جدیدترین رنگ های آمبره در سال 2018

رنگ آمبره

هر ساله از طرف موسسه پنتون رنگ سال انتخاب و اعلام می شود، اما انتخاب رنگ موی سال به این سادگی نیست. علاوه بر رنگ موهایی که هرساله ترند می شوند باید به این موضوع هم توجه داشت، که چه رنگ مناسب فرم و رنگ پوست شما کدام است. با هم نگاهی می اندازیم به رنگ های آمبره که در سال 2018 بیشترین نگاه ها را به خود جلب کرده اند و توسط سلبریتی ها و افراد مشهور مورد استفاده قرار گرفته اند:

ترکیب رنگ آمبره

رنگ آمبره چیست؟ 

در تکنیک آمبره از 2 رنگ استفاده می شود، یکی تیره و دیگری روشن تر. رنگ تیره را در قسمت ریشه استفاده میکند و رنگ روشن را در پایین ساقه مو، اینکه مرز بین دو رنگ کجا باشد بسته به اندازه مو  و مدل مو و سلیقه شما دارد.

 • آمبره آبی:

این رنگ که امسال حسابی جای خودش را بین مردم باز کرده، طیف گسترده ای از رنگ های آبی را در بر میگیرد، از آبی فیروزه ای و مرواریدی تا رنگ های تیره تر مثل آبی کاربنی و سرمه ای! این رنگ ها آنقدر جذاب و دلفریب اند که زنان را از هر گروه سنی وسوسه می کنند تا امتحانش کنند. بهترین ویژگی این رنگ مو اینست که شما حق انتخاب زیادی دارید و فقط محدود به یک رنگ خاص نیستید. با هم سایه های متفاوت رنگ موی آبی را ببینیم:

ترکیب رنگ آمبره

 • آمبره آبی فیروزه ای :

وقتی که اسمی از رنگ موی آبی برده می شود، به ذهن همه یک رنگ کلاسیک آبی می آید و کمتر پیش می آید تا کسی به رنگ فیروزه ای فکر کند. اگر اهل ریسک هستید و دوست دارید متفاوت از بقیه به چشم بیایید می توانید این بار موهایتان را به آرایشگرتان بسپارید تا به آن سایه فیروزه ای بدهد. ترکیب سبز روشن و فیروزه ای که در تصویر زیر می بینید هم بسیار خاص و منحصر به فرد است.

ترکیب رنگ آمبره

 • آمبره سرمه ای :

اگر به رنگ موی آبی علاقه مندید و در عین حال خواهان تغییر نامحسوسی هم هستید، پیشنهاد ما به شما انتخاب رنگ موی سرمه ای ست. مخصوصا اگر رنگ اصلی موهایتان تیره و نزدیک به مشکی ست. کنتراست سرمه ای و مشکی ترکیب زیبایی می سازد که سن شما را کمتر از آنچه که هست نشان می دهد.

ترکیب رنگ آمبره

آبی پاستلی

شاید این رنگ مناسب همه سلیقه ها نباشد و همچنین همه گرو های سنی به آن علاقه نداشته باشند، اما برای دختران جوان که به دنبال یک رنگ خاص و هیجان انگیز هستند آبی پاستلی انتخاب حساب شده ای ست. رنگ های پاستلی چون جزو رنگ های فانتری محسوب می شوند مدت زمان زیادی روی موهای شما باقی نخواهند ماند، پس در همین مدت زمان کوتاه قدرش را بدانید و حسابی از خودتان عکس یادگاری بگیرید!

ترکیب رنگ آمبره

 • آمبره نقره ای :

اگر از رنگ های دودی و نقره ای برای رنگ مو خوشتان می آید، حتما به این ترند جدید علاقه مند خواهید شد! چه موهای کوتاه داشته باشید و چه موهای بلند، این رنگ مو به شما حق انتخاب های زیادی می دهد. هم می توانید کل موهایتان را به این رنگ دربیاورید و هم می توانید سایه یا هایلایت هایی از آن بین موهایتان کار کنید. اگر به دنبال تغییر ظاهرتان هستید حتما تصاویر زیر و پیشنهادهای ما را چک کنید:

ترکیب رنگ آمبره

آمبره دودی :

یکی از بهترین ویژگی های این رنگ مو اینست که نیاز نیست تا شما موهایتان را از ریشه رنگ کنید، می توانید از آرایشگرتان بخواهید تا در انتهای موهایتان رنگ دودی را مثل هایلایت کار کند و با فر کردن موهایتان جلوه زیباتری را به نمایش بگذارید. این رنگ مو برای کسانی که موهای تیره و همچنین رنگ پوست سبزه دارند بسیار مناسب است.

