فروشگاه چی نیاز داری

شرایط شرکت در مسابقه برنده باش+ توضیحات کامل

شرایط مسابقه برنده باش
مسابقه برنده باش با مجری گری محمدرضا گلزار شروع شد. حتمن دوست دارید شرایط شرکت در مسابقه برنده باش را بدانید. جالب است بدانید این مسابقه مشابه یک مسابقه پرطرفدار خارجی است و بر اساس معلومات عمومی طراحی شده است و نمونه آن قبلا در ایران نبوده است. برنده این مسابقه 2 میلیارد ریال دریافت می کند. در ادامه شرایط شرکت در مسابقه را ببینید.

شرایط شرکت در مسابقه برنده باش :

همه میتوانند در این مسابقه شرکت کنند این مسابقه سوال محور است و دو قسمت اصلی دارد یکی بازی موبایلی است و دیگری حضور در مسابقه تلویزیونی شبکه 3 صدا و سیما. پس شرکت در این مسابقه اطلاعات عمومی و دانش بالا نیاز دارد. شروع این مسابقه از نصب اپلیکیشن روی گوشی تلفن همراه شروع میشود.

شرایط مسابقه برنده باش

بیشتر بدانید: 

لیست اختراعات مهم جهان

 لیست اکتشافات مهم دنیا

 اطلاعات عمومی قسمت اول

  اطلاعات عمومی قسمت دوم 


طریقه نصب اپلیکیشن برنده باش :

میتوانید اپلیکیشن را مستقیم از روی سایت نصب کنید که آدرس سایت این است:

http://barandehshow.ir

در روش دیگر میتوانید از روی گوشی تلفن همراه شماره #710* را شماره گیری نمایید و گزینه برنده باش را انتخاب کنید. اپلیکیشن برنده باش را دانلود کنید بعد از نصب اپلیکیشن برنده باش میتوانید مسابقه را شروع کنید و به سوالات پاسخ دهید و امتیاز بگیرید. هرهفته 8 رتبه برتر از بین شرکت کنندگان در اپلیکیشن برنده باش در برنامه تلویزیون انتخاب میشوند و در آنجا باید به 15 سوال محمدرضا گلزار پاسخ دهند.

نفر برتر 200 میلیون تومان جایزه دریافت میکند. البته جوایز دیگری هم برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.300 نفر از شرکت کندگان در اپلیکیشن برنده باش که حداقل یک کد قرعه کشی دارند به قید قرعه به برنامه تلویزیونی دعوت میشوند. در پایان هر فصل قرعه کشی برای جایزه خودرو 1میلیاردی در بین افرادی که کد قرعه کشی دارند برگزار میشود.

شرایط مسابقه برنده باش

نحوه بازی اپلیکیشن برنده باش

این بازی موبایلی را میتوان هم یک نفره شرکت کرد و هم گروهی. اگر می بینید بعضی ها در عرض 1 هفته امتیاز زیادی کسب میکنند به دلیل گروهی شرکت کردن است، که یک نفر به عنوان سرگروه انتخاب میشود ولی گروهی سوال میخرند و هزینه میکنند و امتیاز کسب میکنند و هنگام مسابقه تلویزیونی سرگروه شرکت خواهد کرد. البته برگزارکنندگان این مسابقه در ابتدا این نکته مهم را بازگو نکردند و همین امر موجب خسارت تعداد زیادی از هموطنانمان شده است.

بازی موبایلی برنده باش با پرداخت درون برنامه ای به این صورت است که پس از نصب، 5 سوال رایگان در اختیار شما قرار میگیرد به ازای پاسخ درست، 100 امتیاز میگیرید در صورتی که پاسخ اشتباه بدهید یا سوالی را رد کنید برای به دست آوردن سوال جدید و کسب امتیاز میتوانید از بسته های تشویقی و پولی استفاده کنید مثلا :

بسته الماس " به جوایز بزرگ نزدیک تر شو" 5/000 تومان باید پرداخت کنید تا 30 سوال جدید دریافت کنید و 3 کد قرعه کشی بگیرید.

 • با تماشای ویدئو رایگان ۳ سوال جدید بگیرید.

 • با دعوت از دوستانتان در اپلیکیشن ۱۰ سوال رایگان بگیرید.

 • میتوانید بانصب اپلیکیشن های پیشنهادی برنده باش ۲۰ سوال رایگان بگیرید.


با جواب دادن به سوالات بیشتر می توانید امتیاز بیشتر کسب کنید و به ازای هر ۱۰۰۰ امتیاز، یک کد قرعه کشی دیگر علاوه بر کد های هدیه دریافت کنید.
همچنین می توانید بسته های سوال را خریداری کنید و از ۳۰ سوال تا ۱۴۴۰ سوال را به راحتی به دست آورید. با خریدن بسته های سوال از ۱ کد قرعه کشی هدیه تا ۱۴۴۰ کد قرعه کشی دریافت میکنید

زمان پخش مسابقه تلویزیونی برنده باش :

هر هفته پنج شنبه و جمعه حدود ساعت 22:30 از شبکه 3 سیما. 

پاسخ سازندگان «برنده باش» به مشکلات این مسابقه با اجرای گلزار

ایسنا نوشت:

نماینده مجری طرح مسابقه‌ «برنده باش»، درباره‌ی اشکالات فنی این مسابقه تلویزیونی که از هفته گذشته برای شرکت‌کنندگان ایجاد شده است، با اعلام برطرف کردن برخی از این اشکالات، وعده داد که به زودی مشکلات دیگر هم برطرف می‌شود.

شرکت افکار ایرانیان هوشمند، مجری طرح مسابقه‌ی «برنده باش» است. سامان فائق ـ عضو هیات مدیره این شرکت ـ در گفت‌وگویی با ایسنا در پاسخ به این پرسش که چرا اپلیکیشن موجود به نام «برنده باش» به‌روز نمی‌شود و کاربران برای دریافت سوالات همچنان با مشکلاتی مواجهند؟ توضیح داد: به دلیل استقبال فراوان کاربران، زیرساخت‌های اپلیکیشن «برنده باش» دچار مشکلاتی شد و در بخش سرورها دچار این مشکلات شدیم که از این بابت از تمامی کاربران عزیزمان پوزش می‌خواهیم.

او سپس مشکلات اپلیکیشن «برنده باش» را چنین توضیح داد: این مشکلات در موارد زیر خلاصه می‌شود، گاهی پیامک جهت ارسال لینک دانلود ارسال نمی‌شود که این مشکل پس از مذاکره با شرکت مجری پیامک برطرف شده و از این هفته کاربران محترم بدون هیچ محدودیتی پیامک ثبت‌نام را دریافت خواهند کرد. گاهی در اتصال اپلیکیشن با سرور به دلیل حجم بالای مراجعه اختلال ایجاد می‌شد و کاربران نمی‌توانستند در اپلیکیشن فعالیت کنند که این موضوع نیز در حال بر طرف شدن است. جابجایی و انتقال سرورها در حال انجام است و به زودی دیگر این مشکل دیده نخواهد شد. متاسفانه برخی از کاربران مبالغی را پرداخت کرده‌اند و سوالات به این دوستان تخصیص داده نشده است. این مشکل به دلیل جابجایی درگاه بانک رخ داده بود که اولاً از این به بعد تحت هیچ شرایطی تکرار نخواهد شد ثانیاً تمامی پرداخت‌هایی که دچار این مشکل شده اند تا پایان هفته سوالاتشان را دریافت خواهند کرد و تعدادی سوال هدیه نیز بابت پوزش به عنوان هدیه به ایشان تخصیص داده خواهد شد.

چرا هر هفته امتیازات کاربران صفر می‌شود؟

وی در پاسخ به این پرسش که چرا هر هفته امتیاز شرکت‌کنندگان صفر می‌شود، توضیح داد: مسابقه «برنده باش» برای تعداد ۱۵۶ قسمت یا به تعریفی حدود یک سال و نیم از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. بدیهی است که اگر در هفته‌های بعدی کاربری در اپلیکیشن ثبت‌نام کند هیچ شانسی برای رسیدن به صدر جدول نخواهد داشت. به همین دلیل امتیازات تمامی کاربران به صورت هفتگی صفر می‌شود تا امکان رقابت به صورت یکسان بین تمامی کاربران تقسیم شود. در واقع این یک رقابت هفتگی برای دست پیدا کردن به هشت رتبه برتر است. تمامی سوالاتی هم که توسط کاربر پاسخ داده نشده و در حساب وی موجود است، صفر نخواهد شد و در هفته آینده می‌تواند با پاسخ به آنها امتیازات بیشتری کسب کند.

وی یادآور شد: کدهای قرعه‌کشی اصلاٌ از بین نخواهند رفت و تا پایان هر فصل که قرعه‌کشی انجام خواهد شد در حساب کاربران باقی خواهد ماند.

وی با ارائه توضیحی درباره‌ی شیوه بازی در اپلیکیشن «برنده باش»، گفت: تمامی افرادی که تمایل دارند در مسابقه «برنده باش» با اجرای آقای محمدرضا گلزار شرکت کنند، می‌توانند به صورت رایگان نام خود را به شماره ۱۰۰۰۸۸۰ ارسال کنند. دلیل تاکید این شرکت بر کلمه رایگان، پیامک‌های مرسوم این روزهاست که با ارسال عددی به یک سرشماره به صورت روزانه مبلغی از حساب کاربر کسر یا صورت حساب آن بر روی قبض به حاسبشان گذاشته شود. ما بر خلاف مدل مرسوم در زمان دریافت نام مشترک هیچ مبلغی را از حساب کاربری کسر نمی‌کنیم. در پاسخ به این پیامک، یک پیامک حاوی لینک دانلود برای متقاضی ارسال می‌شود که مخاطب می‌تواند بدون پرداخت وجه، اپلیکیشن مربوطه را دانلود و روی گوشی خود نصب کند.

وی ادامه داد: در زمان نصب باید از طریق شماره تلفن ثبت‌نام صورت پذیرد. پس از ثبت‌نام پنج سوال به عنوان هدیه به تمامی کاربران اعطا خواهد شد. مادامی که کاربران به سوالات پاسخ صحیح بدهند می توانند به صورت بی نهایت در اپلیکیشن به صورت رایگان به بازی ادامه دهند و هیچ وجهی پرداخت کنند. با هر بار پاسخ غلط به یک سوال، یک سوال از پنج سوال هدیه اولیه کسر خواهد شد.

تهیه سوال جدید :

 در صورتی که با پاسخ غلط به سوالات، سوالات کاربران پایان یابد، می‌توانند از طرق زیر نسبت به تهیه سوال جدید اقدام کنند.

از طریق تماشای یک ویدئوی تبلیغاتی، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای تعداد ۳ سوال رایگان دریافت کنند. در هر ساعت امکان بازدید ۵ ویدئو برای کاربران تدارک دیده شده است. لذا در هر ساعت امکان تهیه ۱۵ سوال رایگان در اپلیکیشن موجود است، همان‌طور که در اپلیکیشن توضیح داده شده است، بزودی کاربران با دعوت دوستان به نصب اپلیکیشن می‌توانند سوالات رایگان بیشتری دریافت کنند. مسیر رایگان دیگری در نظر گرفته شده و کاربران می‌توانند با نصب یکی از اپلیکیشن‌های پیشنهادی سوالات رایگان بیشتری کسب کنند. این مسیر رایگان نیز به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد. در انتها در صورتی که کاربران تمایل به کسب سوالات بیشتر داشتند می‌توانند از طریق بخش خرید بسته تشویقی سوالات بیشتری را خریداری کنند. بسته ۲۵۰۰ تومانی، تعداد ۳۰ سوال به همراه یک کد قرعه کشی هدیه، بسته ۵۰۰۰ تومانی تعداد ۹۰ سوال به همراه ۳ کد قرعه‌کشی هدیه، بسته ۱۰۰۰۰ تومانی تعداد ۳۶۰ سوال به همراه ۱۲ کد قرعه کشی هدیه و بسته ۲۰۰۰۰ تومانی تعداد ۱۴۴۰ سوال به همراه ۴۸ کد قرعه کشی هدیه.

او در این زمینه یادآور شد: هیچ اجباری برای کاربران به خرید بسته نیست و کاربران قطعاً با قصد و میل شخصی نسبت به خرید اقدام می‌کنند. تمدید این خرید برای اپلیکیشن موجود نیست و در آینده هیچ هزینه دیگری از حساب مشتری کسر نخواهد شد.

فائق درباره‌ی امتیازات شرکت‌کنندگان برای پاسخ دادن به سوالات نیز مطرح کرد: به ازای هر سوال صحیح ۱۰۰ امتیاز به کاربر اعطا می‌شود، به ازای هر سوال غلط ۵ امتیاز به کاربر اعطا می‌شود و در صورتی که پاسخ سوالی را ندانید و سوال حاضر را به سوال بعدی رد کنید ۲۰ امتیاز کسب خواهند کرد. همچنین به ازای هر ۱۰۰۰ امتیاز ، به کاربر یک کد قرعه کشی در لحظه اعطا می‌شود که در بخش امتیازات می توانند لیست کدهای قرعه کشی خود را مشاهده کنند. در هر هفته ۸ نفر اول که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، یعنی بیشتری تعداد سوال را پاسخ داده باشند به مسابقه اصلی دعوت خواهند شد. شایان ذکر است در هر هفته دو برنامه تلویزیونی پخش خواهد شد که در هر برنامه ۴ نفر از ۸ نفر فوق شرکت خواهند کرد.
 

سامان فائق در پایان تاکید کرد: اگر هر یک از کاربران محترم مشکلی داشتند، شماره تلفن 95118080 یا 95119181 با کد تهران پاسخگوی تمامی دوستان خواهد بود و می‌توانند با اپراتورهای ما برای حل مشکل تماس حاصل بگیرند.

تغییرات جدید:

جوایز 1 میلیون تومانی

طبق گفته مجری مسابقه، آقای گلزار قرار است روزانه 1 میلیون تومان بعنوان جایزه و بصورت قرعه کشی در بین کسانی که در اپلیکیشن بسته خریداری میکنند، داده شود و علاو بر شماره 1000880 میتوان از شماره#710* هم اپلیکیشن برنده باش را دنلود کنید.

بیشتر بدانید:

لیست اختراعات مهم جهان

 لیست اکتشافات مهم دنیا

 اطلاعات عمومی قسمت اول

 اطلاعات عمومی قسمت دوم 

تیزر تبلیغاتی مسابقه برنده باش با حضور محمدرضا گلزار

منبع : سایت چی نیاز داری

کپی برداری با ذکر لینک سایت مجاز است

 • نویسنده : مریم میری
  • امتیاز :
  • 165
  • 11
 • تاریخ انتشار : 1397/04/05
 • تعداد مشاهده : 608801 بار
نظرات کاربران
علی محمدی

علی محمدی

        کد معرف باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه و دریافت 10000 تومان هدیه ثبت نام
https://codemoaref.ir/ads/کد-معرف-باشگاه-کارگزاری-آگاه-as2007/
https://codemoaref.ir/ads/هدیه-نقدی-و-کد-معرف-بآشگاه-آگاه/

      
پاسخ دادن 0 0

سارا

سارا

         فقط اومدم بگم برای مردمم متاسفم همین 🤐🤐😶
      
پاسخ دادن 7 0

مائده

مائده

        سلام .
دوستان واقعایعضی ازحرفاتون خیلی ناراحت کننده س 
یعنی چه که کلاه بردارن 
خب اونم بایدیه جوری پول برنامه رودربیارن یانه 
گلزاربه اکثریت کمک میکنه 
بیشترازپشت صحنه نمیذارن کمک کنه

      
پاسخ دادن 5 5

Reyhane khavari

Reyhane khavari

        باسلام و عرض ادب.
آیا افراد غیر ایرانی هم میتوانند در مسابقه شرکت کنند یا خیر!؟
متشکرم .
      
پاسخ دادن 3 0

رضا ص

رضا ص

        سلام من برنامه را نصب کردم ولي سوالي برام نيومده که جواب بدم وامتياز بگيرم از چه قسمتي وارد سوالات بشم لطفا راهنماييم کنيد...مرسي
      
پاسخ دادن 7 1

خخخ

خخخ

        سلام ب همه 
بابا بخدا شرکت نکنید
اینقدر ضررمیکنید ن حد داره ن حساب برین تا سرتان بیاد
البته اگه برید گلزار خوششش ازتون بیاد خوبه کمکت میکنه حسابی
      
پاسخ دادن 18 8

ناشناس

ناشناس

        سلام
جناب گلزار شما میفرمایید دریک اآزمون سالیانه امکان خطا هست حق باشماهست
حتما این راهم مطلع هستید طرف درازمون قبول نشه حق شرکت دوباره داره
و شما میفرماید من جونم رو واسه این مردم میدهم انشاءالله که جانتان سلامت باشه وپایدارباشید
خب من یکی از این مردم 
خواهشی که ازتون دارم اجازه بدید کسی که به نقطه امن اول نرسیده 
بعنوان شرکت کننده باز اجازه حضور دوباره داشته باشه
باتشکر
      
پاسخ دادن 20 4

ارسلان

ارسلان

        موافقم بانظرت 
اما آقای گلزار دیگه ب بقیه کمک میکنه نمیزاره بسوزن قبل 5میلیون
بیچاره قدیمیا سوختن رفت 
      
پاسخ دادن 4 2

عباس

عباس

        داداش تو چطور به مسابقه راه یافتی که به تقطه ی امن اول نرسیدی.
      
پاسخ دادن 7 1

ناشناس

ناشناس

        داداش با تلاش زیاد
ولی خب دفعه ی اولم بود جلو 300نفرودوربین قرارگرفته بودم
استرس بالا داشتم
اصن تمرکز نداشتم
به اندازه ی یه
افسیلون که فکر کنم 
      
پاسخ دادن 4 3

زهرا

زهرا

        سلام شما راحت تونستین شرکت کنید؟
      
پاسخ دادن 1 1

Sh

Sh

        با سلام 
با داستانی که اپل تازه راه انداخته و اپلیکیشن رو نمیشه نصب کرد باید چه کنیم ؟
      
پاسخ دادن 2 1

mohammad chigini

mohammad chigini

        سلام پس این قرعه کشی کمپین افسانه ای چی شد من یک و نیم میلیون هزینه کردم سری اول نفر 262 شدم سری دوم نفر 30شدم سری سوم نفر سوم بودم اما نمیدونم چی شد یه دفعه شدم نفر 20 بعد دیگه انصراف دادم وافعا بی انصافیه در ضمن خیلی از سوالها تکراریه و چیز جدیدی یاد نمیگیری که در این صورت هدف مسابقه با عقل جور در نمیاد در ضمن بعضی سوالها جوابشون غلطه بعضی همه گزینه ها یکی است اما هر کدوم بزنی جواب شما رو غلط انتخاب میکنه لطفا رسیدگی کنید از یه طرف سوالها رو گرون میکنید از یه طرف هم مشکل .چرا قبل از مسابقه از شرکت کننده امضا میگیرید که شاکی نشه اگه ریگی به کفشتون نیست پس اینا چیه واقعا ملت بیچاره ای هستیم این مسابقه مثل بلیط بخت آزمایی زمان شاهه من چند بار با اپراتورها تماس گرفتم ولی جواب قانع کننده ای ندادن اگه اینا کارشناسن چرا پس مشکل رو حل نمیکنن اگه کارشناس نیستن چرا میگید که با کارشناس ما تماس بگیرید
      
پاسخ دادن 23 2

مهین

مهین

        بفهم دوست من دزدن کلاهبردارن
دروغگون 
این همه نظر گذاشتن درس عبرت نمیشه واست
میخوای بری و خودتم بشی درس عبرتی دیگررررر
      
پاسخ دادن 15 4

محمد

محمد

        آدرس برنامه ی برنده باش کجاس ؟ اگه بخوایم جزو شرکت کننده های در صحنه باشیم ؟
      
پاسخ دادن 16 3

حمید

حمید

        این هفته برنده باش کلا" پخش نمیشه به خاطر ایام فاطمیه. انشاالله هفته بعد. 
      
پاسخ دادن 8 1

علیرضا

علیرضا

        سلام لطفا واسه این اپلیکیشن افسانه ای 22بهمن جلو برنامه زنده قرعه کشی کنید حداقل جلو چش خودمون باشه ببینیم چی مشه اونم هاپولی نشه بره کلی واسه اونم هزینه کردیم
      
پاسخ دادن 13 1

....

....

