و به رتبه ی ۹۸ رسیدم ، همونموقع نفر اول امتیازش ۱۳۰۰۰۰ بود. تا صبح داشتم جواب میدادم، امتیازم شد ۴۰۰۰۰ ، نفر اول رو نکاه کردم امتیازش بیشتر از ۱۰۰۰۰۰۰ شده بود.
 یه چیزی در مورد گروهی بازی کردن شنیدم این دو سه برنامه آخر هم چنتا از شکت کننده ها گفتن گروهی شرکت کردن. خب این مساله اگر حتی صحت داشته باشه بازم از لحاظ آماری فرقی نمیکنه، مگر گروهی بازی کردن چه تفاوتی داره؟ من اطلاعات ندارم گفتم شاید کسی بدونه .چون بازم بنظرم رسیده که این اپلیکیشن توی گوشی یک نفر و با یک اکانت وجود داره. مگه میشه چند نفر دیگه با گوشی خو ش همزمان از اکانت من استفاده کنن و در یک زمان باهم سوال جواب بدیم و امتیاز بگیریم؟؟
      
پاسخ دادن 26 4

پوریا

پوریا

        سلام
بازی گروهی به این صورته که شما با یه شماره وارد برنامه می شی،بعد با همون شماره برای همگروهی هاتون اکانت درست می کنید، تعداد همگروهی هاتون بستگی به خودتون داره،می تونه دو نفر باشین می تونین صد نفر باشین،هرچه تعداد بیشتر بهتر،تمامی همگروهی ها اگه سوال رو درست جواب بدین تمامی امتیازا به اکانت مشترک گروه ریخته می شه
      
پاسخ دادن 2 1

رضا

رضا

        در یک زمان فقط با یک گوشی میشه سوال پاسخ داد یعنی چند نفر نمیتونن همزمان سوال جواب بدند.
      
پاسخ دادن 0 0

موسی

موسی

        سلام من هم فکر میکنم این یه کلاه برداری بزرگه
      
پاسخ دادن 6 6

مهسا

مهسا

        من شارژ 20 تومنی گرفتم ولی نمیشه سوالا رو خرید واقعا کلاهبرداریه محظه
      
پاسخ دادن 8 7

لیدا

لیدا

        سلام بنظر من شرکت کننده امشب حقش بود ۲۰۰ میلیون رو بهش بدن چون آقای گلزار گفتن سخته انصراف داد وگرنه واسه همچین شخصی با این اطلاعات بالا سخت نبوده 
لطف کنید تجدید نظر کنید 
      
پاسخ دادن 23 6

شیما

شیما

        سوالای که میاد از اون بسته های که خریدار میشه میاد؟
      
پاسخ دادن 0 2

مصطفی

مصطفی

        باید شرایط حضور در مسابقه رو تغییر بدن که هر کس بتونه به تنهایی هم در مسابقه شرکت کنه،وگرنه از جذابیت برنامه کم میکنه
      
پاسخ دادن 11 1

الهام

الهام

        من بسته تشويقي هيچ جوره نمي تونم بخرم نه ميتونم افزايش اعتبار بدم نه اينكه به درگاه بانك وصل ميشه، اين چطور نرم افزاري هستش كه انقدر باگ داره؟
      
پاسخ دادن 5 5

نیما

نیما

        عشقم چرا چرت و پرت میگی؟
      
پاسخ دادن 4 5

مجتبی

مجتبی

        من پدرم در اومد یازده هزار تا امتیاز جم کردم موندم اون نفرات او تا دهم چطوری این همه امت از جم کردن بابا بیخیال دراین سر این مردم بدبخت کلاغ میزارین 
      
پاسخ دادن 3 9

زهره ش

زهره ش

        من سوالم اینه که بر چه اساسی تماشاگران حاضر در مسابقه انتخاب میشه که با وجود تذکرات مکرر مجری که پاسخ غلطشون باعث حذف مسابقه دهنده خواهد شد باز هم همچنان به رفتار غلط خود ادامه میدن؟؟؟؟!!!!
      
پاسخ دادن 12 6

س

س

        رد کردن هر سوا فقط 5 امتیازه داره نه بیست امتیاز! به نظر وقت تلف کردنه کلا و تهش هیچ اگر به این راحتی بود که هرکسی راه پیدا میکرد!
      
پاسخ دادن 6 5

مهرداد

مهرداد

         خواستم شرکت کنم اگه میشه تومسابقه
      
پاسخ دادن 2 12

ناشناس

ناشناس

        هزینه کن میرسی حداقل 2میلیون 
      
پاسخ دادن 0 0

محمد یوسفی

محمد یوسفی

        یک کلاهبرداری شیک به هر حال برنده اصلی این مسابقه سازنده مجری و کلا تمام عوامل مسابقه برنده باش میباشن کلا دلم میسوزه چه زود ما مردم گول میخوریم 
      
پاسخ دادن 15 7

فاطمه

فاطمه

        سلام ازهمه دوستانی که وقت گذاشتن و واضح توضیح دادن که چطوری دادن سرمون کلاه میذارن سپاسگزارم. بنظرمن مهم تر از اینکه روششون چی باشه، اینه که کامل تمام نکات روند مسابقه رو بگن که افراد با رضایت کامل شرکت کنن نه اینکه با کلک زدن اونا چندمرحله بکشن بالا بعد ناامیدشون کنن و از دور خارجشون کنن. این کلاه برداریه. تمام مراحل باید شفاف سازی بشه و تو گزینش افراد عدالت برقرار باشه نه اینکه امتیاز گروهی و انفرادی یجور محاسبه بشه. خیلیا هستن اطلاعات بالایی دارن ولی چون نمیتونن گروهی شرکت کنن امتیاز نمیارن
      
پاسخ دادن 29 4

امیر

امیر

        این گروهی شرکت کردن اصلا به چه صورت انجام میشه؟! 
      
پاسخ دادن 5 2

رسول

رسول

        سلام .شرکت گروهی بدین حالت است که مثلا 4 نفر که در زمینه تاریخ - ورزش - ادبیات -وریاضی وهوش تخصص دارند کنار هم نشسته و به سوالات جواب می دهند .
      
