محصولات آرایشی اصل

شابلون خط چشم و سایه

 
قیمت: 120,000 ریال

شابلون خط چشم ابزاری کاربردی برای کشیدن خط چشم و زدن سایه قرینه می باشد

شابلون خط چشم

کشیدن خط چشم و زدن سایه یکی از سخت ترین قسمت های آرایش صورت است و بعضی از خانم ها با آن مشکل دارند. زیرا کشیدن خط چشم صاف و یکدست و قرینه برای هر دو چشم کار هر کس نیست.

شابلون خط چشم قیمت

شابلون خط چشم قیمت

شابلون خط چشم

اما ابزار هایی برای کمک نیز وجود دارد. شابلون خط چشم، شابلون سایه و همینطور شابلون ابرو برای همین منظور ساخته شده است . خانم ها میتوانند با استفاده از شابلون خط چشم آرایش چشم قرینه و تمیزی داشته باشند.

شابلون خط چشم

این شابلون از دو قسمت تشکیل شده است. جنس آن از پلاستیک بسیار مرغوب، قابل انعطاف و قابل بازیافت میباشد. همانطور که در شکل  می بینید با کمک این شابون هم خط چشم بالا و هم پایین را میتوانید بکشید.

میتوانید با قسمت شابلون خط چشم گربه ای (cat eyeliner)، خط چشم گربه ای بکشید و همینطور با قسمت شابلون چشم اسموکی( smokey eye )، سایه اسموکی دلخواه خود را رسم کنید

شابلون خط چشم

جنس این ابزار خیلی نرم است و براحتی روی چشم قرار میگیرد. نگران اندازه بودن یا نبودن هم نباشید زیرا با حرکت دادن شابلون به روی پلک میتوانید اندازه دلخواه خود را بکشید. در گوشه های شابلون، انحنایی قرار دارد که هم در دست گرفتن شابلون را راحت می کند و هم میتوانید از کمان آن برای تکمیل آرایش چشم خود استفاده کنید.

شابلون خط چشم


سبد خرید شما:
تعداد :0
مبلغ خرید :0 ریال
 پیگیری سفارش:
شماره سفارش