مبل صورتی

ست کردن مبل صورتی با کوسن + عکس

انتخاب مبل صورتی برای دکوراسیون منزل یک کار جسورانه و خلاقانه است . اما باید بدانید چه رنگ هایی با صورتی ست میشود وگرنه انتخاب شما تحت تاثیر رنگ های دیگر، ارزشش را از دست میدهد. یکی از گزینه هایی که خیلی راحت میتوانید تهیه کنید، کوسن است. از آنجایی که کوسن روی مبل قرار میگیرد، انتخاب رنگش خیلی مهم است.
ادامه مطلب

ترکیب رنگ های مناسب با قهوه ای

چه رنگ هایی را با دکوراسیون قهوه ای ست کنیم

چه رنگ هایی را میتوانیم در منزل با قهوه ای ست کنیم؟ ترکیب رنگ قهوه ای یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در دکوراسیون منزل است که در مبل، پرده، کف و ... استفاده میشود. نکته مهم این است که چه رنگ هایی را با دکوراسیون قهوه ای ست کنیم. در ادامه نگاهی به 10 تا از بهترین رنگ ها برای ترکیب کردن با قهوه ای می اندازیم:

ادامه مطلب

دکوراسیون رنگ صورتی

10 رنگی که در دکوراسیون با صورتی ست می شوند

دکوراسیون رنگ صورتی شاید شما را به یاد دکوراسیون اتاق دخترانه بندازد اما در دکوراسیون مدرن امروز از ترکیب رنگ صورتی با سایر رنگ ها فضاهای جدید و لطیف و مورد پسند ایجاد میکنند. بهتر است کم کم به ترکیب رنگهای جدید فکر کنید و از رنگهای همیشگی دست بردارید. بله مبل صورتی و سفید یا مبل صورتی و طلایی، ایده هایی هستند که تازگی و خلاقیت را به خانه شما هدیه میدهند.

ادامه مطلب

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون و تزیین اتاق کودک

اتاق کودک باید مطابق جنس و سن کودک چیدمان شود. نکات خیلی مهمی باید در دیزاین اتاق کودک در نظر گرفته شود، چون تزیین و دکوراسیون اتاق روی روحیه ، خلاقیت و سلامت کودک تاثیر دارد. در این مقاله به این اصول پرداخته شده است و ایده های جالبی در خصوص تزیین اتاق کودک با وسایل ساده نشان داده شده است.

ادامه مطلب

دکوراسیون مبل قهوه ای

دکوراسیون مبلمان قهوه ای

مبلمان قهوه ای یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین رنگ مبلمان در ایران است. به همین دلیل اینکه بدانیم قهوه ای با چه ست میشود، خیلی مهم است و اینکه رنگ دکوراسیون را چه رنگی انتخاب کنیم؟ دکوراسیون قهوه ای طلایی، دکوراسیون قهوه ای آبی، دکوراسیون کرم قهوه ای یا مبلمان قهوه ای فیزوه ای ؟ واینکه مبل قهوه ای را با چه کوسنی ست کنیم؟

ادامه مطلب