ترافل بادام شکلاتی

طرز تهیه ترافل شکلاتی بادامی مرحله به مرحله با عکس

در این مطلب، روش درست کردن ترافل شکلاتی مغزدار را به شما آموزش میدهیم. بهترین ترکیب مغزدار، ترکیب شکلات با فندق و بادام است که در اینجا ما از بادام استفاده میکنیم. در انتها، آموزش انواع ترافل شکلاتی مخصوص پذیرایی را هم ببینید.
ادامه مطلب

فیلم آموزش ترافل شکلاتی

فیلم آموزش تهیه ترافل شکلاتی با روکش سفید

در اینجا قدم به قدم طرز تهیه ترافل شکلاتی را بصورت فیلم ببینید.
ادامه مطلب

آموزش ترافل شکلاتی

آموزش ترافل شکلاتی ساده با خامه با 3 ماده اولیه به همراه عکس

در این قسمت به شما یاد میدهیم با 3 ماده اولیه برای دسر یا پذیرایی ترافل های خوشمزه درست کنید. در مقاله های بعدی انواع ترافل با تزیینات مختلف را نیز آموزش میدهیم.
ادامه مطلب

روش تهیه ترافل شکلاتی

آموزش 5 مدل ترافل شکلاتی بدون فر + عکس و فیلم

ترافل های شکلاتی با تزیینات رنگی و جذاب خیلی وسوسه انگیز و اشتها آور است و کمتر کسی میتواند در مقابل ترافل شکلاتی، رژیم غذایی اش را نگه دارد :) . باید خدمتتون عرض کنم درست کردن ترافل خیلی راحته و با کمترین مواد اولیه میتوانید ترافل های شیک و مجلسی تهیه کنید. حتی میتوانید با بسته بندی شیک به فکر فروش هم باشید.
ادامه مطلب

دستور پخت شیرینی

آموزش و دستور پخت شیرینی بادام زمینی بدون آرد + فیلم

شیرینی یکی از پایه های ثابت پذیریی در خونه های ایرانی است و به واسطه عادت خوردن چای، همیشه نیاز به شیرینی احساس میشود. اگر میخواهید سریع و راحت یک شیرینی بدون آرد درست کنید در این مقاله همراه ما باشید.
ادامه مطلب

کیک هویج

دستور پخت کیک هویج با روش ساده + فیلم

کسانی که کیک هویج خورده اند می دانند که چقدر این کیک خوشمزه است. برای یک دورهمی خانوادگی یا بعد از ظهر روز تعطیل، کنار خانواده با چای خیلی میچسبه. حتی برای جشن های تولد که نزدیکانتون فقط در جشن هستند، میتوانید با یک کیک چند لایه هویج با تزیین خامه آنها را سورپرایز کنید. با ما همرا باشید با دستور کیک هویج.
ادامه مطلب

کیک میوه ای

طرز تهیه کیک میوه ای آجیلی

کیک میوه ای با آجیل یک پیشنهاد ویژه برای مناسبت ها و دورهمی ها می باشد. یک کیک مغذی و خوش آب و رنگ که هر بیننده ای رو به اشتها در می آورد و با درست کردن کیک میوه ای میتوانید کدبانوگری تون رو به نمایش بگذارید.
ادامه مطلب