رنگ سال 2023

رنگ سال 2023 توسط موسسه پنتون اعلام شد

رنگ سال 2023 چه رنگی است ؟ روزهای پایانی سال 2022 است و موسسه رنگ پنتون رنگ سال 2023 را بصورت رسمی اعلام کرد.
ادامه مطلب

لباس عروس آستین دار

جدیدترین و پرطرفدارترین های لباس عروس آستین دار

لباس عروس آستین دار طرفداران زیادی در بین عروس خانم ها دارد. آستین های گیپور یا دانتل که جلوه ای خاص و با وقار به عروس خانم میدهد. معمولا لباس عروس های آستین دار، یقه های باز دارند.درمیان لباس های عروس جدید، مدل آستین دار زیاد دیده میشود. اینکه لباس عروس چقدر پوشیده باشد کاملا به سلیقه عروس و داماد و شرایط مهمانی آنها مرتبط میباشد. 

ادامه مطلب

لباس عروس جدید 2018

جدیدترین مدل های لباس عروس 2018 را ببینید

سال 2018 عروس خانم ها با لباس های زیباتری از سال قبل ظاهر شدند. پارچه لباس عروس نقش بسیار موثری در زیبایی آن دارد. مدل های لباس عروس شاید خیلی تغییری نکرده باشن ولی دیزاین و طرح پارچه لباس عروس خیلی تغییر کرده است. در این مقاله تعداد زیادی از لباس عروس های جدید سال 2018 را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم. اگر قصد دوختن لباس عروس و یا سفارش لباس عروس دارید اینجا میتوانید ایده بگیرید. حتما مقاله لباس عروس خاص و لباس عروس آستین دار را هم ببینید. 
ادامه مطلب

نگین چسبی بدن

انواع نگین های چسبی بدن برای مجالس و مهمانی

متفاوت بودن یکی از خصوصیات بارز خانم هاست که دوست دارند در مجالس و مهمانی ها طوری ظاهر شوند که خاص دیده شوند. بغیر از لباس مجلسی و آرایش و مدل مو، تزئینات بدن یکی از مواردی است که کمک میکند تا شما از سایرین متفاوت باشید. نگین های چسبی بدن یک محصول ویژه برای خانم های خوش سلیقه و سخت پسند است. با درخششی که روی بدن شما ایجاد میکند حتما احساس رضایت شما را برآورده میسازد. برای خرید نگین چسبی بدن به قسمت فروشگاه چی نیاز داری مراجعه نمایید.
ادامه مطلب

لباس مجلسی آستین دار

25 مدل لباس مجلسی بلند و پوشیده جدید

اگر قصد خرید لباس مجلسی دارید یا میخواهید مدل لباس مجلسی بلند و پوشیده را برای دوخت انتخاب کنید، مدل هایی که در این مقاله آمده را ببینید. در عین حال که لباس های پوشیده و آستین دار هستند، خیلی زیبا و شکیل اند. لباس های مجلسی دو تیکه با کت کوتاه یا بلند بهترین گزینه برای لباس شب پوشیده است.
ادامه مطلب