پاسخ دادن 2 4

سلام ، یعنی یه قسمت یا لینکی هست به نام ثبت نام گروهی؟؟؟؟

سلام ، یعنی یه قسمت یا لینکی هست به نام ثبت نام گروهی؟؟؟؟

        ,سلام این گروهی یعنی چی؟ یعنی ی قسمت هست برا ثبت نام گروهی؟ یا یکی ثبت نام می‌کنه و چند نفر کنارش کمکش میکنن؟
      
پاسخ دادن 1 1

علی بختیاری

علی بختیاری

        تاحالا چهار بار اسم مو ۱۰۰۰۰۸۸۰ فرستادم اما چرا پیامک برگشت برایم نیامد واقعا مزخرف ه......
      
پاسخ دادن 5 4

خودم

خودم

        خب عزیز من سرچ کن و اپلیکیشن رو پیدا کن و نصب کن.
لازم نیست الکی منتظر پیامک باشی
      
پاسخ دادن 8 0

رسول

رسول

        من هم جند بار پیامک زدم به 10000880 اما جواب نگرفته ام .فکرکنم خیلی................ مزخرفه .
      
پاسخ دادن 0 2

سارا

سارا

        چن امتیاز باید داشته باشیم که بتونیم تو مسابقه تلویزیون وارد بشیم ؟
      
پاسخ دادن 9 16

علی شاه

علی شاه

        باید بین هشت نفر اول باشی تا بتونی 
      
پاسخ دادن 2 5

خخخخخ

خخخخخ

        نه باید پارتی داشته باشی 
      
پاسخ دادن 0 0

اتابک

اتابک

        آپ برنامه را بصورت شرکت کننده گروهی و فردی تفکیک کنین.حتی امتیازاشونم.اینجوری هرکی فکو فامیل بیشتر داشته باشه امتیازش بیشتره
      
پاسخ دادن 9 5

بوف کور

بوف کور

        آقا میشه با ۴ میلیون تومن پول۲۸۸۰۰۰ تا سوال خرید بعد با رد کردن اونا و کسب ۲۰ امتیاز برای هر سوال امتیازتون میشه۵۷۶۰۰۰۰ تا که فکر کنم برای شرکت در مسابقه کافی باشه بعد هم تو ۵ روز هر روز باید ۱۶ ساعت وقت بزارین تا بتونین اون سوالا رو رد کنین و برسین به مسابقه اصلی
خخخخخخ هفت خان های قبل از تو سو تفاهم بود
      
پاسخ دادن 29 4

اورست

اورست

        یعنی واقعا سازندگان اپ اینقدر کم هوش و بی فکرن یا اینکه اونا فوق العاده تیز و باهوش تشریف دارن و ملت همیشه در صحنه کلا تعطیلن. ۴ میلیون میدی شانس تو امتحان میکنی . بلیط بخت ازمایی ه ورژن وطنی ۹۷
      
پاسخ دادن 5 1

هومن

هومن

        با تشکر از شرکت کنندگان صادقی که با نظراتشون منو از افتادن در این دام نجات دادن
منم تا زمانی که مسابقه و امتیاز جمع کردن بصورت انفرادی برگزار نشود شرکت نخواهم کرد.
      
پاسخ دادن 14 3

ستایش

ستایش

        چجوری باید در مسابقه به عنوان تماشاچی حضور پیدا کرد
      
پاسخ دادن 20 9

ناصر

ناصر

        از نظرات و تجربیات و توضیحاتتون بسیار ممنونم
شرکت نمیکنم
      
پاسخ دادن 8 1

داود سلیمانیان

داود سلیمانیان

        به نظر من کلا" کلاهبرداریه یعنی چی سئوال بخر جواب بده اگر در طول یکه هفته فقط 1.000.000بسته سئوال 5.000 هزارتومانی مردم بخرن میشه 5.000.000.000تومان (در ضمن کمترین میزان رو گفتم) اونوقت 8 نفر شرکت کننده هم به طور میانگین به فرض محال نفری 100 میلیون تومن برنده شوند که نمیشوند میشود800 میلیون درنتیجه 5 میلیارد-800میلیون میشود4.200.000.000میلیارد تومان سود در قبال هیچی واقعا چه مردم ساده ای داریم خوب دارن گول میخورن کلا دارم به این نتیجه میرسم صدا و سیما پر از کلاهبرداره که شب میخوابن صبح با یک نقشه جدید پا میشن واسه فریب مردم ادمین لطفا چاپ بفرمایید مردم عزیزم خواهش میکنم مقداری فکر کنید
      
پاسخ دادن 90 3

مهرداد حسینی

مهرداد حسینی

        کاملا درست میگی.همش کلاه برداریه.
      
پاسخ دادن 31 0

فرهاد

فرهاد

        درودبرشرفت ک راستشوگفتی؛
      
پاسخ دادن 24 0

سخاوت

سخاوت

        اقای گلزار برای تو و اون مسابقه ات واقعا متاسفم گردنه حیران تو استان اردبیل قرار داره نه استان گیلان
      
پاسخ دادن 0 1

حمید مهدی پور

حمید مهدی پور

        با سلام خدمت محمدرضا نازنین
 اگر بحث افزایش اطلاعات عمومی هست مسابقه را رایگان کنید.
واسه بحث فرهنگی جای دوری نمیره.
در پایان یه پیشنهاد دارم:
 اونهایی که میان مسابقه تا به منطقه امن اول برسن بنظرم پنج تا سوال اول باید تقسیم بشه مثلاً یه سوال ادبیاتی یه سوال تاریخی یه سوال ورزشی و ....
اونروز همشهریمان اومده بود برنامه یه خانم بود بنده خدا شروع مسابقه با سوال ورزشی بود که کلی استرس بهش وارد شد که دیگه نتونست تا آخر مسابقه خودشو جمع و جور کنه.
با آرزوی موفقیت برای ایران سرافراز
      
