فروشگاه چی نیاز داری

اسپینر

اسپینر فلزی طرح پاسور

قیمت نیم ست

 نیم ست رزگلد

شرایط شرکت در مسابقه برنده باش+ توضیحات کامل

شرایط مسابقه برنده باش
مسابقه برنده باش با مجری گری محمدرضا گلزار شروع شد. حتمن دوست دارید شرایط شرکت در مسابقه برنده باش را بدانید. جالب است بدانید این مسابقه مشابه یک مسابقه پرطرفدار خارجی است و بر اساس معلومات عمومی طراحی شده است و نمونه آن قبلا در ایران نبوده است. برنده این مسابقه 2 میلیارد ریال دریافت می کند. در ادامه شرایط شرکت در مسابقه را ببینید.

شرایط شرکت در مسابقه برنده باش :

همه میتوانند در این مسابقه شرکت کنند این مسابقه سوال محور است و دو قسمت اصلی دارد یکی بازی موبایلی است و دیگری حضور در مسابقه تلویزیونی شبکه 3 صدا و سیما. پس شرکت در این مسابقه اطلاعات عمومی و دانش بالا نیاز دارد. شروع این مسابقه از نصب اپلیکیشن روی گوشی تلفن همراه شروع میشود.

شرایط مسابقه برنده باش

بیشتر بدانید: 

لیست اختراعات مهم جهان

 لیست اکتشافات مهم دنیا

 اطلاعات عمومی قسمت اول

  اطلاعات عمومی قسمت دوم 


طریقه نصب اپلیکیشن برنده باش :

میتوانید اپلیکیشن را مستقیم از روی سایت نصب کنید که آدرس سایت این است:

http://barandehshow.ir

در روش دیگر میتوانید اسم خود را به 1000880 پیامک کنید تا لینک دانلود برایتان ارسال شود. بعد از نصب اپلیکیشن برنده باش میتوانید مسابقه را شروع کنید و به سوالات پاسخ دهید و امتیاز بگیرید. هرهفته 8 رتبه برتر از بین شرکت کنندگان در اپلیکیشن برنده باش در برنامه تلویزیون انتخاب میشوند و در آنجا باید به 15 سوال محمدرضا گلزار پاسخ دهند.

نفر برتر 200 میلیون تومان جایزه دریافت میکند. البته جوایز دیگری هم برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است.300 نفر از شرکت کندگان در اپلیکیشن برنده باش که حداقل یک کد قرعه کشی دارند به قید قرعه به برنامه تلویزیونی دعوت میشوند. در پایان هر فصل قرعه کشی برای جایزه خودرو 1میلیاردی در بین افرادی که کد قرعه کشی دارند برگزار میشود.

شرایط مسابقه برنده باش

نحوه بازی اپلیکیشن برنده باش

این بازی موبایلی را میتوان هم یک نفره شرکت کرد و هم گروهی. اگر می بینید بعضی ها در عرض 1 هفته امتیاز زیادی کسب میکنند به دلیل گروهی شرکت کردن است، که یک نفر به عنوان سرگروه انتخاب میشود ولی گروهی سوال میخرند و هزینه میکنند و امتیاز کسب میکنند و هنگام مسابقه تلویزیونی سرگروه شرکت خواهد کرد. البته برگزارکنندگان این مسابقه در ابتدا این نکته مهم را بازگو نکردند و همین امر موجب خسارت تعداد زیادی از هموطنانمان شده است.

بازی موبایلی برنده باش با پرداخت درون برنامه ای به این صورت است که پس از نصب، 5 سوال رایگان در اختیار شما قرار میگیرد به ازای پاسخ درست، 100 امتیاز میگیرید در صورتی که پاسخ اشتباه بدهید یا سوالی را رد کنید برای به دست آوردن سوال جدید و کسب امتیاز میتوانید از بسته های تشویقی و پولی استفاده کنید مثلا :

بسته الماس " به جوایز بزرگ نزدیک تر شو" 5/000 تومان باید پرداخت کنید تا 30 سوال جدید دریافت کنید و 3 کد قرعه کشی بگیرید.

 • با تماشای ویدئو رایگان ۳ سوال جدید بگیرید.

 • با دعوت از دوستانتان در اپلیکیشن ۱۰ سوال رایگان بگیرید.

 • میتوانید بانصب اپلیکیشن های پیشنهادی برنده باش ۲۰ سوال رایگان بگیرید.


با جواب دادن به سوالات بیشتر می توانید امتیاز بیشتر کسب کنید و به ازای هر ۱۰۰۰ امتیاز، یک کد قرعه کشی دیگر علاوه بر کد های هدیه دریافت کنید.
همچنین می توانید بسته های سوال را خریداری کنید و از ۳۰ سوال تا ۱۴۴۰ سوال را به راحتی به دست آورید. با خریدن بسته های سوال از ۱ کد قرعه کشی هدیه تا ۱۴۴۰ کد قرعه کشی دریافت میکنید

زمان پخش مسابقه تلویزیونی برنده باش :

هر هفته پنج شنبه و جمعه حدود ساعت 22:30 از شبکه 3 سیما. 

پاسخ سازندگان «برنده باش» به مشکلات این مسابقه با اجرای گلزار

ایسنا نوشت:

نماینده مجری طرح مسابقه‌ «برنده باش»، درباره‌ی اشکالات فنی این مسابقه تلویزیونی که از هفته گذشته برای شرکت‌کنندگان ایجاد شده است، با اعلام برطرف کردن برخی از این اشکالات، وعده داد که به زودی مشکلات دیگر هم برطرف می‌شود.

شرکت افکار ایرانیان هوشمند، مجری طرح مسابقه‌ی «برنده باش» است. سامان فائق ـ عضو هیات مدیره این شرکت ـ در گفت‌وگویی با ایسنا در پاسخ به این پرسش که چرا اپلیکیشن موجود به نام «برنده باش» به‌روز نمی‌شود و کاربران برای دریافت سوالات همچنان با مشکلاتی مواجهند؟ توضیح داد: به دلیل استقبال فراوان کاربران، زیرساخت‌های اپلیکیشن «برنده باش» دچار مشکلاتی شد و در بخش سرورها دچار این مشکلات شدیم که از این بابت از تمامی کاربران عزیزمان پوزش می‌خواهیم.

