ست کردن لباس با پالتو مردانه

راهنمای انتخاب پالتو بلند مردانه به همراه 20 مدل عکس برای ست کردن پالتو بلند مردانه

اگر قصد خرید پالتو بلند یا اورکت مردانه دارید، ضرر ندارد که این مقاله ی کوتاه را نگاهی بیندازید، نکات مهم و تاثیر گذار بر انتخاب پالتو و چند ست لباس جذاب پالتو بلند را ببینید تا در انتخاب و خریدتان بهتر عمل کنید. مطمئناً قیمت پالتو مردانه خیلی بالاست پس باید انتخابی داشته باشید که بعد خرید پشیمان نشوید.
ادامه مطلب

کوتاهی مو مردانه در خانه

چگونه آقایون موهای خود را در قرنطینه کوتاه کنند به همراه عکس و فیلم

یکی از معظلات شیوع کرونا، تعطیلی آرایشگاه هاست و آقایون برای کوتاهی موهای خود به مشکل برمی خورند و مجبور میشوند، خودشان در خانه موهایشان را کوتاه کنند. ما در این مقاله وسایل مورد نیاز و ساده ترین روش کوتاهی مو مردانه بصورت فیلم توسط خودتان یا یکی از اعضای خانواده را به شما آموزش میدهیم.
ادامه مطلب

مدل مو بلند مردانه

مدل موهای بلند مردانه که در بین آقایان محبوب ترند

چرا بعضی از آقایون مدل مو خود را تغییر نمیدهند، سالیان سال با یک مدل مو دیده میشوند.بهتر است کمی تنوع در ظاهر خود ایجاد کنید. بعضی از آقایون با موهای بلند خیلی جذاب تر میشوند. مدل صورت و جنس موهای آنان بگونه ای است که موی بلند مناسب چهره آنان است. اگر شما هم فکر میکنید موی بلند برای شما مناسب است با ما همراه باشید و مدل های زیر را ببینید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.
ادامه مطلب

مدل مو مردانه

60 مدل مو مردانه محبوب در سالهای اخیر

در این مقاله 60 مدل مو مردانه و پسرانه که در سال های اخیر محبوب آقایان بوده است را ببینید. مانند مدل مو خامه ای، مدل کلاسیک، مدل مو بلند با کات بغل مو و انواع مدل های سایه دار با سایه بغل گوش... مدل مو بلند و دم اسبی و گوجه ای که در بین جوانان طرفداران زیادی دارد. البته فرم صورت و مدل ریش و سبیل در انتخاب مدل مو مهم است.

ادامه مطلب

انواع ریش و سبیل

به مدل ریش و سبیل خود اهمیت بیشتری بدهید

یکی از مشخصه‌های بارز در صورت آقایان، ریش و سبیل آنهاست. این امر باعث شده است تا مردها در سنین مختلف انواع مدل ریش و سبیل را برای اصلاح موهای صورت دنبال کنند، به همین دلیل در کنار مدل مو، شاهد مدل‌های مختلفی برای ریش و سبیل نیز هستیم.

ادامه مطلب

مدل مو پسرانه 2017

جدیدترین مدل موی پسرانه 2017

پرطرفدارترین مدل موهای پسرانه در سال 2017 :

مدل موهای امسال با سال گذشته فرق کرده و همراه با خلاقیت مورد پسند پسران جوان قرار گرفته و میشه گفت مدل مو های جدید که اکثرا در اطراف سر کوتاه تر بوده و روی سر به مدل های مختلف کوتاه می شود برای خود فرد راحت تر و سریعتر قابل آماده شدن و درست کردن است.

ادامه مطلب