ریزش مو زنان

علت های اصلی ریزش مو در زنان و پیشگیری از آن

تعداد موهایی که در طول روز از سر شما ریزش می‌کنند، به شدت متفاوت است و بستگی به شرایط شخصی شما دارد. در حالت عادی، حدود 50 تا 100 تار مو در روز می‌تواند ریزش کنند و به طور کلی این میزان به عنوان ریزش معمولی محسوب می‌شود. اما اگر تعداد موهای ریزشی شما از این مقدار بیشتر شده باشد و به صورت مداوم و مدیریت نشده ادامه داشته باشد، ممکن است به عنوان یک مشکل ریزش مو شناخته شود.
ادامه مطلب

درمان خانگی موهای آسیب دیده

روش های ساده و موثر در ترمیم و بازسازی مو آسیب دیده

همه از موهای خوش حالت و درخشان لذت میبرند اما برای هرکسی ممکنه پیش بیاید که دیگر موهایش مثل قبل طراوت و براقی نداشته باشد و بهتر بگم بد حالت شده است. اگر مو آسیب دیده را برای مدت طولانی بدون درمان رها کنیم، می‌تواند باعث شوره سر و حتی ریزش آن شود، پس تا آخر مقاله با ما باشید.

ادامه مطلب

درمان شوره سر

چگونه شوره سر را درمان کنیم؟

درمان شوره سر دغدغه بسیاری از مردان و زنان در سنین مختلف است. چنانچه این اختلال درمان نشود ممکن است منجر به ریزش شدید مو و طاسی سر شود. اگر درمان های دارویی را به کار برده اید و نتیجه دلخواه را دریافت نکرده اید، می توانید از گیاهان دارویی برای موی سر و درمان های خانگی که در این مقاله معرفی کرده ایم، استفاده کنید. روشهایی که در گذشته امتحان خود را پس داده اند.
ادامه مطلب

ماسک موزی مو

آموزش ماسک های خانگی برای مو، ابرو و مژه

برای داشتن موهایی نرم و درخشان باید از ماسک های تقویت مو استفاده کنید. براحتی میتوان این ماسک ها را در خانه تهیه کرد. حتی برای ابرو و مژه خود نیز میتوانید از ماسک ها ی خانگی نتیجه بگیرید. برای پرپشت شدن ابرو و مژه خود میتوانید از ماسک های گیاهی و طبیعی استفاده نمایید.

ادامه مطلب