او سپس مشکلات اپلیکیشن «برنده باش» را چنین توضیح داد: این مشکلات در موارد زیر خلاصه می‌شود، گاهی پیامک جهت ارسال لینک دانلود ارسال نمی‌شود که این مشکل پس از مذاکره با شرکت مجری پیامک برطرف شده و از این هفته کاربران محترم بدون هیچ محدودیتی پیامک ثبت‌نام را دریافت خواهند کرد. گاهی در اتصال اپلیکیشن با سرور به دلیل حجم بالای مراجعه اختلال ایجاد می‌شد و کاربران نمی‌توانستند در اپلیکیشن فعالیت کنند که این موضوع نیز در حال بر طرف شدن است. جابجایی و انتقال سرورها در حال انجام است و به زودی دیگر این مشکل دیده نخواهد شد. متاسفانه برخی از کاربران مبالغی را پرداخت کرده‌اند و سوالات به این دوستان تخصیص داده نشده است. این مشکل به دلیل جابجایی درگاه بانک رخ داده بود که اولاً از این به بعد تحت هیچ شرایطی تکرار نخواهد شد ثانیاً تمامی پرداخت‌هایی که دچار این مشکل شده اند تا پایان هفته سوالاتشان را دریافت خواهند کرد و تعدادی سوال هدیه نیز بابت پوزش به عنوان هدیه به ایشان تخصیص داده خواهد شد.

چرا هر هفته امتیازات کاربران صفر می‌شود؟

وی در پاسخ به این پرسش که چرا هر هفته امتیاز شرکت‌کنندگان صفر می‌شود، توضیح داد: مسابقه «برنده باش» برای تعداد ۱۵۶ قسمت یا به تعریفی حدود یک سال و نیم از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. بدیهی است که اگر در هفته‌های بعدی کاربری در اپلیکیشن ثبت‌نام کند هیچ شانسی برای رسیدن به صدر جدول نخواهد داشت. به همین دلیل امتیازات تمامی کاربران به صورت هفتگی صفر می‌شود تا امکان رقابت به صورت یکسان بین تمامی کاربران تقسیم شود. در واقع این یک رقابت هفتگی برای دست پیدا کردن به هشت رتبه برتر است. تمامی سوالاتی هم که توسط کاربر پاسخ داده نشده و در حساب وی موجود است، صفر نخواهد شد و در هفته آینده می‌تواند با پاسخ به آنها امتیازات بیشتری کسب کند.

وی یادآور شد: کدهای قرعه‌کشی اصلاٌ از بین نخواهند رفت و تا پایان هر فصل که قرعه‌کشی انجام خواهد شد در حساب کاربران باقی خواهد ماند.

وی با ارائه توضیحی درباره‌ی شیوه بازی در اپلیکیشن «برنده باش»، گفت: تمامی افرادی که تمایل دارند در مسابقه «برنده باش» با اجرای آقای محمدرضا گلزار شرکت کنند، می‌توانند به صورت رایگان نام خود را به شماره ۱۰۰۰۸۸۰ ارسال کنند. دلیل تاکید این شرکت بر کلمه رایگان، پیامک‌های مرسوم این روزهاست که با ارسال عددی به یک سرشماره به صورت روزانه مبلغی از حساب کاربر کسر یا صورت حساب آن بر روی قبض به حاسبشان گذاشته شود. ما بر خلاف مدل مرسوم در زمان دریافت نام مشترک هیچ مبلغی را از حساب کاربری کسر نمی‌کنیم. در پاسخ به این پیامک، یک پیامک حاوی لینک دانلود برای متقاضی ارسال می‌شود که مخاطب می‌تواند بدون پرداخت وجه، اپلیکیشن مربوطه را دانلود و روی گوشی خود نصب کند.

وی ادامه داد: در زمان نصب باید از طریق شماره تلفن ثبت‌نام صورت پذیرد. پس از ثبت‌نام پنج سوال به عنوان هدیه به تمامی کاربران اعطا خواهد شد. مادامی که کاربران به سوالات پاسخ صحیح بدهند می توانند به صورت بی نهایت در اپلیکیشن به صورت رایگان به بازی ادامه دهند و هیچ وجهی پرداخت کنند. با هر بار پاسخ غلط به یک سوال، یک سوال از پنج سوال هدیه اولیه کسر خواهد شد.

تهیه سوال جدید :

 در صورتی که با پاسخ غلط به سوالات، سوالات کاربران پایان یابد، می‌توانند از طرق زیر نسبت به تهیه سوال جدید اقدام کنند.

از طریق تماشای یک ویدئوی تبلیغاتی، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای تعداد ۳ سوال رایگان دریافت کنند. در هر ساعت امکان بازدید ۵ ویدئو برای کاربران تدارک دیده شده است. لذا در هر ساعت امکان تهیه ۱۵ سوال رایگان در اپلیکیشن موجود است، همان‌طور که در اپلیکیشن توضیح داده شده است، بزودی کاربران با دعوت دوستان به نصب اپلیکیشن می‌توانند سوالات رایگان بیشتری دریافت کنند. مسیر رایگان دیگری در نظر گرفته شده و کاربران می‌توانند با نصب یکی از اپلیکیشن‌های پیشنهادی سوالات رایگان بیشتری کسب کنند. این مسیر رایگان نیز به‌زودی راه‌اندازی خواهد شد. در انتها در صورتی که کاربران تمایل به کسب سوالات بیشتر داشتند می‌توانند از طریق بخش خرید بسته تشویقی سوالات بیشتری را خریداری کنند. بسته ۲۵۰۰ تومانی، تعداد ۳۰ سوال به همراه یک کد قرعه کشی هدیه، بسته ۵۰۰۰ تومانی تعداد ۹۰ سوال به همراه ۳ کد قرعه‌کشی هدیه، بسته ۱۰۰۰۰ تومانی تعداد ۳۶۰ سوال به همراه ۱۲ کد قرعه کشی هدیه و بسته ۲۰۰۰۰ تومانی تعداد ۱۴۴۰ سوال به همراه ۴۸ کد قرعه کشی هدیه.

او در این زمینه یادآور شد: هیچ اجباری برای کاربران به خرید بسته نیست و کاربران قطعاً با قصد و میل شخصی نسبت به خرید اقدام می‌کنند. تمدید این خرید برای اپلیکیشن موجود نیست و در آینده هیچ هزینه دیگری از حساب مشتری کسر نخواهد شد.

فائق درباره‌ی امتیازات شرکت‌کنندگان برای پاسخ دادن به سوالات نیز مطرح کرد: به ازای هر سوال صحیح ۱۰۰ امتیاز به کاربر اعطا می‌شود، به ازای هر سوال غلط ۵ امتیاز به کاربر اعطا می‌شود و در صورتی که پاسخ سوالی را ندانید و سوال حاضر را به سوال بعدی رد کنید ۲۰ امتیاز کسب خواهند کرد. همچنین به ازای هر ۱۰۰۰ امتیاز ، به کاربر یک کد قرعه کشی در لحظه اعطا می‌شود که در بخش امتیازات می توانند لیست کدهای قرعه کشی خود را مشاهده کنند. در هر هفته ۸ نفر اول که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، یعنی بیشتری تعداد سوال را پاسخ داده باشند به مسابقه اصلی دعوت خواهند شد. شایان ذکر است در هر هفته دو برنامه تلویزیونی پخش خواهد شد که در هر برنامه ۴ نفر از ۸ نفر فوق شرکت خواهند کرد.
 