پاسخ دادن 26 2

یداله لطفی

یداله لطفی

        چند هفته پشت سر هم اس ام اس میدم ولی لینک برنامه برام فرستاده نمیشه.چرا؟
      
پاسخ دادن 9 1

کمال

کمال

        سلام آقا پولاتونو حروم نکنید یه حساب سرانگشتی نشون میده میلیاردها تومن پول من و شما می ره تو جیب اینا با اون سلبریتیشون ،اطلاعات عمومی کدومه !اینا که بیشتر سوال خریدن اومدن اونجا، واقعا شرم آوره اطلاعات بعضی هاشون در حد سیکل هم نیست ،بیشتر شبیه یه قمار ناعادلانه اسلامیه،ما هم که کلا بازنده ایم
      
پاسخ دادن 46 5

کیان

کیان

        توروخدا بچه هاهم میتوانند با سیم کارت پدراشون شرکت کنند؟ لطفا پاسخ بدید

      
پاسخ دادن 1 8

نارسیس

نارسیس

        به نطر من حتی اگه چاپیدن جیب مردم هم باشه خوبیش اینه که خیلیا رو پای تلویزیون مینشونه و اطلاعاتشون رو محک میزنن و مجبور میشن مطالعه ی بیشتری داشته باشن دوستان آخه چرا انقد منفی هستین و به جای تشویق مردم سعی میکنین مردم رو از اشتی با کتاب دور کنین متاسفم 5000 هزار چیزی نیست اما خوبیش اینه که 1 مردم رو وادار به کسب اطلاعات و مطالعه میکنه 2 با برنده شدن خیلیا در این مسابقه خیلی از مشکلات رو میتونن با اون مبلغ حل کنن اتفاقا این به نطرم یک کار خیر خواهانه ی عام المنفعست که سودش به خیلی از شرکت کننده ها میرسه یه کم مثبت فک کنین لطفا

      
پاسخ دادن 8 48

سیاوش

سیاوش

        به نظر من اگه واقعا میخوان مسابقه عادلانه باشه باید هر شماره موبایل انحصاری برای یک نفر باشه و کس دیگه ای نتونه با شماره کسی دیگه وارد برنامه بشه یعنی چی که بازی گروهی.
من تا وقتی که این اتفاق نیفته دیگه شرکت نمیکنم و سوال نمیخرم دوستای دیگه هم در نظر داشته باشن با این شیوه فعلی که چند نفر میتونن با یه شماره وارد برنامه بشن امکان حضور در برنامه به شما نمیرسه حالا اگه پول زیادی دارید برید سوال بخرید خود دانید.
      
پاسخ دادن 27 4

..

..

        سلام اوایل این قانون نبود و کسایی که جزو هشت نفر اول می شدن امتیازشون بین یک میلیون تا یک و نیم میلیون بود،و با این حساب تعداد سوال کمتری می خریدن،بعد برگزارکننده ها متوجه شدن که اگه به صورت تک نفره بازی بشه شرکت کننده ها تعداد بسته های کمتری می خرن در نتیجه پول کمتری به برگزار کننده ها می رسه،به خاطر همین گفتن که بازی رو به صورت گروهی هم می شه انجام داد برای مثال هفته ی پیش نفر اول حدود ۱۵ میلیون امتیاز جمع کرده بود با همگروهی هاش،یعنی تعداد سوالات خیلی زیادی رو خریده بود در مقابل بازی انفراوی در نتیجه پول بیشتری نصیب برگزارکننده ها می شه.
      
پاسخ دادن 24 0

جواد

جواد

        نحوه گزینش افراد از این راه کاملا ناعادلانه است دراصل هزینه برندگان رو از جیب شرکت کنندگان بدست می آورید . شرکت تو این مسابقه اشتباه محض لطفا شرکت نکنید تا روش تغییر پیدا کنه مثل شرکت گروهی با یک اکانت و خرید سوال . مسابقه اگر برای تفریح و سرگرمی جامعه هست باید رایگان باشه .
      
پاسخ دادن 17 5

ساره قریشی

ساره قریشی

        به نظر من که خیلی خوبه وراضی هستم فقط ی سوال دارم که اونایی 1میلیون رو برنده شدن کی هدیه رو دریافت میکنن
      
پاسخ دادن 8 21

اباصلت بذرافشان

اباصلت بذرافشان

        اقا من سه روزه روزی سه چهار ساعت بازی میکنم تازه هفتاد هزار امتیار کسب کردم.چطور نفر اول همون روز اول 900 هزار امتیاز گرفت.اگه 24 ساعتم بازی کرده باشه بازم نمیشه اینهمه امتیاز تو این زمان.اگه راه حلی داره به مام بگین خب.وگرنه این کار خیلی مسخره و نابرابریه...
      
پاسخ دادن 32 2

خدیجه

خدیجه

        اگه من شرکت کنم و امتیازم بیشتر بود شوهرم میتونه بجام شرکت کنه خبرم کن
      
پاسخ دادن 4 13

آکام

آکام

        لطفا دست این کلاهبرداران را رو کنید
در اینستاگرام و...
      
پاسخ دادن 19 3

حسین

حسین

        بابا جواب مردمو بدید دیگه.این امتیازات غیر معقول از کجا به دست میان.چرا جواب مردمو نمیدید🤔🤔
      
پاسخ دادن 26 4

...

...

        این امتیازات غیر معمول به لطف بازی گروهی به دست میاد،به این صورت که شما تصمیم می گیرید تو این مسابقه شرکت کنید بعد از نصب اپ برنامه شماره خودتون رو وارد می کنید و یه اکانت به نام شما ثبت می شه،بعد اپ رو در گوشی دوستان و فامیلاتون نصب پی کنید و بازهم با شماره خود شما برای اونها ثبت نام می کنید و همه ی اونا به اکانت شما وصل می شن و بعد تا می تونید بسته های ۲۰ هزارتومانی سوال رو می خرید و با کل فک و فامیلاتون به سوالات جواب می دید و تمامی سوالاتی رو که همگروهی هاتون جواب می دن امتیازش به حساب کاربری شما واریز می شه.
      
پاسخ دادن 16 2

رضارونقی

رضارونقی

        با سلام، ی گله ای دارم، من از صبح ساعت ۶ شروع به پاسخ به سوالات کردم و در یک روز نزدیک ۵٠هزار امتیاز گرفتم، چون نه میتونم از اینترنت جواب بگیرم نه کسی کمکم میکنه،بعد یکی که صبح ۱۲٠هزار بودهی دفعه میشه تا شب یک میلیون وسیصد،نمیدونم چجور،ولی میدونم ی راهش اینه که ی لب تاپ با نت سرعت بالا بذار بغلش یا یکی نوشته چند نفری واسه ی نفر امتیاز میگیرن،در هر حال اینجوری اصلا شایسته ها نمیرن بالا،متاسفم که این مسابقه با این سطح گزینش مسخره ای داره،منی که تنها و با معلومات شخصیم امتیاز میگیرم و جواب سوالای بخش تلویزیونی رو قبل از ظاهرشدن چهار جواب، پاسخ میدم تو خونه باید حرص بخورم از اطلاعات ضعیف شرکت کننده ها، فقط میتونم بگم متاسفم براتون و از ادامه حضورم با 126 کد قرعه کشی انصراف میدم،چون میدونم به هیچ وجه موفق نمیشم.
      
پاسخ دادن 54 3

هادی

هادی

        این روش امتیاز جمع کردن کاملا غلطه(نمیخوام بگم کلاهبرداری)چون من با کلی جواب درست تو یک روز تونستم حدود ۳۵۰۰۰ امتیاز بگیرم ولی یه دفعه دیدم نفرات برتر حدود یک میلیون امتیاز دارن که شاخ درآوردم که یه روزه چطور میشه.وقتی پیگیری کردم فهمیدم که میشه گروهی شرکت کرد و برای یک اکانت امتیاز جمع کرد(البته اگه واقعا اینجوری باشه)و نتیجش میشه اینکه اونی که اطلاعات عمومی خوب داره ولی کسی کمکش نمی کنه نمیتونه بیاد بالا و اونی که می ره تو مسابقه حتی جواب ساده ترین سوال هارو هم نمی دونه...به نظرم بدجور گول خوردم 
      
پاسخ دادن 42 5

مهدیه

مهدیه

        توروخدا شرکت نکنید
دلسوزانه میگم. من سه بار شرکت کردم هربار 300 تومان سوال خریدم تمان جوابارو از حفظم اما نهایت امتیازم با تلاش شبانه روز بدون ثانیه پلک زدن و استراحت با چهار نفر همگروهی شد 1400000 یعنی منطقی و عقلانی هر هفته امتیاز شما این میشه. واقعا چطور ممکنه یه نفر هر روز 1 میلیون امتیاز اضافه کنه حتی با 10 نفر آدم بیکار هم همگروه باشه بازم امتیازش اینقدر نمیشه.
باعث تاسفه که وقت و پول بی زبون کار کردن همسرم با ماشین را هدر دادم.
خدا لعنتشون کنه که تمام جامعه ‌شده کلاهبرداری. دیگه از سوپر استار سینمامون انتظار دزدی نداشتیم. 
      
پاسخ دادن 72 2

علی

علی

        سلام شماره یکی از برندگان که در مسابقه حضور یافته رو بگید خودش صادقانه بگه چطوری موفق به حضور در مسابقه شده
با تشکر 


      
پاسخ دادن 6 0

M.f

M.f

        سلام.با یک حساب سرانگشتی اگه هر هفته یک میلیون نفر در مسابقه شرکت کنن و هر کدوم حداقل ۲۰هزار تومن سوال خریداری کنن مبلغ ۲۰میلیارد تومن میشه که نهایتا ۵۰۰میلیون به برندگان اگر برنده شوند داده میشه و باقی مبلغ نزدیک به ۱۹میلیارد تومن درآمد کسب میکنن .این یعنی اختلاس به شیوه نوین در صداو سیما.
      
پاسخ دادن 63 2

مهران

مهران

        اینا اومدن از یه بازیگر معروف سینما آقای گلزار که پیش مردم خیلی محبوبیت داره خوب استفاده لازم رو میکنن آقای گلزار خیلی دل خوشی از تلویزیون و صدا و سیما نداشتن حالا چی شده که پا گذاشتن تو صدا سیما خدا میدونه شایدم پیشنهاد خیلی عالی بابت اجرای این مسابقه دادن اونم تو این اوضاع واقعأ سخت اقتصادی مردم که مردمو تحریک کنه به شرکت در این مسابقه و حالا بماند با ترفندهای پولی که اگه اینقدر سوال بخری اینقدر امتیاز میگیری وووووو غیره خوب مردم هم میگن آقای گلزاره هم فال هم تماشا هم میریم تو مسابقه شرکت میکنیم هم آقای گلزار رو میبینیم دقیقأ عین اول مارکت که آقای مهران مدیری تو دورهمی تبلیغ فراوان میکرد خوب اونم پیش مردم مشهور و معروف و محبوبیت داره خلاصه بگم اینا خوب مردمو شناختن و از هر لحظه به لحظه نقاط ضعف و احساسات مردم در جهت پیشبرد اهدافشون استفاده میکنن به نظر من سر این مردم هر اتفاقی یا بلایی هم بیاد که باعث ضرر و زیان بشه حقشونه
      
پاسخ دادن 27 0

s.f

s.f

        سلام،،من زنگ زدم و از پشتیبانی برنامه پرسیدم چطور میشه که بعضیا امتیاز میلیونی میگیرن،،در حالی که من چندین ساعت وقت گذاشتم و جواب دادم و حدود 15 هزار امتیاز گرفتم،،میگه اونا گروهی با یک شماره تلفن مشترک دارن جواب میدن،،این حرف به این معناست که چند نفر همزمان دارن پول خرج میکنن و سوالا رو رد میکنن تا یک نفر بتونه بره بالا،،و دوما این مورد هیچ جای مسابقه و در اپلیکیشن گفته نشده و همچنین چنین روشی به عقل مردم عادی نمیرسه مگر اینکه خود برگزارکنندگان این مسابقه این روشو به اطرافیان و فامیلشون گفته باشن تا امتیاز بالا بره و بقیه فقط پول خرج کنن تا به اون امتیاز برسن..و همچنین مدام در این برنامه گفته میشه که کسانی که معلومات بالایی دارن به این مسابقه راه پیدا میکنن،اتفاقا کسانی به مسابقه راه پیدا میکنن که پول زیادی دارن و این مسابقه فقط راهیه برای پولدارتر شدن پولدارا،،و باز هم وای به حال مردم عادی و نیازمند...فقط باید بگم متاسفم
      
