برند ایتالیایی کیف زنانه

مشهورترین برندهای ایتالیایی کیف زنانه را بشناسید

چقدر برند های ایتالیایی کیف و کفش را میشناسید. شاید بگویید نمیشناسم ولی قول میدهم حداقل اسم چند تا برند ایتالیایی را شنیده اید. برندهای ایتالیایی کیف زنانه در دنیا خودنمایی میکنند به واسطه کیفیت چرم و طراحی منحصر بفردشان. آیا شما اسم این برندها را  میدانید؟ ما در ادامه 15 تا از معروفترین ها را به همراه نمونه کارهایشان، معرفی میکنیم.
ادامه مطلب

لباس مجلسی جدید

ژورنال انواع لباس مجلسی بلند حریر و گیپور آستین دار و یقه باز 2021

در این مقاله، انواع لباس مجلسی جدید برای شما گردآوری شده است تا بتوانید بهترین مدل مناسب خود را پیدا کنید و به خیاط نشان دهید. اگر دنبال لباس آستین دار شیک و خاص هستید حتما این مدل ها را ببینید.
ادامه مطلب

لباس عروس آستین دار

12 مدل لباس عروس آستین دار ساده و شیک برای ایده گرفتن

اگر دنبال لباس عروس آستین دار ساده و شیک هستین، ادامه این مقاله را ببینید. بعضی از عروس خانم ها دنبال لباس عروس ساده و خاص هستند در ضمن اینکه دوست دارند لباس پوشیده تری هم  انتخاب کنند. با ما همراه باشید
ادامه مطلب

جدیدترین لباس مجلسی مشکی

ژورنال جدیدترین لباس های مجلسی زنانه مشکی

لباس مجلسی مشکی ازپرطرفدار ترین ها در خانم هاست. لباس مشکی پرکار و خوش دوخت علاوه بر شکوهی به یک بانو میدهد بر باریک دیده شدن و متناسب بودن کمک شایانی میکند علاوه بر این رنگ مشکی همیشه مد بوده و تکراری نمیشود. اگر خیاط هستید و یا مزون لباس دارید و یا قرار است سفارش پیراهن مجلسی بدهید برای دوخت، حتما در ادامه مدل های جدید لباس مشکی مجلسی را ببینید.
ادامه مطلب

 لباس مجلسی دو تیکه

30مدل لباس مجلسی دوتیکه

خیلی از خانم ها ترجیح میدهند در مجالس  لباس های دوتیکه و پیراهن هایی که کت کوتاه دارند بپوشند. زیرا به دو صورت میتوانند در مجلس حضور داشته باشند هم با لباس یقه باز و دکلته و هم بصورت پوشیده. در این جا برای شما 30 مدل لباس مجلسی دو تیکه زنانه جمع آوری کردیم تا شما بتوانید ایده بگیرید.
ادامه مطلب

لباس مجلسی آستین دار

25 مدل لباس مجلسی بلند و پوشیده جدید

اگر قصد خرید لباس مجلسی دارید یا میخواهید مدل لباس مجلسی بلند و پوشیده را برای دوخت انتخاب کنید، مدل هایی که در این مقاله آمده را ببینید. در عین حال که لباس های پوشیده و آستین دار هستند، خیلی زیبا و شکیل اند. لباس های مجلسی دو تیکه با کت کوتاه یا بلند بهترین گزینه برای لباس شب پوشیده است.
ادامه مطلب

لباس مجلسی  قرمز

25 مدل لباس مجلسی کوتاه قرمز و شیک

اگر به مهمانی زنانه دعوت شده اید میتوانید لباس مجلسی کوتاه بپوشید و برای اینکه در مجلس دیده شوید بهتر است از رنگ قرمز استفاده کنید. لباس مجلسی قرمز هیچ موقع از مد نمی افتد. ما در اینجا 25 مدل لباس مجلسی کوتاه جدید و همچنین قرمز را آورده ایم.
ادامه مطلب

جواهرات ایتالیایی

معرفی 10 برند جواهرات ایتالیایی زیبا و خاص

جواهرات ایتالیا در دنیا معروف است و یکی از گرانترین و زیبا ترین طلا و جواهرات را عرضه میکنند. طراحی های بینظیر جواهرات ساخت ایتالیا تحسین همه را بر می انگیزد. در اینجا 10 تا از بهترین برندهای معروف ایتالیا را معرفی می کنیم. 
ادامه مطلب

ست لباس مهمانی

10 ست پیشنهادی لباس مهمانی

آیا شما هم برای ست کردن لباس مهمانی مشکل دارید؟ کمد لباس شما هم پر از لباس شده، اما وقتی به یک مجلس دعوت می شوید حس می کنید که هیچ چیز برای پوشیدن ندارید؟ شما در این حس، تقریبا با بیشتر خانم ها مشترک هستید. اما گاهی میتوانید لباس ،کیف، کفش و زیورآلات مختلف را با هم ترکیب کنید تا یک ست جدید داشته باشد .فقط کمی جسارت میخواهد.

ادامه مطلب

لباس مجلسی زنانه

25 مدل لباس مجلسی زنانه زیبا گیپور و دانتل

با فرارسیدن تابستان و نزدیک شدن به اعیاد بازار عروسی ها هم گرم میشود و خانم ها به تکاپوی خرید لباس مجلسی میافتند. البته بعضی از بانوان هم دوست دارند با پارچه مورد علاقه خود لباس مجلسی بدوزند و دنبال مدل لباس مجلسی بلند میگردند. یکی از پارچه هایی که برای لباس مجلسی کاربرد فراوان دارد گیپور و دانتل است که با حریر و ساتن ترکیب میشود.
ادامه مطلب