        واقعا .با نظرت موافقم 

      
پاسخ دادن 4 0

کامران

کامران

        قرار بود قبلا اخر فصل قرعه کشی خودرو یه میلیاردی هرروز جایزه ی ملیونی بعد قرعه کشی اپلیکیشن افسانه ای 250میلیونی ......داداش سر کار رفتیم خواستن فقط سوال بخریم کلی واسه خودشون پول جمع شه با این ترفندا فوقش هم بدن خودشون هفته ی50ملیارد ب راحتی درامد دارن
      
پاسخ دادن 7 1

 مهرزاد

مهرزاد

        اون ازاون اویلش گروهی همه ایل و قبیله ای شرکت میکردن 2میلیون 3یا4یا7میلیون هزینه کن
168ساعت در هفته تلاش ب جز تلاش های خورده ریزه چن ماهه حالا اگه رفتی رسیدی استرس نگرفتی و دیگه یه بار ازاسترس منفجر شی ب 5تومن نرسیدی بیچاره شدی راه بازگشتی نیست فقط یه بار............................ فقط به این نتیجه میرسی هرچی 7خوان درمقابل تو سو تفاهمی بیش نبود ودیگر هیچ
      
پاسخ دادن 9 1

ناشناس

ناشناس

        ب نظرم بزرگترین مشکل 
این برنامه اینک گلزار خیلی
ادم مغروی وبا شرکت کنندها ب نگاه تحقیرانه و تمسخرانه نگاه
میکنه ب جای اینک همدلی کن.و 
با بعضیا لج مکنه
      
پاسخ دادن 21 12

سمیرا حیدری

سمیرا حیدری

        نمیدونم هموطن گرامی از روی چه قصدو غرضی همچین حرفی میزنید من با وجود اینکه زیاد اهل سینما و فیلمو اینا نیستم در حد 4تا از کارای سینمای اقای گلزارو ندیدم اما واسه بار اول ک پشت صحنه مسابقه ایشون از نزدیک دیدم فوق العاد ادم متواضع و خوش برخورد و مهربانی بودن با شرکت کنندها و اینکه بنده خدا چن بار گزینه ها کمکی شرکت کننده رو بهش یاد اوری میکنن و کسی مث شخص خودم اونقده حول هواسش نیست تقصیر اقای گلزار نیست و بقول شما بخواد لج کنه😂😂😂 دلیلی نداره واسه لج و قضاوت کردن کسی از راه دور مطمعن باش کار درستی نیست
      
پاسخ دادن 29 7

اشکان

اشکان

        موافقم باهات ناشناس علاوه بر این اگه دقت کنید بین شرکت کنندهای آذری زبان با شرکت کنندهای دیگه تفاوت زیادی قایل میشن قشنگ بهشون مرسونه 
      
پاسخ دادن 12 6

ناشناس

ناشناس

        نمیدونم چرا اینقد بی انصافی میکنید و این حرف رو میزنید 
اقای گلزار ک این همه کمک میکنن ب شرکت کننده ها و تبعیضی هم قائل نمیشن مگر در موارد خاص مثلا برای شرکت کننده کرمانشاهی که به خاطر زلزله زدگیشون باهاشون همدردی کردن و برای این ک مبلغ بیشتری ببرن و خرج بازسازی خونشونو کنن بهشون بیشتر کمک کردن 
بعد شما به این میگی نگااااه تحقیراانه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
ایشون خیلی هم متواضع و با شخصیت اند 
ارزو دارم یه بار از نزدیک ببینمشون 
      
پاسخ دادن 12 2

ناشناس

ناشناس

        موافقم کاملا درست گفتین
      
پاسخ دادن 1 0

ارش

ارش

        بابا این اپلیکیشن افسانه ای چی شد الان28بهمن مگه نیست پولای همه رو 5تا سوال میدادید ده هزار هاپولی شد و رفت خبر از قرعه کشی و جایزه ای نیست چقد گناه داریم اونقده ساده ایم دلم بحال خودم سوخت
      
پاسخ دادن 4 1

اصغر

اصغر

        پولتونو تووووووو جوب نریزید لطفاااااااا
      
پاسخ دادن 13 7

علی

علی

        چررررررررراااااااااااا نمیزارید ماهای ک یه بار شرکت کردیم ب نقطه امن اول نرسیدم یه باردیگه شرکت کنیم همه ی اطرافیان میگن یه بار دیگه برو اه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه مگه مسابقه دیگه نیست تو تلویزیون این جور شرایطی نداره
      
پاسخ دادن 5 2

علی

علی

        شما باید اجازه ندید اونی ک چن بار جایزه برده ن اونی ک ب نقطه امن اول نرسیده اصن انصاف نیست این طوری
      
پاسخ دادن 5 2

میثم گودرزی

میثم گودرزی

        پیشنهاد برادرانه میکنم گول این کلاهبرداری رو نخورید، بجز اینکه جیب این دوستان با سواستفاده از احساسات شما مردم عزیز پر میشه هیچ سودی برای شما نداره ، یک دهم این تلاش رو در حرفه و کار خودت صرف کن حتما موفق میشی و نتیجه بهتری میگیری،،،
      
پاسخ دادن 17 4

امید جعفری

امید جعفری

        من الان پیام دوستان عزیزم خوندم واقعا متاثر شدم سوالم اینه این همه پول جمع شده الان کجاست اون پویش هموطنشو چی شد اصن گرارش تهیه کنن مردم ببن واقعا اگ بخوان صرفش کن فک کنم اونقده پول 
جمع شده
ک تمام شهرهاهای
اواره و زلزله زده و سیل زده
سراسر ایران اباد شه

      
پاسخ دادن 7 4

فاتح

فاتح

        کاملا با اقای احمد موافقم 
این اصلا انصاف نیس که هی قانون را عوض میکنید
طرف سه بار شرکت کرد سه بار هم جایزه برنده شد 
ولی یکی که به خاطر استرس نقطه ی امن اول هم نرسید انصاف نیست دوباره نتونه شرکت کنه 
لطفا پی گیری کنید 
که اونایی که حذف شدن بتونن شرکت کنن 
نه اونایی که هر سری جایزه بردن 
مردم رو از برنامتون ناراضی نکنین لطفا 
ممنون 
و اونایی که میگن الکیه و نمیشه شرکت کرد کاملا اشتباهه
لطفا الکی حرف نزنین
      
پاسخ دادن 36 3

ثریا

ثریا

        بنظر منم منطقی باز اجازه بدین اونای ک ب نقطه امن اول نرسیدن حضور پیدا کنن من یه هفته تصیم گرفتم
حز 8 نفر اول شم ولی واقعا سه شبانه روزمنو داداشم تلاش کردیم رتبم از 89 پایینتر نیومد 
 بیخیال شدیم واقعا جز 8 نفر اول شدن و هزینه هاش 
هم خیلی سخته
هم وحشتناکه
اصن ب نظرم گناه دارن
بدون اینک در اپلیکیشن شرکت
کنن ازشون دعوت کنید
      
پاسخ دادن 23 1

.....

.....

        اره بخدا 
اگه میفهمیدن چقد ماها زحمت کشیدیم برا این برنامه که تو اپلیکیشن رتبه اوردیم 
یک هفته بی خوابی 
کاش اونایی که حذف شدنو خودشون دعوت کنن 
کااااااش 

      
پاسخ دادن 8 2

ممممممممممم

ممممممممممم

        اگ خبر از من داشتین با جه سختی پولام جمع شدباچ سختی واس اپلیییک..و مقاله و مجله و کتاب خریدم با چ ذوقی مطالعه کردم الان شرایطم چطوری وجدانتون ب درد میومد با دست خالی رفتمم و ب چرای تک تک ادمای دورم جواب دادمممم ای کاش ب عقب برمیگشتم و درین مسیررررر.....
      
پاسخ دادن 18 1

مینا

مینا

        منم موافقم با بچه ها 
قصد شرکت دارم اما میترسم حالا قراره فقط یه بار یه نفر شرکت کنه 
کلی دارم هزینه میکنم 
اگه نشه چی به نقطه امن اول نرسم
همین الان استرسشو گرفتم
لطفا بزارید کسی که دست خالی میاد باز بتونه شرکت کنه 
تا ادم باارامش خاطر وارد شه
اونجا جلو جمع استرس داره صددرصد
وای ب حال اینکه این استرسم 
بهش اضافه شه
      
پاسخ دادن 29 1

حمید

حمید

        با نظرت مینا خانم موافقم
منم اطرافیان میگن شرکت نکن
اگه کلی هزینه کردی و نشد چی
فقط یه بار اگه ب نقطه امن اول نرسیدی چی
ب نظرم اجازه بدن اونی که
دست خالی میاد باز اجازه 
شرکت داشته باشه
      
پاسخ دادن 20 1

سارا

سارا

        سلام 
اقااااای گلزتر توروخدا این قانونو بردارین که تکراریا نمیتونن شرکت کنن
اخه داداش من بیچاره اصلا اون هزینه ای که برا اپلیکیشن گذاشته بودو نتونست دربیاره 
بخدا این انصاف نیس تو این گرونی و بب پولی 
توروخدا برا جشنواره عید اجازه بدین تکراری هام بیان 
خواهش میکنم ازتون
      
پاسخ دادن 47 4

بی نام

بی نام

        اقای گلزار ازتون خواهش میکنم اجازه بدین که اونایی که یبار شرکت کردن دوباره بتونن شرکت کنن 
ازتون خواهش میکنم 
من واقعا افسرده شدم 
حتی نتونستم اون خرجی که برا مسابقه گذاشتمو دربیارم 
با اونهمه وقتی که برا اپلیکیشن گذاشتم به تنهایی 
واقعا سخت بود
خیلی ناراحتم که دست خالی برگشتم .
خواهشا این قانونو بردارین 
      
پاسخ دادن 66 5

امیر

امیر

        من میگم شرکت نکنید تحریمشون کنیم حالا هی گوش نده امثال تو هستن اینا رو ملیاردر کردن کلی وقتتو پولت تلف شده و ب راحتی هم قانون رو عوض کردن اوتت کردن دریغ ازیه هزاری گیرت بیاد حالا اگ پولتو میزاشتی تو جیب و زمانی ک ب اپلیکیشن دادی سر کار میرفتی اوضات این نبود پولت دوبرابر بیشتر بود افسرده هم نبودی حقتون 
      
پاسخ دادن 12 4

امیر

امیر

        من هم موافقم باهات چون اون زمان ک گروهی بود چه شبهای که تا صبح من نخوابیدم هر کاری میکردم ب ه امتیاز نفرات برتر برسم نرسیدم بعد چن وقت تک نفری شد رسیدم سر سوال دو باختم گفتم حالا باز تلاش میکنم بیشتر از بد شانسی هرچی سنگه واسه پای لنگه هر قانون بدی ب پست بعضیا میخوره
      
پاسخ دادن 2 2

احمد

احمد

         سلام. اقای هاشم رضایت لطفا این قانون رو تغییر بدین من یکی از شرکت کنندهای مسابقه شما بودم تقریبا سه ماه پیش حضور پیدا کردم نتونستم ب نقطه امن اول برسم از اون موقع تا حالا روزی 6ساعت دارم مطالعه ازاددارم چندین کتاب مختلف گرفتم همه رو هم تا نصفه پیش رفتم هر هفته روزی سه ساعت در اپلیکیشن باز ی میکنم واقعا ربط نداره اینکه نزارین ما شرکت کنیم باور کنید من هم یه کارمند سادم با ماهی 1300حقوق خب از تفریحاتمو و خرج هام زدم و زمانم ک تونستم یه بارجز نفرات برتر بشم این تقصیر ما نیست ک افراد جدید نمیتونن حضور پیدا کنن ما از تفریحات و هزینه های دیگمون زدیم زمان صرف میکنیم تلاش میکنیم ب نظرم عادلانه نیسیت یه نفر با کمترین زمان با کمترین هزینه ب اسانی ب جای برسه ب هر حال قانون هر کاری در جهان اینه اونی که بیشتر تلاش کنه و عرق بریزه بتونه ب نوک قله چندین بار برسه عزیزانی ک تا الان نتونستم حتما و صددر صد تلاشششون کم بود این وسط مثلا من تکراری مقصر نیستم از وقت خوابم استراحت تفریح و بریز بپاشم زدم ولی اون شاید تلاشش خیلی کمتر بوده ب نظرم اصن منصفانه نیست
      
پاسخ دادن 73 2

بهاره

بهاره

        ميشه بگيد چقدر بايد هزينه كنيم تاوارد مسابقه بشيم؟
      
پاسخ دادن 2 3

.

.

        بستگی ب شخص داره اگه اطلاعات عمومی و کلی و حتی تخصصی خیلی رشته ها رو داشته باشه شاید بین 300تا 500و یا1میلیون و 1500اما اگر طرف خیلی اطلاعات عمومیش متوسط و رروبه پایین باشه واقعا بین دو میلیون تا 5میلیون من دیدم از اطرافیان هزینه کردن
      
پاسخ دادن 1 1

 زاغه نشین ب وتو خورده

زاغه نشین ب وتو خورده

        در تلاش بودم شخصیت اصلی فیلم میلیونر زاغه نشین اون پسر 18ساله را الگو خود قرار داده بودم حییییففففففف ب قانون جدید در بسته خوردیم
      
پاسخ دادن 31 1

سایه

سایه

        سلام چقدر خرج اپ برنده باش کردین تا بتونین جزو ۸ نفر بشین؟
      
پاسخ دادن 1 2

ززز

ززز

        سلام اون اویل تو ابان گروهی بود من نمیدونستم 1340یه هفته 800 هفته ی بعدیش 350 هفته ی دیگه 260 البته همه این هفته ها ب جز زمان گروهی رتبم بین 11تا 9بالا و پایین میشد حتی وقتای بود ک تا رتبه 3و 5 هم رفتم نا خداگاه شبها خوابم میبرد عقب میفتادم  
چون تنها بودم ول میکردم حتی تو یه روز و نصف 650هزینه کردم چون اگ غلط میزدیم از سوال داشتمون کم میشد باز هفته ی 60یا 80هم داشتم از مهر تا حالا درگیر بودم تا این اخرین بار رتبه اوردم 1820 بگذریم از هزینه های دیگه و بخاطر استرس نتونستم ب نقطه ی امن برسم اصن حواسم ب کمکی هامم ب علت استرس زیاد نبود با وجود اینکه جناب گلزار حتی یاداوری بهم کرده بود کمک ها مو رو......
      
پاسخ دادن 3 1

محمد

محمد

        سلام عزیز من دو هفته اس شرکت میکنم نمیتونم پایین تر از رتبه ۸۰ بیام این چجوریه آخه؟راهش چیه؟نحوه سوال زدن چجوریه اگه میشه راهنمایی کن.ممنون
      
پاسخ دادن 1 0

صادق

صادق

        لطفا نسخه دسکتاپ اپلیکیشن رو هم طراحی کنید. 
      
پاسخ دادن 4 0

سمیراحیدری

سمیراحیدری

        و جا داره ک از همه عوامل مسابقه و افراد خیلی زیادی ک من از نزدیک دیدم واقعا واسه ظبط یه برنامه در پشت صحنه چقد زحمت کشیدن و زمان گذاشتن ک بتوننن یه برنامه ظبط کنن افرادی ک هیچ وقت جلو دوربین دیده نمیشن تشکر کنم 
      
پاسخ دادن 10 2

سمیرا حیدری

سمیرا حیدری

        با سلام ب همه و عوامل مسابقه بزرگ برنده باش امیدوارم ک اجاز بدن باز افراد تکراری شرکت کنن راه حلی بیندیشن یا حداقل در کمپین افسانه ای نوروز اجازه بدن چون من واقعا خودم مطالعه زیادی داشتم که قبل شروع مسابقه حتی یک دقیقه مطالعه ازاد نداشتم اما بخاطر مسابقه حداقل روزی دوساعت در برنامم مطالعه ازاد بوداما خب واقعا دفعه ی اول ک ادم مقابل اقای گلزار و در اون شرایط و استرس سالن قرارمیگیره ب حدی بهش استرس وارد میشه ک مخش قفل میکنه اصن موقعیت مکانی و زمانی رو متوجه نمیشه بعضی از دوستان عزیز اینجا گفتن که چیزی شبیه قمار شده مسابقه و حضور افراد تکراری از جذابیت مسابقه میکاهه بنظرم هیچ ربطی نداره قمار یه مسله افت زا واسه جامعه هست و باعث انباشتن پول در دست یه نفر خاص اما چیزی ک قرار سطح معلومات و اگاهی ادمو بالا ببره دیدش ب دنیا روشن تر بشه ب نظرم قابل تحسین و ثواب هم داره من حالا کاری ب دوستان دیگه ندارم اما با وجود اینکه بخاطر استرس تو مسابقه نتونستم پیش برم واقعا این مدت کلی معلوماتم بالا رفت حس خوبی دارم و امیدوارم باز اجاز بدن ک بتونم هم سطح معلومات و مخصوصا استرسم رو کنترل کنم 
      
پاسخ دادن 12 2

H.mn

H.mn

        با عرض ادب و خسته نباشید
ب همه 
واقعا خانم حیدری بخدا من اونقده واسه شما ناراحت شدم 
حیف شد با اون همه اطلاعات
بالاتون تو اتاق مهمون ......
 من مطمعن شدم تا سوال
12ب راحتی میرین کاش اون 
همه استرس نداشتید انشالله
واسه مراحل بعدی زندگیتون
موفق باشید
      
پاسخ دادن 5 2

صفر

صفر

        به نظرم عاقلانه ترین راه شرکت نکردنه چرا جیب عده ای رو با پول هنگفت پر می کنین 
      
پاسخ دادن 7 2

گم نام

گم نام

        کاملا موافقم یا کسی واقعا دوس داره بره سراغ برنامه 5ستاره فوقش تا اخر هفته 7هزار اصن یه ماه مسابقه بده 30هزار ن اپلیکیشن برنده باشی باید واسش 24ساعت شبانه روز هفته بیش ازسه چهار میلیون هزینه کنی اگه تازه دعوتت کنن مسابقه یا اگ گلزار خوشش ازت بیاد برنقطه امن برسونه دست خالی برنگردی اما 5ستاره منطقی هیچم نبری ن هزینه زیاد کردی ن روزی بیش از یک ساعتت وقتتو گرفته 
      
پاسخ دادن 1 2

میلاد

میلاد

        اره واقعاا چقد مردم ما ساده هستن واقعااااااا متاسفم توی ک دوس داری اطلاعاتت بره بالا اینطور هرینه نکن واسه مسابقه برو این پول بدهدچن تا کتاب بگیررimsuuuuryyyyyyy
      
پاسخ دادن 1 1

.....

.....

        وای جناب گلزار توروخدا قانون جدید نزارید یا حداقل مابا دست خالی از مسابقه رفتیم کلی این چن وقت مطالعه ازادمو چن برابر کردم ب امید اینکه بشه باز شرکت کنم استرسم بار اول ریخته حاصل تلاش این چن وقتمو بدست بیارم از شهریور تا امشب مطالعه میکردم وگه ن واقعا من هیچ انگیزه ای واسه مطالعه عمومی ندارم امشب متوجه شدم خیلی دپرس شدم حداقل تو چشنواره نورز حداقل یه کمپین واسه افراد تکراری راه بندازید
      
پاسخ دادن 83 1

علی

علی

        اره واقعا چه ربطی داره از جذابیت مسابقه میکاهه؟؟؟؟ اقارضا میگن!!!! باباماهم داریم کلی تلاش میکنیم اون موقع درحد 7سوال علمون و شرایط یاری کرده حالا کلی تلاش کردیم ک سطح معلوماتمون رو بالا ببریم و گذشته از جایزه واقعا حس اینکه کلی تلاش کردی معلوماتتو بالابردی میتونی بسوال جواب بدی خیلی حال ادم خوب میکنه تشویق بشی 
      
پاسخ دادن 9 1

الهه

الهه

        اصن بی ربط میگن جیب یه سری رو چاپیدن حالا میگن جدیدا بیان ربط ندار اینام الکی میگن چیزی ک واسه واقعا اگ علم اموزی نشر فرهنگ کتابخونی هم واسه همه باید رایگان شه هم  اینکه ربط نداره  
افراد تکراری!! مث کنکور سراسری ایران . اگه هم فک میکنن قماره کلا جمعش کنن بره اگه هدف بالابرسطح مطالعه همگی ربط نداره دیگه
      
پاسخ دادن 1 1

سجاد

سجاد

        سلام یه سوال لطفا هرکسی میدونه جواب بده
_توی مسابقه برنده باش کسی میتونه بعد از سوال اول یا دوم قبل از منطقه امن انصراف بدی و پولتو بگیری
      
پاسخ دادن 3 0

ارمان

ارمان

        سلام اره میتونه اصن بعد سوال اول انصرمیزاره بره من دوبار برنامه حمیدگودرزی شبکه 5 دیدم اونقده خوب و کمک میکنه ک نگو تازه اپلیکیشن رایگان روزی 500از شارژت کم میشه و شاید روزی یک ساعتت وققتتو بگیره و شرکت کننده تکراریم قبول میکنه دلم ب حال این بیچاره ها میسوزه اونقده هزینه کردن وباز ناراحتن برنده باش هرروز یه قانون مسخره میزاره
      
پاسخ دادن 2 2

در به در

در به در

        اخه عشقم تو وقتی سه میلیون اینا هزینه کردی با کلی وقت دیونه ای بری سر سوال اول یا دوم انصراف بدی برگردی
      
پاسخ دادن 1 1

امیرحسین

امیرحسین

        داش سجاد دوس داری بری جلو دوربین مشهور شی
      
پاسخ دادن 2 0

ابییی

ابییی

        بخیال مسابقه 5ستاره رو عشقه
      
پاسخ دادن 1 0

عشقی

عشقی

        بابا بی جنبه چرا دپرس؟؟؟؟؟؟؟دیگه افراد تکراری پولاشون ته کشیده و به مرحله علمای و اطلاعات و اگاهی بالا در حد بنز رسیدن جدید باید بیان میدان
      
پاسخ دادن 21 0

H:r

H:r

        وای خیلی با حالی عاشقتم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
      
پاسخ دادن 0 0

محمد

محمد

        با سلام به همه و عوامل برنده باش اقای گلزار برادر خدای واسه عید حداقل چشنواره ویژه بزارید شرکت کننده تکرای شرکت کن خدای حالمون نگیرید این چن وقت من ب امید شرکت در ویژه برنامه عیدتون بکوب دارم مطالعه میکنم بی انگیزم نکنید
      
پاسخ دادن 24 2

صادق

صادق

        بیخیال مسابقه 5ستاره رو بچسپ شرکت کننده تکراریم میارن شرکت هم مجانی اینقده هم گودرزی با حاله
      
پاسخ دادن 4 0

ماهان

ماهان

        دوستان من هم مشکل داشتم زنگ زدم دفترشون حل شد شمارش 02195119181 هست یا علی
      
پاسخ دادن 0 0

محمد چگینی

محمد چگینی

        سلام من 4بار تو مسابقه شرکت کردم حتی رتبه 3 بودم اما یکدفعه رتبه من شد 21 و من انصزاف دادم تو سریهای قبلی هی اپلیکیشن قطع میشد زنگ میزدم اپرذاتور میگفت واسه همه قطع شده و قتی هم وصل میشد میدیدم 10نفر عقب افتادم که جبرانش محال بود من هم حدود یک ونیم میلیون هزینه کردم و هیچی به هی چی و اصلا راضی نیستم

      
پاسخ دادن 4 1

امیر

امیر

        سلام بادوست من دلت خوشه هرکی ب هرکی هر روز یه قانون میزارن 
      
پاسخ دادن 0 0

محمد

محمد

        باسلام. لطفا اپلیکیشن برنده باش برای pc ارائه بدید. خیلی از کاربران و مشتاقان حضور در مسابقه ، گوشی ندارند اگه میشه این نکته رو هم مد نظر داشته باشید.