پاسخ دادن 59 1

امیر

امیر

        منم سوال اصلیم اینه که گروهی شرکت کردن با یک شماره و یک اکانت چطوریه ؟ که چند نفر تو گوشی خودشون با اکانت من بازی کنن و امتیاز بگیرن؟ هیچ جا ذکر نشده که چطوری لطفا اگر میدونید پایخ بدین
      
پاسخ دادن 0 0

 طبیب

طبیب

        خوب چرا این چند نفر با گوگل سرچ نمی کنن که جواب درست بدن؟
      
پاسخ دادن 0 0

حمیده

حمیده

        به نظر من مسابقه خوبیه چون حالا شما چن نفر نتونستین امتیاز بگیرین دلیل نمیشه این برچسبا رو به مسابقه بزنید
      
پاسخ دادن 8 83

s.f

s.f

        ببخشید حمیده خانم یعنی شما تونستین امتیاز بگیرین اونم میلیونی؟؟
بیاین ما رو هم توجیه کنین که چطوری بعضیا امتیاز میلیونی میگیرن تا ماها به قول شما به برنامه برچسب نزنیم
      
پاسخ دادن 47 1

سعیده

سعیده

        عزیزم این جوری نگو اگه می خای مطمئن شی برو اپلیکیشنو دانلود کن اونوقت می فهمی ما چی می گیم . این همه ساده لوح نباشیم لطفا 
      
پاسخ دادن 19 2

مرجان

مرجان

        من خودم تا شب قبل فک ر میکردم مسابقه بیخوده و شرکت کننده ها افراد عادی نیستن و از نزدیکان و اشنایان عوامل برنامه هستند.اما با شرکت محمدرضا صبا پویا فلاح ک از شرکت کننده های مسابقه هوش برترر بودن فهمیدم ک اینطور نیس.حالا شیوه شرکت تو مسابقه ب این صورته ولی برای کسی ک بتونه ب مسابقه راه پیدا کنه میصرفع
      
پاسخ دادن 3 7

Hassan

Hassan

        این برنامه یه دزدیه تو روز روشنه، من یکی از شرکننده هاشم توضیحاتمو میدم شما خودتون قضاوت کنید :
اول که فقط ۱۰ تا سوال رایگان داره ک کار به جایی نمیبره و مجبورتون میکنه سوال بخرید ۵۰۰۰ تومن ۹۰ سوال هر جواب درست ۱۰۰ امتیاز داره و جواب غلط ۵ امتیاز میانگین هرسوال تا پاسخش ۲دیقه طول میکشه تو بهترین حالتش 
هرهفته هم امتیازا صفر میشه 
گفتن ۵شنبه امتیازا صفر میشه رقابت از نو شروع میشه من شنبه نگاه کردم نفرات برتر رو نفر اول ۲ملیون امتیاز🙄
خودتون یه ضرب ساده ریاضی انجام بدین متوجه میشید که طبق امتیاز دهی مسابقه برای کسب این ۲ملیون امتیاز در بهترین حالت که همه جوابا هم صحیح باشه ۲۰ هزار پاسخ صحیح لازمه که اگ هر سوال ۲دقیقه زمان بخواد ۲۵ روز بدون وقفه لازم داره
دیگه قضاوت با شما مردم 
      
پاسخ دادن 44 0

آرام

آرام

        دوستان سلام
من عادت به نظر دادن تو هیچ سایتی رو ندارم ولی چون میبینم خیلیها درگیر این مسابقه شدن دیدم اگر فقط بشینم و نگاه کنم خیانت کردم من فقط یه نکته رو ذکر میکنم اگر کسی منو توجیه کرد از فردا تو این مسابقه شرکت میکنم.
نکته : طبق امتیازاتی که توی چند هفته اخیر دیدم همه 8 نفر راه یافته به مسابقه تلویزیونی امتیازی بیشتر از 4 میلیون داشتن ....
سوال ؟ برای این امتیاز چند جواب صحیح که 100 امتیاز داره لازمه ؟
جواب : 40000 چهل هزار جواب صحیح
سوال ؟ برای جواب هر سوال اگر 20 ثانیه زمان ببره چقدر طول میکشه؟
جواب:800000 ثانیه که برابر 13333 دقیقه و یا برابر 222 ساعت ویا برابر 9 روز کامل بدون حتی یک لحظه استراحت و وقفه .
خواهشا نظر بدین و اگه اشتباه می من رو از اشتباه در بیارین تا من هم تو مسابقه شرکت کنم و میلیونر شم 😆😆😆😆😆😆😆😆😆
      
پاسخ دادن 57 3

محمد

محمد

        مساله ای که هست اینه که شما این مورد رو حساب نکردین که میشه بیش از یک نفر با یک اکانت بازی کنه..
اگر مثلا دو نفر باشن ؛با توجه به محاسبات شما میشه ۴ روز و نیم.. :)
      
پاسخ دادن 10 3

امیر

امیر

        چطور میشه با یک اکانت ؟ نحوه ی انجامش رو میدونید؟
      
پاسخ دادن 0 0

علی

علی

        چرا 20 ثانیه.
بعضی ها دو سه ثانیه جواب دادن.
حالا روشش بماند.
      