سامان فائق در پایان تاکید کرد: اگر هر یک از کاربران محترم مشکلی داشتند، شماره تلفن 95118080 یا 95119181 با کد تهران پاسخگوی تمامی دوستان خواهد بود و می‌توانند با اپراتورهای ما برای حل مشکل تماس حاصل بگیرند.

تغییرات جدید:

جوایز 1 میلیون تومانی

طبق گفته مجری مسابقه، آقای گلزار قرار است روزانه 1 میلیون تومان بعنوان جایزه و بصورت قرعه کشی در بین کسانی که در اپلیکیشن بسته خریداری میکنند، داده شود و علاو بر شماره 1000880 میتوان از شماره#710* هم اپلیکیشن برنده باش را دنلود کنید.

بیشتر بدانید:

لیست اختراعات مهم جهان

 لیست اکتشافات مهم دنیا

 اطلاعات عمومی قسمت اول

 اطلاعات عمومی قسمت دوم 

تیزر تبلیغاتی مسابقه برنده باش با حضور محمدرضا گلزار

منبع : سایت چی نیاز داری

کپی برداری با ذکر لینک سایت مجاز است

 • نویسنده : مریم میری
  • امتیاز :
  • 52
  • 4
 • تاریخ انتشار : 1397/04/05
 • تعداد مشاهده : 112577 بار
نظرات کاربران
محمد یوسفی

محمد یوسفی

        یک کلاهبرداری شیک به هر حال برنده اصلی این مسابقه سازنده مجری و کلا تمام عوامل مسابقه برنده باش میباشن کلا دلم میسوزه چه زود ما مردم گول میخوریم 
      
پاسخ دادن 1 0

فاطمه

فاطمه

        سلام ازهمه دوستانی که وقت گذاشتن و واضح توضیح دادن که چطوری دادن سرمون کلاه میذارن سپاسگزارم. بنظرمن مهم تر از اینکه روششون چی باشه، اینه که کامل تمام نکات روند مسابقه رو بگن که افراد با رضایت کامل شرکت کنن نه اینکه با کلک زدن اونا چندمرحله بکشن بالا بعد ناامیدشون کنن و از دور خارجشون کنن. این کلاه برداریه. تمام مراحل باید شفاف سازی بشه و تو گزینش افراد عدالت برقرار باشه نه اینکه امتیاز گروهی و انفرادی یجور محاسبه بشه. خیلیا هستن اطلاعات بالایی دارن ولی چون نمیتونن گروهی شرکت کنن امتیاز نمیارن
      
پاسخ دادن 2 0

علی بختیاری

علی بختیاری

        تاحالا چهار بار اسم مو ۱۰۰۰۰۸۸۰ فرستادم اما چرا پیامک برگشت برایم نیامد واقعا مزخرف ه......
      
پاسخ دادن 0 0

سارا

سارا

        چن امتیاز باید داشته باشیم که بتونیم تو مسابقه تلویزیون وارد بشیم ؟
      
پاسخ دادن 0 0

علی شاه

علی شاه

        باید بین هشت نفر اول باشی تا بتونی 
      
پاسخ دادن 0 0

اتابک

اتابک

        آپ برنامه را بصورت شرکت کننده گروهی و فردی تفکیک کنین.حتی امتیازاشونم.اینجوری هرکی فکو فامیل بیشتر داشته باشه امتیازش بیشتره
      
پاسخ دادن 2 0

بوف کور

بوف کور

        آقا میشه با ۴ میلیون تومن پول۲۸۸۰۰۰ تا سوال خرید بعد با رد کردن اونا و کسب ۲۰ امتیاز برای هر سوال امتیازتون میشه۵۷۶۰۰۰۰ تا که فکر کنم برای شرکت در مسابقه کافی باشه بعد هم تو ۵ روز هر روز باید ۱۶ ساعت وقت بزارین تا بتونین اون سوالا رو رد کنین و برسین به مسابقه اصلی
خخخخخخ هفت خان های قبل از تو سو تفاهم بود
      
پاسخ دادن 8 2

هومن

هومن

        با تشکر از شرکت کنندگان صادقی که با نظراتشون منو از افتادن در این دام نجات دادن
منم تا زمانی که مسابقه و امتیاز جمع کردن بصورت انفرادی برگزار نشود شرکت نخواهم کرد.
      
پاسخ دادن 4 0

ستایش

ستایش

        چجوری باید در مسابقه به عنوان تماشاچی حضور پیدا کرد
      
پاسخ دادن 5 4

ناصر

ناصر

        از نظرات و تجربیات و توضیحاتتون بسیار ممنونم
شرکت نمیکنم
      
پاسخ دادن 4 0

داود سلیمانیان

داود سلیمانیان

        به نظر من کلا" کلاهبرداریه یعنی چی سئوال بخر جواب بده اگر در طول یکه هفته فقط 1.000.000بسته سئوال 5.000 هزارتومانی مردم بخرن میشه 5.000.000.000تومان (در ضمن کمترین میزان رو گفتم) اونوقت 8 نفر شرکت کننده هم به طور میانگین به فرض محال نفری 100 میلیون تومن برنده شوند که نمیشوند میشود800 میلیون درنتیجه 5 میلیارد-800میلیون میشود4.200.000.000میلیارد تومان سود در قبال هیچی واقعا چه مردم ساده ای داریم خوب دارن گول میخورن کلا دارم به این نتیجه میرسم صدا و سیما پر از کلاهبرداره که شب میخوابن صبح با یک نقشه جدید پا میشن واسه فریب مردم ادمین لطفا چاپ بفرمایید مردم عزیزم خواهش میکنم مقداری فکر کنید
      
پاسخ دادن 31 1

مهرداد حسینی

مهرداد حسینی

        کاملا درست میگی.همش کلاه برداریه.
      
