ریزش مو زنان

علت های اصلی ریزش مو در زنان و پیشگیری از آن

تعداد موهایی که در طول روز از سر شما ریزش می‌کنند، به شدت متفاوت است و بستگی به شرایط شخصی شما دارد. در حالت عادی، حدود 50 تا 100 تار مو در روز می‌تواند ریزش کنند و به طور کلی این میزان به عنوان ریزش معمولی محسوب می‌شود. اما اگر تعداد موهای ریزشی شما از این مقدار بیشتر شده باشد و به صورت مداوم و مدیریت نشده ادامه داشته باشد، ممکن است به عنوان یک مشکل ریزش مو شناخته شود.
ادامه مطلب

روشهای کاشت مو

راهنمای کامل کاشت مو + سوالات متداول

طاسی و کم مویی یکی از دغدغه های اکثر مردان جوان است که با توجه به زندگی پر استرس امروزی گریبان گیر آنها شده است. کاشت مو علاوه بر اینکه زیبایی فرد را برمیگرداند، اعتماد به نفس بیشتری نیز به فرد میدهد. اگر میخواهید با انواع روش های کاشت مو آشنا شوید با ما همرا باشید.
ادامه مطلب

درمان ریزش مو

7 روش خانگی درمان ریزش مو

آیا مشکل ریزش مو دارید؟ دنبال درمانی می گردید که اثرات جانبی شیمیایی نداشته باشد؟ بدنبال تقویت مو ی سر خود با روش های طبیعی هستید؟ شما باید  این درمان های خانگی ریزش مو  را امتحان کنید. این دستورالعمل های خانگی برای درمان ریزش مو زنان و هم مردان موثر است

ادامه مطلب

تقویت موی سر

گیاهان دارویی برای موی سر

برخی از مشکلات و بیماری های مو را می توان به کمک گیاهان دارویی برطرف کرد. مشکلاتی از قبیل ریزش مو، شوره سر، کم پشتی مو و ....هر فردی در طول زندگی ممکن است با بحران هایی از قبیل ریزش شدید مو و کم مویی و شوره سر مواجه شود و یا حتی از رشد مو های خود راضی نباشد، بهتر است قبل از استفاده از داروهای شیمیایی، از گیاهان دارویی برای موی سر استفاده کنید.

ادامه مطلب

موهای پرپشت

5 ماده غذایی برای پرپشت کردن موها

داشتن موهای پر و درخشان یکی از فاکتورهای زیبایی در خانم ها و حتی آقایان است. ولی از یک سنی به بعد کم کم دچار کم مویی می شویم. از آنجایی که سلامت پوست و مو به درون برمیگردد، نقش تغذیه در اینجا غیر قابل انکار است. یکسری از مواد تاثیر مستقیم روی پوست و مو دارند.

ادامه مطلب