ست کردن لباس با پالتو مردانه

راهنمای انتخاب پالتو بلند مردانه به همراه 20 مدل عکس برای ست کردن پالتو بلند مردانه

اگر قصد خرید پالتو بلند یا اورکت مردانه دارید، ضرر ندارد که این مقاله ی کوتاه را نگاهی بیندازید، نکات مهم و تاثیر گذار بر انتخاب پالتو و چند ست لباس جذاب پالتو بلند را ببینید تا در انتخاب و خریدتان بهتر عمل کنید. مطمئناً قیمت پالتو مردانه خیلی بالاست پس باید انتخابی داشته باشید که بعد خرید پشیمان نشوید.
ادامه مطلب

استایل اسپرت

10 نکته طلایی برای آقایانی که می‌خواهند با تیپ اسپرت خود بدرخشند

این روزها این سؤال که "چه بپوشیم؟" یا "چگونه بپوشیم؟" به دغدغه بسیاری از جوان‌ها تبدیل شده است. آقایان هم باید بیشتر به استایل خود توجه کنند چراکه اهمیت نوع پوشش و ظاهر مناسب برای همه روشن شده است. این روزها تیپ اسپرت طرفداران زیادی دارد و نوآوری و خلاقیت هم باعث شده، تیپ های اسپرت جدید را شاهد باشیم. اما اصول تیپ اسپرت هم باید رعایت شود تا ظاهر و استایل شما جذاب باشد. ما در اینجا به آقایان 10 نکته مهم و اولیه برای داشتن استایل اسپرت را آموزش میدهیم.
ادامه مطلب

کت اسپرت

نکات مهمی که آقایان درباره پوشیدن کت تک باید بدانند

برای تیپ اسپرت مردانه، داشتن کت تک لازم است. شاید کت اسپرت به اندازه کت و شلوارهای رسمی کاربرد گسترده نداشته باشند، اما ما می خواهیم در این راهنما، ست کردن کت اسپرت با سایر لباسها را به شما نشان دهیم. با انتخاب طرح، رنگ و نوع پارچه در کت تک، میتوانید ست های اسپرت مختلفی را ایجاد کنید.
ادامه مطلب