ترافل بادام شکلاتی

طرز تهیه ترافل شکلاتی بادامی مرحله به مرحله با عکس

در این مطلب، روش درست کردن ترافل شکلاتی مغزدار را به شما آموزش میدهیم. بهترین ترکیب مغزدار، ترکیب شکلات با فندق و بادام است که در اینجا ما از بادام استفاده میکنیم. در انتها، آموزش انواع ترافل شکلاتی مخصوص پذیرایی را هم ببینید.
ادامه مطلب

فیلم آموزش ترافل شکلاتی

فیلم آموزش تهیه ترافل شکلاتی با روکش سفید

در اینجا قدم به قدم طرز تهیه ترافل شکلاتی را بصورت فیلم ببینید.
ادامه مطلب

آموزش ترافل شکلاتی

آموزش ترافل شکلاتی ساده با خامه با 3 ماده اولیه به همراه عکس

در این قسمت به شما یاد میدهیم با 3 ماده اولیه برای دسر یا پذیرایی ترافل های خوشمزه درست کنید. در مقاله های بعدی انواع ترافل با تزیینات مختلف را نیز آموزش میدهیم.
ادامه مطلب

درست کردن بستنی خانگی بدون دستگاه

راههای درست کردن بستنی درخانه بدون دستگاه بستنی ساز

شاید فکر کنید بستنی خانگی به خوشمزگی بستنی های صنعتی نباشد، اما با کمی تجربه و دنبال کردن دستورات اصلی تهیه بستنی، بدون شک میتوانید بستنی خوشمزه ای درست کنید. در این مقاله 2 روش خیلی آسان تهیه بستنی خانگی بدون دستگاه به همراه عکس به شما آموزش داده میشود.
ادامه مطلب

دسر ترایفل توت فرنگی

تهیه دسر ترایفل توت فرنگی مرحله به مرحله همراه با عکس

توت فرنگی از جمله میوه هایی است که کاربرد زیادی بغیر از میوه بودن دارد و بخاطر شکل و رنگ و مزه اش در کیک، دسر، بستنی، شربت و مربا و ... کاربرد دارد. در اینجا میخواهیم یک دسر راحت با توت فرنگی که خیلی هم خوشمزه است را به شما آموزش بدهیم. ترایفل توت فرنگی با مواد ساده ای که دارد و همینطور طرز تهیه آسان میتواند گزینه خوبی برای خانم هایی که وقت ندارند، باشد.
ادامه مطلب

دسر بیسکویتی

چگونه یک دسر راحت بدون فر درست کنیم

برای تهیه یک دسر بدون دردسر و خوشمزه با ظاهری فریبنده همراه ما باشید. دسر های بیسکویتی اغلب راحت تهیه میشوند و مقرون به صرفه هستند. این دسر یک نوع ترافل است که میتوانید برای مهمانی های خود آنرا تهیه کنید.
ادامه مطلب

دسر یخچالی

دسر یخچالی با بیسکویت + فیلم

اگر فر ندارید و میخواهید یک دسر مجلسی درست کنید ما براتون یک آموزش دسر داریم. برای تهیه این دسر خوشمزه نیازی به فر نیست. این دسر می تواند به عنوان یک دسر ساده و مجلسی برای عصرانه همراه با چای و قهوه سرو شود.
ادامه مطلب