از مردانی که مناسب زندگی نیستند، پرهیز کنید

مرد مناسب زندگی

مرد مناسب زندگی چگونه مردی است؟

یکی از بزرگ­ترین مشکلاتی که خانم هادر شروع روابط­­­شان با مردها دارند چیست؟  اینکه چگونه قبل از آشنایی جدی با او، بفهمندآیا آن آقا به دردزندگی می­خورد یا نه؟ و محدوده ارتباطات تا کجا باشد که به این درک و شناخت برسد.

مرد مناسب زندگی شما کیست؟

چندبار اتفاق افتاده که با آقایی آشنا شوید یا حتی به لحاظ جسمانی با او صمیمی گردید و سپس شش یا نه ماه بعد دریابید که به هیچ وجه مرد مناسبی برای زندگی با شما نیست؟ مردی که حتی از او خوشتان نیامده و احترام زیادی برای او قائل نبوده­اید؟!

بزرگ­ترین فایده­ ی استفاده از قوانین واقعی آن است که هر بار از آن­ها استفاده می­کنید مردان مشکل­ ساز و نامناسب به شیوه­ای خودکار از زندگی­تان حذف می­شوند یا این که خودشان با پای خودشان بیرون می­روند. چرا؟ چون قوانین واقعی مردان نامناسب را ناراحت می­کند و دست آن­ها را رو می­نماید!

در واقع قوانین واقعی دستگاه ردیاب بسیار دقیق برای شناسایی و ردیابی مردان سالم و مناسب است. مردانی که برای ازدواج و زندگی با شما مناسب­اند. از قوانین واقعی خوششان می­آید و دوست دارند که با این قوانین بازی کنند.

مردانی که عادت­های ارتباطی و عشقی ضعیف و ناسالمی دارند از این قوانین خوششان نمی­آید و اعتراض خواهند کرد! البته بگذارید با حقیقت روبه رو شویم. مردانی نیز وجود دارند که به درد همان قوانین قدیمی می­خورند.این مردها حتی زن­هایی را که خوب هم نمی­شناسند،(عزیزم)،(عروسکم)، (خوشگلم) و. ...صدا می­زنند.

این مردها دوست دارند زن­ها را در مقابل بار مسئولیت­های زندگی محافظت کنند.آن­ها همواره به این ذهنیت که(مردها مردند و زن­ها زن) معتقدند.

این مردها دوست دارند کارهای دلخواهشان را انجام دهند بدون آنکه نظر شما را بخواهند. ممکن است به گونه­ای رفتار کنند که گویی شما ( پرنسس) زیبای زندگی آنها هستید، اما یک لحظه هم شک نمی­کنند که فرمانروا یا پادشاه بزرگ خودشان هستند.

این مردها عاشق این هستند که شما را تعقیب کنند. چنین تعقیب و گریزهایی به آنان احساس موفقیت، توانمندی و مردانگی می­دهد. تعقیب و گریز و سپس به چنگ آوردن طعمه نیاز­های برآورده نشده را در آنان به احساس نیرومند بودن و اقتدار تبدیل می­کند.

پس این مردها از زن­هایی خوششان می­آید که فریبکار، پرناز، عشوه­گر و آب­زیر کاه باشند و عشق خود را از مردها دریغ کنند. آنها از هیجان تصرف و تصاحب کردن زن و مغلوب کردن او به شوق می­آیند.

هنگامی که زن سرانجام در مقابل آنان تسلیم می­شود، احساس پیروزی و (ظفرمندی) می­کنند. البته زن­هایی که طعمه­ی چنین مردهایی می­شوند به رغم حلقه­ی زیبا و درخشان دور انگشتشان بازنده­ی اصلی هستند.چرا؟ زیرا مردهایی که با قوانین قدیمی بازی می­کنند. به دنبال زنی واقعی نیستند آنچه می­خواهند یک (مایملک) جایزه و نشان افتخار و پیروزی است.

مردهای طرفدار قوانین قدیمی:

 • دوست دارند احساس کنند کنترل همه­ ی کارها در دست آنهاست.

 • فکر می­کنند جنس مذکر، جنس برتر و قوی­تر است.

 • عقیده دارند که نقش زن­ها در زندگی بسیار محدود است.

 • با صمیمیت واقعی و حقیقی مشکل دارند .

 • از زن­های مقتدر، قوی و با اعتماد به نفس خوششان نمی­ آید.

 • فکر می­کنند همیشه نظر آنها مهم­تر است.

 • معتاد تعقیب و گریزند و بسیار احتمال دارد به مجرد خسته شدن، خیانت کنند و بازی را با شخص دیگری شروع کنند.

 • معیار قضاوت­شان قیافه و هیکل­تان است. ارزش شما را با اندام و وزن­تان می­سنجند.

 • می­خواهند باهوش­تر از شما جلوه کنند.

 • دوست ندارند کسی آن­ها را مورد سئوال قرار دهد یا به مبارزه بطلبد.