بعید میدونم که پیام های مارو بخونید!!
      
پاسخ دادن 1 0

احمد

احمد

        کد معرف رو کجا باید وارد کنیم
      
پاسخ دادن 1 0

روح اله

روح اله

        سلام...یکی که واقعا اطلاع داره ممکنه جواب منو بده.....
آیا میشه گروهی شرکت کرد یا نه؟....
ممنون
      
پاسخ دادن 2 1

سارینا

سارینا

        سلام ن نمیشه فقط تک نفری
      
پاسخ دادن 0 1

امیر

امیر

        با سلام به همه ب نظرم یکی از جذابیتهای این مسابقه جایزه بزرگش بود ک همه واسه همون تلاش کنن ب اون نقطه برسن صد تومن بشه جذابیت نداره چون قبلا رسیدن به صد تومن اگه میخوان قابل دسترس تر باشه باید سوال هارو اسون کنن نه مبلغ جایزه روکم کن
      
پاسخ دادن 10 0

پریا

پریا

        سلام من تا حالا ۳۵۰ تومن هزینه کردم 
چون واقعا به این پول احتیاج دارم
برامون دیه بریدن۷۰ میلیون
گفتم ما که تو اجاره خونمونم موندیم حداقل از طریق مسابقه بتونم پول دیه رو بدم
من خیلی زحمت کشیدم دو هفته بی خوابی کشیدم ولی هیچ
یا اپیکیشن هنگ میکنه یا سوال رد نمیشه وبعد از ۵ تا سوال هر دفه یکی از سوالامو کم میکنه
هر روز به مسابقه زنگ میزدم ولی نمیدونستم اینجوری میخوان دکم کنن
اخه این انصافه اقای هاشم رضایت 
پولی که واسه مسابقه دادم حرومتون باشه از گلوتون پایین نره 
اگه وضعیت منو میدیدی اینجوری نمیکردین
فقط جای تاسف داره
      
پاسخ دادن 14 10

@@@@

@@@@

        اخه خواهر من شاید وضع شما هم خوب نباشه و من درک نکنم اما من بیچاره 5ماه زمان گذاشتم 7میلیون هزینه کردم تا ب اونجا رسیدم تازه 4تومن از رفیقم قرض کردم تا تونستم بار اول ب اونجا برسم بادست خالی برگشتم الان هم خوردیم ب قانون جدید تکراریا نمیشه برن باور کن وضع ن ماهم جالب نیست بگذریم از مطالعات هر 
شب تا صیب بیداریی هفتع عای مسابقه واین ک چن ماه حتی یه جوراب ناقابل واسه خودم نگرفتم
      
پاسخ دادن 9 2

الهام شمالی

الهام شمالی

        من بسته ۱۰۰۰۰ تومانی کمپین افسانه ای برنده باش خریداری کردم تاریخ۵/۱۱/۹۷ ولی بسته برای من فعال نشده و همچنان اجازه ورود در مسابقه و ادامه پاسخ دادن به سوالات داده نشده و اپلیکیشن مینویسه بسته برای شما غیرفعال میباشد!!!! 
خیلی عجیبه که نمیتونید مدیریت کنید!!!
چرا واقعا 

      
پاسخ دادن 5 0

زهرا

زهرا

        با سلام و خسته نباشید من اپلیکیشن رو نصب کرده ام اما در قسمت ارسال کد فعالسازی می ماند و وارد نمیشود یا پیامکی برای دریافت کد دریافت نمیشود چکار باید کرد لطفا دقیقا راهنمایی کنید.
      
پاسخ دادن 15 7

فاطمه حسینی

فاطمه حسینی

        وقتی مسابقه شروع میشود این خطا می آید که "برنده شو متوقف شد"
خواهشمند است برای رفع این مشکل اقدام بفرمایید
      
پاسخ دادن 6 2

امید مختاری

امید مختاری

        قبلا سر مردم کلاه میذاشتن حالا بشکه میذارن!!!
      
پاسخ دادن 10 5

ناشناس

ناشناس

        واقعااا بشکه اونم چه بشکه ای ملت ساده
      
پاسخ دادن 4 0

فاطمه حسینی جوپاری

فاطمه حسینی جوپاری

        سلام.وقتی میخوام برای ادامه بازی وارد اپیلکشن بشوم مینوسه برنده شو متوقف شده باید چکار کنم.ممنون میشم راهنمایی کنین
      
پاسخ دادن 3 0

F.mohamadi

F.mohamadi

        سلام خسته نباشید ببخشید جریان‌این موضوع چیه که موقع سرچ کردن‌میاد 
۵دلیل برای نصب نکردن اپلیکیشن برنده باش؟ میشه توضیح بدین لطفا
      
پاسخ دادن 3 7

علی صفري

علی صفري

        در مسابقه بازی میکردم دو ساعت پیش گفت باید به روز رسانی شود به روز رسانی کردیم ولی بعدش نتونستيم مسابقه رو ادامه دهیم تو رو خدا چه کار کنيم
      
پاسخ دادن 8 2

علی رحمانی

علی رحمانی

        با چه شرایطی میتونیم در مسابقه برنده باش در سالن حضور داشته باشیم
      
پاسخ دادن 14 6

Spelpol@yahok.com

Spelpol@yahok.com

        با سلام خدمت دست اندرکاران مسابقه برنده باش.پیشنهاد میدم هر هفته یک کتاب معرفی کنید برا مطالعه مردم و بجای سوال از همراهان از خود شرکت کننده بپرسید چقدر مطالعه دارن و بپرسید چه کتابهایی میخونن.و اگه امکانش هست نقطه امن سومی هم معین کنن مثلا ۸۰ یا ۱۰۰ میلیون مناسب و عادلانه تره. یه خواهش دارم که با بعضی شرکت کننده ها لج نکنید سعی کنید قوت قلب بدهید تا شرکت کننده های بیشتری برای ورود به مسابقه برنده باش ثبت نام کنند.باتشکر میرزایی از خرم آباد .
      
پاسخ دادن 13 4

مهدی . سنه

مهدی . سنه

        باسلام وخسته نباشید حضور شما عزیزان
باتوجه به جذابیت ومحتوای فرهنگی مسابقه متاسفانه سوالات تاریخی بسیار کم مطرح میشود . امید است با تامل زیادتری نسبت به تاریخ کشورمان بنگریم.
باسپاس فراوان
      
پاسخ دادن 3 2

اب

اب

        من ۲۵۰۰۰ت از *۷۱۰#بسته ی سوال خریدم اما سوالی برام نیومد ظاهرا این مستبقه مشکلی دارد که عموم از جواب دادن سوال و رسیدن به مرحله پایانی مسابقه محروم هستند

      
پاسخ دادن 6 3

باران

باران

        جدیدا در میان برنامه نکات اموزنده خوبی توسط اقای گازار بیان میشود.خوب است برای بیان سوژه مشکلات مردم یک کانال ارتباطی معرفی شود. در هر حال یکی از معضلات جامعه کنونی عدم رعایت حق و حقوق همسایگان در اپارتمان ها میباشد مثل نگهداری سگ که با سر وصدا موجب سلب اسایش دیگران میشوند و نیز پارک خودرو در محل پارک دیگران و یا مشاعات . با تشکر از عوامل برنامه
      
پاسخ دادن 1 8

زهرا

زهرا

        با سلام ب همه و عوامل برنده باش کاش اجازه ندن شرکت کننده ای تکراری بیان واقعا این کار درست نیست و ماها داریم بیخیال مسابقه میشیم و بعضیها فک میکنن مسابقه شبیه چیزی مث قمار شده اینطوری افراد تکراری شانس حضور بقیه رو میگیرن اعضای خونواده ما ۱۲ نفر همیشه بیننده پروپاقرص برنامه بودم واقعا این هفته همه نشسته بودن می گفتن اه حالمون بد شد این چرا همشون تکرارین و حتی بعضی از تماشاچی حاضر در استودیو حالم آدم به هم میزنن اونقده میان و قیافه های تکراری انگار برنده باش فقط واسه یه عده خاص هست هر هفته ب عنوان شرکت کننده یا تماشاچی در سالن حاضر میشن جالب اینجاست اون شرکت کنندهای تکراری با همون سطح اطلاعات ضعفشان باز واسه بار چندم ظاهر میشن لطفا به این موضوع توجه کنید داره از جذابیت مسابقه کاسته میشه
      
پاسخ دادن 32 24

جواد

جواد

        واقعا ابجی همون جوریه تقریبا مسابقه یه طرفه شده براشون هروقت دلشون بخواد اونجان گروهی هم شده دیگه ربطی به معلومات نداره
      
پاسخ دادن 11 5

Jh

Jh

        خودت میری اونجا استرس میگیری ب نقطه امن اول نمیرسی کلی هزینه کردی میفهمی اطلاعات بقیه پایین نیست اگ قصد شرکت دوباره دارن متضرشدن اون موقع یاد میگیری ازین پیشنهادا ندی
      
پاسخ دادن 3 0

سمیرا

سمیرا

        سلام به همه درودو بر شما برادر گلزارعزیز واقعا این دوهفته برنامه تون عالی شده هم کمک میکنید و یاد آوری میکنید ب شرکت کنندها از کمکهاشون استفاده کنن ایشالا پایدار باشید و مسابقه ی اموزندتون همچین سالها ادامه پیدا کنه 
      
پاسخ دادن 8 5

پوریا

پوریا

        سلام. یکی از دوستای من شرکت کرده اومدم براش یکم تحقیق کنم. الان با یه بسته که خریده ۸۰۰۰ امتیاز داره. سوالم اینه که:
رتبه ها نوشته تو خود برنامه؟! ینی میتونه بفهمه نفر چندمه؟!
مثلا ۸ نفر اول چقد امتیاز دارن؟!
چقد باید هزینه کنه تو این بازی؟!
تو چنتا از نظرا خوندم که گروهی هم جواب میدن، بعضیا گفتن گروهی برداشته شده، برداشته شده و الان به صورت فردی هست؟!
بعد بیچاره دیروز شروع کرده ینی امشب ساعت ۱۲ امتایزش صفر میشه :( ؟!

راهنمایی کنید لطفا بچه ها مرسی❤
      
پاسخ دادن 25 9

علی

علی

        به نظر من هر کس پول بیشتری بده رتبه بالا داره در کل این برنامه پولکیه .راست میگن روزی 200سوال ازهمه بپرسن تااخرهفته هرکه بیشترین اکتاز اوردبه تل راه یابد ویا ورودی براهرهفته20000هزارتومان باشد.اینطوری اینها دارن از هرنفردرهفته حدود یک میلون میگیرن.فقط پول دارها میتونن شرکت کنن نه کسانیکه اطلاعات بالایی دارن
      
پاسخ دادن 14 1

Satf

Satf

        به دوستت بگو خودشو بیچاره 
نکنه پولشو زمانش بره یع
بار بیشترهم فرصت شرکت نداره ب نقطه امن اول نرسه
مث ما کلی ضرر نکن
      
پاسخ دادن 6 1

رامین مشیری

رامین مشیری

        با سلام. 
من الان ۶۰ هزار امتیاز دارم ولی نمیدونم چرا رتبه بنده پایین نمیاد به نظرم مردم رو مسخره کردن با این کارشون تا بحال ۲۰۰ هزار خرج کردم ن استراحت ن چیزی مگه میشه این همه سوال جواب داد صبح بلند میشی میبینی رتبه بیشتر میشه بازم تلاش بیشتر و چهارشنبه شب امتیازات صفر یعنی زحمات بنده و امثال بنده هیچی میشه لطفا حداقل امتیازات بنده و امثال بنده رو برای هفته دیگ نگهداری کنین تا زحمات ما هم هدر نشه 
      
پاسخ دادن 17 2

جعفر طهماسبی بلداجی

جعفر طهماسبی بلداجی

        سلام من نمیدونم چطور میشه من شبی که امتیاز صفر شد 14بودم تا شروع کردم بالا پایین شد تو یک ربع چطور نفر اول به 100تا سوال جواب داد و 10000امتیاز گرفت ومن تافردا نخوابیدم و سوال زدم رتبه رفت بالا ی 100خواهشآ جواب قانع کننده بدید.500هزار هزینه کردم نتیجه نگرفتم رها کردم

      
پاسخ دادن 20 0

ارببن

ارببن

        دلت خوشه من با یک میلیون و نهصد هزار امتیاز 24ساعت رو رتبه 11گیر کرده بودم 60هزار ک چیزی نیست جیگر
      
پاسخ دادن 1 0

ارببن

ارببن

         تازه نزدیک دومیلیون بیشتر هزینه کردممممم با از شب تا صبح نخوابیدن خیلی دلت خوشه
      
پاسخ دادن 0 0

حسین

حسین

        واقعا هزینه ای که برای شرکت تو این مسابقه باید انجام داد بسیار زیاده. این پول ها تو جیب کی میره واقعا 
      
پاسخ دادن 15 1

مجید

مجید

        با سلام خدمت تمامی شرکت کنندگان وکسانی که قصد شرکت در این مسابقه دارند.بنده خودم الان رتبه ام حدود 3000 است.ولی چیزی که برام جالبه اینه که بعضی از سوالات غیر استاندارد وبعضی از جوابها نادرست است.با این نظرات موندم که ادامه بدم یا بی خیال بشم.کاش مجری محترم به سوالاتم پاسخ می داد.
      
پاسخ دادن 4 0

زهرا

زهرا

        سلام دقیقا درست می‌فرمایید سوالات غیر استاندارد هستش البته بعضی هاش و جواب بعضی هاش کاملا غلطه در ضمن من سه هفته مدام شرکت کردم و وقتی،هفته سوم با کلی زحمت و بی خوابی و هزینه 600هزار تومانی که کردم رتبه ام به 12رسید چی شد هر چی سوال درست جواب میدادم رتبه ام تازه میرفت بالا تا رسید به 35و با این همه وقت و هزینه که کردم و تازه دو ماه روزی 15ساعت مطالعه داشتم و از هر جا که بگید اطلاعات جمع آوری کردم اما باز،موفق نشدم واقعا بی انصافی مسابقه پولداراست ما بی پولا همه جا ته صف هستیم
      
پاسخ دادن 5 0

مبین

مبین

        هرچی میزنی نمیتونی توی مسابقه شرکت کنی
      
پاسخ دادن 7 5

Mojtaba

Mojtaba

        برای اینکه گروهی شرکت میکنند
      
پاسخ دادن 3 4

جواد

جواد

        گروهی چ جورمیشه داداش
      
پاسخ دادن 0 0

سید

سید

        سلام خسته نباشید ببخشید مخواستم بدونم کی قرکشی برگزار میشه 
      
پاسخ دادن 1 0

سمیرا

سمیرا

        سلام واقعاااا ایول آقای گلزار درود بر تو داداش خدای خوشممممم اومد خیلی خوبی برنامه ی پنشبه تون عالی بود همیشه همینطوری باشید با شرکت کننده ها هم استرسشون کم کردید هم نزاشتی دست خالی برن درودفروان برشمااااااااا
      
پاسخ دادن 11 14

امیر

امیر

        با سلام اره واقعا این هفته کلا آقای گلزار عالی بودن هم کمک کردن هم انگار باهاشون هم دل بودن و امیدوارم برنامه های آتی هم اینچنین باشن
      
پاسخ دادن 2 4

Maryam

Maryam

        من رتبه م به 211 رسید ولی نزدیک 3 ساعت هرچیم درست جواب دادم به 210 نرسیدم مگه نفر 210 چند امتیاز داشت. تو قوانین برنامه که نوشته نمیشه با یک شماره چند اکانت داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
      
پاسخ دادن 13 6

ناشناس

ناشناس

        سلام خدای به ازای ۲۰ تومن همون ۱۴۴۰سوال بدید بابا آقای گلزار داداش بخدا بچه مایه دار نیستیم ۲۰ تومن خیلی زیاده واسه ۵۰۰ تا سوال تا بتونیم شرکت کنیم
      
پاسخ دادن 10 4

سیاوش

سیاوش

        این مسابقه کاسبی بسیار پر منفعتی برای برگزار کنندگان است وهزاران برابر هزینه ای که برای آن صرف می شود درامد دارد
      
پاسخ دادن 31 1

علی

علی

        سلام کسی از دوستان نمیدونه که چه روز و ساعتی از هفته امتیازات صفر میشه؟
الان که میگن فقط امتیازات تک نفری حساب میشه به نظر شما چند ساعت در هفته باید وقت گذاشت ؟
هزینه تقریبی خرید سوالات چقدر میشه؟
اگر کسی از دوستان تجربه ای داره در این باره داره ممنون میشم اگر پاسخ بده
      
پاسخ دادن 16 17

نوید

نوید

        سلام 
هر چهارشنبه ساعت 12 شب امتیاز صفر میشه 
هزینه تقریبی خرید سوال تقریبا یک میلیون تومان هست با احتساب به اینکه همه سوالات رو درست جواب بدید 
همین الان نفر اول 2501055 امتیاز داره که یعنی 25000 تا سوال جواب داده که میشه 50 تا بسته سوال 500 تایی که تازه اگه همشو درست جواب داده باشه 

      
پاسخ دادن 10 1

بابک

بابک

        دو تا قانون رو کاملا برای منفعت خودشون عوض کردن 
1. اوایل برای جواب صحیح، سوال کم نمیشد اما الان کم میشه، یعنی با بیست هزار تومان قبلا میتونستی 500 تا جواب اشتباه بدی ولی الان 500تا درست هم جواب بدی باز باید بیست تومن بدی سوال بخری
2. به ازای بیست تومن قبلا 1440 تا سوال میدادن ولی الان شده 500 تا یعنی با همون هزینه، یک سوم قبل سوال میدن

در خوشبینانه ترین حالت دو سه نفر باید بشین که 24 ساعته سوال جواب بدین و 2 میلیون هزینه کنین، تازه ده بیست روز قبلش هم باید شروع کنید که سوالات رو بشناسید بتونید زود جواب بدید وگرنه بازم بین 8 نفر نمیشید
راحت میشه گفت باید نزدیک 5 تومن هزینه کنید تا تازه بتونید برید به مسابقه
      
پاسخ دادن 14 4

سمیرا

سمیرا

        سلام موافق باهاتون کاش حالا قانون اول گذاشتن هیچی حداقل اون ۱۴۰۰ سوال ب ازای بیست تومن میداد بابا بخدا ملت مولتی میلیاردر نیست بیشتر و اکثر شرکت کننده مث من دانشجون دوس دارن شرکت کنن ولی میبین باید زیاد هزینه کنن بیخیال میشن این جوری مطمئن باشن تعداد شرکت کننده ای در اپلیکیشن هم بالا میره اون اویل طرف با ۲۰۰ هزینه کردن ۶۰ میلیون برد الان بعضی بیچارها با ۲میلیون هزینه کردن دست خالی میرن
      
پاسخ دادن 14 1

م.ن

م.ن

        سلام ، هر هفته بیشترین امتیازات (8 نفر اول) هر نفر به طور متوسط سه میلیون و هشتصد امتیاز می گیرد که مربوط به سی و هشت هزار سوال درست می باشد . که حدودأ با احتساب سوالات نادرست باید حدود 45000 سوال خریداری کنین(در شرایط ایده ال) که مربوط به 76 بسته سوال 500 تایی مباشد که باید به ازای هر کدوم 20000 تومن بپردازی که میشه یک میلیون و پانصد و بیست هزار تومان (1520000) که باید هزینه کرد . مسلمأ با شرکت یک نفر هم بدست نمیاد و حدودأ 5 نفر باید گروهی به سوالات جواب بدن . در صورتی که به مسابقه راه پیدا کنید و با لطف و کمک آقای گلزار 5 میلیون هم برنده بشین . و باید یه مقدار از اون پول هم که بدلیل رودرواسی همانجا به امور خیره اختصاص بدی(مثلأ 500 تومن) فقط میمونه 3 میلیون که آنهم بین5 نفر تقسیم بشه . هزینه های سفر شرکت کننده هم محاسبه بشه چیز قابل مندی دستتون نمیگیره که به ازای یک هفته بیدار خوابی واز همه چیز ماندن نمی ارزد اینها تازه زمانی بدست میاد که مبلغی برنده بشین اگز دست خالی برگردین تا عمر دارین 4 نفر بقیه شرکا باهات قهر خواهند بود و مورد نفرت
      
پاسخ دادن 40 9

سمیرا

سمیرا

        سلام نه دوست عزیز این سه هفته هست تا جای که من میدونم گروهی رو ورداشتن فقط تک نفری هستش
      
پاسخ دادن 8 8

سجاد

سجاد

        دوستان برگزار کنندگان ابن برنامه واقعا پول های نجومی به جیب میزنن اگه همه چیزو حساب کنیم و پول سفر و بی خوابی و از کارو زندگی زدن و همه ی هزینه ها برای رسیدن به ۸ نفر اول و بعد از اون حالا خدا کمک کنه و آقای گلزار هم کمک کنه معلوم نیست اون هزینه ها در بیاد یا نه در کل شرکت نکنین بهتره
      