پاسخ دادن 5 0

فرهاد

فرهاد

        درودبرشرفت ک راستشوگفتی؛
      
پاسخ دادن 2 0

حمید مهدی پور

حمید مهدی پور

        با سلام خدمت محمدرضا نازنین
 اگر بحث افزایش اطلاعات عمومی هست مسابقه را رایگان کنید.
واسه بحث فرهنگی جای دوری نمیره.
در پایان یه پیشنهاد دارم:
 اونهایی که میان مسابقه تا به منطقه امن اول برسن بنظرم پنج تا سوال اول باید تقسیم بشه مثلاً یه سوال ادبیاتی یه سوال تاریخی یه سوال ورزشی و ....
اونروز همشهریمان اومده بود برنامه یه خانم بود بنده خدا شروع مسابقه با سوال ورزشی بود که کلی استرس بهش وارد شد که دیگه نتونست تا آخر مسابقه خودشو جمع و جور کنه.
با آرزوی موفقیت برای ایران سرافراز
      
پاسخ دادن 14 1

یداله لطفی

یداله لطفی

        چند هفته پشت سر هم اس ام اس میدم ولی لینک برنامه برام فرستاده نمیشه.چرا؟
      
پاسخ دادن 7 0

کمال

کمال

        سلام آقا پولاتونو حروم نکنید یه حساب سرانگشتی نشون میده میلیاردها تومن پول من و شما می ره تو جیب اینا با اون سلبریتیشون ،اطلاعات عمومی کدومه !اینا که بیشتر سوال خریدن اومدن اونجا، واقعا شرم آوره اطلاعات بعضی هاشون در حد سیکل هم نیست ،بیشتر شبیه یه قمار ناعادلانه اسلامیه،ما هم که کلا بازنده ایم
      
پاسخ دادن 17 4

کیان

کیان

        توروخدا بچه هاهم میتوانند با سیم کارت پدراشون شرکت کنند؟ لطفا پاسخ بدید

      
پاسخ دادن 0 0

نارسیس

نارسیس

        به نطر من حتی اگه چاپیدن جیب مردم هم باشه خوبیش اینه که خیلیا رو پای تلویزیون مینشونه و اطلاعاتشون رو محک میزنن و مجبور میشن مطالعه ی بیشتری داشته باشن دوستان آخه چرا انقد منفی هستین و به جای تشویق مردم سعی میکنین مردم رو از اشتی با کتاب دور کنین متاسفم 5000 هزار چیزی نیست اما خوبیش اینه که 1 مردم رو وادار به کسب اطلاعات و مطالعه میکنه 2 با برنده شدن خیلیا در این مسابقه خیلی از مشکلات رو میتونن با اون مبلغ حل کنن اتفاقا این به نطرم یک کار خیر خواهانه ی عام المنفعست که سودش به خیلی از شرکت کننده ها میرسه یه کم مثبت فک کنین لطفا

      
پاسخ دادن 5 9

سیاوش

سیاوش

        به نظر من اگه واقعا میخوان مسابقه عادلانه باشه باید هر شماره موبایل انحصاری برای یک نفر باشه و کس دیگه ای نتونه با شماره کسی دیگه وارد برنامه بشه یعنی چی که بازی گروهی.
من تا وقتی که این اتفاق نیفته دیگه شرکت نمیکنم و سوال نمیخرم دوستای دیگه هم در نظر داشته باشن با این شیوه فعلی که چند نفر میتونن با یه شماره وارد برنامه بشن امکان حضور در برنامه به شما نمیرسه حالا اگه پول زیادی دارید برید سوال بخرید خود دانید.
      
پاسخ دادن 12 2

..

..

        سلام اوایل این قانون نبود و کسایی که جزو هشت نفر اول می شدن امتیازشون بین یک میلیون تا یک و نیم میلیون بود،و با این حساب تعداد سوال کمتری می خریدن،بعد برگزارکننده ها متوجه شدن که اگه به صورت تک نفره بازی بشه شرکت کننده ها تعداد بسته های کمتری می خرن در نتیجه پول کمتری به برگزار کننده ها می رسه،به خاطر همین گفتن که بازی رو به صورت گروهی هم می شه انجام داد برای مثال هفته ی پیش نفر اول حدود ۱۵ میلیون امتیاز جمع کرده بود با همگروهی هاش،یعنی تعداد سوالات خیلی زیادی رو خریده بود در مقابل بازی انفراوی در نتیجه پول بیشتری نصیب برگزارکننده ها می شه.
      
پاسخ دادن 9 0

جواد

جواد

        نحوه گزینش افراد از این راه کاملا ناعادلانه است دراصل هزینه برندگان رو از جیب شرکت کنندگان بدست می آورید . شرکت تو این مسابقه اشتباه محض لطفا شرکت نکنید تا روش تغییر پیدا کنه مثل شرکت گروهی با یک اکانت و خرید سوال . مسابقه اگر برای تفریح و سرگرمی جامعه هست باید رایگان باشه .
      
پاسخ دادن 9 3

ساره قریشی

ساره قریشی

        به نظر من که خیلی خوبه وراضی هستم فقط ی سوال دارم که اونایی 1میلیون رو برنده شدن کی هدیه رو دریافت میکنن
      
پاسخ دادن 5 6

اباصلت بذرافشان

اباصلت بذرافشان

        اقا من سه روزه روزی سه چهار ساعت بازی میکنم تازه هفتاد هزار امتیار کسب کردم.چطور نفر اول همون روز اول 900 هزار امتیاز گرفت.اگه 24 ساعتم بازی کرده باشه بازم نمیشه اینهمه امتیاز تو این زمان.اگه راه حلی داره به مام بگین خب.وگرنه این کار خیلی مسخره و نابرابریه...
      
پاسخ دادن 14 1

خدیجه

خدیجه

        اگه من شرکت کنم و امتیازم بیشتر بود شوهرم میتونه بجام شرکت کنه خبرم کن
      
پاسخ دادن 3 6

آکام

آکام

        لطفا دست این کلاهبرداران را رو کنید
در اینستاگرام و...
      
پاسخ دادن 9 2

حسین

حسین

        بابا جواب مردمو بدید دیگه.این امتیازات غیر معقول از کجا به دست میان.چرا جواب مردمو نمیدید🤔🤔
      
پاسخ دادن 13 3

...

...

        این امتیازات غیر معمول به لطف بازی گروهی به دست میاد،به این صورت که شما تصمیم می گیرید تو این مسابقه شرکت کنید بعد از نصب اپ برنامه شماره خودتون رو وارد می کنید و یه اکانت به نام شما ثبت می شه،بعد اپ رو در گوشی دوستان و فامیلاتون نصب پی کنید و بازهم با شماره خود شما برای اونها ثبت نام می کنید و همه ی اونا به اکانت شما وصل می شن و بعد تا می تونید بسته های ۲۰ هزارتومانی سوال رو می خرید و با کل فک و فامیلاتون به سوالات جواب می دید و تمامی سوالاتی رو که همگروهی هاتون جواب می دن امتیازش به حساب کاربری شما واریز می شه.
      
