فروشگاه چی نیاز داری

ماسک روشن کننده خانگی

چگونه در خانه ماسک و کرم ضد لک و روشن کننده بسازیم + عکس

شما به راحتی می توانید این کرم یا ماسک را در خانه، برای خود تهیه کنید. این ماسک به روشن شدن پوست شما کمک میکند، همچنین خطوط و چین و چروک های شما را کاهش میدهد و به از بین بردن رنگدانه های لکه های تیره و جای جوش ها کمک می کند، در نهایت پوست شما بسیار صاف و نرم میشود.

ادامه مطلب

نقش تغذیه در جوش صورت

چه غذاهایی باعث جوش صورت میشود + ویتامین های ضد آکنه

پوست اندامی ‌است که سلامتی کلی بدن شما را نشان می‌دهد. یک رژیم غذایی غنی به سلامت پوست شما هم کمک خواهد کرد و در مقابل، یک رژیم غذایی فقیر از نظر مواد مغذی می‌تواند منجر به پیدا شدن آکنه‌ها شود. در این مقاله به شما میگوییم کدام مواد باعث آکنه میشود و کدام ویتامین ها از جوش زدن صورت جلوگیری میکنند.
ادامه مطلب

پوست زیبا و طبیعی

20نکته برای زیبایی طبیعی که هر زنی لازم است بداند

شما مجبور نیستید هر روزی آرایشی خاص داشته باشید تا خوب به نظر برسید. کارهای زیادی هستند که باعث می‌شوند شما بصورت طبیعی زیبا شوید. در ادامه با20 نکته ساده و موثر که می‌توانند به زیبایی و آراستگی شما کمک کنند، می‌پردازیم:
ادامه مطلب

 ماسک لایه بردار خانگی

3 ماسک لایه بردار قوی برای از بین بردن جوش های سرسیاه

کار اصلی ماسک لایه بردار از بین بردن پوسته ها و سلول های مرده پوست است. ماسک لایه بردار صورت میتواند، پوستی صاف، شفاف و عاری از جوش به شما هدیه بدهد.با مواد موجود در خانه میتوانید ماسک لایه بردار خانگی ارزان درست کنید.در این مقاله ماسک لایه بردار زغال، ماسک معروف شیر، و ماسک زیبایی پرتقال را آموزش می دهیم.

ادامه مطلب

پوست روشن

راههای روشن کردن پوست صورت در منزل

خیلی از خانم ها و آقایان دوست دارند پوستی صاف ، روشن و بدون لک داشته باشند. پوست تیره و مات به خاطر شرایط مختلفی همچون قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید، آلودگی های محیطی، پوست خشک، استرس، انتخاب نادرست سبک زندگی و استفاده طولانی مدت از محصولات آرایشی با پایه مواد شیمیایی  ایجاد می شود. در اینجا ما بهترین ماسک های روشن کننده پوست را به شما آموزش می دهیم.

ادامه مطلب

روشن کردن لب

درمان های خانگی برای از بین بردن تیرگی لب

به علت های مختلف ممکن است رنگ لب از حالت عادی و صورتی خود خارج شده و تیره شود، مخصوصاً این تیرگی در گوشه ها و قسمت خارجی لب بیشتر است.عواملی همچون استفاده از مواد آرایشی نامرغوب، استفاده از دخانیات، آفتاب، تماس با موادی که کافئین بالایی دارند. عدم تعادل هورمون ها و... . روش های خانگی زیر میتواند راه ساده و مطمئنی برای درمان این مشکل باشد.

ادامه مطلب

درمان آکنه

رژیم غذایی برای درمان جوش صورت

آیا درمان جوش صورت با مواد غذایی واقعیت دارد؟ آیا با تغییر در نوع برنامه غذایی میتوان از بروز جوش در صورت جلوگیری کرد؟ متخصصین درمان های گیاهی براین اصل باور دارند که زندگی سالم درمان خیلی از بیماری هاست. و ما با خوردن بعضی از مواد غذایی باعث بوجود آمدن آکنه میشویم. بنابراین با حذف بعضی از خوراکی ها و استفاده از میوه ها و سبزی های خاص میتوانید پوستی صاف  و بدون جوش داشته باشید

ادامه مطلب

ترک شکم در بارداری

پیشگیری و درمان ترک پوست شکم در بارداری

در دوران بارداری ترک خوردن پوست نتیجه‌ی طبیعی کشش پوست شکم برای پذیرایی از فرزند درون رحمتان است. معمولاً اکثر بانوان باردار روی باسن، شکم، بالای ران و پستان دچار ترک‌های پوستی می‌شوند. بر اساس افزایش وزن، ژنتیک، نوع پوست و مراقبت از پوست، معمولاً در میانه‌ی بارداری خطوطی بر روی پوست مشاهده می‌شوند و با پیشرفت بارداری و افزایش وزن بیشتر و برجسته‌تر می‌شوند.

ادامه مطلب