پاسخ دادن 10 2

رحیم

رحیم

        سلام من یک ماه میشه درگیرم اطلاعات عمومی خوبی هم دارم چهار شنبه که امتیازها صفرمیشد شروع میکردم بعضی وقتهابود48ساعت نمیخوابیدم تاحدی که داشتم بیهوش میشدم چون کسی نبودکمکم کنه امتیازم میشد140000میدیدم نفراول حدود500000امتیازداره هرچه فکرمیکردم باعقل جوردرنمیاومدتااینکه شنیدم بقیه دارن گروهی کارمیکننددیگه بخیل شدم الان میگن دیگه نميشه گروهی کارکنی آیادرسته لطفا یکی به من بگه ممنون میشم
      
پاسخ دادن 5 1

سمیرا

سمیرا

        سلام بله الان تقریبا یک ماه هست گروهی رو ورداشتن فقط تک نفری
      
پاسخ دادن 0 2

رحیم

رحیم

        سلام آیا درسته دیگه نميشه کسی به صورت گروهی کارکنه وحق دیگران راخراب کنه لطف کنیدبه من بگید ممنون میشم
      
پاسخ دادن 2 0

سمیرا

سمیرا

        واقعا جای تشکر داره از عوامل برنده باش که به پیشنهادات مردم گوش میدن و مسابقه رو تک نفری کردن و شرایط تقریبا عادلانه ای شده
      
پاسخ دادن 4 7

نیما

نیما

        اخه کی ۳۸هزارتا سوال میتونه جواب بده؟اونم درست،بهترین وقت شرکت در مسابقه اولاش بود ک حدود۶تومن خرج میکردی تمام سوالارم رد میکردی و امتیازتم بیشتر بود، چون اول برنامه بود و تحریک کردن بیننده برای شرکت و پول خرج کردن در اپ، میتونستی خوب پولی بدست بیاری از برنامه
      
پاسخ دادن 8 2

نیما

نیما

        بنظر من با روند الان اپلیکیشن اگر۵۰۰سوال خریداری کنیو همش رو رد کنی میشه ۲۵۰۰امتیاز
برای اینکه اول باشی حدود ۴میلیون امتیاز میخاد
که با حساب اون میشه ۳۲میلیون تومن
گیرم ک به بعضی سوالا جواب بدی حدود ۲۰میلیون کنار بزاری
در ضمن برای رد کردن کل سوالات ک حدود ۸۰۰هزار سوال هست ۱۰۰ساعت وقت بذاری باید ۸هزار سوال جواب بدی،اون موقع میتونی بری در برنامه شرکت کنی
و من الله توفیق
      
پاسخ دادن 7 7

م. ر

م. ر

        در اینکه این مسابقه مثل خیلی از مسابقات دیگه از جیب مردم مایه می گذارن شکی نیست در ابتدا سوالات ساده بود تا مردم با این وضع اقتصادی که همه دارن وسوسه شرکت به سرشون بزنه و چند میلیون جایزه هم دادن (از جیب مردم) تا خودشون ثروت میلیاردی بهم بزنن اونوقت مردم بیچاره با هزینه کردن تازه میفهمند که با هزینه اندکی که کردن به مسابقه راه پیدا نمی کنن و بعد سرخورده شده و ولش می کنن اونوقت از این هزینه های کم به تعداد بسیار زیاد سود هنگفت نصیب دست اندر کاران میشه حالا هر هفته در صد بسیار کمی از اون پول ها بعنوان جایزه هم میدن که مردم جدیدی که به خیل تماشاکنندگان برنامه اضافه میشن ترغیب بشن و هزینه کنن . مگر جزو مقررات و قوانین برنامه نیست که گروهی نباید شرکت کرد اگر اینا قصد کلاه برداری ندارن چرا با توجه به اینکه میدونن گروهی شرکت میکنن نگذارن به یک اکانت چندین کاربر وصل بشه پس خودشون میخان که ایتطوری باشه تا پول زیادتری به جیب بزنن 
      
پاسخ دادن 15 3

سمیرا

سمیرا

        به نظر من یکی از معایب این مسابقه آینه که حداقل باید تا سه شنبه شب باشه و حداقل یه استراحت ۲۴ساعته به اون ۸ نفر اول بدن چون واقعا من خودم سه روز خورده ای داشتم جواب میدادم گیج شده بودم اصلن کل مغزت ورم میکنه حالا طرف ۷شبانه روز جواب میده بکوب ساعت خواب کم داشته ! سوالاتی عجیب و غریب دیده !بعد یه بیچاره ای از شهرستان های دور میاد کلی تو اتوبوس و قطار واقعا حق هم داره تمرکز نداشته باشه آدم یه همچنین شرایط سختی فشاری که به ذهنش میاد ولا من جای اونا هم باشم اسم خودمم یادم میره بعد یه سری سوالاتی خیلی آسون نمیتونن جواب بدن بعد ملت میگن چن تا خنگ اوردن خودشون ریلکس استراحت کرده پای تل نشستن بعد به اون بیچاره داره از کمبود خواب شدید رنج میبره حالا استرس رو بیخیال بعد آهنگ خنگ بودن هم بهشون میچسپونن در صورتی ک واقعا اینطور نیست امیدوارم عوامل برنده باش یه فکری به حال این قضیه بکنن

      
پاسخ دادن 46 3

مهدی

مهدی

        کاملا باشما موافقم واقعا نظرتون تحسین برانگیزه.
      
پاسخ دادن 10 3

مسعود

مسعود

        سلام واقعا آفرین ب شما با این همه تیز بینی و دقت امیدوارم عوامل برنده باش به این قضیه توجه کنن به نظرم بین تمام نظرات این میتونه بهترین پیشنهاد و انتقاد باشه
      
پاسخ دادن 5 1

پوریا

پوریا

        سلام ببخشید شما شرکت کردید ینی؟!
چقد هزینه شد و رتبتون چند شد اصن؟! تونستید برسید به ۸ رتبه اول؟!
      
پاسخ دادن 2 0

علی

علی

        خواهشا با این مسابقه مسخرتون ایستگاه ملت رو نگیرید.این مسابقه فقط فقط جنبه ی کلاهبرداری داره نه افزایش اطلاعات عمومی و کتابخوانی...چرا که برای شرکت در مسابقه باید یک باند شش یا هفت نفری باشی که ۲۴ ساعته هم سوال بخری وهم جواب بدی تا بتونی جزو هشت نفر اول بشی.من نمی دونم این چجور اپلیکیشنی که با یک شماره هزار نفر میتونن به یک اکانت وصل شوند،اگر راست می گویید مسابقه اپلیکیشن رو مثل سین جیم یا کوییز درست کنید که مسابقه به صورت نفر به نفر باشه.در ضمن این برنامه شرکت در مسابقه شما نه تنها کمکی به افراد نمی کنه بلکه باعث افتادن از کارو زندگی میشه چرا که باید بیست و چهاری باید سوال بزنی.
      
پاسخ دادن 15 4

مجتبی

مجتبی

        داداشا و ابجیا , اونایی که امتیاز بالا دارن خانواده جانباز و شهدا هستن که یک میلیون امتیاز میگیرند ائنایی که جز این دسته نیسستن امتیازشان کم
      
پاسخ دادن 8 17

سمیرا

سمیرا

        نه بابا داداش اون طوری نیستش باید از شب اول بکوب جواب بدی فقط ۷جدت بیاد جلو چشمت من تا صبح رتبم ۱۲بود با یک میلیاردو پانصدو هفتاد هزار یه سه ساعت دم صبح خوابم برده بود ناخواسته بعد دیدم با نفر هشتم سیصد هزار اختلاف دارم نمی رسم بهش ول کردم خونواده شهید و جانباز و هیچی نمیخوام تلاششششششششششش شدیدیددددددددد میخوادواقعا ۸ نفر اول میرن اونجا دمشون گرم من میدونم که چی کشیدن بعضی اوقات اصلن هرچی هزینه کنی فایده نداره باید از معلومات بالای برخوردار باشی و تقریبا ۲۲ساعت شبانه روز بیدار باشی جواب بدی
      
پاسخ دادن 22 1

s.f

s.f

        سلام،،ببخشید میشه بدونم برا رسیدن به این امتیاز چقدر هزینه کردین؟؟
      
پاسخ دادن 4 2

سمیرا

سمیرا

        سلام خواهش میکنم فک کنم نزدیک ۸۰۰هزارتومن شد ولی اگه تمرکز داشته باشی و دقت بالا گاهی اوقات یه سوال چن مرتبه پرسیده میشه بار اول یادش بگیری دفعه های دیگه غلط نزنی کمتر میشه هزینه کرد
      
پاسخ دادن 1 0

HAMED0069

HAMED0069

        سلام دوستان میشه به من بفرمایید چطوری میشه به صورت گروهی شرکت کرد ؟
ممنونم ازتون .
      
پاسخ دادن 0 1

ساناز

ساناز

        فقط امثال توی توهمی بیسواد حرف مفت زن یاد گرفتید،همه چیو بچسپونید به خانواده شهید و جانباز و روحانی و ال و بل...سهمیه دانشگاه سراسری فقط یه مزیت بود اونم قدیما بیشتر،که اونم انقد ور زدید اکثر رتبه های تک رقمی ک فرزند شهید بودن بی سهمیه کنکور دادن و دهنتون و بستن تو یه مقطع زمانی.. لاشخور ما بچه های شهید هیچ مزیتی شاخ درآری رو نسبت بتوی بی فرهنگ نداشتیم الا صبوری مقابل این حرفای ابلهانه ای ک یک عمر از امثال تو شنیدیم،گور بابات کاش بابای تو خونشو میداد بجاش من پدری که فرماندار بود و تو نخست وزیری سمت داشت و الان بالاسرم داشتم چون فقط اسم اونایی که خودشون خواستن شد ماندگار،یه دسته هم بخاطر اهل سنت بودنشون و مسیحی بودنشون و این اراجیف،شدن فدای آرامش امروز بچه هاشون و یه الاغی مثل تو...این همه نظر خوندم معقول یا غیرمعقول هر کدوم یه بار مفهومی داشتن به هرحال،اما تا شر تورو خوندم فقط اعصابم خراب شد لعنت بهت
      
پاسخ دادن 6 7

سمیرا

سمیرا

        با سلام به همه به نظرم باید حداقل تو برنامه در حد معلومات و بیشتر بدانیدها از شرکت کنندگان سوال بشه ن خیلی تخصصی که حداقل مسابقه جذاب باشه و بیننده دوس داشته باشه نگاه کنه یا اگه کسی قصد شرکت درمسابقه رو داره انگیزش بیشتر بشه نه اینکه تا سوال پنجم اکثرا بالا میان و بعدش دیگه به ندرت میتونن برن بالاتر که حداقل اون بیچاره ای هم که یه هفته بی خوابی کشیده و هزینه کرده و از راه دور و پول ایاب و ذهاب در بیاد حداقل یه نفر ۲۰۰تومنه رو ببره بشه انگیزه واسه ماها 
      
پاسخ دادن 2 2

امیر پارسا

امیر پارسا

        دوستان عزیزم هموطنای گلم به حرفام گوش کنین تا شفاف سازی کنم براتون
نکته ای که باعث تعجب خیلی از دوستا شده اینه که نفرات برتر چه جور تونستن این همه امتیاز بگیرن اما ما هر چی جواب میدیم نمیتونیم
 یکی از نقاط تاریک و منفیه این برنامه این هست که شما حتی وقتی به سوالی جواب نمیدی و اون رو رد میکنی ۲۰ امتیاز میگیرید
یعنی اگر کسی ۴ میلیون سوال بخره و ۶ ثانیه یکبار فقط سوال ها رو رد کنه هر دیقه۲۰۰ امتیاز میگیره یعنی مشابه پاسخ به ۲ سوال که درست پاسخ داده شده
امیدوارم عمق فاجعه رو درک کرده باشید
      
پاسخ دادن 13 2

s.f

s.f

        سلام،،چند تا مورد تو این مسابقه قابل فکر کردنه
اولا الان که به گفته خود اپلیکیشن نمیشه گروهی بازی کرد،امتیاز میلیونی در آخر هفته برای نفرات برتر به هیچ صورتی قابل باور نیست چون هم سرعت نت کمه هم اینکه فکر کنیم شرکت کنندگان به بیشتر سوالات درست جواب دادن اینم باورکردنی نیست چون اکثریت شرکت کنندگان با معلومات خیلی کم در مسابقه شرکت میکنن و ابتدایی ترین سوالات رو جواب نمیدن
دوما با حسابی که بیشتر دوستان هم انجام دادن چند میلیون باید هزینه کرد تا به مسابقه راه پیدا کرد یعنی وقتی شرکت کننده به نقطه امن اول یعنی 5 میلیون میرسه در جواب گلزار که با این پول میگه چکار میکنی باید بگه بیشترش هزینه ایه که کرده که به مسابقه بیاد و خیلی براش ازون پول نمیمونه،،ولی میبینیم که بیشتر افراد با همون 5 میلیون کارهای زیادی میخوان انجام بدن که این موردم با عقل جور درنمیاد
سوما در این شرایط دشوار شرکت در مسابقه بعضیا دوباره یا سه باره در این مسابقه شرکت میکنن که این موردم باعث تعجبه
      
پاسخ دادن 18 1

GhjjS.h

GhjjS.h

         ای دروددددد برتو گل گفتی دمت گرم فک کنم اون 5تومنی ک اونا میگیرن جادوی باهاش خیلی کارا میشه کرد بودن ازبچه ها اینجا میگقتن حتی 7تومن هم هزینه کردن
      
پاسخ دادن 11 0

حیدر

حیدر

        سلام بر همه مردم عزیزکشورمون ... ممنون بابت نظرات خوبتون افرادی که این مسایل کلاهبرداری دراین مسابقه رو نمیدونن آگاه میکنین.واز افرادی که این مسابقه رو میپسندن ومیگن کلاهبرداری نیس بهشون میگم برن بازی کنن اونقدر بازی کنن که وقتی چششونوبازمیکنن ببینن نه به مسابقه دعوت شدن نه پولی درحسابشون باقی مانده.آقاوخانوم محترم درهیجای ایران پول الکی به کسی نمیدن وقتی پول میدن که چندبرابرپولشونو ازاون نفرکسب کنن.این مسابقه روهم بخاطراین گذاشتن که درامدشونوببرن بالا.ومجری که گذاشتن همه اونو میشناسن ومردم بخاطراین شناختی که از او دارن میرن به طرف این مسابقه .حرف اخرم اگه این برنامه کلاه برداری نیس نفراتی هسن تو بیمارستان و نفراتی تو زندان که بخاطر مبلغ کم توی زندون افتادن به اونا کمک کنن چرا بایدبرای ازادی زندانیا ازمردم پول درخواست کنن بگن هر مبلغی خواستین بفرستین . چیز دیگه ای برای گفتن ندارم ولی خواهشا چشاتونو باز کنینن عوام بودنتونو بزارین کنار.همه ایرانیان اطلاعات عمومیشون بالاس ایناچند نفرازادمای خودشونو میارن و یکی روهم ازبین مردم انتخاب میکنن که حسابشودیگه بخاطر این برنامه خالی کرده.
      
پاسخ دادن 7 3

محسن حقی

محسن حقی

        این مسابقه می تونست خوب باشه و نقش زیادی در افزایش اطلاعات عمومی مردم داشته باشه ولی به عنوان کسی که با خرید چند بسته شروع به پاسخ دادن به سئوالات اپلی کیشن کردم باید بگم قصد این برنامه خیر نیست و دنبال خالی کردن جیب مردمه! اولن که به هیچ طریقی تنهایی و بدون کمک دیگران حتا اگر علامه دهر هم باشی و در 24 ساعت تنها 5 ساعت بخوابی ، نمیتونی امتیازات لازم را برای قرار گرفتن بین هشت نفر بدست بیاری!! حالا باید دید که کسانی که با امتیازات میلیونی هر هفته شرکت می کنند، چند نفره شرکت کرده اند! با یک حساب سرانگشتی و ساده هرهفته میلیونها تومان گیر تهیه کننده های این برنامه نه چندان علمی می شه و مردم از همه جا بی خبری که نمی تونند امتیاز لازم را بدست بیاورند سرخورده و ناامید می شوند! من می پرسم دانستن اینکه تعداد نمایندگان مجلس فلان کشور چند نفره و هر چند سال یکبار انتخاب می شوندچه اهمیتی داره و یا اسامی سریال های بی در و پیکر تلویزیون و سال ساخت آنها چه کمکی به افزایش معلومات می کنه!! بگذریم از اینکه بعضی سئوالات اصلا" مفهومی نداره و یا دارای گزینه های تکراری یه! 
      
پاسخ دادن 35 0

مهدی

مهدی

        کسی میدونه چطور باید رفت به عنوان تماشاچی

      
پاسخ دادن 6 2

مجتبی

مجتبی

        سلام دوستان من انفرادی شرکت این هفته تا ربطه 700 اومدم برای هفته اینده هم میخوام دوباره شرکت اصلا ربطی به امتیاز نداره مهم ربطس که باید برسی به 1 تا 8 سخته ولی ممکن یک میلیون هزینه هم نمیخواد بیشتر سوال توی اپلیکیشن تکراری هست میشه کپی گرفت از سوالا

      
پاسخ دادن 6 5

محمد

محمد

        رو املاتم کار کن عزیز...
بیشتر از پول به دردت می‌خوره.
      
پاسخ دادن 39 0

مهرداد

مهرداد

        ینی حرف دل منو زدیا
      
پاسخ دادن 2 0

خودم

خودم

        چی میگی تو؟؟؟!!!!
      
پاسخ دادن 0 1

جمشیدی

جمشیدی

        کسی میدونه تا چند شنبه وقت هست که سوال جواب بدی؟
      
پاسخ دادن 4 3

sajad

sajad

        دوستان گروهی هم نمیشه, چون من با گوشی برادرم شماره خودم وارد کردم بعد دریافت کد فعالسازی اقدام به پاسخ کردم, بعد که با گوشی خودم خاستم بزنم گفت شماره شما با گوشی دیگری در حال پاسخگویی است, 
      
پاسخ دادن 2 0

 یوسف

یوسف

        واقعا برا مردم ساده دل وساده لوح متاسفم هیچ گربه ای محض رضای خداموش نمیگیره،فقط موندم چطور آقای گلزارحاضرشدن وجهه محبوبیت وشخصیت خودشونو برای این برنامه کلاهبرداری وسط بذارن.نظرات دوستانوخوندم این برنامه کلاهبرداریه اگه هر هفته حداقل ده هزار نفر شرکت کنن وحداقل هرنفر باید ۸۰۰۰۰۰تومان هزینه خرید سوال کنه چون تا سوال نخری نمیتونی رقابت کنی وبحث چنتا سوال مجانی گزافه س ،یعنی حداقل هفته ای ۸میلیاردتومان حداقل به جیب کلاهبردارای سازنده برنامه میره ودرخوشبینانه ترین حالت هفته ای ۸۰۰میلیون به شرکت کننده هابدن یعنی حداقل حداقل ۷میلیاردتومن سودبه جیب میزنن،اینا دیگه واسه احساسات وشخصیت مردم تره خوردنمیکنن متاسفم برا بعضیا که میان تینجاتعریف وتمجید هم میکنن ضمنا اون ۸نفرنهایی هم گزینششون خیلی مشکوکه چون بعضیهاشون ابتدایی ترین سوالاتوبلدنیستن بفکرخودتون باشین این برنامه مسخره روتحریم کنین
      
پاسخ دادن 32 7

pouria

pouria

        دوست عزیز.من نه به فکر شرکت تو این مسابقه بودم ولی دیدم معلوماتم نسبت به بقیه اعضا پایینه هنوز و ورود به برنامه فعلا سخته اما .اما .اما آیا به من و شما و بقیه شرکت کننده ها اجباری صورت گرفته که اینطوری لفظ کلاهبرداری رو به کار میگیری .لطفا زود قضاوت نکن و خودتون رو عقل کل به حساب نیارید چون هرکسی که شرکت میکنه معلوماتش رو داره و میتونه مثل شما حساب کتاب کنه pmft
البته بیشتر از این چیزی هم هست که فرمودید ولی دمشون گرم فکر اقتصادی دارن و مثل خیلیل از جیبمون دزدی نمیکنن و اختلاس نمیکنن پس نوش جونشون
      
پاسخ دادن 3 18

حمیدرضا

حمیدرضا

        داداش دامو پهن کردن که بیافتی توش قربونت برم منم چند بار خریدم دیدم بابا قضیه فقط چاپیدنه
      
پاسخ دادن 8 0

محمد علی

محمد علی

        ((((استفاده‌ی هم‌زمان چند کاربر از یک حساب کاربری تخلف است و درصورت تشخیص، برنامه‌ی برنده شو مجاز است حساب کاربری فرد را بدون اطلاع‌رسانی قبلی متوقف کند.))))
عین جمله ای که تو قسمت قوانین و مقررات اپلیکیشن برنده باش اومده ولی همه ۸ نفر اول همین کار رو میکنن یعنی استفاده چند نفر از یه حساب کاربری برای دریافت امتیاز بیشتر.واقعا جای تاسف که از وضع اقتصادی مردم جامعه و گول زدنشون برای رسیدن به ثروت هنگفت استفاده کرد.
      
