آموزش جعبه و پاکت کادو

کارت ولنتاین دست ساز

30 ایده جالب و راحت برای کارت تبریک روز ولنتاین

روز ولنتاین، اکثر دختر و پسرهای جوان و نوجوان دنبال هدیه و کارت تبریک ولنتاین میگردند و دوست دارن خاص ترین هدیه را تقدیم کنند. البته که عروسک خرس ولنتاین از رایج ترین هدیه های ولنتاین است ولی یکی از راهها این است که خودتان با هنر دست تون هدیه رو آماده کنید. اگر هم میخواهید مقرون به صرفه باشد میتوانید یک کارت تبریک دست ساز بسیار زیبا با کلی عشق و محبت تقدیم عشق زندگی تون کنید.
ادامه مطلب

ساخت جعبه کادو کوچک

ساخت جعبه کادو کوچک فانتزی و شیک در منزل

در این مقاله ساخت جعبه کادو کوچک خاص و شیک با مقوا را به شما آموزش میدهیم.
ادامه مطلب

 آموزش جعبه قلبی شکل

آموزش درست کردن جعبه قلبی کادو مرحله به مرحله با فیلم

برای درست کردن جعبه قلبی هدیه یا گل با در طلقی به مقوا خوش رنگ، چسب و طلق نیاز دارید. مراحل کار را در ویدیو زیر ببینید وقتی اصول کار را یاد گرفتید از خلاقیت خود در خاص تر شدن کار میتوانید استفاده کنید.
ادامه مطلب

ساخت پاکت پول

چگونه یک پاکت پول زیبا برای هدیه دادن درست کنیم + فیلم

حتما برای شما هم پیش آمده که خواستین به دوستتان یا نزدیکانتان هدیه پول نقد بدهید ولی پاکت پول نداشته باشید. پاکت پول خیلی راحت ساخته میشود فقط باید کاغذ زیبایی داشته باشید. در فیلم زیر مراحل کار را ببینید.

ادامه مطلب

جعبه کادویی سورپرایز

آموزش ساخت جعبه کادویی سورپرایز بهمراه الگو + فیلم

ساخت جعبه کادویی فانتزی سه بعدی میتواند یکی از راههای کسب درآمد شما باشد. این آموزش قدم به قدم مراحل ساخت جعبه کادو سه بعدی را به همراه الگو بصورت فیلم نشان میدهد.
ادامه مطلب

ساخت جعبه کادویی جادویی

آموزش ساخت جعبه کادو جادویی بسیار زیبا + فیلم

اگر دوست دارید، دوستتان را با یک هدیه زیبا که درون یک جعبه کادویی جادویی است، سورپرایز کنید، ما به شما کمک میکنیم تا ساخت انواع جعبه کادویی شیک و جالب را یاد بگیرید. با ما همراه باشید.
ادامه مطلب