پاسخ دادن 1 0

طبیب

طبیب

        من شخصا به هر سوال کمتر از بیست ثانیه جواب میدم حالا درست یا غلطش بمونه از وقتی کنکور شرکت می کردم تند خوان بودم اما قضیه اینه که کد فعالسازی برام ارسال نمیشه

      
پاسخ دادن 0 0

ایمان

ایمان

        جواب شما واضحه. کل محاسباتتون غلطه. اونا گروهی شرکت کردن پس زمان عملا ربطی به مسابقه نداره. موفق باشین
      
پاسخ دادن 0 0

s.f

s.f

        سلام،،خواهشا یکی به من جواب بده چطوری ممکنه با این سرعت پایین اپلیکیشن و اینکه هر جواب درست فقط 100 امتیاز داره،،بعضیا امتیازاشون به بالای یک میلیون میرسه؟؟ما که چند ساعت میشینیم پای سوالاش و با سرعت پایینش بیشتر از ده هزار امتیاز نمیتونیم بگیریم،،خواهشا اینایی که امتیاز بالا گرفتن بگن با چه ترفندی اینکارو کردن؟؟
بعدم خواهش میکنم از برگزار کنندگان این مسابقه،سرعت اپلیکیشنو بالا ببرن خیلی روی اعصابه
      
پاسخ دادن 25 1

محمد

محمد

        عالیییییییییییییییه
      
پاسخ دادن 0 29

مهدی

مهدی

        آقا اینایی که روزی ا میلیون امتیاز میگیرم چیکار میکنن؟اگه همه ی سوالاروهم درست جواب بدی هر دقیقه 6 تا سوالم جواب بدی میشه دقیقه ای 600 امتیاز،ساعتی 36000 امتیاز،در شبانه روز 20 ساعتم بازی کنی میشه 700000،اصلا با عقل جور در نمیاد
      
پاسخ دادن 22 1

رحیم

رحیم

        متشکرم مهدی جان آفرین برتو بااین حساب کردن .ممنون
      
پاسخ دادن 0 0

علی

علی

        هر دقیقه بین 20 تا 30 جواب میدن
      
پاسخ دادن 0 0

صادق شریفی

صادق شریفی

        سلام. درود برشما. دیگه شرکت نمیکنم
      
پاسخ دادن 23 1

اشکان

اشکان

        سلام من سه هفته وقت گذاشتم و واقعا نمیدونم چندتا بسته بیست تومنی گرفتم
نکته تاسف آور اینه به محض اینکه رتبم میاد زیر 10 اپلیکیشن به من پیام میده: نحوه پاسخ دهی شما خلاف مقررات است و منو از اکانتم شوت میکنه بیرون!!!!!!!
جالب اینجاست وقتی رتبه دو رقمی میشه بهت کاری نداره!!!!!!
این نهایت بی شرمیه
خیلی ناجوانمردانه است این کارتون
من دانشجو دکتری هستم وقتمو هدر دادم واقعا متاسفم براتون
نکته دیگه که واقعا تاسف باره اینکه به هر سوالی که رد میکنی بیست امتیاز تعلق میگیره اینجوری فرد فقط بسته بیگ بنگ رو میگیره و مدام میزنه بعدی ینی بدون هیچ سطحی از اطلاعات عمومی و دانش فرد متقلب برا خودش امتیاز کسب میکنه!!!!!! البته این به سود تولید کننده محترم این اپلیکیشن هست و فرد با صرف هزینه میلیونی میتونه در برنامه شرکت کنه!!!! البته حاصل این طرز راه یافتن به مسابقه رو هم دیدیم که متاسفانه فرد نمیدونست فیل مغز داره!!!! یا اون دوستانی که حذف شدن و فاقد اولیه ترین دانشی بودند! فرد با رد کردن حدود 40 50 هزار سوال به راحتی میتونه جز رتبه های برتر باشه!!!!! واقعا متاسفم که تو این شرایط بد اقتصادی شرم بر شما شرم
      
پاسخ دادن 70 6

سامان

سامان

        دقيقا يكي از نكاتي كه نشون ميده هدف سازنده در وهله اول جمع كردن سود كلانه همين داستان 20امتياز به سوال بي جوابه.اگر قرار باشه معلومات افراد سنجيده بشه وهدف بالابردن سطح معلوماته اينمورد نبايد وجود داشته باشه
حالابعد ازانتقادات زياد در فضاي مجاز ي براي تبرئه كردن خودشون ميكن از اين هفته يه كتاب هم معرفي ميكنيم و....
      
پاسخ دادن 12 1

K

K

        واقعا جای تاسف داره .که اینجور مردم رو بازی بدن . بعد شعار همیشگی برنامه چیه .اینکه که کتاب بخونید . حرفای صد من یه غاز . طرف سوالای دوران راهنمایی رو هم نمیتونه جواب بده 
      
پاسخ دادن 0 0

طبیب

طبیب

        دوست عزیزم از توضیحاتت ممنونم فهمیدم که نباید هزینه کنم و سوال بخرم ممنونم که روشنم کردی 
براتون آرزوی موفقیت دارم
اگر چیزی که گفتی رو تجربه می کردم حتما سکته می کردم 
      
پاسخ دادن 0 0

ماهان

ماهان

        از دو هفته پیش که اپلیکیشن برنامه را نصب کرده ام، حدودا 300 هزار تمان سوال خریداری نموده ام که موفق شدم هفته پیش رتبه خود را به 7 برسانم، اما بلافاصله برنامه ارور داده و کلا خارج شد و مجددا از بنده شماره موبایل و کد ارسالی خواست برای ورود به مسابقه. مجددا و برای چند بار دیگر وارد شدم و به عدد 7 رسیدم اما متاسفانه اتفاق قبلی تکرار شد. آیا متولیان محترم مسابقه مربوطه پاسخ قانع کننده ای دارند؟
      
پاسخ دادن 42 7

شایگان

شایگان

        دوستان هر کس مشکلی داره به سایت اصلی مراجعه کنه http://barandehshow.ir یا با شماره تلفن 95118080 یا 95119181 با کد تهران تماس بگیرید 
      
پاسخ دادن 5 4

همت نادری

همت نادری

        من از هفته اول شرکت کردم رتبه هفتصد آوردم 
از هفت دوم شروع کردم به هر وقت رتبم تک رقمی میشد از مسابقه خارج میشدم شاید این کار پنجاه بار تکرار شد 
پس مشخص است یه دست‌هایی در کار است که نمیزارن بجز آشنایآن خودشان کسی رتبه تک رقمی باشه 
این یعنی دزدی در روز روشن و در تلویزیون ملی کشور 
واقعا باید تاسف خورد 
      
پاسخ دادن 11 1

طبیب

طبیب

        از راهنماییتون جدا سپاسگزارم امیدوارم در زندگی شخصیتون موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

tt

tt

        اقا من نمیدونم یعنی واقعا میشه بدون پول تو مسابقه شرکت کرد . ولی فکر کنم باید نصف چیزی که برنده میشی رو باید.قبلش هزینه کنی تا وارد مسابقه شی
      
