دوستی با افسردگی؛ با دوست افسرده‌تان چه رفتاری کنید؟

با دوست و نزدیکانمون که افسرده هستند چطور رفتار کنیم

برای مقابله با افسردگی نزدیکان، دوستی و مهربانی با اشخاص افسرده و مبارزه با افسردگی آن‌ها راه‌هایی وجود دارد که ممکن است آن‌ها را ندانید. اگرچه این‌ها راه های نجات از افسردگی نیستند، شما هم داروهای ضد افسردگی نیستید. اما اگر نشانه های افسردگی شدید را در نزدیکان‌تان می‌بینید می‌توانید این توصیه‌ها را به کار بگیرید تا به شما و ایشان سخت نگذرد.
ادامه مطلب

مدیتیشن چیست

تعریف مدیتیشن به زبان ساده به همراه فواید آن

آیا تا بحال مدیتیشن انجام داده ید؟ شاید فکر میکنید این کار برای شما سخت و بی نتیجه باشد. اکثر بزرگان و افرادی که قدرت جذب بالایی دارند و کسانی که در کارهای بزرگ موفق عمل میکنند، از تکنیک های مدیتیشن استفاده می کنند. اگر میخواهید با مفهوم مدیتیشن و مراقبه و اثرات آنها آشنا شوید در این مقاله همراه ما باشید.

ادامه مطلب

شکست در امتحان

چگونه با شکست در امتحان مواجه شویم

همانطور که می دانید شکست همیشه یکی از اصول مهم موفقیت در زندگی محسوب می شود. اکثر افراد شکست در امتحان یا آزمون را تجربه کرده اند و برای برخی افراد کنار آمدن با این موضوع بسیار مشکل است. تنها کسانی می توانند بر شکست ها و مشکلات پیش آمده خود غلبه کنند که دارای روحیه قوی و  اعتماد به نفس بالا هستند.
ادامه مطلب

بالا بردن اعتماد به نفس

8 راه ساده برای افزایش اعتماد به نفس

افزایش اعتماد به نفس در افراد، نیروی مثبت ایجاد میکند. اعتماد به نفس میتواند زندگی شخص را دچار تحول کند و یک تغییر 180 درجه ای در او بوجود آورد. اما چگونه اعتماد به نفس را در خودمان افزایش دهیم. شاید در ظاهر خیلی سخت بیاید ولی کافی است تصمیم بگیرید و اولین اقدام را انجام دهید. در اینجا 8 تکنینک برای بالا بردن اعتماد به نفس را آورده ایم.
ادامه مطلب