ترکیب رنگ آمبره

 • آمبره خاکستری :

بعضی ها رنگ خاکستری را دوست ندارند، چون برایشان یادآور سفید شدن موها و بالا رفتن سن است. اما یک زن باهوش می داند که چگونه از این رنگ استفاده کرده و آن را به یک استایل مد روز تبدیل کند. همانطور که در تصویر می بینید مو از ریشه به رنگ خاکستری درآمده و به هیچ عنوان کسل کننده و نمایش دهنده پیری نیست. البته مدل کوتاهی و آرایش مو هم بسیار اهمیت دارد و در نشان دادن زیبایی رنگ شما تاثیر اصلی را دارد.

ترکیب رنگ آمبره

 • آمبره هلویی :

انتخاب رنگ مو باید مثل همه تصمیماتی که در زندگی می گیرید، تصمیم هوشمندانه ای باشد. باید عوامل مهمی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین رنگ را برای خودتان انتخاب کنید. نیازی نیست که یک رنگ کاملا متضاد با رنگ موهای قبلی تان انتخاب کنید تا به ظاهر دلخواهتان برسید، بلکه می توانید با انتخاب یک هایلایت با رنگ متفاوت ظاهرتان را بهبود بخشید. رنگ هلویی امسال جزو پرطرفدارترین رنگ موها بوده است که با هم چند نمونه از آنها را میبینیم:

ترکیب رنگ آمبره

 • آمبره هلویی :

اگر موهایتان بلوند است و از سایه رنگ طلایی خسته شده اید، میتوانید رنگ هلویی را امتحان کنید. این رنگ آنقدر طریف است که ممکن است در ابتدا کسی متوجه تغییر رنگ مویتان نشود، اما در زیر نور آفتاب و با درخشش رنگ مویتان، تفاوت شما با بقیه احساس خواهد شد. همچنین اگر موهایتان را حالت بدهید و کمی موج به آن اضافه کنید، جلوه زیباتری خواهد داشت.

ترکیب رنگ آمبره

 • بلوند هلویی

این رنگ مو به سادگی تعریف زنانگی ست! رنگ هلویی به طرز نامحسوسی به موهای بلوند شده که ریشه هایش نیرز رشد کرده اضافه شده است. مخصوصا برای زنانی که پوست نه خیلی روشن و نه خیلی تیره دارند، انتخاب بسیار مناسبی ست. البته نگهداری از این رنگ مو کار آسانی نیست، اما ارزش وقت و انرژی را که میگذاری حتما دارد!

ترکیب رنگ آمبره

مشکی همیشگی

رنگ مشکی همیشه یک انتخاب آسان و کلاسیک بوده است، چون به هر رنگ پوستی می آید و برای افرادی که اهل ریسک نیستند، اولین گزینه است. اما بعضی اوقات ممکن است حس کنید که از این رنگ خسته شده اید و نیاز به یک تنوع جدید اما کوچک دارید. در چنین مواردی آمبره مشکی به کمک شما می آیند! البته این هایلایت برای کسانی که موهای بلندی دارند انتخاب بهتری ست، چون زیبایی این رنگ مو در موهای بلند بهتر دیده می شود! هر چند افراد مو کوتاه با کمی تغییر می توانند این هایلایت را به زیبایی روی موهایشان چیاده کنند.

ترکیب رنگ آمبره

 • آمبره مشکی به قهوه ای :

اگر به موهای مشکی تان خیلی علاقه مندید و حاضر نیستید به هیچ عنوان آنها را از دست بدهید، یک نگاه دوباره به این تصویر بیندازید. با اضفه کردن کمی رنگ قهوه ای گرم به انتهای موهایتان، کمی هیجان به ظاهرتان اضافه کنید. همچنین این رنگ موها چون از نظر شیمیایی ضعیف هستند، آسیب چندانی به موهای شما نخواهند زد. داشتن موهای کوتاه چتری در پیشانی به جذابیت بیشتر شما کمک زیادی خواهد کرد.

ترکیب رنگ آمبره

 • آمبره مشکی به قرمز :

رنگ موی قرمز، حرارت و شگفتی را به ظاهر شما اضفه می کند. اگر نمی خواهید که به رنگ آنه شرلی دربیایید اما طرفدار رنگ قرمز هستید، پیشنهاد ما را می توانید در تصویر زیر ببینید. در این آمبره ریشه مو از رنگ مشکی آغاز می شود و کم کم به رنگ قرمز روشن تر می رسد. نتیجه نهایی یک هایلایت زیباست که نقطه تمایز شما در جمع دوستان تان خواهد بود. می دانید چه چیزی این رنگ مو را کامل خواهد کرد؟ یک رژ لب قرمز مخملی!

ترکیب رنگ آمبره

منبع: سایت چی نیاز داری

کپی برداری با ذکر لینک سایت مجاز است

 • نویسنده : نیلوفر آقایی
  • امتیاز :
  • 2
  • 0
 • تاریخ انتشار : 1397/02/25
 • تعداد مشاهده : 20158 بار
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید