غذاهای مفید در هوای آلوده

در روزهایی که هوا آلوده هست چی بخوریم؟

شهرهای صنعتی و پرجمعیت به علت نزدیکی به مراکز صنعتی و داشتن ترافیک های طولانی و سوخت های غیر استاندارد، همواره با معضل آلودگی هوا روبرو هستند، مثل کلانشهرهای ایران. در سال تعداد روزهای پاک، انگشت شمار هستند. برای اینکه این همه آلودگی، بدن ما را دچار مشکل نکند، چه باید کرد؟ بهترین خوراکی ها برای آلودگی هوا کدامند؟ مقاله زیر از چند سایت معتبر توسط سایت چی نیاز داری ترجمه شده است امیدواریم تا آخر مقاله با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

همه چیز درباره ویتامین E | خواص ویتامین ای

هر آنچه که در رابطه با ویتامین E باید بدانید

در میان ویتامین‌های مختلفی که مورد نیاز بدن انسان هستند، ویتامین E از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. از اصلی‌ترین خواص ویتامین ای می‌توان به عملکردش به عنوان آنتی اکسیدان اشاره کرد. شما می‌توانید با مصرف مداوم و منظم این ویتامین از طریق مکمل‌ها و رژیم غذایی مناسب، سیستم ایمنی بدنتان را تقویت کرده و رادیکال‌های آزاد را که موجب آسیب‌رسانی به سلول‌های بدن می‌شوند، از بین ببرید. در این مقاله همراه ما موضوع  همه چیز درباره ویتامین E همراه ما باشید.

ادامه مطلب

ویتامین e

ویتامین ای برای ترک پوست و خشکی لب

ویتامین ای برای پوست خیلی مفید است و علاوه بر اینکه مصرف کپسول ویتامین e برای بدن و پوست مفید است، مالیدن ویتامین ای  نیز خیلی تاثیر گذار است

از ویتامین e برای از بین بردن ترک شکم استفاده میشود و همچنین برای ترک لب عالی است.

ادامه مطلب

ویتامین e

طرز استفاده از ویتامین ای برای پوست

حتما شنیدید که ویتامین ای چقدر برای بدن لازم است و یکی از آنتی اکسیدهای قوی محسوب میشود. پزشکان به خانم ها مصرف کپسول ویتامین e را توصیه میکنند. میتوان ویتامین ای را بصورت ماسک روی پوست گذاشت. ویتامین ای برای سیاهی دور چشم و خشکی لب و درمان جای جوش و... کاربرد دارد.  حالا میخواهیم راز زیبایی با کپسول ویتامین e را برای شما بازگو کنیم. تا بدون صرف هزینه های زیاد برای جوانی و زیبایی خود اقدام کنید.

ادامه مطلب