شب یلدا

تبریک شب یلدا به دوست برای سال 1400

عکس نوشته های شب یلدا (شب چله) برای تبریک طولانی ترین شب سال
ادامه مطلب

آموزش تزیین هندوانه شب یلدا

آموزش تزیین هندوانه شب یلدا به شکل گل رز + فیلم

اگر دوست دارید هندوانه شب یلدا را خودتان تزیین کنید و بتوانید طرح زیبایی رو آن حک کنید، باید آموزش ببینید. در ضمن باید چاقو مخصوص این کار را نیز تهیه کنید. ما برای شما فیلمی را نمایش میدهیم که درآن تمام مراحل برش هندوانه به شکل گل رز را نشان میدهد.
ادامه مطلب

تزیین هندوانه شب یلدا

جدیدترین تزیین های هندوانه شب یلدا 97

اگر دنبال ایده های جدید برای تزیین هندوانه شب یلدا هستید، با ما همراه شوید. در این مجموعه ای که آماده کرده ایم انواع تزیین هندوانه موجود است از تزیین ساده و شیک گرفته تا تزیین هندوانه برای عروس و غیره. 

ادامه مطلب

تزیین میوه شب یلدا

میوه آرایی شب یلدا + فیلم

در شب یلدا میوه های رنگارنگ زمستانی را بگونه ای جالب و جدید تزیین کنید تا چیدمان شب چله شما باشکوه تر شود. در اینجا ایده های زیادی برای میوه آرایی شب یلدا قرار داده ایم:
ادامه مطلب

تزیین آجیل شب یلدا

تزیین آجیل شب یلدا + فیلم

درشب یلدا، یکی از اصلی ترین مواد خوراکی، آجیل شب یلدا است که تزیین آن میتواند چیدمان میز شب چله شما را متفاوت کند. در این ویدئو انواع تزیین آجیل مخصوص شب یلدا را ببینید و ایده بگیرید:
ادامه مطلب

دسر هندوانه با بستنی مخصوص شب یلدا + فیلم

شب یلدا اگرچه شب اول زمستان هست و هوا سرد است اما آنقدر جمع آشنایان در کنار هم گرم است که دسر بستنی آن هم به شکل هندوانه واقعا میچسبه! با ما همراه باشید.
ادامه مطلب

چیز کیک هندوانه ای شب یلدا + فیلم

شب یلدا امسال را با چیز کیک هندوانه ای متفاوت بگذرونید. خیلی راحت و سریع این چیز کیک شکل هندوانه را می توانید بدون نیاز به فر درست کنید. علاوه بر توضیحات، فیلم این چیز کیک رابرای شما قرار داده ایم.
ادامه مطلب