معلومات عمومی

افزایش اطلاعات عمومی قسمت 2

اگر قصد افزایش معلومات عمومی خود دارید این مقاله را حتما بخوانید. داشتن اطلاعات عمومی مستلزم داشتن اطلاعات در زمینه های مختلف است. 
ادامه مطلب

اختراعات اکتشافات

اختراعات مهم جهان به همراه نام مخترع و ملیت

در این مقاله برای افزایش اطلاعات عمومی شما یک جدول از اختراعات مهم و پایه به همراه نام مخترع، ملیت و سال اختراع آورده ایم.
ادامه مطلب

اختراعات اکتشافات

لیست اکتشافات مهم رشته های فیزیک، شیمی و پزشکی

جهت بالا بردن اطلاعات عمومی، لازم است اکتشافات مهم و پایه در رشته های فیزیک، شیمی و پزشکی را بدانید. در اینجا جدولی شامل نام اکتشاف، نام کاشف، ملیت و سال اکتشاف آورده شده است.
ادامه مطلب

اطلاعات عمومی

اطلاعات عمومی و دانستنی های مختلف - قسمت 1

داشتن اطلاعات عمومی یک امتیاز برای فرد محسوب میشود. در گفتگو ها و مسابقات این اطلاعات خیلی کمک کننده هستند. مباحث اطلاعات عمومی بصورت دانستنی ها، آیا میدانید و آیا میدانستید در منابع مختلف وجود دارد و ما سعی بر آن داریم در قسمت های مختلف این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم.
ادامه مطلب

شرایط مسابقه برنده باش

شرایط شرکت در مسابقه برنده باش+ توضیحات کامل

مسابقه برنده باش با مجری گری محمدرضا گلزار شروع شد. حتمن دوست دارید شرایط شرکت در مسابقه برنده باش را بدانید. جالب است بدانید این مسابقه مشابه یک مسابقه پرطرفدار خارجی است و بر اساس معلومات عمومی طراحی شده است و نمونه آن قبلا در ایران نبوده است. برنده این مسابقه 2 میلیارد ریال دریافت می کند. در ادامه شرایط شرکت در مسابقه را ببینید.
ادامه مطلب