پاسخ دادن 10 1

مبین

مبین

        واقعا متشکرم برای برنامه شما خیلی عالیه 
      
پاسخ دادن 4 16

 سیف اله احمدلو

سیف اله احمدلو

        منم میخوام تو مسابقه شرکت کنم ولی هرچی تلاش میکنم نمیشه کسی هست راهنماییم کنه ممنون میشم 
      
پاسخ دادن 2 4

حسین

حسین

        سلام من دیشب تا صبح نخوابیدم و بکوب داشتم سوال جواب میدادم ولی فهمیدم از من بی‌خواب ترم هست و پا به پای من داشت میومد فقط بااین فرق که طرف در عرض یه روز به امتیاز میلیونی میرسه بعد من خودم کشتم تازه شدم 100000اونم با این سرعت اینترنت .هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره.ایناهم دنبال افزایش سطح اطلاعات ملت ما نیستن .واقعا باید خجالت بکشن اینجور دزدی ندیده بودیم که اینم به بقیه اضافه شد.
      
پاسخ دادن 28 1

مرمر

مرمر

        سلام .من اپیلیکیشن رو نصب کردم اشتباهی به جای ۵ سوال ۵۰ سوال رایگان داد برام عجیب بود .
      
پاسخ دادن 5 8

امیرعلی

امیرعلی

        آقای گلزار سوپر استار با این برنامه اگرچه پول زیادی به جیب زد اما بواقع از چشم ما افتاد، هرچه هم دست و پا بزنه آبروی ریخته رو نمیتونه جمع کنه... نفرین بسیاری پشت سر این کلاهبردارهاست مثل مسابقه کلاهبردارهای نما به نما... واقعا باید شرم کنند که جیب ملت بدبخت رو با چه تبلیغاتی خالی می کنند مردم ساده نمی دونند که حاتم بخشی این آقایون از جیب های مبارک خود مردم است یکی نیست به این مجری بگه از کی تا حالا قد و دور کمر فلانی و سال تولد کره الاغ خسرو پرویز ..اطلاعات عمومی نیست سال تولید سریال های دوزاری کجاش اطلاعات عمومی است؟؟؟ اینه که یارو نفر اول میشه توی سوال نخست مثلا نمی دونه شعر سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز از کیه!! میگه مثلا از امیر کبیر خخخخ واقعا که...
      
پاسخ دادن 39 6

مریم

مریم

        با حرفتون موافقم واقعا بعضی سوالات رو هیچکس جز خود شخصی که درموردش سوال مطرح شده نمیتونه جواب بده حتی خود اون شخص هم بعیده که یادش باشه. مثلا مهدی مهدوی کیا در جام باشگاه های آسیا در سال ۹۸ چند گل به تیم الغرافه زد. یا رتبه سوم لیگ دسته دو فوتبال در سال ۸۱ کدوم تیم بود. واقعا این سوال ها مسخره است ولی خب چه میشه کرد که این برنامه ها جذابیت داره دیگه. 
      
پاسخ دادن 6 2

احسان

احسان

        من تا الان حدود500هزار تومان هزینه کردم,رتبه دوره 70 و رتبه کلم400
ولی تازه فهمیدم که ملاک شرکت تو این مسابقه فقط پوله نه سطح معلومات
یه عده میشینن گروهی میزنن و 2میلیون هزینه میکنن,اما این پول فقط میره تو جیب تهییه کننده های این برنامه
من شخصا دیگه ادامه نمیدم
و متاسفم برای خودم و این ملت زود باور
      
پاسخ دادن 41 3

ابراهیم جهانگیری از سراب

ابراهیم جهانگیری از سراب

        ایول . 
      
پاسخ دادن 3 1

رضا

رضا

        من سر از این رتبه بندی در نمیارم،چجوریه تو اپلیکیشن نفرات اول تا دهم بالای میلیون امتیاز دارن،یعنی اینارو شرکت میدن
بعدش چجوری میشه بصورت انفرادی این همه امتیاز کسب کنی
الان خودم تقریبا۳۰سوال رو پشت سرهم جواب صحیح دادم نهایتا۳٬۴پله بیشتر رتبه م رو بالا نیاورده،رتبه متقریبا۲۷۰هستش هر چی جواب میدم قفل شده رو ۲۷۰ حسابی حتلم گرفته

      
پاسخ دادن 1 0

سمیرا

سمیرا

        لطفا یکی بگه چطور میشه گروهی بازی کرد
      
پاسخ دادن 6 3

سالار

سالار

        سلام لطفا بفرمایید چطوری میشه گروهی بازیر کرد؟
      
پاسخ دادن 1 4

آروین

آروین

        گروهی ینی چند نفر کنارت باشه و باهم جواب بدید فقططط 
همش چرته
      
پاسخ دادن 1 3

وارش

وارش

        باسلام وخسته نباشید خدمت دوستان هنرمند مسابقه برنده باش وبخصوص سوپراستار کشورم محمدرضاگلزار.خسته نباشید.تمام اعضاء خانواده ودوستانم از برنامه خوبتون لذت میبرند ودم همه گرم وخیلی باحالید.
بنده چند سوال خصوصی وهمچنین از برنامه خدمت تهیه کننده وهنرمند خوب محمدرضاگلزار عزیز داشتم.(هرچند بخاطر مشغله جواب داده نمیشه) اما گفتم یاشانس یا اقبالی که ندارم پیاممو میفرستم!!بنده دانش آموخته مدیریت وکارشناسی کارگردانی سینما هستم.

      
پاسخ دادن 18 11

ناصر

ناصر

        سلام من باهمه این دوستانمان موافقم واقعامتاسفم 
      
پاسخ دادن 2 0

پرتو

پرتو

        سلام
 من به آقای گلزار احترام خاصی قائلم
اینا چرا هی قوانین عوض میکنن
* یه بار فردی
* یه بار گروهی
* قبلا تعداد 1440 سوال مبلغش20.000 بود
* الان تعداد 500 تا سوال 20.000 شده
* قبلا اگه جواب غلط میدادی یک سوال کم می شد ولی الان 2 سوال کم میشه
* قبلا جواب درست میدادی سوال کم نمیشد ولی الان کم میشه
شما هم مثل برخی مسولین هر جا کم میارید رای به تفسیر می کنید.
انصاف داشته باشید شرایط سنی و پراکندگی جغرافیایی شرکت کنندگان دقت کنید متوجه میشید مناطق محروم و به امید کسب پولی که شاید بتونند باهاش برنامه ریزی کنند.
سطح کتابخوانی و علمی یک مملکت ملاکش به این مسابقات نیست.(هرچند ملاکی برای خود فرد محسوب میشه که چقدر اطلاعاتش کم هست)
اگر راست می گویید یه مسابقه بزارید برای ورود به این مسابقه 100 تا سوال رایگان هر کسی زود تر جواب بده جزئ 8 نفر باشه اگر تعداد زیاد شد قرعه کشی کنید.درآمدتونم از اسپانسر مثل بقیه برنامه های صدا و سیما بگیرید.
**** یا اگه اینکارو نمیکینید لا اقل جوانمرد باشید و آزاد یک بار قانون بزایرد و اطلاع رسانی کنید تا همه در جریان نوع برگزاری باشند.خیلی ظلمه حق خوریه 
      
پاسخ دادن 68 4

مانی

مانی

        سلام من از وقتی که این مسابقه پخش شده خیلی خوشحال شدم وخواستم تو این مسابقه شرکت کنم چون واقعا به پولش احتیاج دارم فک کردم شاید بعد این همه مشکل بی پولی و وام و قرض که داریم خدا یه راهی جلویه پام گذاشته با این حال اطلاعات عمومی خودمو بالا بردم چندین کتاب و سوال جواب چند گزینه ای تهیه کردم ولی اینجوری که معلومه نوبت به ما بدبخت بیچاره ها نمیرسه نه گروهی میتونم شرکت کنم نه هزینه کلان می تونم بکنم با حرفهای دوستان دیگه معلومه راه دراز باید رفت تا بتونی تو این مسابقه شرکت کنی متاسفانه آدم به هیچکس و هیچ چیز نمی تونه دل ببنده 
      
پاسخ دادن 29 3

امیر

امیر

        اینکه افراد تکراری و با سطح اطلاعات پایین میاد به این مسابقه نشون میده چقدر تبعیض برای ورود به اون وجود داره. کاش رایگان و تنها براساس علم افراد میشد وارد این مسابقه شد نه خرج کردن پول بیشتر
      
پاسخ دادن 28 4

احمدعلی سبزعلی اولادی

احمدعلی سبزعلی اولادی

        با عرض سلام وخسته نباشید
برنامه شما بسیار عالی و اموزنده ست
خدا خیرتون بده
خدا پشت و پناهتون
خدا قوت اقای گلزار 

      
پاسخ دادن 2 40

ghasem

ghasem

        تازگیا به هرطرف که نگاه میکنی از اینجور مسابقات و کلاهبرداریه چه تو تلویزیون چه ازطریق اینترنت. طراحان این جریان دوتا هدف عمده رو دنبال میکنن یکی اینکه ساعتها جوونهارو با اینگونه مسابقات مشغول میکنن و بدیهیه که به همین میزان از ورودبه دیگر شبکه های مجازی دورمیشن که حالا جدا از نیت دست اندرکاران این جریان که چی میتونه باشه در کل نکته ی مثبتیه ولی موضوع دوم کلاهبرداریه تعدادی ازاین مسابقاته نه همه چون ما که نباید انتظار داشته باشیم که سازندگان یه برنامه چیزی نباید گیرشون بیاد بهرحال زحمت میکشن و شغلشون اینه ولی نکته ی مهم شفافیت در نحوه ی اجراست که مسابقه ی برنده شو با توجه به حضور آقای گلزاروشناختی که ازایشون داریم ویقینن ایشون با شناخت واطمینان از سلامت شخصیتی عوامل مسابقه به تیم سازندگان مسابقه ملحق شده وهمچنین فرمت مسابقه که جایگاه شرکت کننده بصورت آنلاین ولحظه ای وکاملن شفاف نمایش داده میشه بنظربنده برنامه ی سالمیه و ایراد گرفتن در موردش کمی بی انصافیه 
      
پاسخ دادن 10 18

هادی

هادی

        دوست عزیز بنظرم برنامه باید نقد عادلانه بشه و انتقاد یک امر سازنده و عنصر جدایی ناپذیر در هر عرصه است ولی متاسفانه انتقاد در کشور ما بد جا افتاده و همه با توهین اشتباه میگیرند.
      
پاسخ دادن 3 4

قبادی

قبادی

        سلام به همگی
من خیلی از نظرات رو خوندم و امتیاز یه روز گذشته از صفر شدن رو دیدم. واقعا باید احمق باشن کسانی که امتیازشون خیلی بالاست(کار نداریم با هر ترفندی که از زیرکی باهوشی گرفته تا گروهی کار کردن)
الان که یه روز بعد از صفر شدن امتیاز این نفر اول حدود 2ملیون امتیاز گرفته من الان براتون حساب میکنم.
مثلا یه نفر به ازای بسته 20 هزار تومانی 500 سوالی 400 تاشو جواب بده که خیلی خیلی سخته ولی ما میگیم میتونه برای هر بسته 40 هزار امتیاز میگیره حالا حساب کنیم شخص اول که کلا تا پایان هفته بگیم 4 ملیون امتیاز داشته باشه چقد باید خرج کنه
4 ملیون تقسیم بر 40 میشه 100
حالا 100 ضربدر 20هزار میشه 2ملیون در هفته 
تازه در حساب کتاب من بهترین حالت ها رو در نظر گرفتم یعنی این طرف باید حدود 100 نفر رو در چندین هفته کامل با چندین ملیون هزینه صرف کنه که بره اونجا تازه ببینم چیکار میکنه
واقعا خیلی احمقانه و وقت تلف کردنه
خدانگهدار گول اینارو نخورید مردم ساده 
      
پاسخ دادن 50 4

ابوالفضل

ابوالفضل

        دقیقا منم همینو گفتم و نظرم همینه. واقعا دور از جون ملت رو خر فرض کردن
      
پاسخ دادن 8 1

آرام

آرام

        واقعابرنامه ی خیلی خوبیه .واسه من که جذاب
      
پاسخ دادن 2 20

ناشناس

ناشناس

        آره فدات شم شرکت کن خیلی،جذابه .....
      
پاسخ دادن 1 0

امیر حسین مختاری

امیر حسین مختاری

        سلام.دو بار شارژ از این اپیکیشن خریدم از حسابم کم شد ولی گوشی شارژ نشد چرا؟!
      
پاسخ دادن 2 9

آوا

آوا

        من ی بسته اینترنت از *۷۱۰ خریدم از حسابم کم شد ولی بسته واسم نیومد!!!
      
پاسخ دادن 4 3

Pariya

Pariya

        ایا شرکت در مسابقه شرایط سنی دارد
      
پاسخ دادن 8 5

نازنین

نازنین

        سلام..دوستان یه سوال داشتم....سوالاتی ک دربرنامه تلویزیونی میپرسند ازهمین سوالاتیه که خریدیم؟یاباید کتابهای خاصی بخونیم؟؟
      
پاسخ دادن 0 0

حسین

حسین

        دوستان دقیقا از کی صفر میشه امتیازات؟ کسی میدونه
      
پاسخ دادن 16 8

سجاد

سجاد

        چهارشنبه شب ساعت ۱۲
      
پاسخ دادن 1 0

مریم

مریم

        سلام من با واحد پشتیبانی تماس گرفتم گفتن از ساات ۱۲ چهلرشنبه امتیازها صفر میشه و چند سلعت بعد دوباره بازی شروع میشه و باید در طول هفته هر روز خداقل هفتاد درصد شبانه روز رو بازی کنین تا در صورت جواب دادن به حداقل هفتاد درصد سوالات برنده بشین که بنظر کار خیلی سختی میاد 
      
پاسخ دادن 2 0

فخرالدین

فخرالدین

        سلام .خسته نباشید 
برنامه برنده باش نسخه ویندوز نداره ؟؟؟؟
      
پاسخ دادن 4 4

لیلا

لیلا

        من از کجا باید دوستامو دعوت کنم من همچین گزینه ای ندارم ? و اینکه آیا بازم همچنان کسب امتیاز بصورت گروهیه یا انفرادی ? زمان پاسخگویی به سوالات چند ثانیه هست ? دوستان لطفا بنده رو راهنمایی کنید
      
پاسخ دادن 4 12

حمید

حمید

        لیلا خانم زمان پاسخگویی 30 ثانیه هست
      
پاسخ دادن 8 1

امید

امید

        جالب اینجاست یه پویش واس کار خیر گذاشتن تو برنامه یکی نیست بگه خدا خیرتون بده شما هفتگی ملیاردی درامد دارید بعد از مبلغ ناچیزی که شرکت کننده به زور و زحمت بدست میاره طلب میکنن


      
پاسخ دادن 33 3

آسمون

آسمون

        شرکت کننده های سری اول خوب پولی به جیب زدن واقعا.سوالا خیلی آسون بود اما الان...
      
پاسخ دادن 7 3

فارغ از دنیا

فارغ از دنیا

        ای دمتتت گرم گل گفتی
      
پاسخ دادن 0 0

Omid

Omid

        سلام لطفا بگید چه طور باید گروهی شرکت کنیم و دوم زمان صفر شدن امتیازات کی هست
      
پاسخ دادن 15 9

علی

علی

        دوست عزیز
بنظر من اول برو نظرات هموطنهاتو بخون بعد اگه خواستی سرت کلاه بگذارن ادامه بده..
      
پاسخ دادن 7 4

نقی

نقی

        دور از جون ما رو با این مسابقه اوسکل کردن
می گن سوال عمومی می پرسن کجا سوال های اینا عمومیه همش تخصصیه و کسی نمیتونه جواب بده
اگه نمی خواین پول بدین دیگه الکی با سوال های سخت دست به سرش نکنین
      
پاسخ دادن 16 3

محمد جبلی

محمد جبلی

        دوستان عزیز و گرامی
باسلام
این مدرن ترین و شیک ترین کلاهبرداری از مردم ساده لوح و زود باور ایران هست.بنده خودم فوق لیسانس عمران دارم و تمام برنامه های برنده باش رو هم دیدم و به جرات می گویم که اطلاعات اینجانب از ۸۰ درصد کسانی که به مسابقه دعوت شدند بیشتر است.
با یک حساب سرانگشتی متوجه خواهید شد که به طور متوسط اگر ۲۰۰۰۰۰ نفر در هر هفته در این مسابقه شرکت کنند و به طور متوسط هر شرکت کننده فقط ۵۰۰۰۰تومان سوال بخرد چیزی معادل ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰تومان(ده میلیارد تومان) به جیب شبکه سه و تهیه کنندگان و مجری میلیاردر برنامه می رود.و تنها ۸ نفر در دوشب که اگر هرکدام(به فرض محال) ۵۰۰۰۰۰۰۰تومان ببرد جمعا" ۴۰۰۰۰۰۰۰۰تومان(چهارصد میلیون تومان) جایزه داده می شود.واگر بقیه هزینه ها را هم ۱۰۰۰۰۰۰۰۰تومان در نظر بگیریم.حداکثر در هفته نیم میلیارد تومان خرج کرده و ۹/۵ میلیارد تومان در جیب می گذارند.و در ماه نزدیک به چهل میلیارد کلاهبرداری می کنند.خواهش می کنم این برنامه را تحریم کنید.اگر هدف مطالعه فردی باشد باید سوالها کاملا" رایگان بوده و مسابقه نیز کاملا" به صورت انفرادی برگزار گردد
      
پاسخ دادن 93 8

علی

علی

        کاملا درسته...مسابقه جهت اعتلای سرانه ی مطالعه هستش..ولی منم میگم جهت نزول جیب مردم بدبخت از پوله..مصداق کلاهبرداری در روز روشنه..بزک نمیر بهار میاد
      
پاسخ دادن 12 2

خانم جهازی

خانم جهازی

        سلام منم هرچی سوال خریدم وجواب دادم بجایی نرسیدم نمیدونم گروهی یعبی چه؟همه باید با یک شماره موبایل شرکت کنند یانه؟
      
پاسخ دادن 6 1

علی

علی

        دقیقا همینطوره و تنها راهش اینه که مردم بی اعتنایی کنند و شرکت نکنند
      
پاسخ دادن 6 0

امین

امین

        من تازه متوجه شدم که گروهی هم میشه بازی کرد اونم بعد از مراجعم به این سایت. اصلاً چیزی تو برنامه تلویزیونی و حتی اپلیکیشن برنامه در رابطه با این موضوع گفته نشده. واقعاً برای تک تک دست اندر کاران این برنامه مزخرف متأسفم. منو باش داشتم تلاش میکردم به تنهایی و با تکیه بر اطلاعات عمومی خودم بیام بالا. ولی گویا برای شما آقایون فقط پول مهمه نه محک زدن اطلاعات عمومی افراد و بالا بردن سطح مطالعه مردم... من از پرداخت پولی که برای خرید سوالات دادم اصلاً راضی نیستم. ضمناً سوالات اپلیکیشن برنامه نه تنها علمی نیست و ربطی به اطلاعات عمومی افراد نداره بلکه خیلی بی معنی و چرت هستن...!!! 
      
پاسخ دادن 35 0

..

..