پاسخ دادن 3 0

رضارونقی

رضارونقی

        با سلام، ی گله ای دارم، من از صبح ساعت ۶ شروع به پاسخ به سوالات کردم و در یک روز نزدیک ۵٠هزار امتیاز گرفتم، چون نه میتونم از اینترنت جواب بگیرم نه کسی کمکم میکنه،بعد یکی که صبح ۱۲٠هزار بودهی دفعه میشه تا شب یک میلیون وسیصد،نمیدونم چجور،ولی میدونم ی راهش اینه که ی لب تاپ با نت سرعت بالا بذار بغلش یا یکی نوشته چند نفری واسه ی نفر امتیاز میگیرن،در هر حال اینجوری اصلا شایسته ها نمیرن بالا،متاسفم که این مسابقه با این سطح گزینش مسخره ای داره،منی که تنها و با معلومات شخصیم امتیاز میگیرم و جواب سوالای بخش تلویزیونی رو قبل از ظاهرشدن چهار جواب، پاسخ میدم تو خونه باید حرص بخورم از اطلاعات ضعیف شرکت کننده ها، فقط میتونم بگم متاسفم براتون و از ادامه حضورم با 126 کد قرعه کشی انصراف میدم،چون میدونم به هیچ وجه موفق نمیشم.
      
پاسخ دادن 30 2

هادی

هادی

        این روش امتیاز جمع کردن کاملا غلطه(نمیخوام بگم کلاهبرداری)چون من با کلی جواب درست تو یک روز تونستم حدود ۳۵۰۰۰ امتیاز بگیرم ولی یه دفعه دیدم نفرات برتر حدود یک میلیون امتیاز دارن که شاخ درآوردم که یه روزه چطور میشه.وقتی پیگیری کردم فهمیدم که میشه گروهی شرکت کرد و برای یک اکانت امتیاز جمع کرد(البته اگه واقعا اینجوری باشه)و نتیجش میشه اینکه اونی که اطلاعات عمومی خوب داره ولی کسی کمکش نمی کنه نمیتونه بیاد بالا و اونی که می ره تو مسابقه حتی جواب ساده ترین سوال هارو هم نمی دونه...به نظرم بدجور گول خوردم 
      
پاسخ دادن 23 4

مهدیه

مهدیه

        توروخدا شرکت نکنید
دلسوزانه میگم. من سه بار شرکت کردم هربار 300 تومان سوال خریدم تمان جوابارو از حفظم اما نهایت امتیازم با تلاش شبانه روز بدون ثانیه پلک زدن و استراحت با چهار نفر همگروهی شد 1400000 یعنی منطقی و عقلانی هر هفته امتیاز شما این میشه. واقعا چطور ممکنه یه نفر هر روز 1 میلیون امتیاز اضافه کنه حتی با 10 نفر آدم بیکار هم همگروه باشه بازم امتیازش اینقدر نمیشه.
باعث تاسفه که وقت و پول بی زبون کار کردن همسرم با ماشین را هدر دادم.
خدا لعنتشون کنه که تمام جامعه ‌شده کلاهبرداری. دیگه از سوپر استار سینمامون انتظار دزدی نداشتیم. 
      
پاسخ دادن 36 1

M.f

M.f

        سلام.با یک حساب سرانگشتی اگه هر هفته یک میلیون نفر در مسابقه شرکت کنن و هر کدوم حداقل ۲۰هزار تومن سوال خریداری کنن مبلغ ۲۰میلیارد تومن میشه که نهایتا ۵۰۰میلیون به برندگان اگر برنده شوند داده میشه و باقی مبلغ نزدیک به ۱۹میلیارد تومن درآمد کسب میکنن .این یعنی اختلاس به شیوه نوین در صداو سیما.
      
پاسخ دادن 40 1

مهران

مهران

        اینا اومدن از یه بازیگر معروف سینما آقای گلزار که پیش مردم خیلی محبوبیت داره خوب استفاده لازم رو میکنن آقای گلزار خیلی دل خوشی از تلویزیون و صدا و سیما نداشتن حالا چی شده که پا گذاشتن تو صدا سیما خدا میدونه شایدم پیشنهاد خیلی عالی بابت اجرای این مسابقه دادن اونم تو این اوضاع واقعأ سخت اقتصادی مردم که مردمو تحریک کنه به شرکت در این مسابقه و حالا بماند با ترفندهای پولی که اگه اینقدر سوال بخری اینقدر امتیاز میگیری وووووو غیره خوب مردم هم میگن آقای گلزاره هم فال هم تماشا هم میریم تو مسابقه شرکت میکنیم هم آقای گلزار رو میبینیم دقیقأ عین اول مارکت که آقای مهران مدیری تو دورهمی تبلیغ فراوان میکرد خوب اونم پیش مردم مشهور و معروف و محبوبیت داره خلاصه بگم اینا خوب مردمو شناختن و از هر لحظه به لحظه نقاط ضعف و احساسات مردم در جهت پیشبرد اهدافشون استفاده میکنن به نظر من سر این مردم هر اتفاقی یا بلایی هم بیاد که باعث ضرر و زیان بشه حقشونه
      
پاسخ دادن 5 0

s.f

s.f

        سلام،،من زنگ زدم و از پشتیبانی برنامه پرسیدم چطور میشه که بعضیا امتیاز میلیونی میگیرن،،در حالی که من چندین ساعت وقت گذاشتم و جواب دادم و حدود 15 هزار امتیاز گرفتم،،میگه اونا گروهی با یک شماره تلفن مشترک دارن جواب میدن،،این حرف به این معناست که چند نفر همزمان دارن پول خرج میکنن و سوالا رو رد میکنن تا یک نفر بتونه بره بالا،،و دوما این مورد هیچ جای مسابقه و در اپلیکیشن گفته نشده و همچنین چنین روشی به عقل مردم عادی نمیرسه مگر اینکه خود برگزارکنندگان این مسابقه این روشو به اطرافیان و فامیلشون گفته باشن تا امتیاز بالا بره و بقیه فقط پول خرج کنن تا به اون امتیاز برسن..و همچنین مدام در این برنامه گفته میشه که کسانی که معلومات بالایی دارن به این مسابقه راه پیدا میکنن،اتفاقا کسانی به مسابقه راه پیدا میکنن که پول زیادی دارن و این مسابقه فقط راهیه برای پولدارتر شدن پولدارا،،و باز هم وای به حال مردم عادی و نیازمند...فقط باید بگم متاسفم
      
پاسخ دادن 32 1

حمیده

حمیده

        به نظر من مسابقه خوبیه چون حالا شما چن نفر نتونستین امتیاز بگیرین دلیل نمیشه این برچسبا رو به مسابقه بزنید
      
پاسخ دادن 6 37

s.f

s.f

        ببخشید حمیده خانم یعنی شما تونستین امتیاز بگیرین اونم میلیونی؟؟
بیاین ما رو هم توجیه کنین که چطوری بعضیا امتیاز میلیونی میگیرن تا ماها به قول شما به برنامه برچسب نزنیم
      
پاسخ دادن 26 0

سعیده

سعیده

        عزیزم این جوری نگو اگه می خای مطمئن شی برو اپلیکیشنو دانلود کن اونوقت می فهمی ما چی می گیم . این همه ساده لوح نباشیم لطفا 
      
پاسخ دادن 9 2

مرجان

مرجان

        من خودم تا شب قبل فک ر میکردم مسابقه بیخوده و شرکت کننده ها افراد عادی نیستن و از نزدیکان و اشنایان عوامل برنامه هستند.اما با شرکت محمدرضا صبا پویا فلاح ک از شرکت کننده های مسابقه هوش برترر بودن فهمیدم ک اینطور نیس.حالا شیوه شرکت تو مسابقه ب این صورته ولی برای کسی ک بتونه ب مسابقه راه پیدا کنه میصرفع
      
پاسخ دادن 0 0

Hassan

Hassan

        این برنامه یه دزدیه تو روز روشنه، من یکی از شرکننده هاشم توضیحاتمو میدم شما خودتون قضاوت کنید :
اول که فقط ۱۰ تا سوال رایگان داره ک کار به جایی نمیبره و مجبورتون میکنه سوال بخرید ۵۰۰۰ تومن ۹۰ سوال هر جواب درست ۱۰۰ امتیاز داره و جواب غلط ۵ امتیاز میانگین هرسوال تا پاسخش ۲دیقه طول میکشه تو بهترین حالتش 
هرهفته هم امتیازا صفر میشه 
گفتن ۵شنبه امتیازا صفر میشه رقابت از نو شروع میشه من شنبه نگاه کردم نفرات برتر رو نفر اول ۲ملیون امتیاز🙄
خودتون یه ضرب ساده ریاضی انجام بدین متوجه میشید که طبق امتیاز دهی مسابقه برای کسب این ۲ملیون امتیاز در بهترین حالت که همه جوابا هم صحیح باشه ۲۰ هزار پاسخ صحیح لازمه که اگ هر سوال ۲دقیقه زمان بخواد ۲۵ روز بدون وقفه لازم داره
دیگه قضاوت با شما مردم 
      
پاسخ دادن 22 0

آرام

آرام

        دوستان سلام
من عادت به نظر دادن تو هیچ سایتی رو ندارم ولی چون میبینم خیلیها درگیر این مسابقه شدن دیدم اگر فقط بشینم و نگاه کنم خیانت کردم من فقط یه نکته رو ذکر میکنم اگر کسی منو توجیه کرد از فردا تو این مسابقه شرکت میکنم.
نکته : طبق امتیازاتی که توی چند هفته اخیر دیدم همه 8 نفر راه یافته به مسابقه تلویزیونی امتیازی بیشتر از 4 میلیون داشتن ....
سوال ؟ برای این امتیاز چند جواب صحیح که 100 امتیاز داره لازمه ؟
جواب : 40000 چهل هزار جواب صحیح
سوال ؟ برای جواب هر سوال اگر 20 ثانیه زمان ببره چقدر طول میکشه؟
جواب:800000 ثانیه که برابر 13333 دقیقه و یا برابر 222 ساعت ویا برابر 9 روز کامل بدون حتی یک لحظه استراحت و وقفه .
خواهشا نظر بدین و اگه اشتباه می من رو از اشتباه در بیارین تا من هم تو مسابقه شرکت کنم و میلیونر شم 😆😆😆😆😆😆😆😆😆
      
پاسخ دادن 32 3

محمد

محمد

        مساله ای که هست اینه که شما این مورد رو حساب نکردین که میشه بیش از یک نفر با یک اکانت بازی کنه..
اگر مثلا دو نفر باشن ؛با توجه به محاسبات شما میشه ۴ روز و نیم.. :)
      
پاسخ دادن 4 2

s.f

s.f

        سلام،،خواهشا یکی به من جواب بده چطوری ممکنه با این سرعت پایین اپلیکیشن و اینکه هر جواب درست فقط 100 امتیاز داره،،بعضیا امتیازاشون به بالای یک میلیون میرسه؟؟ما که چند ساعت میشینیم پای سوالاش و با سرعت پایینش بیشتر از ده هزار امتیاز نمیتونیم بگیریم،،خواهشا اینایی که امتیاز بالا گرفتن بگن با چه ترفندی اینکارو کردن؟؟
بعدم خواهش میکنم از برگزار کنندگان این مسابقه،سرعت اپلیکیشنو بالا ببرن خیلی روی اعصابه
      
پاسخ دادن 20 1

محمد

محمد

        عالیییییییییییییییه
      
پاسخ دادن 0 19

مهدی

مهدی

        آقا اینایی که روزی ا میلیون امتیاز میگیرم چیکار میکنن؟اگه همه ی سوالاروهم درست جواب بدی هر دقیقه 6 تا سوالم جواب بدی میشه دقیقه ای 600 امتیاز،ساعتی 36000 امتیاز،در شبانه روز 20 ساعتم بازی کنی میشه 700000،اصلا با عقل جور در نمیاد
      
پاسخ دادن 16 1

صادق شریفی

صادق شریفی

        سلام. درود برشما. دیگه شرکت نمیکنم
      
پاسخ دادن 19 0

اشکان

اشکان

        سلام من سه هفته وقت گذاشتم و واقعا نمیدونم چندتا بسته بیست تومنی گرفتم
نکته تاسف آور اینه به محض اینکه رتبم میاد زیر 10 اپلیکیشن به من پیام میده: نحوه پاسخ دهی شما خلاف مقررات است و منو از اکانتم شوت میکنه بیرون!!!!!!!
جالب اینجاست وقتی رتبه دو رقمی میشه بهت کاری نداره!!!!!!
این نهایت بی شرمیه
خیلی ناجوانمردانه است این کارتون
من دانشجو دکتری هستم وقتمو هدر دادم واقعا متاسفم براتون
نکته دیگه که واقعا تاسف باره اینکه به هر سوالی که رد میکنی بیست امتیاز تعلق میگیره اینجوری فرد فقط بسته بیگ بنگ رو میگیره و مدام میزنه بعدی ینی بدون هیچ سطحی از اطلاعات عمومی و دانش فرد متقلب برا خودش امتیاز کسب میکنه!!!!!! البته این به سود تولید کننده محترم این اپلیکیشن هست و فرد با صرف هزینه میلیونی میتونه در برنامه شرکت کنه!!!! البته حاصل این طرز راه یافتن به مسابقه رو هم دیدیم که متاسفانه فرد نمیدونست فیل مغز داره!!!! یا اون دوستانی که حذف شدن و فاقد اولیه ترین دانشی بودند! فرد با رد کردن حدود 40 50 هزار سوال به راحتی میتونه جز رتبه های برتر باشه!!!!! واقعا متاسفم که تو این شرایط بد اقتصادی شرم بر شما شرم
      
پاسخ دادن 42 5

سامان

سامان

        دقيقا يكي از نكاتي كه نشون ميده هدف سازنده در وهله اول جمع كردن سود كلانه همين داستان 20امتياز به سوال بي جوابه.اگر قرار باشه معلومات افراد سنجيده بشه وهدف بالابردن سطح معلوماته اينمورد نبايد وجود داشته باشه
حالابعد ازانتقادات زياد در فضاي مجاز ي براي تبرئه كردن خودشون ميكن از اين هفته يه كتاب هم معرفي ميكنيم و....
      
پاسخ دادن 5 1

ماهان

ماهان

        از دو هفته پیش که اپلیکیشن برنامه را نصب کرده ام، حدودا 300 هزار تمان سوال خریداری نموده ام که موفق شدم هفته پیش رتبه خود را به 7 برسانم، اما بلافاصله برنامه ارور داده و کلا خارج شد و مجددا از بنده شماره موبایل و کد ارسالی خواست برای ورود به مسابقه. مجددا و برای چند بار دیگر وارد شدم و به عدد 7 رسیدم اما متاسفانه اتفاق قبلی تکرار شد. آیا متولیان محترم مسابقه مربوطه پاسخ قانع کننده ای دارند؟
      
پاسخ دادن 26 5

شایگان

شایگان

        دوستان هر کس مشکلی داره به سایت اصلی مراجعه کنه http://barandehshow.ir یا با شماره تلفن 95118080 یا 95119181 با کد تهران تماس بگیرید 
      
پاسخ دادن 5 2

همت نادری

همت نادری

        من از هفته اول شرکت کردم رتبه هفتصد آوردم 
از هفت دوم شروع کردم به هر وقت رتبم تک رقمی میشد از مسابقه خارج میشدم شاید این کار پنجاه بار تکرار شد 
پس مشخص است یه دست‌هایی در کار است که نمیزارن بجز آشنایآن خودشان کسی رتبه تک رقمی باشه 
این یعنی دزدی در روز روشن و در تلویزیون ملی کشور 
واقعا باید تاسف خورد 
      
پاسخ دادن 4 1

tt

tt

        اقا من نمیدونم یعنی واقعا میشه بدون پول تو مسابقه شرکت کرد . ولی فکر کنم باید نصف چیزی که برنده میشی رو باید.قبلش هزینه کنی تا وارد مسابقه شی
      
پاسخ دادن 6 0

مهدی

مهدی

        سلام اپلیکیشن رو نصب کردم اجرا نمیشه 
      
پاسخ دادن 4 2

امیرعلی

امیرعلی

        با سلام و درود خدمت تمامی کسانی که این مطلب میخونن ببینید این برنامه با مدیریت یک مجموعه و تیم هماهنگ برا کلاهبرداری به روش حرفه ای برای ساده لوحان طراحی شده و دارند به طریق گوناگونی مردم تحریک و ترغیب میکنند برا کسب پول هنگفت لطفا به تبلیغات واهی توجه نکنید و وقت و هزینه خود را هدر ندین این هم یک طریق برای فریفتن افراد است موفق باشید
      
پاسخ دادن 14 1

دانیال فرحانی

دانیال فرحانی

        من دوبار اسم خودم را پیام فرستادم ولی نتواستم وارد برنامه شوم
      
پاسخ دادن 0 0

رضا

رضا

        سلام
براي نصب اپليکيشن، اندرويد چند بايد باشد؟ براي مشکل پک ميدهدو اندرويدم 4.1 است.
      
پاسخ دادن 4 1

احمدساکی

احمدساکی

        سوال خریداری کردم ولی هیچ سوالی های ارسال نشد هزینه ش از کارت بانکی کسر شد لطفا بررسی کنید. ...
      
پاسخ دادن 3 6

کیان

کیان

        اگر مشکلی دارید با شماره تلفن 95118080 یا 95119181 با کد تهران تماس بگیرید تو سایت خود برنده شو شماره تماس گذاشته
      
پاسخ دادن 1 5

حسین سمیعی

حسین سمیعی

        سوال خریداری کردم ولی هیچ سوالی های ارسال نشد هزینه ش از کارت بانکی کسر شد لطفا بررسی کنید. ...
      
      
پاسخ دادن 3 1

الناز

الناز

        این مسابقه شیوه جدیدی است برای فریفتن مردم
شرکت کنندگان هر هفته کاملا مشخص شده هستند
اگر بازی کنید متوجه میشید که وقتی رتبه شما به ۹ رسید خطا میزنه و بهتون اجازه ادامه بازی رو نمیده و شما هیچ وقت جز هشت نفر اول نخواهید شد
واقعا انسانیت تمام شده
امیدوارم مردم فریب نخورن
      
پاسخ دادن 26 7

منیره

منیره

        دوستان از کجا باید فیلم رو ببینیم 
      
پاسخ دادن 3 4

علی

علی

        سلام من اپلیکیشن نصب کردم سوالات روخریداری میکنم فقط دوتاگزینه سوالات نشون میده دوتادیگه رونشون نمیده بایدچکارکنم لطفاراهنمایی کنید
      
پاسخ دادن 0 2

شایان

شایان

        سلام
منظور شما از چهار نفر برتر در دوره ای هست یا در کل؟
من هر کاری میکنم که فیلم ببینم تا سوال بگیرم می نویسه تماشای ویدیو امکان پذیر نیست .
چکار کنم تا در برنامه ی تلوزیونی شرکت کنم؟
      
پاسخ دادن 5 2

Shayan

Shayan

        سلام
 منظور شما چهار نفر برتر در دوره ای است یا در کل؟من هر چه سعی میکنم فیلم ببینم سوال بگیرم می نویسه تماشای ویدیو در حال حاضر امکان ناپذیر است چکار کنم تا بتونم در مسابقه تلوزیونی شرکت کنم؟

      
پاسخ دادن 3 1

مهشید

مهشید

        چندتا کد قرعه کشی و چند امتیاز لازمه واسه شرکت تو مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا پاسخگو باشین
      
پاسخ دادن 0 0

مژده

مژده

        سلام دوستان .تکرارمسابقه روچه روز و چه ساعتی پخش میکنه ؟ اگه کسی میدونه بگین. مرسی 
      
پاسخ دادن 2 1

حمید

حمید

        سلام مژده خانم تکرار مسابقه شنبه . یکشنبه 1 شب یا 12 شب به بعد پخش میشه.
      
پاسخ دادن 0 0

مریم

مریم

        من برنامه رو نصب کردم اما وقتی شمارمو میزنم کد باید برام ارسال شه واسه ورود اما نمیاد برام 
      
پاسخ دادن 8 9

زهرا

زهرا

        سلام 
دوستاني كه ميگن پول پرداخت ميكنيم اما سوال خريداري نميشه و.... خب اين يه راه واسه كسب درامد توسط اين برنامه است اگه يه حساب سرانگشتي كنيد متوجه ميشيد چه پول هنگفتي از اين راه گيرشون مياد 
      
پاسخ دادن 11 4

دیگران

دیگران

        چرا برای من گزینه های سوالو نشوون نمیده فقط سوال میاد
      
پاسخ دادن 0 3

احمد

احمد

        با سلام خدمت شما دوستان میخواستم بدونم آیا هر هفته امتیاز ها صفر شده و از ابتدای هفته (شنبه) امتیاز و کد قرعه کشی بدست بیاوریم تا در آخر هفته (پنجشنبه و جمعه) در مسابقه شرکت کنیم(مسابقه تلویزیونی)
      
پاسخ دادن 12 13

شادی

شادی

        سلام چطور میشه کد قرعه کشی گرفت
      
پاسخ دادن 8 3

Mehrnaz

Mehrnaz

        سلام من برنامه رونصب کردم شمارمومیزنم اصلاهمش میزنه خطادرسرورچرااینجوریه؟؟؟؟؟
      
پاسخ دادن 6 5

Zeinab

Zeinab

        سلام برامنم ارور می‌ده لطفاً جواب بدین البته خطم ایرانسله.
      
پاسخ دادن 0 2

محمد

محمد

        دوستان اگر اشکالی در مراحل استفاده از اپلیکیشن برنده باش دارند به سایت اصلی مراجعه کنند http://barandehshow.ir وتلفنی بپرسید راهنمایی میکنند
      
پاسخ دادن 5 3

علی

علی

        همش چرت هستش یعنی چی اخه من حسابم و شارژ کردم ولی باز هیچ سوالی برای من نمیادش میگم سوال های شما به اتمام رسیده است هر چی هم تماس میگیرم هیچکی پاسخگو نیست 
همش کلاهبرداریه مردم گول اینا رو نخورید الکی نمیان ببرن تلویزیون چهار تا سوال ابتدایی بپرسن و بعد میلیونی پولبهتون بدن 
      
پاسخ دادن 6 0

محمد کمانی

محمد کمانی

        دوستانی که گوشیشون ارور میده یک بار برنامه رو پاک کنن دوباره نصب کنن

      
پاسخ دادن 1 0

فرشاد

فرشاد

        سلام آپ برنامه رو نصب کردم اما زمانی ک شمارمو وارد میکنم همش میزنه خطا در اتصال سرور باید چیکار کنم 
      
پاسخ دادن 0 2

محمد

محمد

        حتما اینترنتت ضعیف است
      
پاسخ دادن 0 0

علیرضا

علیرضا

        میرم تو برنامه شماره تلفن میزنم بعدش نمیاره
      
پاسخ دادن 3 1

محمد

محمد

        سلام من الان سه باره گزینه خرید سوال رو زدم و به درگاه بانکی متصل شدم و دو تا ده تومان و یک بیست تومان خرید کردم و مبلغ از کارتم برداشت شده و سوالی اضافه نشده بعدم بهم گفتن مبلغ برمیگرده و هنوز برنگشته البته دو بار دیگه هم زدم که موفق بوده ها!!!
      
پاسخ دادن 2 3

مجید

مجید

        سلام من بسته ۱۴۴۰ تایی خریدم ولی بعد از بیست سی تا سوال به طور باور نکردنی کل سوال های فعال از بین رفت و صفر شد و هر چی هم با تلفن معرفی شده ۹۵۱۱۸۰۸۰ تماس میگیرم هیچ کس جواب نمیده.لطفا جوابگو باشید بیست هزار تومن من نابود شد .
      
پاسخ دادن 4 0

کریمی

کریمی

        برید تو سایت برنده باش آدرسش بالا نوشته شده تماس بگیرید و سوالتون رو بپرسید
      
پاسخ دادن 1 2

ناشناس

ناشناس

        هر که بامش بیش برفش بیشتر
تازه اول راهه هنو خیلی باید از این بیست هزار تومن ها خرج کنی😊
      
پاسخ دادن 5 1

سیروس احمدی

سیروس احمدی

        سوالها خیلی پراکنده است ، و خیلی از سوالها اصلا جنبه علمی نداره مثل اینکه بپرسی عمه ادیسون کی بود !؟
      
پاسخ دادن 14 2

سلیمه

سلیمه

        سلام من میخوام شرکت کنم امااپلیکشن نمیدونم چطوردانلودکنم اسمم پیامک کردم به۱۰۰۰۸۸۰اپلیکشن برام نفرستادن بایدچکارکنم؟؟؟
      
پاسخ دادن 1 0

سارا

سارا

        عزیزم میتونی دوباره پیامک بدی یا از روی سایت مسابقه که آدرسش تو همین صفحه اس لینک دانلود مسابقه برنده باش رو بگیری من از راه پیامک ثبت نام کردم خیلی دوس دارم بعنوان تماشاچی برم 
      
پاسخ دادن 5 0

طیبه

طیبه

        سلام‌
برای من کد فعالسازی نمیاد
      
پاسخ دادن 4 4

خدیجه صابر

خدیجه صابر

        سلام من هر چه تلاش میکنم نمیتوانم با کارت بانکی سوال خریداری کنم مینویسد نا موفق چکار کنم راهنمایی کنید
      
پاسخ دادن 4 0

عبداارضا

عبداارضا

        سلام این مسابقه من سه روز شروع کردم والان سیزده کدقرعه کشی دارم کی قرعه کشی میشه
      
پاسخ دادن 1 0

زهرا

زهرا

        نمیدونم...اصلا برا من دانلود نمیشه
      
پاسخ دادن 0 0

حسین

حسین

        سلام سوالات دوگزینه ای هست یاچهارگزینه؟گوشی من دوگزینه میاره وبعضی وقتاکلاجوابااشتباه درمیاد
      
پاسخ دادن 2 1

امیر حسین

امیر حسین

        من هر موقع روی کسب امتیاز و دیدن فیلم تبلیغاتی میزنم برام اصلا باز نمیشه.نتم۴.۵هست گوشیمj72017چ کار کنم راهنماییم کنید لطفا

      
پاسخ دادن 3 0

عسل

عسل

        به نظر من آقای محمدرضا گلزار بهترین انتخاب برای مجری این مسابقه بودن بیصبرانه منتظریم
      
پاسخ دادن 10 19

حسِنی فر

حسِنی فر

        سلام عجب مسابقه ی با حالی سوالات خیلی جالبه باعث بالا رفتن مطالعه و معلومات عمومی بیشتر میگرده از بر پاکنندگان خصوصا اقای گلزار سپاسگذاریم ان شاالله زودتر ظبط شروع شود 
      
پاسخ دادن 7 14

امیر

امیر

        لطفا دعوت از دوستان و دانلود اپلیکیشنو راه بیندازید
      
پاسخ دادن 7 1

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید