فروشگاه چی نیاز داری

آموزش نقاشی خانه

چگونه یک خانه زیبا بکشیم

اگر دوست دارید بتونید یک خانه زیبا بکشید با ما همراه باشید. استفاده از خط کش در فرآیند طراحی خانه برای حفظ تقارن در تمام جنبه‌های خانه مانند: دیوارها، ستون‌ها، پنجره‌ها و غیره، ضروری است.
ادامه مطلب

آموزش نقاشی xlr8

آموزش نقاشی ایکس آر ال هشت یکی از کاراکترهای بن تن

بن تن یکی از معروف‌ترین شخصیت‌های کارتنی مورد علاقه بچه هاست. زمانی‌که اولین بار این کارتن محبوب پخش شد، به دلیل کاراکترها و شخصیت‌های خاص آن به یک شهرت جهانی دست پیدا کرد. بن تن با خاصیتی که دارد می‌تواند به ۶۳ موجود که هرکدام دارای شخصیت‌ها و عملکردهای مختلفی هستند تبدیل شود. در ادامه به آموزش نقاشی یکی از شخصیت های بن تن می‌پردازیم:

ادامه مطلب

آموزش نقاشی گل‌های بهاری با تکنیک آبرنگ

آموزش نقاشی گل‌های بهاری با تکنیک آبرنگ برای مبتدیان

یکی از تکنیک‌های زیبا در نقاشی به خصوص برای کشیدن گل‌های رنگارنگ بهاری، تکنیک آبرنگ است. تکنیک آبرنگ دارای خصوصیات منحصر به فردی نسبت به دیگر تکنیک های نقاشی است. یکی از خصوصیات جذاب این تکنیک چالش برانگیز بودن آن و نتایج غیر قابل پیشگیری در طرح به وجود آمده می باشد. برای این منظور، در ادامه به آموزش مرحله به مرحله این تکنینک زیبا در کشیدن گل‌های بهاری زیبا و جذاب می‌پردازیم.

ادامه مطلب

آموزش نقاشی پاندای کونگ فوکار

آموزش مرحله به مرحله نقاشی پاندای کونگ فوکار

آموزش پاندای کونگ فوکار بصورت مرحله به مرحله را در این مقاله یاد بگیرید.  این پاندای تنبل وچاق که به پو معروف است، همیشه دوست داشت یک استاد کونگ فو شود.
ادامه مطلب

آموزش نقاشی پر با آبرنگ

آموزش نقاشی پر با سه تکنیک آبرنگ برای مبتدیان

یکی از روش‌های پر طرفدار در نقاشی، تکنیک آبرنگ است که از بچه‌ها تا بزرگترها به دلیل در دسترس بودن وسایل و راحتی ترکیب کردن رنگ‌ها در آن عاشق کار با این تکنیک می‌باشند. ما در ادامه به سه روش نقاشی پر با تکنیک آبرنگ می‌پردازیم. این آموزش یک کار عالی برای کسانی است که  به طرز کشیدن نقاشی با آبرنگ علاقمند هستند.

ادامه مطلب

آموزش نقاشی شرک

آموزش مرحله به مرحله نقاشی شرک + تصویری

شرک یکی از شخصیت های محبوب کارتونی است که کودک و بزرگسال را شیفته خود کرده است. در ادامه به آموزش نقاشی شرک، این چهره دوست داشتنی می پردازیم.
ادامه مطلب

آموزش نقاشی آلوین

آموزش مرحله به مرحله آلوین در کارتون آلوین و سنجاب ها

آیا شما عاشق فیلم آلوین و سنجابها هستید؟ آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه الوین را نقاشی کنید. در این آموزش قدم به قدم نقاشی آلوین و سنجاب ها را به شما یاد میدهیم 

ادامه مطلب

آموزش نقاشی بن تن

آموزش مرحله به مرحله نقاشی شخصیت بن تن

کارتون بن تن تاکنون تاثیرات بسیاری بر کودکان تمام سنین گذاشته است. تاثیر این کارتون بر بچه ها به حدی است که در بازی های خود از شخصیت این کارتون الگوبرداری می کنند، به وسایل و اسباب بازی های مرتبط با این شخصیت کارتونی علاقه شدیدی دارند. در ادامه به آموزش نقاشی بن تن میپردازیم:
ادامه مطلب

آموزش نقاشی سفید برفی

آموزش گام به گام نقاشی سفید برفی

سفید برفی شاهزاده کلاسیک دیزنی است که همه از آن استقبال می کنند و عاشق آن هستند. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه سفید برفی را با استفاده از دستورالعمل های گام به گام نقاشی کنید.

ادامه مطلب

آموزش نقاشی باب اسفنجی

آموزش مرحله به مرحله نقاشی باب اسفنجی

باب اسفنجی شلوار مکعبی یک اسفنج دریایی ساده، خوش قلب و دوست داشتنی با افکاری کودکانه است. گاهی سعی می کند به دیگران کمک کند و گاهی فقط می خواهد بازی کند اما در این میان گاهی هم خرابکاری هایی بی قصد و غرض می کند که موجب خنده می شود. در ادامه آموزش نقاشی باب اسفنجی برای کودکان را مرحله به مرحله  ببینید.

ادامه مطلب

1 2