پاسخ دادن 9 0

مهدی

مهدی

        سلام اپلیکیشن رو نصب کردم اجرا نمیشه 
      
پاسخ دادن 5 3

امیرعلی

امیرعلی

        با سلام و درود خدمت تمامی کسانی که این مطلب میخونن ببینید این برنامه با مدیریت یک مجموعه و تیم هماهنگ برا کلاهبرداری به روش حرفه ای برای ساده لوحان طراحی شده و دارند به طریق گوناگونی مردم تحریک و ترغیب میکنند برا کسب پول هنگفت لطفا به تبلیغات واهی توجه نکنید و وقت و هزینه خود را هدر ندین این هم یک طریق برای فریفتن افراد است موفق باشید
      
پاسخ دادن 22 1

دانیال فرحانی

دانیال فرحانی

        من دوبار اسم خودم را پیام فرستادم ولی نتواستم وارد برنامه شوم
      
پاسخ دادن 0 0

رضا

رضا

        سلام
براي نصب اپليکيشن، اندرويد چند بايد باشد؟ براي مشکل پک ميدهدو اندرويدم 4.1 است.
      
پاسخ دادن 4 1

احمدساکی

احمدساکی

        سوال خریداری کردم ولی هیچ سوالی های ارسال نشد هزینه ش از کارت بانکی کسر شد لطفا بررسی کنید. ...
      
پاسخ دادن 4 7

کیان

کیان

        اگر مشکلی دارید با شماره تلفن 95118080 یا 95119181 با کد تهران تماس بگیرید تو سایت خود برنده شو شماره تماس گذاشته
      
پاسخ دادن 1 5

حسین سمیعی

حسین سمیعی

        سوال خریداری کردم ولی هیچ سوالی های ارسال نشد هزینه ش از کارت بانکی کسر شد لطفا بررسی کنید. ...
      
      
پاسخ دادن 3 1

الناز

الناز

        این مسابقه شیوه جدیدی است برای فریفتن مردم
شرکت کنندگان هر هفته کاملا مشخص شده هستند
اگر بازی کنید متوجه میشید که وقتی رتبه شما به ۹ رسید خطا میزنه و بهتون اجازه ادامه بازی رو نمیده و شما هیچ وقت جز هشت نفر اول نخواهید شد
واقعا انسانیت تمام شده
امیدوارم مردم فریب نخورن
      
پاسخ دادن 39 7

منیره

منیره

        دوستان از کجا باید فیلم رو ببینیم 
      
پاسخ دادن 4 4

علی

علی

        سلام من اپلیکیشن نصب کردم سوالات روخریداری میکنم فقط دوتاگزینه سوالات نشون میده دوتادیگه رونشون نمیده بایدچکارکنم لطفاراهنمایی کنید
      
پاسخ دادن 0 2

شایان

شایان

        سلام
منظور شما از چهار نفر برتر در دوره ای هست یا در کل؟
من هر کاری میکنم که فیلم ببینم تا سوال بگیرم می نویسه تماشای ویدیو امکان پذیر نیست .
چکار کنم تا در برنامه ی تلوزیونی شرکت کنم؟
      
پاسخ دادن 7 2

Shayan

Shayan

        سلام
 منظور شما چهار نفر برتر در دوره ای است یا در کل؟من هر چه سعی میکنم فیلم ببینم سوال بگیرم می نویسه تماشای ویدیو در حال حاضر امکان ناپذیر است چکار کنم تا بتونم در مسابقه تلوزیونی شرکت کنم؟

      
پاسخ دادن 4 1

مهشید

مهشید

        چندتا کد قرعه کشی و چند امتیاز لازمه واسه شرکت تو مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا پاسخگو باشین
      
پاسخ دادن 1 0

مژده

مژده

        سلام دوستان .تکرارمسابقه روچه روز و چه ساعتی پخش میکنه ؟ اگه کسی میدونه بگین. مرسی 
      
پاسخ دادن 4 1

حمید

حمید

        سلام مژده خانم تکرار مسابقه شنبه . یکشنبه 1 شب یا 12 شب به بعد پخش میشه.
      
پاسخ دادن 0 0

مریم

مریم

        من برنامه رو نصب کردم اما وقتی شمارمو میزنم کد باید برام ارسال شه واسه ورود اما نمیاد برام 
      
پاسخ دادن 10 10

زهرا

زهرا

        سلام 
دوستاني كه ميگن پول پرداخت ميكنيم اما سوال خريداري نميشه و.... خب اين يه راه واسه كسب درامد توسط اين برنامه است اگه يه حساب سرانگشتي كنيد متوجه ميشيد چه پول هنگفتي از اين راه گيرشون مياد 
      
پاسخ دادن 13 4

دیگران

دیگران

        چرا برای من گزینه های سوالو نشوون نمیده فقط سوال میاد
      
پاسخ دادن 0 3

احمد

احمد

        با سلام خدمت شما دوستان میخواستم بدونم آیا هر هفته امتیاز ها صفر شده و از ابتدای هفته (شنبه) امتیاز و کد قرعه کشی بدست بیاوریم تا در آخر هفته (پنجشنبه و جمعه) در مسابقه شرکت کنیم(مسابقه تلویزیونی)
      
پاسخ دادن 14 14

شادی

شادی

        سلام چطور میشه کد قرعه کشی گرفت
      
پاسخ دادن 8 3

Mehrnaz

Mehrnaz

        سلام من برنامه رونصب کردم شمارمومیزنم اصلاهمش میزنه خطادرسرورچرااینجوریه؟؟؟؟؟
      
پاسخ دادن 6 5

Zeinab

Zeinab

        سلام برامنم ارور می‌ده لطفاً جواب بدین البته خطم ایرانسله.
      
