پرطرفدارترین مدل مو های کوتاه زنانه 2022

پرطرفدارترین مدل مو کوتاه زنانه جدید 2022

محبوب ترین و ترندترین مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه در سال2022 را در این مقاله برای شما آورده ایم. میتوانید مدل های بیشتر را در مقالات ژورنال مدل موی کوتاه دخترانه که شامل انواع مدل موی خرد کوتاه، موی کوتاه تا گردن و موی کوتاه مجلسی و بیش از 100 مدل مو را ببینید. پس با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

 جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه

جدیدترین مدل موی کوتاه زنانه و پرطرفدار بین خانم های جوان

اگر دنبال جدیدترین و پرطرفدارترین مدل مو کوتاه دخترانه و زنانه هستید در اینجا، نزدیک به 100مدل مو زنانه کوتاه از منابع مختلف خارجی برای شما جمع آوری کرده ایم. این مدل موها طرفداران بیشتری داشته و جزء محبوب ترین مدل مو های کوتاه هستند.
ادامه مطلب

مدل مو باز عروس

جدیدترین مدل مو باز عروس در سال 2018

بعد از میکاپ، مدل مو یکی از فاکتورهای مهم برای عروس خانم هاست و دوست دارند مدل مویی خاص داشته باشند. نکته ای که وجود دارد مدل مو عروس، هرسال تغییراتی دارد. گرچه یک امر سلیقه ای است اما دیگر مدل های قدیمی مطلوب عروس های جوان نیست. ما در اینجا 32 عکس از مدل مو باز عروس برای شما تهیه کرده ایم.                      
ادامه مطلب

رنگ مو 2018

پرطرفدارترین رنگ مو در سال 2018

تغییر رنگ مو می تواند در حد اضافه کردن چند شاخه هایلایت روشن یا تغییر رنگ انتهای موهایتان باشد، اما آن چیزی که چهره شما را دگرگون کند و استایل جدیدی به شما بدهد تغییر کلی رنگ موی شماست. در چند سال اخیر شاهد مد شدن رنگ های متفاوتی برای موها بوده ایم، از بلوندهای بسیار روشن تا رنگ های تیره و طبیعی. اما رنگ موهای ترند سال 2018 از شدت کمتری برخوردارند و از رنگ های جیغ در آن خبری نیست. 
ادامه مطلب

مدل مو مناسب صورت

چه مدل مویی به من میاد

انتخاب مدل مو را نمی توان فقط بر اساس مد روز و یا سلیقه شخصی انتخاب کرد، چون نتیجه می تواند اصلا رضایت بخش نباشد. اولین معیاری که برای انتخاب مدل مو باید در نظر بگیرید فرم صورت شماست. اگر از ظاهر تکراری خود خسته شده اید و به دنبال ایجاد یک تغییر بزرگ هستید تغییر مدل و استایل مو پیشنهاد ما به شماست، اما قبل از این که گیسوان خود را به دست یک آرایشگر حرفه ای بسپارید بد نیست که بدانید مدل موی مناسب فرم صورت شما چیست؟
ادامه مطلب