فروشگاه چی نیاز داری

آموزش مانیکور در خانه

چگونه در خانه مانیکور حرفه ای انجام دهیم + عکس

ممکن است شما هم بخواهید خودتان در منزل به ناخن هایتان رسیدگی کنید یا به اصطلاح مانیکور و پدیکور کنید. در این مقاله مراحل مانیکور ناخن را به همراه عکس برایتان توضیح می دهیم برای آموزش پدیکور ناخن پا هم در مقالات قبلی داده شده است
ادامه مطلب

طراحی ناخن سیاه و سفید

48 طراحی ناخن سیاه و سفید ساده و شیک

اگر دنبال طرح های ناخن سیاه و سفید هستید و دوست دارید طرح های سنگین اما شیک داشته باشید، حتما این مقاله رو ببینید. 48 طرح ناخن ساده و شیک سفید و سیاه برای شما جمع آوری شده است.
ادامه مطلب

طراحی ناخن

20 مدل طراحی ناخن 2019 جدید و شیک

اگر دنبال جدیدترین طراحی ناخن برای سال 98 هستید این مقاله را تا آخر دنبال کنید. در این مقاله و مقاله های بعدی برای شما شیک ترین و جدیدترین طراحی ناخن را جمع آوری کرده ایم. گرچه طرح ناخن باتوجه به سلیقه شما و مهارت ناخن کار شکل میگیرد اما میتوانید ایده های خوبی از این طرح ها بگیرید.
ادامه مطلب

ناخن های-زیبا

راز داشتن ناخن های سالم و زیبا چیست

داشتن ناخن زیبا، سالم، خوش فرم و محکم برای درصد زیادی از خانم ها یک امر ضروری محسوب میشه و می بینید که چه هزینه ها و چه وقتی برای این کار صرف میکنند. آیا میشه بدون کاشت و آرایشگاه رفتن، ناخن زیبا داشته باشیم. در این مقاله نکات اساسی و مهم در داشتن ناخن سالم برای شما آورده شده است.

ادامه مطلب

طرح ناخن تابستانی

طرح های جذاب ناخن مخصوص تابستان 2018

خانم ها دوست دارند در فصل تابستان از طراحی های رنگارنگ و شاد برای ناخن خود استفاده کنند. با طرح تابستانی جذاب میتوانید پریستیژ خود را به همه نشان دهید! به احتمال زیاد برایتان پیش آمده وقتی با خانمی ملاقات می کنید که دیزاین ناخن جذاب و به روز دارد، چشمهایتان فورا به سمت ناخن هایش معطوف می شود.در این مقاله ما میخواهیم 35 طراحی ناخن تابستانی را به شما نشان دهیم:
ادامه مطلب

طراحی ناخن جدید

23 مدل طراحی ناخن ساده و جدید2018

دختر خانم ها دوست دارند، جدیدترین طراحی ناخن را داشته باشند. طراحی ناخن ساده و شیک همیشه مورد پسند است. با کمی خلاقیت و شناخت رنگ ها می توانید طراحی ناخن دخترانه زیبایی داشته باشید. در اینجا 23 مدل از جدیدترین طراحی ناخن در سال جدید را به شما معرفی میکنیم :

ادامه مطلب

ناخن ولنتاین

27 طراحی ناخن مخصوص روز ولنتاین

طراحی ناخن ولنتاین یکی از موارد ضروری برای آرایش شماست که سبب می شود در روز ولنتاین زیبا به نظر برسید و از همه نظر بدرخشید. ظرافت زنانه شما بستگی دارد به این که چقدر به نکات ریز اهمیت بدهید و تلاش کنید تا بهترین خود را به نمایش بگذارید.

ادامه مطلب