        خیل دیر متوجه شدید چون برنامه رو دوباره به صورت انفرادی باید بازی کرد،مسابقه گروهی حذف شده
      
پاسخ دادن 14 6

سعید

سعید

        با سلام٬ من خیلی وقته دارم این مسابقه رو آنالیز و بررسی میکنم٬ تو روز اول این هفته نفر اول ۹۰۰۰۰۰ امتیاز جمع کرده٬ من هرجوری حساب میکنم زمان اجازه چنین کاری رو نمیده٬ اگه با اینترنت پرسرعت کسی به سوالات هم جواب بده٬ و بتونه تو هر دقیقه به ۵ سوال جواب بده توی یک ساعت میشه حدودا ۳۰۰ سوال که میشه ۳۰۰۰۰ امتیاز٬ اونوقت شخصی که ۹۰۰۰۰۰ امتیاز اورده تو ۲۴ ساعت باید ۳۰ ساعت وقت گذاشته باشه که امتیازش به این مقدار برسه که چنین چیزی منطقی نیست٬ تازه اگه به همه سولات جواب بده٬ من میگم اصلا بحث هزینه یک طرف٬ این بحث زمان رو نمیتونم هضم کنم خدایی٬ چنین چیزی ممکن نیس٬ اگه کسی اطلاعات خاصی داره به ما هم بگه
      
پاسخ دادن 30 5

امیر علی

امیر علی

        سلام مگه نمی شه گروهی شرکت کرد یکم دقت کن؟؟؟؟؟
      
پاسخ دادن 2 3

حسن

حسن

        شرکت نکنید شرکت نکنید شرکت نکنید شرکت نکنید
سوال امده :خورشت بز قورمه غذای محلی کجاست؟شما را به قرآن همین اطلاعات عمومی کشور را افزایش میدهد؟با این همه مشکلات اقتصادی ایا رواست که جیب مردم را خالی کنند
      
پاسخ دادن 4 0

محمود

محمود

        این طور که من حساب کردم که حدودا هر هفته میشه ده هزار دقیقه ،نفر اول الان داره هر ۳۰ ثانیه به یک سوال جواب میده که باید بیشترش هم درست باشه.این یخورده سخته باورش.کاش یکی شفاف سازی کنه
      
پاسخ دادن 6 6

منیر

منیر

        سلام من اپلیکیشن رو دانلود کردم اولش تونستم بسته بخرم و سوال جواب بدم ولی الان امروز نزدیک 15هزار از حسابم هر دفعه 2500 کم شد ولی سوالی برام نیامد این خیلی نامردیه یه جورای کلاهبرداریه هرچیم زنگ میزنم تلفنشون جواب نمیده
      
پاسخ دادن 19 2

هادی

هادی

        سلام.من از سازندگان مسابقه برنده باش تقاضا دارم منابع سوالاتی رو که در مسابقه زنده مطرح میکنند را اعلام کنند چون نزدیک به دو سه سوال از این برنامه بود که جوابش با سرچ اینترنتی پیدا نمیشد مثل اون سوالی که گفتن کدام میوه هست که تکه ای از آن گوشت زبان را از بین میبرد / روند طرح سوالات هم برای شرکت کنندگان متفاوت هس برای بعضی ها سوالات از سخت شروع میشه / اقای گلزار گفت توی مسابقه بین هیچکسی فرق نمیزاره ولی منوچهر هادی و همسرش دونفره در مسابقه شرکت کردند و همین یعنی فرق گذاشتن دو نفری شرکت کردن خودش بعنوان یه گزینه کمکی حساب میشه / یه احتمالی رو هم میدم که چون برنامه پر مخاطب هس عده ای برای ریزش مخاطب و اینکه به قولی دست زیاد نشه این شایعات رو مطرح کردن چون آخه شما بشینین فکر کنین اگه اینا آشناهاشون رو بیارن برنامه خب دیوانه نیستن ازش سوالی رو بپرسن که احتمال میدن بلد نباشه چون دستشون جلوی مردم رو میشه پس قبل برنامه جواب سوال ها رو بهش میدن و باهاش هماهنگ میکنن که توی برنامه گند نزنه و اینکه اگه واقعا سر مردم کلاه رفته چرا سکوت کردند؟ بنظرم اگه کسی مالباخته شده باید بره صداسیما شکایت کنه
      
پاسخ دادن 32 3

 ابی

ابی

        دوستان این بازی همان قمار کردن است
هزاران نفر آمدن تا یکی جیبش پر از
پول شود
در حقیقت دزدی تو روز روشن است
      
پاسخ دادن 36 7

هادی

هادی

        ببخشید من احتمالات را در نظر گرفتم به هیچ وجه از مسابقه دفاع نمیکنم / فقط آدم باید حرف حق رو بگه آقای گلزار با همه بدی هاش یه خوبی داره اونم اینه که تا حالا به مقدسات اسلام توهین نکرده مثل فلان بازیگر تا عاشورا و اربعین بشه شروع کنه به موضع گرفتن یا مثل یکی دیگه مثلا از جنبش همجنسگرایان دفاع کنه / من حرف شمارو قبول دارم که قماره فقط بعنوان احتمال مطرح کردم شاید شایعه باشه ممنون از تذکرتون 
      
پاسخ دادن 26 13

امیر علی

امیر علی

        دوست عزیز این برنامه اگر قمار علما و فقها و......... دست به سینه نمی نشستن که شما قمار این برنامه رو معلوم کنی اولا. ثانیا این مسابقه برای اینکه شخص خودش رو توش امتحان کنه این که ببین این کاره هست یا نه بسته به شانس نیست که قمار باشه همه چیز توسط خود شخص هدایت می شه به جربزه و اطلاعات طرف بسته است
      
پاسخ دادن 1 29

هادی

هادی

        بله حرف شما هم متین هست من خودم به شخصه ریالی برای مسابقه خرج نکردم چون اطلاعات عمومی ضعیفی دارم بنظرم کسی که مطالعه نداره نباید شرکت کنه ولی توجه کنید اگه قمار باشه و فقها اعلام کنند کسی کاری نمیکند مثل نظام بانکداری که ربوی هست و فقها اعلام کردن و کسی کار نکرد
      
پاسخ دادن 20 4

Yyyy

Yyyy

        اگه راست میگن واقعا اگه می‌خوام درست عمل کنم سوالاتی که مطرح در اپلیکیشن امتیاز فقط به سوال درست بدهند که هرکس 4میلیون بذاره وسط فقط سوال رد کنند و به مسابقه برسند اونم حق کسایی خورده میشن که واقعا اطلاعات بالایی دارن تعجب من بیشتر به اینه که کسانیکه وارد مسابقه میشن حتی ساده ترین سوالم نمیتونن جواب بدن بعد اینکه این مسابقه را باید زنده به آنتن بفرستم تا مردم جویای چند وچون کار قرار بگیرن نه اینکه برنامه ضبط باشه بعد بروی آنتن بیاد امیدوارم مردم فهیم ایران به این روش بازی روی نیاورند چون اصلا مشخص نیست کی به کیه فقط تنها چیزی هست یه برنامه آیی که تو باکس زمانی شبکه 3 گنجانده شده و خیلی ها بخاطر شبکه 3حدودا گول میخورم امیدوارم که مسئولین رسیدگی کنند از این بدتر نشه
      
پاسخ دادن 10 0

ناصر

ناصر

        من ازاقای گلزارمیخام به این سوال پاسخ بدن اخه این افرادی که واردمسابقه شده اندسطح علمی بسیارپایینی دارندچطوربه سوالات کهکشانی و مندراورده شماپاسخ داده واردمسابقه شده اند
      
پاسخ دادن 8 0

میثم نریمانی

میثم نریمانی

        سلام خسته نباشید.یه سوال داشتم از خدمتتون اونم اینکه کسی که گوشی تلفن همراه اندروید نداره چجوری باید شرکت کنه؟؟
      
پاسخ دادن 12 10

جلال

جلال

        سلام عزیزم 
شما حدود 2 میلیون هزینه گوشی باید بدید و 2 میلیون هم امتیاز بخرید و 1 میلیون هم هزینه های رفت و برگشت میشه 5 میلیون. امیدوارم موفق باشی 

      
پاسخ دادن 19 1

زهرا

زهرا

        سلام دوستان، هر سوالی که جواب میدم ۲۰ الی ۳۰ ثانیه طول میکشه که بره سوال بعدی، برای شما هم‌همینجوریه؟ چکار کنیم سرعت بره بالا؟ 
      
پاسخ دادن 13 3

پوریا

پوریا

        بله مناسفانه سرعت برنامه خیلی پایینه
      
پاسخ دادن 8 4

مجتبی

مجتبی

        بله همینطوره به خاطر شلوغیه
      
پاسخ دادن 1 0

سلمان

سلمان

        از چا روزی از هفته امتیازا صفر میشه؟
      
پاسخ دادن 14 11

زهرا درویشی

زهرا درویشی

        برنامتون عالیه واقعا ،
      
پاسخ دادن 0 22

هیوا

هیوا

        با سلام ، استدعا می کنم لطفا یکی از دوستان محبت کنه راهنمایی بکنه که گروه چند نفره باید باشه و بطور میانگین چقدر باید هزینه کرد تا جزو ۸ نفر باشی ؟ خیلی ممنونم 
      
پاسخ دادن 17 12

رضا

رضا

        با سلام 
من همین الان با توجه به نفر اول تو رده بندی حساب کردم چیزی حدود یک میلیون باید هزینه کنی تا به نفر اول برسی .البته با این احتمال ک از هر دو تا سوال یکیشون درست برنی
      
پاسخ دادن 3 4

prdisk

prdisk

        خعلي کمتر از یك ملیون تومن میخواد براي اینکه جزع هشت نفر اول باشي...اشتبا حساب کردین اقا...
      
پاسخ دادن 2 4

مجتبی

مجتبی

        درست میگن حتی شاید بیشتر از 1 میلیون بخاد امتیاز نفرات برترو ببینی حداقل 30000 سوال لازمه خرید بشه مثلا 20000 جواب داده بشه 
      
پاسخ دادن 5 0

prdisk

prdisk

        کمتر میخواد...من حساب کردم...اون امتیاز مربوط بع امتیاز کلشونه یني زمانیکه شروع کردن بع بازي!طبیعیه 
تازع این هفتع من نیگا کردم امتیاز نفر دهم سیصد هزار بود!الان رسیدع ب یك ملیون
اونایي که میخوان اختلاف امتیازشون بالا باشع زیاد هزینه میکنن!
      
پاسخ دادن 1 3

مهدی

مهدی

        دوست عزیز امتیازکلی نیست تو هفته ی پیش هم به این صورت بود 
بنده این هفته در حدود روزی ۴الی ۶ ساعت وقت گذاشتم با توجه به سرعت دیده شدن سوالها نهایتا خودم رو به رتبه ی ۵۰۰رسوندم من هم همین حساب رو کردم که باید در حدود ۲۰هزار تا سوال درست جواب بدی حداقل ۸۰۰هزار تومان تا ۱ میلیون باید هزینه کنی از طرفی تایم هم جواب نمیده روی دوتا گوشی هم نمیشه نصب کرد نهایت بشه یکسری سوالها رو سرچ کرد 
      
پاسخ دادن 1 3

علیرضا سلیمی

علیرضا سلیمی

        من نمیدونم چرا هرجوری حساب میکنم باعقلم جوردرنمیاد چجوری هم میشه گروهی بایه اکانت استفاده کرد هم چجوری میشه جزو اون هشت نفر با اون امتیازهای میلیونی شد.پیش چندتا دکترای ریاضی هم حضوری رفتم واسه حل کردن این معادله چند مجهولی ولی اوناهم موفق نشدند این مسئله رو حل کنن که چجوری میشه همچین امتیازی رو بدست اورد یا با یه اکانت گروهی استفاده کرد.اگر کسی میتونه جوابم بده کمک بزرگی کرده به من .واقعا دیگه بیخیال مسابقه شدم فقط درگیر این معادله شدم بخدا..😣😣😣😣😣🤔🤔🤔🤔🤔

      
پاسخ دادن 24 12

هیوا

هیوا

        با سلام خدمت هموطنان عزیزم _ بنده کارشناس ارشد مهندسی معماری دارای ۳ مقاله ی ملی با تمایل و علاقه ی بسیار زیادی که به شرکت در این مسابقه ی جذاب تلویزیونی داشتم و دارم ،ولی متاسفانه نظرات شما رو که اوایل با خوش بینی مطالعه می کردم کم امید شدم ،استدعا می کنم یک نفر بزرگواری کنه و مارو راهنمایی کنه که گروه چند نفره باشه احتمال برنده شدن هست و بطور میانگین چقدر باید هزینه کرد ؟ خیلی ممنونم 
      
پاسخ دادن 9 9

نرگس

نرگس

        رتبه بیشتر مهم یا امتیاز؟ وقتی با جواب دادن 10تا سوال درست امتیاز و رتبه بالا نمیره چطوری امتیاز رو میلیون بیاد لطفا پاسخگو باشید
      
پاسخ دادن 14 12

امیر

امیر

        گروهی شرکت کردن با یک اکانت چطوریه؟ 
و اینکه اگر این ماجرایی که برخی دوستان گفتن در مورد اینکه بعد از تک رقمی شدن رتبه، اپلیکیشن همه چیز رو صفر میکنه یا از بازی بیرون میندازه درست باشه، پس این کسانی که به مسابقه راه پیدا میکنن کی هستن؟ اونم در حالیکه بعضیاشون سوالات خیلی ساده رو هم بلد نیستن ، چطور راه پیدا کردن؟
      
پاسخ دادن 13 7

کامران راد

کامران راد

        تمومش کن آقای پُخزار
خیلیا با امید شرکت کردن و با نا امیدی به .....خوردن افتادن .
فرهنگسازی واسه دزدیه؟
      
پاسخ دادن 21 0

محمد رضا پُخزار

محمد رضا پُخزار

        عالی
      
پاسخ دادن 9 6

رحیم

رحیم

        من تاالان ۳۰۰هزار تومن بسته برا سوال خریدم هرال هم ۵ امتیازه اما جلوی ضرر روهرموقع بگیری فایده کردی خیلی سخته بشی جز ۸نفرخیلی هزینه میخواد
      
پاسخ دادن 6 2

Yeganeh

Yeganeh

        واقعا برای شما متاسفم باعث سرخوردگیه ما ایرانیا شدین
      
پاسخ دادن 9 0

محسن

محسن

        واقعا سوالات چرتي داره و خيلي هاش ربطي به اطلاعات عمومي نداره و يه جور كلك پوله
      
پاسخ دادن 3 1

منصف

منصف

        به نظر من هر مسابقه ای که جایزه بزرگی داره شرایط حضور در اون هم سخته در مورد مسابقه برنده باش این سختی اینه که باید یک گروه تشکیل بدین و با هم هماهنگ باشید و با هم هزینه کنید و البته باید اطلاعات عمومی سرگروه از بقیه بالاتر باشه.که بتونه از پس مسابقه حضوری بربیاد دیدید که قسمت قبل خانم 100 میلیون برد پس همه این فرصت رو دارند و قشنگی مسابقه به اینه که یکی ببازه یکی ببره. 
      
پاسخ دادن 8 9

امیر

امیر

        من از ساعات اولیه صفر شدن امتیازات وارد بازی شدم و به رتبه ی ۹۸ رسیدم ، همونموقع نفر اول امتیازش ۱۳۰۰۰۰ بود. تا صبح داشتم جواب میدادم، امتیازم شد ۴۰۰۰۰ ، نفر اول رو نکاه کردم امتیازش بیشتر از ۱۰۰۰۰۰۰ شده بود.
 یه چیزی در مورد گروهی بازی کردن شنیدم این دو سه برنامه آخر هم چنتا از شکت کننده ها گفتن گروهی شرکت کردن. خب این مساله اگر حتی صحت داشته باشه بازم از لحاظ آماری فرقی نمیکنه، مگر گروهی بازی کردن چه تفاوتی داره؟ من اطلاعات ندارم گفتم شاید کسی بدونه .چون بازم بنظرم رسیده که این اپلیکیشن توی گوشی یک نفر و با یک اکانت وجود داره. مگه میشه چند نفر دیگه با گوشی خو ش همزمان از اکانت من استفاده کنن و در یک زمان باهم سوال جواب بدیم و امتیاز بگیریم؟؟
      
پاسخ دادن 31 4

پوریا

پوریا

        سلام
بازی گروهی به این صورته که شما با یه شماره وارد برنامه می شی،بعد با همون شماره برای همگروهی هاتون اکانت درست می کنید، تعداد همگروهی هاتون بستگی به خودتون داره،می تونه دو نفر باشین می تونین صد نفر باشین،هرچه تعداد بیشتر بهتر،تمامی همگروهی ها اگه سوال رو درست جواب بدین تمامی امتیازا به اکانت مشترک گروه ریخته می شه
      
پاسخ دادن 3 2

رضا

رضا

        در یک زمان فقط با یک گوشی میشه سوال پاسخ داد یعنی چند نفر نمیتونن همزمان سوال جواب بدند.
      
پاسخ دادن 0 0

اسما

اسما

        سلام ،بله ميشه من امتحان كردم 
      
پاسخ دادن 0 0

حسن سرداری

حسن سرداری

        سلام ببخشین کی امتیازها صفرمیشه ومیتونیم شروع کنیم
      
پاسخ دادن 0 0

موسی

موسی

        سلام من هم فکر میکنم این یه کلاه برداری بزرگه
      
پاسخ دادن 8 6

مهسا

مهسا

        من شارژ 20 تومنی گرفتم ولی نمیشه سوالا رو خرید واقعا کلاهبرداریه محظه
      
پاسخ دادن 9 7

لیدا

لیدا

        سلام بنظر من شرکت کننده امشب حقش بود ۲۰۰ میلیون رو بهش بدن چون آقای گلزار گفتن سخته انصراف داد وگرنه واسه همچین شخصی با این اطلاعات بالا سخت نبوده 
لطف کنید تجدید نظر کنید 
      
پاسخ دادن 26 6

شیما

شیما

        سوالای که میاد از اون بسته های که خریدار میشه میاد؟
      
پاسخ دادن 0 4

مصطفی

مصطفی

        باید شرایط حضور در مسابقه رو تغییر بدن که هر کس بتونه به تنهایی هم در مسابقه شرکت کنه،وگرنه از جذابیت برنامه کم میکنه
      
پاسخ دادن 13 1

الهام

الهام

        من بسته تشويقي هيچ جوره نمي تونم بخرم نه ميتونم افزايش اعتبار بدم نه اينكه به درگاه بانك وصل ميشه، اين چطور نرم افزاري هستش كه انقدر باگ داره؟
      
پاسخ دادن 6 7

نیما

نیما

        عشقم چرا چرت و پرت میگی؟
      
پاسخ دادن 6 6

مجتبی

مجتبی

        من پدرم در اومد یازده هزار تا امتیاز جم کردم موندم اون نفرات او تا دهم چطوری این همه امت از جم کردن بابا بیخیال دراین سر این مردم بدبخت کلاغ میزارین 
      
پاسخ دادن 5 11

زهره ش

زهره ش

        من سوالم اینه که بر چه اساسی تماشاگران حاضر در مسابقه انتخاب میشه که با وجود تذکرات مکرر مجری که پاسخ غلطشون باعث حذف مسابقه دهنده خواهد شد باز هم همچنان به رفتار غلط خود ادامه میدن؟؟؟؟!!!!
      
پاسخ دادن 16 6

س

س

        رد کردن هر سوا فقط 5 امتیازه داره نه بیست امتیاز! به نظر وقت تلف کردنه کلا و تهش هیچ اگر به این راحتی بود که هرکسی راه پیدا میکرد!
      
پاسخ دادن 7 5

مهرداد

مهرداد

         خواستم شرکت کنم اگه میشه تومسابقه
      
پاسخ دادن 2 15

ناشناس

ناشناس

        هزینه کن میرسی حداقل 2میلیون 
      
پاسخ دادن 0 2

محمد یوسفی

محمد یوسفی

        یک کلاهبرداری شیک به هر حال برنده اصلی این مسابقه سازنده مجری و کلا تمام عوامل مسابقه برنده باش میباشن کلا دلم میسوزه چه زود ما مردم گول میخوریم 
      
پاسخ دادن 20 7

فاطمه

فاطمه

        سلام ازهمه دوستانی که وقت گذاشتن و واضح توضیح دادن که چطوری دادن سرمون کلاه میذارن سپاسگزارم. بنظرمن مهم تر از اینکه روششون چی باشه، اینه که کامل تمام نکات روند مسابقه رو بگن که افراد با رضایت کامل شرکت کنن نه اینکه با کلک زدن اونا چندمرحله بکشن بالا بعد ناامیدشون کنن و از دور خارجشون کنن. این کلاه برداریه. تمام مراحل باید شفاف سازی بشه و تو گزینش افراد عدالت برقرار باشه نه اینکه امتیاز گروهی و انفرادی یجور محاسبه بشه. خیلیا هستن اطلاعات بالایی دارن ولی چون نمیتونن گروهی شرکت کنن امتیاز نمیارن
      
پاسخ دادن 34 4

امیر

امیر

        این گروهی شرکت کردن اصلا به چه صورت انجام میشه؟! 
      
پاسخ دادن 5 2

رسول

رسول

        سلام .شرکت گروهی بدین حالت است که مثلا 4 نفر که در زمینه تاریخ - ورزش - ادبیات -وریاضی وهوش تخصص دارند کنار هم نشسته و به سوالات جواب می دهند .
      
پاسخ دادن 2 6

سلام ، یعنی یه قسمت یا لینکی هست به نام ثبت نام گروهی؟؟؟؟

سلام ، یعنی یه قسمت یا لینکی هست به نام ثبت نام گروهی؟؟؟؟

        ,سلام این گروهی یعنی چی؟ یعنی ی قسمت هست برا ثبت نام گروهی؟ یا یکی ثبت نام می‌کنه و چند نفر کنارش کمکش میکنن؟
      
پاسخ دادن 1 1

علی بختیاری

علی بختیاری

        تاحالا چهار بار اسم مو ۱۰۰۰۰۸۸۰ فرستادم اما چرا پیامک برگشت برایم نیامد واقعا مزخرف ه......
      
پاسخ دادن 5 4

خودم

خودم

        خب عزیز من سرچ کن و اپلیکیشن رو پیدا کن و نصب کن.
لازم نیست الکی منتظر پیامک باشی
      
پاسخ دادن 9 0

رسول

رسول

        من هم جند بار پیامک زدم به 10000880 اما جواب نگرفته ام .فکرکنم خیلی................ مزخرفه .
      
پاسخ دادن 0 2

سارا

سارا

        چن امتیاز باید داشته باشیم که بتونیم تو مسابقه تلویزیون وارد بشیم ؟
      
پاسخ دادن 9 16

علی شاه

علی شاه

        باید بین هشت نفر اول باشی تا بتونی 
      
پاسخ دادن 2 5

خخخخخ

خخخخخ

        نه باید پارتی داشته باشی 
      
پاسخ دادن 3 0

اتابک

اتابک

        آپ برنامه را بصورت شرکت کننده گروهی و فردی تفکیک کنین.حتی امتیازاشونم.اینجوری هرکی فکو فامیل بیشتر داشته باشه امتیازش بیشتره
      
پاسخ دادن 10 5

بوف کور

بوف کور

        آقا میشه با ۴ میلیون تومن پول۲۸۸۰۰۰ تا سوال خرید بعد با رد کردن اونا و کسب ۲۰ امتیاز برای هر سوال امتیازتون میشه۵۷۶۰۰۰۰ تا که فکر کنم برای شرکت در مسابقه کافی باشه بعد هم تو ۵ روز هر روز باید ۱۶ ساعت وقت بزارین تا بتونین اون سوالا رو رد کنین و برسین به مسابقه اصلی
خخخخخخ هفت خان های قبل از تو سو تفاهم بود
      
پاسخ دادن 36 4

اورست

اورست

        یعنی واقعا سازندگان اپ اینقدر کم هوش و بی فکرن یا اینکه اونا فوق العاده تیز و باهوش تشریف دارن و ملت همیشه در صحنه کلا تعطیلن. ۴ میلیون میدی شانس تو امتحان میکنی . بلیط بخت ازمایی ه ورژن وطنی ۹۷
      
پاسخ دادن 7 2

هومن

هومن

        با تشکر از شرکت کنندگان صادقی که با نظراتشون منو از افتادن در این دام نجات دادن
منم تا زمانی که مسابقه و امتیاز جمع کردن بصورت انفرادی برگزار نشود شرکت نخواهم کرد.
      
پاسخ دادن 17 3

ستایش

ستایش

        چجوری باید در مسابقه به عنوان تماشاچی حضور پیدا کرد
      
پاسخ دادن 21 10

ناصر

ناصر

        از نظرات و تجربیات و توضیحاتتون بسیار ممنونم
شرکت نمیکنم
      
پاسخ دادن 10 1

داود سلیمانیان

داود سلیمانیان

        به نظر من کلا" کلاهبرداریه یعنی چی سئوال بخر جواب بده اگر در طول یکه هفته فقط 1.000.000بسته سئوال 5.000 هزارتومانی مردم بخرن میشه 5.000.000.000تومان (در ضمن کمترین میزان رو گفتم) اونوقت 8 نفر شرکت کننده هم به طور میانگین به فرض محال نفری 100 میلیون تومن برنده شوند که نمیشوند میشود800 میلیون درنتیجه 5 میلیارد-800میلیون میشود4.200.000.000میلیارد تومان سود در قبال هیچی واقعا چه مردم ساده ای داریم خوب دارن گول میخورن کلا دارم به این نتیجه میرسم صدا و سیما پر از کلاهبرداره که شب میخوابن صبح با یک نقشه جدید پا میشن واسه فریب مردم ادمین لطفا چاپ بفرمایید مردم عزیزم خواهش میکنم مقداری فکر کنید
      
پاسخ دادن 96 4

مهرداد حسینی

مهرداد حسینی

        کاملا درست میگی.همش کلاه برداریه.
      
پاسخ دادن 32 1

فرهاد

فرهاد

        درودبرشرفت ک راستشوگفتی؛
      
پاسخ دادن 26 1

سخاوت

سخاوت

        اقای گلزار برای تو و اون مسابقه ات واقعا متاسفم گردنه حیران تو استان اردبیل قرار داره نه استان گیلان
      
پاسخ دادن 3 2

حمید مهدی پور

حمید مهدی پور

        با سلام خدمت محمدرضا نازنین
 اگر بحث افزایش اطلاعات عمومی هست مسابقه را رایگان کنید.
واسه بحث فرهنگی جای دوری نمیره.
در پایان یه پیشنهاد دارم:
 اونهایی که میان مسابقه تا به منطقه امن اول برسن بنظرم پنج تا سوال اول باید تقسیم بشه مثلاً یه سوال ادبیاتی یه سوال تاریخی یه سوال ورزشی و ....
اونروز همشهریمان اومده بود برنامه یه خانم بود بنده خدا شروع مسابقه با سوال ورزشی بود که کلی استرس بهش وارد شد که دیگه نتونست تا آخر مسابقه خودشو جمع و جور کنه.
با آرزوی موفقیت برای ایران سرافراز
      
پاسخ دادن 27 2

یداله لطفی

یداله لطفی

        چند هفته پشت سر هم اس ام اس میدم ولی لینک برنامه برام فرستاده نمیشه.چرا؟
      
پاسخ دادن 9 1

کمال

کمال

        سلام آقا پولاتونو حروم نکنید یه حساب سرانگشتی نشون میده میلیاردها تومن پول من و شما می ره تو جیب اینا با اون سلبریتیشون ،اطلاعات عمومی کدومه !اینا که بیشتر سوال خریدن اومدن اونجا، واقعا شرم آوره اطلاعات بعضی هاشون در حد سیکل هم نیست ،بیشتر شبیه یه قمار ناعادلانه اسلامیه،ما هم که کلا بازنده ایم
      
پاسخ دادن 50 7

کیان

کیان

        توروخدا بچه هاهم میتوانند با سیم کارت پدراشون شرکت کنند؟ لطفا پاسخ بدید

      
پاسخ دادن 1 10

نارسیس

نارسیس

        به نطر من حتی اگه چاپیدن جیب مردم هم باشه خوبیش اینه که خیلیا رو پای تلویزیون مینشونه و اطلاعاتشون رو محک میزنن و مجبور میشن مطالعه ی بیشتری داشته باشن دوستان آخه چرا انقد منفی هستین و به جای تشویق مردم سعی میکنین مردم رو از اشتی با کتاب دور کنین متاسفم 5000 هزار چیزی نیست اما خوبیش اینه که 1 مردم رو وادار به کسب اطلاعات و مطالعه میکنه 2 با برنده شدن خیلیا در این مسابقه خیلی از مشکلات رو میتونن با اون مبلغ حل کنن اتفاقا این به نطرم یک کار خیر خواهانه ی عام المنفعست که سودش به خیلی از شرکت کننده ها میرسه یه کم مثبت فک کنین لطفا

      
پاسخ دادن 11 55

S.h

S.h

        سلام ‌کاملا موافقم دوستان همچین گلایه میکنن و ناله و تهمت میزن و میگن کلاه بردارن انگار به زور مجبورشون کردن شرکت کنن چاقو گذاشتن روشاهرگشون یا دستشان رو قرآن گذاشتن به زورقسم دادن شرکت کنن بابا دوست عزیز فدات شم میبینی ۱۰۰تومن بیشتر تو کارتت نداری آدمی هستی از مطالعه حالت به هم میخوره اهل مطالعه نیستی خب حضرت عباسی اپلیکیشن هم نصب نکن بازی نکن اون ۱۰۰تومن تو بر باد نده بزن به یه زخمی این مسابقه ی بیچاره هم ب رگبار تهمت و کلاه برداری نبندین آقا ملت شریف چرا نمیخوای منطقی باشین منی ک قصد دارم برم مسابقه و ۲۰۰ میلیون ببرم پس منطقی روزی چندین ساعت مطالعه در زمینه مختلف انجام بدم اگه قراره ۲ میلیون هزینه کنم باید هزینه کنم اگه قراره بی خوابی بکشم باید بکشم هم سطح معلومات ببرم بالا هم به جایزه بزرگ برسم دیگه خدا وکیلی گند نزنیم به همه چی اینقده انرژی منفی ندید به همه چی زحمت کشیدن برنامه درست کردن هرکسی با اختیار خودش می بینه علمشو داره یه پولی تو حسابش هست بره دنبالش ن اونی ک یکیش گرو دوشه ۲۰۰یا۳۰۰هزینه میکنه می بینه نمیشه اونا هم این اقای گلزار بیچاره به رگبار تهمت و کلاه برداری میبندن 
      
پاسخ دادن 1 4

...@

...@

        بله انسان هم با اختیار خودش میره جهنم


مثل من کلی هزیینه6ماه وقت ب نقطه امن اول نرسیدم حالا هم اجازه 
حضور تکراری نمیدن
      
پاسخ دادن 2 0

اطلاعات عمومي

اطلاعات عمومي

        دوست عزيز اگر نيت برنامه واقعا خيرخواهانه باشد بايد برنامه اي كاملا رايگان در اختيار مردم قرار دهد نه به ازاي دريافت وجه تعدادي سوال در اختيار بگذارد.
برنامه هوش برتر هم يك برنامه براي افزايش كارايي مغز و اطلاعات عمومي هستش كه بسته سوالات 5000 تايي آن به صورت رايگان با جواب در اختيار قرار مي گيرد و در كل روند كار شركت كننده هيچ پولي بابت برنامه پرداخت نميكند به جز هزينه رفت و آمد. من خودم در برنامه هوش برتر شركت داشتم و در تمام جريان كار بودم. به همين دليل بيان كردم.
      
پاسخ دادن 3 0

..

..

        داداش امیدورام به اونجا راه یابی
تا متوجه شی اطلاعات من در 
حد سیکل نبود مخه قفل میکنه 

      
پاسخ دادن 1 0

سیاوش

سیاوش

        به نظر من اگه واقعا میخوان مسابقه عادلانه باشه باید هر شماره موبایل انحصاری برای یک نفر باشه و کس دیگه ای نتونه با شماره کسی دیگه وارد برنامه بشه یعنی چی که بازی گروهی.
من تا وقتی که این اتفاق نیفته دیگه شرکت نمیکنم و سوال نمیخرم دوستای دیگه هم در نظر داشته باشن با این شیوه فعلی که چند نفر میتونن با یه شماره وارد برنامه بشن امکان حضور در برنامه به شما نمیرسه حالا اگه پول زیادی دارید برید سوال بخرید خود دانید.
      
پاسخ دادن 28 4

..

..

        سلام اوایل این قانون نبود و کسایی که جزو هشت نفر اول می شدن امتیازشون بین یک میلیون تا یک و نیم میلیون بود،و با این حساب تعداد سوال کمتری می خریدن،بعد برگزارکننده ها متوجه شدن که اگه به صورت تک نفره بازی بشه شرکت کننده ها تعداد بسته های کمتری می خرن در نتیجه پول کمتری به برگزار کننده ها می رسه،به خاطر همین گفتن که بازی رو به صورت گروهی هم می شه انجام داد برای مثال هفته ی پیش نفر اول حدود ۱۵ میلیون امتیاز جمع کرده بود با همگروهی هاش،یعنی تعداد سوالات خیلی زیادی رو خریده بود در مقابل بازی انفراوی در نتیجه پول بیشتری نصیب برگزارکننده ها می شه.
      
پاسخ دادن 28 0

جواد

جواد

        نحوه گزینش افراد از این راه کاملا ناعادلانه است دراصل هزینه برندگان رو از جیب شرکت کنندگان بدست می آورید . شرکت تو این مسابقه اشتباه محض لطفا شرکت نکنید تا روش تغییر پیدا کنه مثل شرکت گروهی با یک اکانت و خرید سوال . مسابقه اگر برای تفریح و سرگرمی جامعه هست باید رایگان باشه .
      
پاسخ دادن 19 5

ساره قریشی

ساره قریشی

        به نظر من که خیلی خوبه وراضی هستم فقط ی سوال دارم که اونایی 1میلیون رو برنده شدن کی هدیه رو دریافت میکنن
      
پاسخ دادن 8 24

اباصلت بذرافشان

اباصلت بذرافشان

        اقا من سه روزه روزی سه چهار ساعت بازی میکنم تازه هفتاد هزار امتیار کسب کردم.چطور نفر اول همون روز اول 900 هزار امتیاز گرفت.اگه 24 ساعتم بازی کرده باشه بازم نمیشه اینهمه امتیاز تو این زمان.اگه راه حلی داره به مام بگین خب.وگرنه این کار خیلی مسخره و نابرابریه...
      
پاسخ دادن 33 2

خدیجه

خدیجه

        اگه من شرکت کنم و امتیازم بیشتر بود شوهرم میتونه بجام شرکت کنه خبرم کن
      
پاسخ دادن 4 14

آکام

آکام

        لطفا دست این کلاهبرداران را رو کنید
در اینستاگرام و...
      
پاسخ دادن 21 3

حسین

حسین

        بابا جواب مردمو بدید دیگه.این امتیازات غیر معقول از کجا به دست میان.چرا جواب مردمو نمیدید🤔🤔
      
پاسخ دادن 28 4

...

...

        این امتیازات غیر معمول به لطف بازی گروهی به دست میاد،به این صورت که شما تصمیم می گیرید تو این مسابقه شرکت کنید بعد از نصب اپ برنامه شماره خودتون رو وارد می کنید و یه اکانت به نام شما ثبت می شه،بعد اپ رو در گوشی دوستان و فامیلاتون نصب پی کنید و بازهم با شماره خود شما برای اونها ثبت نام می کنید و همه ی اونا به اکانت شما وصل می شن و بعد تا می تونید بسته های ۲۰ هزارتومانی سوال رو می خرید و با کل فک و فامیلاتون به سوالات جواب می دید و تمامی سوالاتی رو که همگروهی هاتون جواب می دن امتیازش به حساب کاربری شما واریز می شه.
      
پاسخ دادن 18 2

رضارونقی

رضارونقی

        با سلام، ی گله ای دارم، من از صبح ساعت ۶ شروع به پاسخ به سوالات کردم و در یک روز نزدیک ۵٠هزار امتیاز گرفتم، چون نه میتونم از اینترنت جواب بگیرم نه کسی کمکم میکنه،بعد یکی که صبح ۱۲٠هزار بودهی دفعه میشه تا شب یک میلیون وسیصد،نمیدونم چجور،ولی میدونم ی راهش اینه که ی لب تاپ با نت سرعت بالا بذار بغلش یا یکی نوشته چند نفری واسه ی نفر امتیاز میگیرن،در هر حال اینجوری اصلا شایسته ها نمیرن بالا،متاسفم که این مسابقه با این سطح گزینش مسخره ای داره،منی که تنها و با معلومات شخصیم امتیاز میگیرم و جواب سوالای بخش تلویزیونی رو قبل از ظاهرشدن چهار جواب، پاسخ میدم تو خونه باید حرص بخورم از اطلاعات ضعیف شرکت کننده ها، فقط میتونم بگم متاسفم براتون و از ادامه حضورم با 126 کد قرعه کشی انصراف میدم،چون میدونم به هیچ وجه موفق نمیشم.
      
پاسخ دادن 58 3

هادی

هادی

        این روش امتیاز جمع کردن کاملا غلطه(نمیخوام بگم کلاهبرداری)چون من با کلی جواب درست تو یک روز تونستم حدود ۳۵۰۰۰ امتیاز بگیرم ولی یه دفعه دیدم نفرات برتر حدود یک میلیون امتیاز دارن که شاخ درآوردم که یه روزه چطور میشه.وقتی پیگیری کردم فهمیدم که میشه گروهی شرکت کرد و برای یک اکانت امتیاز جمع کرد(البته اگه واقعا اینجوری باشه)و نتیجش میشه اینکه اونی که اطلاعات عمومی خوب داره ولی کسی کمکش نمی کنه نمیتونه بیاد بالا و اونی که می ره تو مسابقه حتی جواب ساده ترین سوال هارو هم نمی دونه...به نظرم بدجور گول خوردم 
      
پاسخ دادن 44 5

مهدیه

مهدیه

        توروخدا شرکت نکنید
دلسوزانه میگم. من سه بار شرکت کردم هربار 300 تومان سوال خریدم تمان جوابارو از حفظم اما نهایت امتیازم با تلاش شبانه روز بدون ثانیه پلک زدن و استراحت با چهار نفر همگروهی شد 1400000 یعنی منطقی و عقلانی هر هفته امتیاز شما این میشه. واقعا چطور ممکنه یه نفر هر روز 1 میلیون امتیاز اضافه کنه حتی با 10 نفر آدم بیکار هم همگروه باشه بازم امتیازش اینقدر نمیشه.
باعث تاسفه که وقت و پول بی زبون کار کردن همسرم با ماشین را هدر دادم.
خدا لعنتشون کنه که تمام جامعه ‌شده کلاهبرداری. دیگه از سوپر استار سینمامون انتظار دزدی نداشتیم. 
      
پاسخ دادن 79 3

علی

علی

        سلام شماره یکی از برندگان که در مسابقه حضور یافته رو بگید خودش صادقانه بگه چطوری موفق به حضور در مسابقه شده
با تشکر 


      
پاسخ دادن 7 0

M.f

M.f

        سلام.با یک حساب سرانگشتی اگه هر هفته یک میلیون نفر در مسابقه شرکت کنن و هر کدوم حداقل ۲۰هزار تومن سوال خریداری کنن مبلغ ۲۰میلیارد تومن میشه که نهایتا ۵۰۰میلیون به برندگان اگر برنده شوند داده میشه و باقی مبلغ نزدیک به ۱۹میلیارد تومن درآمد کسب میکنن .این یعنی اختلاس به شیوه نوین در صداو سیما.
      
پاسخ دادن 65 2

مهران

مهران

        اینا اومدن از یه بازیگر معروف سینما آقای گلزار که پیش مردم خیلی محبوبیت داره خوب استفاده لازم رو میکنن آقای گلزار خیلی دل خوشی از تلویزیون و صدا و سیما نداشتن حالا چی شده که پا گذاشتن تو صدا سیما خدا میدونه شایدم پیشنهاد خیلی عالی بابت اجرای این مسابقه دادن اونم تو این اوضاع واقعأ سخت اقتصادی مردم که مردمو تحریک کنه به شرکت در این مسابقه و حالا بماند با ترفندهای پولی که اگه اینقدر سوال بخری اینقدر امتیاز میگیری وووووو غیره خوب مردم هم میگن آقای گلزاره هم فال هم تماشا هم میریم تو مسابقه شرکت میکنیم هم آقای گلزار رو میبینیم دقیقأ عین اول مارکت که آقای مهران مدیری تو دورهمی تبلیغ فراوان میکرد خوب اونم پیش مردم مشهور و معروف و محبوبیت داره خلاصه بگم اینا خوب مردمو شناختن و از هر لحظه به لحظه نقاط ضعف و احساسات مردم در جهت پیشبرد اهدافشون استفاده میکنن به نظر من سر این مردم هر اتفاقی یا بلایی هم بیاد که باعث ضرر و زیان بشه حقشونه
      
پاسخ دادن 29 0

s.f

s.f

        سلام،،من زنگ زدم و از پشتیبانی برنامه پرسیدم چطور میشه که بعضیا امتیاز میلیونی میگیرن،،در حالی که من چندین ساعت وقت گذاشتم و جواب دادم و حدود 15 هزار امتیاز گرفتم،،میگه اونا گروهی با یک شماره تلفن مشترک دارن جواب میدن،،این حرف به این معناست که چند نفر همزمان دارن پول خرج میکنن و سوالا رو رد میکنن تا یک نفر بتونه بره بالا،،و دوما این مورد هیچ جای مسابقه و در اپلیکیشن گفته نشده و همچنین چنین روشی به عقل مردم عادی نمیرسه مگر اینکه خود برگزارکنندگان این مسابقه این روشو به اطرافیان و فامیلشون گفته باشن تا امتیاز بالا بره و بقیه فقط پول خرج کنن تا به اون امتیاز برسن..و همچنین مدام در این برنامه گفته میشه که کسانی که معلومات بالایی دارن به این مسابقه راه پیدا میکنن،اتفاقا کسانی به مسابقه راه پیدا میکنن که پول زیادی دارن و این مسابقه فقط راهیه برای پولدارتر شدن پولدارا،،و باز هم وای به حال مردم عادی و نیازمند...فقط باید بگم متاسفم
      
پاسخ دادن 63 1

امیر

امیر

        منم سوال اصلیم اینه که گروهی شرکت کردن با یک شماره و یک اکانت چطوریه ؟ که چند نفر تو گوشی خودشون با اکانت من بازی کنن و امتیاز بگیرن؟ هیچ جا ذکر نشده که چطوری لطفا اگر میدونید پایخ بدین
      
پاسخ دادن 1 0

 طبیب

طبیب

        خوب چرا این چند نفر با گوگل سرچ نمی کنن که جواب درست بدن؟
      
پاسخ دادن 1 0

حمیده

حمیده

        به نظر من مسابقه خوبیه چون حالا شما چن نفر نتونستین امتیاز بگیرین دلیل نمیشه این برچسبا رو به مسابقه بزنید
      
پاسخ دادن 8 89

s.f

s.f

        ببخشید حمیده خانم یعنی شما تونستین امتیاز بگیرین اونم میلیونی؟؟
بیاین ما رو هم توجیه کنین که چطوری بعضیا امتیاز میلیونی میگیرن تا ماها به قول شما به برنامه برچسب نزنیم
      
پاسخ دادن 50 1

سعیده

سعیده

        عزیزم این جوری نگو اگه می خای مطمئن شی برو اپلیکیشنو دانلود کن اونوقت می فهمی ما چی می گیم . این همه ساده لوح نباشیم لطفا 
      
پاسخ دادن 21 2

مرجان

مرجان

        من خودم تا شب قبل فک ر میکردم مسابقه بیخوده و شرکت کننده ها افراد عادی نیستن و از نزدیکان و اشنایان عوامل برنامه هستند.اما با شرکت محمدرضا صبا پویا فلاح ک از شرکت کننده های مسابقه هوش برترر بودن فهمیدم ک اینطور نیس.حالا شیوه شرکت تو مسابقه ب این صورته ولی برای کسی ک بتونه ب مسابقه راه پیدا کنه میصرفع
      
پاسخ دادن 3 10

بي نام

بي نام

        فكر كنم منظور شما اقاي محمد محرابي نسب باشه كه توي دو دوره ي متوالي برنده مسابقه هوش برتر شدن. و مسابقه هوش برتر مثل اين مسابقه نيست كه جيب مردم رو خالي كنه و كاملا رايگان برگزار ميشه شما پولي از جيب براي شركت توي مسابقه نميدي فقط هزينه ي رفت و آمد رو داره.

      
پاسخ دادن 2 0

Hassan

Hassan

        این برنامه یه دزدیه تو روز روشنه، من یکی از شرکننده هاشم توضیحاتمو میدم شما خودتون قضاوت کنید :
اول که فقط ۱۰ تا سوال رایگان داره ک کار به جایی نمیبره و مجبورتون میکنه سوال بخرید ۵۰۰۰ تومن ۹۰ سوال هر جواب درست ۱۰۰ امتیاز داره و جواب غلط ۵ امتیاز میانگین هرسوال تا پاسخش ۲دیقه طول میکشه تو بهترین حالتش 
هرهفته هم امتیازا صفر میشه 
گفتن ۵شنبه امتیازا صفر میشه رقابت از نو شروع میشه من شنبه نگاه کردم نفرات برتر رو نفر اول ۲ملیون امتیاز🙄
خودتون یه ضرب ساده ریاضی انجام بدین متوجه میشید که طبق امتیاز دهی مسابقه برای کسب این ۲ملیون امتیاز در بهترین حالت که همه جوابا هم صحیح باشه ۲۰ هزار پاسخ صحیح لازمه که اگ هر سوال ۲دقیقه زمان بخواد ۲۵ روز بدون وقفه لازم داره
دیگه قضاوت با شما مردم 
      
پاسخ دادن 49 0

آرام

آرام

        دوستان سلام
من عادت به نظر دادن تو هیچ سایتی رو ندارم ولی چون میبینم خیلیها درگیر این مسابقه شدن دیدم اگر فقط بشینم و نگاه کنم خیانت کردم من فقط یه نکته رو ذکر میکنم اگر کسی منو توجیه کرد از فردا تو این مسابقه شرکت میکنم.
نکته : طبق امتیازاتی که توی چند هفته اخیر دیدم همه 8 نفر راه یافته به مسابقه تلویزیونی امتیازی بیشتر از 4 میلیون داشتن ....
سوال ؟ برای این امتیاز چند جواب صحیح که 100 امتیاز داره لازمه ؟
جواب : 40000 چهل هزار جواب صحیح
سوال ؟ برای جواب هر سوال اگر 20 ثانیه زمان ببره چقدر طول میکشه؟
جواب:800000 ثانیه که برابر 13333 دقیقه و یا برابر 222 ساعت ویا برابر 9 روز کامل بدون حتی یک لحظه استراحت و وقفه .
خواهشا نظر بدین و اگه اشتباه می من رو از اشتباه در بیارین تا من هم تو مسابقه شرکت کنم و میلیونر شم 😆😆😆😆😆😆😆😆😆
      
پاسخ دادن 64 4

محمد

محمد

        مساله ای که هست اینه که شما این مورد رو حساب نکردین که میشه بیش از یک نفر با یک اکانت بازی کنه..
اگر مثلا دو نفر باشن ؛با توجه به محاسبات شما میشه ۴ روز و نیم.. :)
      
پاسخ دادن 11 3

امیر

امیر

        چطور میشه با یک اکانت ؟ نحوه ی انجامش رو میدونید؟
      
پاسخ دادن 0 0

علی

علی

        چرا 20 ثانیه.
بعضی ها دو سه ثانیه جواب دادن.
حالا روشش بماند.
      
پاسخ دادن 2 0

طبیب

طبیب

        من شخصا به هر سوال کمتر از بیست ثانیه جواب میدم حالا درست یا غلطش بمونه از وقتی کنکور شرکت می کردم تند خوان بودم اما قضیه اینه که کد فعالسازی برام ارسال نمیشه

      
پاسخ دادن 0 1

ایمان

ایمان

        جواب شما واضحه. کل محاسباتتون غلطه. اونا گروهی شرکت کردن پس زمان عملا ربطی به مسابقه نداره. موفق باشین
      
پاسخ دادن 0 0

s.f

s.f

        سلام،،خواهشا یکی به من جواب بده چطوری ممکنه با این سرعت پایین اپلیکیشن و اینکه هر جواب درست فقط 100 امتیاز داره،،بعضیا امتیازاشون به بالای یک میلیون میرسه؟؟ما که چند ساعت میشینیم پای سوالاش و با سرعت پایینش بیشتر از ده هزار امتیاز نمیتونیم بگیریم،،خواهشا اینایی که امتیاز بالا گرفتن بگن با چه ترفندی اینکارو کردن؟؟
بعدم خواهش میکنم از برگزار کنندگان این مسابقه،سرعت اپلیکیشنو بالا ببرن خیلی روی اعصابه
      
پاسخ دادن 27 1

محمد

محمد

        عالیییییییییییییییه
      
پاسخ دادن 0 30

مهدی

مهدی

        آقا اینایی که روزی ا میلیون امتیاز میگیرم چیکار میکنن؟اگه همه ی سوالاروهم درست جواب بدی هر دقیقه 6 تا سوالم جواب بدی میشه دقیقه ای 600 امتیاز،ساعتی 36000 امتیاز،در شبانه روز 20 ساعتم بازی کنی میشه 700000،اصلا با عقل جور در نمیاد
      
پاسخ دادن 25 1

رحیم

رحیم

        متشکرم مهدی جان آفرین برتو بااین حساب کردن .ممنون
      
پاسخ دادن 1 0

علی

علی

        هر دقیقه بین 20 تا 30 جواب میدن
      
پاسخ دادن 0 0

صادق شریفی

صادق شریفی

        سلام. درود برشما. دیگه شرکت نمیکنم
      
پاسخ دادن 24 1

اشکان

اشکان

        سلام من سه هفته وقت گذاشتم و واقعا نمیدونم چندتا بسته بیست تومنی گرفتم
نکته تاسف آور اینه به محض اینکه رتبم میاد زیر 10 اپلیکیشن به من پیام میده: نحوه پاسخ دهی شما خلاف مقررات است و منو از اکانتم شوت میکنه بیرون!!!!!!!
جالب اینجاست وقتی رتبه دو رقمی میشه بهت کاری نداره!!!!!!
این نهایت بی شرمیه
خیلی ناجوانمردانه است این کارتون
من دانشجو دکتری هستم وقتمو هدر دادم واقعا متاسفم براتون
نکته دیگه که واقعا تاسف باره اینکه به هر سوالی که رد میکنی بیست امتیاز تعلق میگیره اینجوری فرد فقط بسته بیگ بنگ رو میگیره و مدام میزنه بعدی ینی بدون هیچ سطحی از اطلاعات عمومی و دانش فرد متقلب برا خودش امتیاز کسب میکنه!!!!!! البته این به سود تولید کننده محترم این اپلیکیشن هست و فرد با صرف هزینه میلیونی میتونه در برنامه شرکت کنه!!!! البته حاصل این طرز راه یافتن به مسابقه رو هم دیدیم که متاسفانه فرد نمیدونست فیل مغز داره!!!! یا اون دوستانی که حذف شدن و فاقد اولیه ترین دانشی بودند! فرد با رد کردن حدود 40 50 هزار سوال به راحتی میتونه جز رتبه های برتر باشه!!!!! واقعا متاسفم که تو این شرایط بد اقتصادی شرم بر شما شرم
      
پاسخ دادن 72 8

سامان

سامان

        دقيقا يكي از نكاتي كه نشون ميده هدف سازنده در وهله اول جمع كردن سود كلانه همين داستان 20امتياز به سوال بي جوابه.اگر قرار باشه معلومات افراد سنجيده بشه وهدف بالابردن سطح معلوماته اينمورد نبايد وجود داشته باشه
حالابعد ازانتقادات زياد در فضاي مجاز ي براي تبرئه كردن خودشون ميكن از اين هفته يه كتاب هم معرفي ميكنيم و....
      
پاسخ دادن 14 1

K

K

        واقعا جای تاسف داره .که اینجور مردم رو بازی بدن . بعد شعار همیشگی برنامه چیه .اینکه که کتاب بخونید . حرفای صد من یه غاز . طرف سوالای دوران راهنمایی رو هم نمیتونه جواب بده 
      
پاسخ دادن 0 0

طبیب

طبیب

        دوست عزیزم از توضیحاتت ممنونم فهمیدم که نباید هزینه کنم و سوال بخرم ممنونم که روشنم کردی 
براتون آرزوی موفقیت دارم
اگر چیزی که گفتی رو تجربه می کردم حتما سکته می کردم 
      
پاسخ دادن 0 0

ماهان

ماهان

        از دو هفته پیش که اپلیکیشن برنامه را نصب کرده ام، حدودا 300 هزار تمان سوال خریداری نموده ام که موفق شدم هفته پیش رتبه خود را به 7 برسانم، اما بلافاصله برنامه ارور داده و کلا خارج شد و مجددا از بنده شماره موبایل و کد ارسالی خواست برای ورود به مسابقه. مجددا و برای چند بار دیگر وارد شدم و به عدد 7 رسیدم اما متاسفانه اتفاق قبلی تکرار شد. آیا متولیان محترم مسابقه مربوطه پاسخ قانع کننده ای دارند؟
      
پاسخ دادن 43 7

شایگان

شایگان

        دوستان هر کس مشکلی داره به سایت اصلی مراجعه کنه http://barandehshow.ir یا با شماره تلفن 95118080 یا 95119181 با کد تهران تماس بگیرید 
      
پاسخ دادن 5 4

همت نادری

همت نادری

        من از هفته اول شرکت کردم رتبه هفتصد آوردم 
از هفت دوم شروع کردم به هر وقت رتبم تک رقمی میشد از مسابقه خارج میشدم شاید این کار پنجاه بار تکرار شد 
پس مشخص است یه دست‌هایی در کار است که نمیزارن بجز آشنایآن خودشان کسی رتبه تک رقمی باشه 
این یعنی دزدی در روز روشن و در تلویزیون ملی کشور 
واقعا باید تاسف خورد 
      
پاسخ دادن 12 1

طبیب

طبیب

        از راهنماییتون جدا سپاسگزارم امیدوارم در زندگی شخصیتون موفق باشید
      
پاسخ دادن 0 0

tt

tt

        اقا من نمیدونم یعنی واقعا میشه بدون پول تو مسابقه شرکت کرد . ولی فکر کنم باید نصف چیزی که برنده میشی رو باید.قبلش هزینه کنی تا وارد مسابقه شی
      
پاسخ دادن 10 0

مهدی

مهدی

        سلام اپلیکیشن رو نصب کردم اجرا نمیشه 
      
پاسخ دادن 5 3

امیرعلی

امیرعلی

        با سلام و درود خدمت تمامی کسانی که این مطلب میخونن ببینید این برنامه با مدیریت یک مجموعه و تیم هماهنگ برا کلاهبرداری به روش حرفه ای برای ساده لوحان طراحی شده و دارند به طریق گوناگونی مردم تحریک و ترغیب میکنند برا کسب پول هنگفت لطفا به تبلیغات واهی توجه نکنید و وقت و هزینه خود را هدر ندین این هم یک طریق برای فریفتن افراد است موفق باشید
      
پاسخ دادن 24 1

دانیال فرحانی

دانیال فرحانی

        من دوبار اسم خودم را پیام فرستادم ولی نتواستم وارد برنامه شوم
      
پاسخ دادن 0 0

رضا

رضا

        سلام
براي نصب اپليکيشن، اندرويد چند بايد باشد؟ براي مشکل پک ميدهدو اندرويدم 4.1 است.
      
پاسخ دادن 4 1

احمدساکی

احمدساکی

        سوال خریداری کردم ولی هیچ سوالی های ارسال نشد هزینه ش از کارت بانکی کسر شد لطفا بررسی کنید. ...
      
پاسخ دادن 4 7

کیان

کیان

        اگر مشکلی دارید با شماره تلفن 95118080 یا 95119181 با کد تهران تماس بگیرید تو سایت خود برنده شو شماره تماس گذاشته
      
پاسخ دادن 1 5

حسین سمیعی

حسین سمیعی

        سوال خریداری کردم ولی هیچ سوالی های ارسال نشد هزینه ش از کارت بانکی کسر شد لطفا بررسی کنید. ...
      
      
پاسخ دادن 3 1

الناز

الناز

        این مسابقه شیوه جدیدی است برای فریفتن مردم
شرکت کنندگان هر هفته کاملا مشخص شده هستند
اگر بازی کنید متوجه میشید که وقتی رتبه شما به ۹ رسید خطا میزنه و بهتون اجازه ادامه بازی رو نمیده و شما هیچ وقت جز هشت نفر اول نخواهید شد
واقعا انسانیت تمام شده
امیدوارم مردم فریب نخورن
      
پاسخ دادن 42 7

منیره

منیره

        دوستان از کجا باید فیلم رو ببینیم 
      
پاسخ دادن 4 5

علی

علی

        سلام من اپلیکیشن نصب کردم سوالات روخریداری میکنم فقط دوتاگزینه سوالات نشون میده دوتادیگه رونشون نمیده بایدچکارکنم لطفاراهنمایی کنید
      
پاسخ دادن 0 2

شایان

شایان

        سلام
منظور شما از چهار نفر برتر در دوره ای هست یا در کل؟
من هر کاری میکنم که فیلم ببینم تا سوال بگیرم می نویسه تماشای ویدیو امکان پذیر نیست .
چکار کنم تا در برنامه ی تلوزیونی شرکت کنم؟
      
پاسخ دادن 7 2

Shayan

Shayan

        سلام
 منظور شما چهار نفر برتر در دوره ای است یا در کل؟من هر چه سعی میکنم فیلم ببینم سوال بگیرم می نویسه تماشای ویدیو در حال حاضر امکان ناپذیر است چکار کنم تا بتونم در مسابقه تلوزیونی شرکت کنم؟

      
پاسخ دادن 4 1

مهشید

مهشید

        چندتا کد قرعه کشی و چند امتیاز لازمه واسه شرکت تو مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا پاسخگو باشین
      
پاسخ دادن 3 0

مژده

مژده

        سلام دوستان .تکرارمسابقه روچه روز و چه ساعتی پخش میکنه ؟ اگه کسی میدونه بگین. مرسی 
      
پاسخ دادن 4 1

حمید

حمید

        سلام مژده خانم تکرار مسابقه شنبه . یکشنبه 1 شب یا 12 شب به بعد پخش میشه.
      
پاسخ دادن 0 0

مریم

مریم

        من برنامه رو نصب کردم اما وقتی شمارمو میزنم کد باید برام ارسال شه واسه ورود اما نمیاد برام 
      
پاسخ دادن 10 10

زهرا

زهرا

        سلام 
دوستاني كه ميگن پول پرداخت ميكنيم اما سوال خريداري نميشه و.... خب اين يه راه واسه كسب درامد توسط اين برنامه است اگه يه حساب سرانگشتي كنيد متوجه ميشيد چه پول هنگفتي از اين راه گيرشون مياد 
      
پاسخ دادن 15 4

دیگران

دیگران

        چرا برای من گزینه های سوالو نشوون نمیده فقط سوال میاد
      
پاسخ دادن 1 3

احمد

احمد

        با سلام خدمت شما دوستان میخواستم بدونم آیا هر هفته امتیاز ها صفر شده و از ابتدای هفته (شنبه) امتیاز و کد قرعه کشی بدست بیاوریم تا در آخر هفته (پنجشنبه و جمعه) در مسابقه شرکت کنیم(مسابقه تلویزیونی)
      
پاسخ دادن 16 16

شادی

شادی

        سلام چطور میشه کد قرعه کشی گرفت
      
پاسخ دادن 8 3

Mehrnaz

Mehrnaz

        سلام من برنامه رونصب کردم شمارمومیزنم اصلاهمش میزنه خطادرسرورچرااینجوریه؟؟؟؟؟
      
پاسخ دادن 6 5

Zeinab

Zeinab

        سلام برامنم ارور می‌ده لطفاً جواب بدین البته خطم ایرانسله.
      
پاسخ دادن 1 2

محمد

محمد

        دوستان اگر اشکالی در مراحل استفاده از اپلیکیشن برنده باش دارند به سایت اصلی مراجعه کنند http://barandehshow.ir وتلفنی بپرسید راهنمایی میکنند
      
پاسخ دادن 6 4

علی

علی

        همش چرت هستش یعنی چی اخه من حسابم و شارژ کردم ولی باز هیچ سوالی برای من نمیادش میگم سوال های شما به اتمام رسیده است هر چی هم تماس میگیرم هیچکی پاسخگو نیست 
همش کلاهبرداریه مردم گول اینا رو نخورید الکی نمیان ببرن تلویزیون چهار تا سوال ابتدایی بپرسن و بعد میلیونی پولبهتون بدن 
      
پاسخ دادن 16 0

محمد کمانی

محمد کمانی

        دوستانی که گوشیشون ارور میده یک بار برنامه رو پاک کنن دوباره نصب کنن

      
پاسخ دادن 1 0

فرشاد

فرشاد

        سلام آپ برنامه رو نصب کردم اما زمانی ک شمارمو وارد میکنم همش میزنه خطا در اتصال سرور باید چیکار کنم 
      
پاسخ دادن 0 3

محمد

محمد

        حتما اینترنتت ضعیف است
      
پاسخ دادن 0 0

علیرضا

علیرضا

        میرم تو برنامه شماره تلفن میزنم بعدش نمیاره
      
پاسخ دادن 5 1

محمد

محمد

        سلام من الان سه باره گزینه خرید سوال رو زدم و به درگاه بانکی متصل شدم و دو تا ده تومان و یک بیست تومان خرید کردم و مبلغ از کارتم برداشت شده و سوالی اضافه نشده بعدم بهم گفتن مبلغ برمیگرده و هنوز برنگشته البته دو بار دیگه هم زدم که موفق بوده ها!!!
      
پاسخ دادن 5 3

مجید

مجید

        سلام من بسته ۱۴۴۰ تایی خریدم ولی بعد از بیست سی تا سوال به طور باور نکردنی کل سوال های فعال از بین رفت و صفر شد و هر چی هم با تلفن معرفی شده ۹۵۱۱۸۰۸۰ تماس میگیرم هیچ کس جواب نمیده.لطفا جوابگو باشید بیست هزار تومن من نابود شد .
      
پاسخ دادن 8 2

کریمی

کریمی

        برید تو سایت برنده باش آدرسش بالا نوشته شده تماس بگیرید و سوالتون رو بپرسید
      
پاسخ دادن 2 3

ناشناس

ناشناس

        هر که بامش بیش برفش بیشتر
تازه اول راهه هنو خیلی باید از این بیست هزار تومن ها خرج کنی😊
      
پاسخ دادن 10 3

سیروس احمدی

سیروس احمدی

        سوالها خیلی پراکنده است ، و خیلی از سوالها اصلا جنبه علمی نداره مثل اینکه بپرسی عمه ادیسون کی بود !؟
      
پاسخ دادن 22 3

شهرام

شهرام

        با سلام خدمت سروران گرامی منم با یه حساب سرانگشتی نشستم حساب کردم کسی که داره به این مسابقه راه پیدا می‌کنه چطوری سی میلیون و خورده ای امتیاز جمع می‌کنه خب الان نیاز به هزینه زیادیه باز این برنامه نیاز به تحلیل و بررسی داره پس این برنامه جای کسانیکه از مکانت پولی بالایی برخوردارند پس نتیجه کسانیکه هوش بالایی دارن نمیتونن تو این برنامه شرکت کنند و قضیه برای شرکت به راحتی نیست.
      
پاسخ دادن 0 1

سلیمه

سلیمه

        سلام من میخوام شرکت کنم امااپلیکشن نمیدونم چطوردانلودکنم اسمم پیامک کردم به۱۰۰۰۸۸۰اپلیکشن برام نفرستادن بایدچکارکنم؟؟؟
      
پاسخ دادن 1 1

سارا

سارا

        عزیزم میتونی دوباره پیامک بدی یا از روی سایت مسابقه که آدرسش تو همین صفحه اس لینک دانلود مسابقه برنده باش رو بگیری من از راه پیامک ثبت نام کردم خیلی دوس دارم بعنوان تماشاچی برم 
      
پاسخ دادن 6 2

طیبه

طیبه

        سلام‌
برای من کد فعالسازی نمیاد
      
پاسخ دادن 5 6

خدیجه صابر

خدیجه صابر

        سلام من هر چه تلاش میکنم نمیتوانم با کارت بانکی سوال خریداری کنم مینویسد نا موفق چکار کنم راهنمایی کنید
      
پاسخ دادن 4 2

عبداارضا

عبداارضا

        سلام این مسابقه من سه روز شروع کردم والان سیزده کدقرعه کشی دارم کی قرعه کشی میشه
      
پاسخ دادن 2 1

زهرا

زهرا

        نمیدونم...اصلا برا من دانلود نمیشه
      
پاسخ دادن 0 0

حسین

حسین

        سلام سوالات دوگزینه ای هست یاچهارگزینه؟گوشی من دوگزینه میاره وبعضی وقتاکلاجوابااشتباه درمیاد
      
پاسخ دادن 2 2

امیر حسین

امیر حسین

        من هر موقع روی کسب امتیاز و دیدن فیلم تبلیغاتی میزنم برام اصلا باز نمیشه.نتم۴.۵هست گوشیمj72017چ کار کنم راهنماییم کنید لطفا

      
پاسخ دادن 5 0

عسل

عسل

        به نظر من آقای محمدرضا گلزار بهترین انتخاب برای مجری این مسابقه بودن بیصبرانه منتظریم
      
پاسخ دادن 15 33

Ali

Ali

        کاش شما دخترها اگاه بشید که گلزار نمیاد خواستگاریتون
      
پاسخ دادن 10 3

ابوالفضل

ابوالفضل

        حتما ازش خوشت اومده متاهله بهش فکز نکن خخخخخخ
      
پاسخ دادن 0 0

حسِنی فر

حسِنی فر

        سلام عجب مسابقه ی با حالی سوالات خیلی جالبه باعث بالا رفتن مطالعه و معلومات عمومی بیشتر میگرده از بر پاکنندگان خصوصا اقای گلزار سپاسگذاریم ان شاالله زودتر ظبط شروع شود 
      
پاسخ دادن 11 25

محسن

محسن

        عزیزم حتما مسابقه رو ببین.یه خط نوشتی دو تا غلط داشتی.
      
پاسخ دادن 6 6

امیر

امیر

        لطفا دعوت از دوستان و دانلود اپلیکیشنو راه بیندازید
      
پاسخ دادن 15 6

حمیدرضاشالباف اصفهانی

حمیدرضاشالباف اصفهانی

        سلام وعرض خسته نباشید
باید برای شرکت در مسابقه تلویزیونی برنده باش چند امتیاز از اپلیکیشن برنده باش بدست بیاورد؟؟
لطفا راهنماییم کنید 
با تشکر 
      
پاسخ دادن 2 3

علی صفري

علی صفري

        یکی نیست جواب بده دارم عقب میافتم
      
پاسخ دادن 2 1

امیرحسین بیاتی

امیرحسین بیاتی

        مسابقه ای جلب پر هیجان خوبه ولی یک بدی داره اینم اینکه خیلی استرس در این مسابقه حاکم خیلی هم مثل شرط پول بده بیا بازی کن معلوم نیست چقدر ببری
      
پاسخ دادن 0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید