فروشگاه چی نیاز داری

فینگر فود تولد

ایده های جدید فینگر فود سرد برای تولد

اگر تولد فرزندتان نزدیک است و دوست دارید از غذاهای غیر تکراری استفاده کنید،بهتر است برای چیدن میز پذیرایی از الان به فکر باشید. چیدمان سینی فینگر فود برای کودکان و بچه ها یا نوجوانان با مهمانی های دیگر فرق دارد. بهترین گزینه تهیه فینگر فود سرد برای بچه ها است. و یکی از آسان ترین آنها، فینگر فود با نان تست است.
ادامه مطلب

فینگر فود سرد

آموزش فینگر فود رول ترتیلای پنیری

در این ویدئو یک فینگر فود سرد را به شما آموزش میدهیم . این فینگر فود رولی است خیلی راحت تهیه میشود و بسیار خوشمزهو مقرون به صرفه است
ادامه مطلب

قارچ شکم پر

آموزش فینگر فود قارچ شکم پر

آموزش انواع فینگر فود برای مهمانی ها و مراسم تولد. در اینجا طرز درست کردن قارچ شکم پر را که خیلی ساده است و اکثرا دوست دارند، بصورت فیلم نشان می دهیم.
ادامه مطلب

فینگر فود

ایده های جالب برای فینگر فود

فینگر فود چیست؟ همانطور که از نامش معلوم است غذاهای انگشتی و کوچک با دیزاین جذاب که اغلب سرد سرو می شوند و سرپایی و راحت بدون نیاز به قاشق و چنگال سرو میشوند. تنوع مدل و ایده در فینگر فود زیاد است و شما هممیتوانید با خلاقیت خود طرح جدیدی را ارائه کنید. ما در اینجا 20 ایده جالب را برای شما جمع آوری کرده ایم.
ادامه مطلب

فینگر فود

32 مدل فینگر فود برای مهمانی و تولد

فینگر فود، غذاهای فوق العاده جذاب در سایز کوچک هستند که راه بی دردسری برای شروع یک مهمانی است. هیچ قاشق و چنگالی برای سرو آنها نیاز نیست، فینگر فود سرد طرفداران بیشتری دارد اما در صورت داشتن تجهیزات لازم، فینگر فود گرم هم میتوانید درست کنید. علاوه بر مزه، چیدمان سینی فینگر فود و تزیین آن از اهمیت بالایی برخوردار است. در اینجا 32 مدل از انواع فینگر فود ها را برای شما آورده یم.
ادامه مطلب