 • علاقه­ای به تغییر و رشد شخصی و بهبود روش­های ارتباطی خود با شما ندارند.

 • دوست ندارند رابطه ­شان با شما عمیق­تر شود، حتی اگر با آن­ها ازدواج هم کرده باشید.

چنان­چه در یک یا چند توانایی از آن­ها پیشی گیرید(فکری، عقلانی،اقتصادی و ........) احساس خطر می­کنند.

اگر به­ دنبال شوهری با ویژگی­های بالا می­گردید شاید بهتر باشد همین الان این مقاله را رها کنید زیرا مردان طرفدار قوانین قدیمی از زن­های طرفدار قوانین واقعی خوششان نمی­آید. چرا که اینگونه زن­ها مایل نیستند در بازی­های آنان شرکت کنند.

اما این قبیل مردها چه کسانی هستند و چگونه اینطور شده ­اند؟

اغلب، این قبیل مردها در کودکی از طرف یک والد غالب و کنترل­گر، حال پدری زورگو و قلدر یا مادری انتقادگر و سرزنش­گر مغلوب شده و احساس کنترل شدگی می­کرده­اند؛ سپس تصمیم گرفته­اند هرگاه بزرگ شدند آن­ها کنترل کننده باشند.

 شاید شاهد آن بوده­اند که پدر با مادر مثل آشغال رفتار می­کند و در کودکی نتیجه گرفته­اند که در این دنیا یا زور می­گویی یا به تو زور می­گویند، یاسلطه جو هستی یا سلطه­پذیر.

شاید هم پدر خانواده، بی­عرضه و ضعیف و با موضعی انفعالی بوده که به زنش اجازه می­داده است مثل آشغال با او رفتار کند سپس کودک از همان­جا تصمیم گرفته باشد که هرگز در بزرگی اجازه ندهد هیچ زنی این­گونه با او رفتار کندو کنترلش نماید.

حال، چگونه می­توانید با استفاده از قوانین واقعی برای حذف مردان نامناسب از زندگی خود اقدام کنید تا جا را برای کسی که مناسب  شماست باز نمایید؟ پاسخ بسیار ساده است. این قوانین را از همین امروز به کار ببندید و ببینید که چگونه مردهایی که به درد شما نمی­خورند دور و برتان را خالی می­کنند و در جهت مخالف پا به فرار می­گذارند.

 برای مثال تصور کنید در یک مهمانی هستید و مردی را به شما معرفی می­کنند که برایتان بسیار جذاب است. قوانین قدیمی می­گویند که حتی به او نگاه هم نکنید و رویتان را برگردانید، با او حرف نزنید، تا به «بال بال» زدن بیفتد و تلاشش را بیشتر کند و شما هیچ علاقه­ای از خود نشان ندهید. درست در همین موقع دست از روش­های قدیمی بردارید و قوانین واقعی را به کار ببندید:

الف) با صحبت درباره­ی خود و علاقه ­هایتان هویت واقعی­تان را برای او فاش سازید.(قانون15)

ب)بازی نکنید.(قانون14) اگر برای دو روز بعد پیشنهاد خواستگاری یا ملاقات و آشنایی بیش­تر را داد و شما نیز آزاد بودید و کاری نداشتید وانمود نکنید که وقت ندارید و به او (نه) نگویید.

ج)چنانچه از او خوشتان آمده است این حقیقت را پنهان نکنید.(قانون6) اگر او گفت از همنشینی با شما لذت برده است، مرموز و اسرارآمیز رفتار نکنید و به هنگام پاسخ دادن صدا و لحن خود را پایین نیاورید. چنانچه شما نیز از مصاحبت با او لذت برده­اید بی­گمان به او بگویید و پنهان کاری نکیند.

حال چنانچه او به ظاهر نسبت به شما سرد شد یا ناگهان همنشینی با شما را رها کرد و رفت و دیگر هم پیدایش نشد یا همان­طور که گفته بود به شما زنگ نزد، آیا به این معناست که قوانین واقعی شکست خورده­اند؟

البته که نه! درست، برعکس این رفتار یعنی که بسیار موفق عمل کرده­اید. به شما تبریک می­گویم، زیرا با استفاده از قوانین واقعی موفق شده­اید مرد نامناسبی را که ناراحتی­ها، رنجش­ها و دلشکستگی­های احتمالی زیادی را می­توانست برای­تان رقم بزند از زندگی خود حذف کنید.

هرچه زودتر مردان طرفداران قوانین قدیمی را شناسایی نمایید و برای حذف آن­ها اقدام کنید با این کار به مرد مناسب و همسر دلخواه زندگی خود نزدیک­تر می­شوید و زودتر خواهید توانست رابطه­ای را که همواره رویای آن را در سر می­پروراندید با او پایه­ ریزی کنید.

 • نویسنده : مدیر سیستم
  • امتیاز :
  • 1
  • 0
 • تاریخ انتشار : 1395/11/27
 • تعداد مشاهده : 2755 بار
نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید