استخراج بیت کوین

روش های بدست آوردن بیت کوین( خرید و کسب رایگان)

اگر با دنیای ارز دیجیتال کمی آشنایی داشته باشید، حتما می دانید که از زمان ظهور ازرهای رمزنگاری شده تا الان، در میان تمام ارزهای مجازی که معرفی شده اند، بیت کوین در میان افراد از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده است. همین مسئل باعث شده است که روش های مختلفی برای این کریپتو کارنسی (ارز رمزنگاری شده) وجود داشته باشد. برخی از روش های بدست آوردن بیت کوین عبارت هستند از: خرید و فروش بیت کوین، استخراج بیت کوین و کسب بیت کوین رایگان! در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با انواع روش های کسب بیت کوین حتی روش های رایگان آشنا کنیم.

ادامه مطلب

کشورهای سازگار با بیت کوین

چه کشورهایی ارز دیجیتال بیت کوین را قبول دارند

اگر تا کنون در مورد ارز دیجیتال بیت کوین شنیده باشید، می دانید که این ارز دیجیتال، جهانی است و از محبوبیت زیادی برخوردار است و تقریبا در سراسر دنیا برای ارسال و دریافت پول، از ارز دیجیتال بیت کوین استفاده می کنند. جالب است بدانید که کشورهای اندکی هستند که این ارز دیجیتال را قبول ندارند. اما تعداد کشورهایی که بیت کوین را قبول دارند و با استفاده از آن به مبادله ی ارز می پردازند، بسیار زیاد است که در ادامه بر اساس رتبه بندی که برای این کشورها انجام شده است، لیستی از نام آن ها به همراه توضیحات مختصری در مورد هر کدام از آن ها برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد
ادامه مطلب

بیت کوین چیست

بیت کوین چیست؟

در دنیای ارزهای رمزنگاری شده، Bitcoin را شاید بتوان محبوب ترین ارز دیجیتال در نظر گرفت که در چند سال اخیر با وجود تمام نوساناتی که داشته است، همچنان برای سرمایه گذاری به عنوان بهترین گزینه در نظر گرفته می شود. اگر شما هم به دنبال پاسخ سال بیت کوین چیست هستید، در این مقاله همراه ما باشید.

ادامه مطلب

ارز رمزنگاری

ارز رمز نگاری شده با ارز دیجیتال چه فرقی دارد؟

در دنیای اقتصاد، در چند سال اخیر مفاهیم جدیدی مطرح شده اند که بسیاری از افراد به اشتباه آنها را به جای یکدیگر به کار می برند. به عنوان مثال، ارز دیجیتال را همان ارز رمزنگاری شده در نظر می گیرند در حالی که تا حدودی اشتباه است! همان طور که در مقاله معرفی ارزهای دیجیتال گفتیم، Digital Currency را می توان مادر سایر ارزهای الکترونیکی و مجازی دانست. به عبارت دیگر، کریپتوکارنسی را می توان نوعی از ارز دیجیتال در نظر گرفت در حالی که عکس آن ممکن نیست! به عنوان مثال، بیت کوین را می تواند ارز رمزی دیجیتال در نظر گرفت!

ادامه مطلب

ارز دیجیتال

آیا می دانید ارز دیجیتال چیست ؟

اگر تا کنون نیاز به انتقال ارز به کشورهای دیگر پیدا کرده باشید، حتما اسم ارز دیجیتال به گوشتان رسیده است. در میان انواع ارز دیجیتالی که وجود دارد، بیت کوین را می توان محبوب ترین، در نظر گرفت، چرا که علاوه بر الکترونیکی بودنش، به صورت رمزنگاری شده کار می کند. در این مقاله همراه ما باشید تا شما را با انواع ارز دیجیتال و نحوه کار آنها آشنا کنیم.

ادامه مطلب