مدل مو مناسب صورت

چه مدل مویی به من میاد

انتخاب مدل مو را نمی توان فقط بر اساس مد روز و یا سلیقه شخصی انتخاب کرد، چون نتیجه می تواند اصلا رضایت بخش نباشد. اولین معیاری که برای انتخاب مدل مو باید در نظر بگیرید فرم صورت شماست. اگر از ظاهر تکراری خود خسته شده اید و به دنبال ایجاد یک تغییر بزرگ هستید تغییر مدل و استایل مو پیشنهاد ما به شماست، اما قبل از این که گیسوان خود را به دست یک آرایشگر حرفه ای بسپارید بد نیست که بدانید مدل موی مناسب فرم صورت شما چیست؟
ادامه مطلب

اکستنشن مژه

نکات مهم درباره چسب اکستنشن مژه

یکی از دغدغه های اصلی در اکستنشن مژه، انتخاب و استفاده از چسب مژه خوب و با کیفیت است. برای اینکه اکستنشن مژه بی دردسری داشته باشید باید سالن معتبر و همچنین مژه کار حرفه ای که کارهایش را دیده اید، انتخاب کنید. در اینجا 10نکته مهمی که باید درباره چسب مژه و اکستنشن بدانید را آورده ایم:

ادامه مطلب

اکستنشن مژه

نکات مهم و ضروری درباره اکستنشن مژه

استفاده از اکستنشن مژه روز به روز در حال بیشتر شدن است. اما یکسری نکات خیلی مهم وجود دارد که باید قبل از اقدام به اکستنشن مژه بدانید، شاید این روش اصلا مناسب شما نباشد.

ادامه مطلب

ماسک موزی مو

آموزش ماسک های خانگی برای مو، ابرو و مژه

برای داشتن موهایی نرم و درخشان باید از ماسک های تقویت مو استفاده کنید. براحتی میتوان این ماسک ها را در خانه تهیه کرد. حتی برای ابرو و مژه خود نیز میتوانید از ماسک ها ی خانگی نتیجه بگیرید. برای پرپشت شدن ابرو و مژه خود میتوانید از ماسک های گیاهی و طبیعی استفاده نمایید.

ادامه مطلب

درمان ریزش مو

7 روش خانگی درمان ریزش مو

آیا مشکل ریزش مو دارید؟ دنبال درمانی می گردید که اثرات جانبی شیمیایی نداشته باشد؟ بدنبال تقویت مو ی سر خود با روش های طبیعی هستید؟ شما باید  این درمان های خانگی ریزش مو  را امتحان کنید. این دستورالعمل های خانگی برای درمان ریزش مو زنان و هم مردان موثر است

ادامه مطلب

مدل مو پسرانه 2017

جدیدترین مدل موی پسرانه 2017

پرطرفدارترین مدل موهای پسرانه در سال 2017 :

مدل موهای امسال با سال گذشته فرق کرده و همراه با خلاقیت مورد پسند پسران جوان قرار گرفته و میشه گفت مدل مو های جدید که اکثرا در اطراف سر کوتاه تر بوده و روی سر به مدل های مختلف کوتاه می شود برای خود فرد راحت تر و سریعتر قابل آماده شدن و درست کردن است.

ادامه مطلب

موهای پرپشت

5 ماده غذایی برای پرپشت کردن موها

داشتن موهای پر و درخشان یکی از فاکتورهای زیبایی در خانم ها و حتی آقایان است. ولی از یک سنی به بعد کم کم دچار کم مویی می شویم. از آنجایی که سلامت پوست و مو به درون برمیگردد، نقش تغذیه در اینجا غیر قابل انکار است. یکسری از مواد تاثیر مستقیم روی پوست و مو دارند.

ادامه مطلب

تقویت مو

بهترین مواد غذایی برای مو کدام است

بهترین غذا برای مو چیست؟

اولین کاری که میتوانید برای بهتر شدن موهای خود انجام بدهید، دقت در مواد غذایی است که میخورید. از آنجایی که رژیم غذایی نقشی حیاتی در زیبایی و سلامت مو ایفا می­کند، بهتر است چندماده خوراکی زیر را همیشه در برنامه غذایی خود داشته باشید.

ادامه مطلب