پاسخ دادن 1 2

محمد

محمد

        دوستان اگر اشکالی در مراحل استفاده از اپلیکیشن برنده باش دارند به سایت اصلی مراجعه کنند http://barandehshow.ir وتلفنی بپرسید راهنمایی میکنند
      
پاسخ دادن 6 4

علی

علی

        همش چرت هستش یعنی چی اخه من حسابم و شارژ کردم ولی باز هیچ سوالی برای من نمیادش میگم سوال های شما به اتمام رسیده است هر چی هم تماس میگیرم هیچکی پاسخگو نیست 
همش کلاهبرداریه مردم گول اینا رو نخورید الکی نمیان ببرن تلویزیون چهار تا سوال ابتدایی بپرسن و بعد میلیونی پولبهتون بدن 
      
پاسخ دادن 14 0

محمد کمانی

محمد کمانی

        دوستانی که گوشیشون ارور میده یک بار برنامه رو پاک کنن دوباره نصب کنن

      
پاسخ دادن 1 0

فرشاد

فرشاد

        سلام آپ برنامه رو نصب کردم اما زمانی ک شمارمو وارد میکنم همش میزنه خطا در اتصال سرور باید چیکار کنم 
      
پاسخ دادن 0 3

محمد

محمد

        حتما اینترنتت ضعیف است
      
پاسخ دادن 0 0

علیرضا

علیرضا

        میرم تو برنامه شماره تلفن میزنم بعدش نمیاره
      
پاسخ دادن 5 1

محمد

محمد

        سلام من الان سه باره گزینه خرید سوال رو زدم و به درگاه بانکی متصل شدم و دو تا ده تومان و یک بیست تومان خرید کردم و مبلغ از کارتم برداشت شده و سوالی اضافه نشده بعدم بهم گفتن مبلغ برمیگرده و هنوز برنگشته البته دو بار دیگه هم زدم که موفق بوده ها!!!
      
پاسخ دادن 4 3

مجید

مجید

        سلام من بسته ۱۴۴۰ تایی خریدم ولی بعد از بیست سی تا سوال به طور باور نکردنی کل سوال های فعال از بین رفت و صفر شد و هر چی هم با تلفن معرفی شده ۹۵۱۱۸۰۸۰ تماس میگیرم هیچ کس جواب نمیده.لطفا جوابگو باشید بیست هزار تومن من نابود شد .
      
پاسخ دادن 8 2

کریمی

کریمی

        برید تو سایت برنده باش آدرسش بالا نوشته شده تماس بگیرید و سوالتون رو بپرسید
      
پاسخ دادن 1 3

ناشناس

ناشناس

        هر که بامش بیش برفش بیشتر
تازه اول راهه هنو خیلی باید از این بیست هزار تومن ها خرج کنی😊
      
پاسخ دادن 8 2

سیروس احمدی

سیروس احمدی

        سوالها خیلی پراکنده است ، و خیلی از سوالها اصلا جنبه علمی نداره مثل اینکه بپرسی عمه ادیسون کی بود !؟
      
پاسخ دادن 20 2

شهرام

شهرام

        با سلام خدمت سروران گرامی منم با یه حساب سرانگشتی نشستم حساب کردم کسی که داره به این مسابقه راه پیدا می‌کنه چطوری سی میلیون و خورده ای امتیاز جمع می‌کنه خب الان نیاز به هزینه زیادیه باز این برنامه نیاز به تحلیل و بررسی داره پس این برنامه جای کسانیکه از مکانت پولی بالایی برخوردارند پس نتیجه کسانیکه هوش بالایی دارن نمیتونن تو این برنامه شرکت کنند و قضیه برای شرکت به راحتی نیست.
      
پاسخ دادن 0 0

سلیمه

سلیمه

        سلام من میخوام شرکت کنم امااپلیکشن نمیدونم چطوردانلودکنم اسمم پیامک کردم به۱۰۰۰۸۸۰اپلیکشن برام نفرستادن بایدچکارکنم؟؟؟
      
پاسخ دادن 1 0

سارا

سارا

        عزیزم میتونی دوباره پیامک بدی یا از روی سایت مسابقه که آدرسش تو همین صفحه اس لینک دانلود مسابقه برنده باش رو بگیری من از راه پیامک ثبت نام کردم خیلی دوس دارم بعنوان تماشاچی برم 
      
پاسخ دادن 6 0

طیبه

طیبه

        سلام‌
برای من کد فعالسازی نمیاد
      
پاسخ دادن 4 5

خدیجه صابر

خدیجه صابر

        سلام من هر چه تلاش میکنم نمیتوانم با کارت بانکی سوال خریداری کنم مینویسد نا موفق چکار کنم راهنمایی کنید
      
پاسخ دادن 4 1

عبداارضا

عبداارضا

        سلام این مسابقه من سه روز شروع کردم والان سیزده کدقرعه کشی دارم کی قرعه کشی میشه
      
پاسخ دادن 2 0

زهرا

زهرا

        نمیدونم...اصلا برا من دانلود نمیشه
      
پاسخ دادن 0 0

حسین

حسین

        سلام سوالات دوگزینه ای هست یاچهارگزینه؟گوشی من دوگزینه میاره وبعضی وقتاکلاجوابااشتباه درمیاد
      
پاسخ دادن 2 1

امیر حسین

امیر حسین

        من هر موقع روی کسب امتیاز و دیدن فیلم تبلیغاتی میزنم برام اصلا باز نمیشه.نتم۴.۵هست گوشیمj72017چ کار کنم راهنماییم کنید لطفا

      
پاسخ دادن 3 0

عسل

عسل

        به نظر من آقای محمدرضا گلزار بهترین انتخاب برای مجری این مسابقه بودن بیصبرانه منتظریم
      
پاسخ دادن 13 27

Ali

Ali

        کاش شما دخترها اگاه بشید که گلزار نمیاد خواستگاریتون
      
پاسخ دادن 0 0

حسِنی فر

حسِنی فر

        سلام عجب مسابقه ی با حالی سوالات خیلی جالبه باعث بالا رفتن مطالعه و معلومات عمومی بیشتر میگرده از بر پاکنندگان خصوصا اقای گلزار سپاسگذاریم ان شاالله زودتر ظبط شروع شود 
      
پاسخ دادن 8 19

محسن

محسن

        عزیزم حتما مسابقه رو ببین.یه خط نوشتی دو تا غلط داشتی.
      
پاسخ دادن 4 4

امیر

امیر

        لطفا دعوت از دوستان و دانلود اپلیکیشنو راه بیندازید
      
پاسخ دادن 12 2

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید