10 رنگی که در دکوراسیون با صورتی ست می شوند

دکوراسیون رنگ صورتی

دکوراسیون رنگ صورتی شاید شما را به یاد دکوراسیون اتاق دخترانه بندازد اما در دکوراسیون مدرن امروز از ترکیب رنگ صورتی با سایر رنگ ها فضاهای جدید و لطیف و مورد پسند ایجاد میکنند. بهتر است کم کم به ترکیب رنگهای جدید فکر کنید و از رنگهای همیشگی دست بردارید. بله مبل صورتی و سفید یا مبل صورتی و طلایی، ایده هایی هستند که تازگی و خلاقیت را به خانه شما هدیه میدهند.

دکوراسیون رنگ صورتی 

مکمل رنگ صورتی در دکوراسیون :

رنگهایی که در دکوراسیون میتوانید با صورتی ست کنید 

 1. رنگ قرمز با صورتی

رنگ قرمز و صورتی در کنار هم حس گرما، جنبش و هیجان را به وجود می آورند. یکی از طراحان دکوراسیون معروف می گوید : وقتی این دو رنگ در یک قالیچه نمایش داده شوند، یک نقطه مرکزی پرهیجان رنگارنگ را در خانه به وجود می آورد.

دکوراسیون رنگ صورتی

 1. رنگ مشکی با صورتی

ترکیب رنگ مشکی و صورتی یک نمای قوی، مهیج وهوشمند به نمایش می گذارد. به دلیل برجسته و نمایان بودن ترکیب این دو رنگ ، ممکن است شما تصمیم بگیرید بقیه فضای اتاق را نسبتا به رنگ خنثی رها کنید.

دکوراسیون رنگ صورتی

 1. رنگ خاکی با صورتی

رنگ صورتی انرژی فوق العاده ای دارد که شبیه نوری در تاریکی رسوخ می کند. برای تعادل رنگی در فضای خانه رنگ خاکی با صورتی بهترین انتخاب است.

دکوراسیون رنگ صورتی

 1. رنگ متالیک با صورتی

رنگ متالیک به صورتی یک حس تحرک می دهد. یکی از طراحان دکوراسیون معاصر می گوید: من درباره این ترکیب رنگی از یک دوست طراح مد آموختم و اکنون هم راجب به چگونگی ترکیب صورتی و نارنجی در طراحی فکر می کنم.

دکوراسیون رنگ صورتی

 1. رنگ خاکستری با صورتی

هر سایه روشنی از خاکستری همیشه بهترین ترکیب با رنگ صورتی است. این یک رنگ بی طرف خنثی است که یک چیدمان مطابق روز مربوط به دوران معاصر دهه 80 را پیشنهاد می کند.

دکوراسیون رنگ صورتی

 1. رنگ زرد با صورتی

رنگ زرد به خوبی با صورتی هماهنگ می شود، مخصوصا زمانیکه با الگوهای شطرنجی و کج و راست ترکیب می شود. بر عقیده طراحان این غیر ممکن نیست که شما در اتاقی با چنین ترکیب رنگی حس خوشحالی داشته باشید.

دکوراسیون رنگ صورتی

 1. رنگ قهوه ای با صورتی

ترکیب قهوه ای تیره با رنگ صورتی در دکوراسیون، یک نگرش برجسته و نمایان را پیشنهاد می دهد. به عقیده طراحان این ترکیب یه حس فشاری-کششی است که با بیننده صحبت می کند.

دکوراسیون رنگ صورتی

 1. رنگ سبز با صورتی

رنگ صورتی خیلی ملایم و سبز آرامش بخش، به طور بصری حس تحرک وهیجان بدون خشم را، دارا هستند.

دکوراسیون رنگ صورتی

 1. رنگ آبی با صورتی

یکی از دلالیل مهم انتخاب این رنگ و ترکیب آن با صورتی توسط بسیاری از دکوراتیوهای مشهور این است که: یک اتاق نشیمن آبی و صورتی با دیوارهای چوبی شسته شده یک حس دلپذیر کنار دریای آرام را به وجود می آورد.ست کردن مبل صورتی کمرنگ با کوسن آبی ملایم و بالعکس یک ایده رد نشدنی برای دکوراسیون منزل است.

دکوراسیون رنگ صورتی

 1. رنگ بنفش با صورتی

یکی از طراحان معروف می گوید: من جسارت و بی باکی دو رنگ صورتی و بنفش را یا به طور دقیق، رنگ آلویی و ارغوانی را به طرح کشیده ام.دیوارهای بنفش در این حمام حتی به برجسته کردن رنگ صورتی کمک می کند.

دکوراسیون رنگ صورتی

ما در این مقاله رنگهایی را برای ست کردن در دکوراسیون رنگ صورتی معرفی کردیم ، شاید شما هم ایده جدیدی دارید بهتر است امتحان کنید.

منبع : سایت چی نیاز داری

کپی برداری فقط با ذکر لینک سایت مجاز است.

 • نویسنده : عارفه آشتیانی
  • امتیاز :
  • 3
  • 0
 • تاریخ انتشار : 1396/06/03
 • تعداد مشاهده : 38056 بار
نظرات کاربران
ناهید

ناهید

        سلام من میخوام رنگ اتاق خواب مشترکه برای دختر و پسرم انتخاب کنم میشه راهنماییم کنی
رنگ مبلکان پذیرایی هم طلایی و کرم هست با چه رنگی بقیه وسایل پذیرایی رو باهاشون ست کنم ؟؟
      
پاسخ دادن 2 0

مریم

مریم

        با رنگ طلایی کرم رنگایی مثل نسکافه ای میتونی ست کنی که خیلی زیبا میشه رنگای فیروزه ای یاسی قرمز دودی هم دیدم من بنظرم برای اتاق بچه ها میتونید از طیف نارنجی و کرم استفاده کنی 
      
پاسخ دادن 0 0

سحر

سحر

        از مطلب تون برای دکوراسیون اتاق دخترم استفاده کردم خیلی خوب بود پرده و فرشش رنگ صورتی بود با رنگهایی که معرفی کردین تونستم اتاقش رو از یکنواختی دربارم ممنون
      
پاسخ دادن 1 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید