آموزش میکاپ

کرم فونداسیون چیست

کرم فونداسیون چیست و چگونه آنرا استفاده کنیم

شاید شما هم در فیلم های آموزش میکاپ و مقالات آموزش میکاپ با کرم فونداسیون برخورد کرده اید . کاربرد و کارایی کرم فونداسیون چیست و چه موقع باید از آن استفاده کنیم. چگونه یک کرم فونداسیون مناسب پوست خود پیدا کنیم
ادامه مطلب

برس آرایشی

آشنایی با انواع برس های آرایشی و کاربرد آنها

اگر دوست دارید آرایش صورت تان حرفه ای و طبیعی به نظر برسد باید از برس آرایشی در میکاپ خود استفاده کنید. اکثرا خانم ها یک برس رژگونه دارند ولی برای یک میکاپ تمیز و درست خیلی کمه اگر شما هم نمیدانید که کدوم برس برای کدوم قسمت آرایش هست با ما همراه باشید تا انواع برس های آرایشی را برایتتان توضیح دهیم.
ادامه مطلب

سایه چشم

نکات مهم در سایه زدن چشم که بهتر است بدانید

شما وقتی مجلات مد را ورق می‌زنید، یا ستاره‌های سینما رو داخل یوتیوب نگاه می‌کنید فکر می‌کنید همه آنها یک آرایشگر حرفه‌ای دارند و زمان زیادی صرف آرایش کردن میگذارند در حالیکه بسیاری از آنها چنین موقعیتی ندارند. باور این موضوع سخته ولی بسیاری از آنها درست مثل من و شما شروع به یادگیری کرده اند. در ادامه نکات اساسی سایه زدن چشم را آموزش میدهیم.

ادامه مطلب

برداشتن ابرو

چگونه ابروها را دخترانه برداریم + فیلم برداشتن ابرو

در این آموزش شما خواهید دید که مراحل اصلاح ابرو یا برداشتن ابرو به چه صورت است. اگر نمیخواهید به آرایشگاه بروید، میتوانید ابتدا فیلم های آموزشی را ببینید و سپس این کار را با احتیاط خودتان انجام دهید. بعد از کسب تجربه حتما حرفه ای این کار را انجام خواهید داد.

ادامه مطلب

ترفندهای زیبایی و آرایش

16 ترفند زیبایی که هر خانمی باید بداند

داشتن یک آرایش کامل و بی نقص نیاز به مهارت خاص و یا صرف زمان زیادی ندارد. با یادگیری نکات بسیار ساده و ترفندهای آرایشی کاربردی که در ادامه مقاله برای شما آورده‌ایم، به راحتی می‌توانید یک آرایش بی نقص و عالی داشته باشید.

ادامه مطلب

آموزش شنیون

آموزش شنیون ساده وقتی که نمی خواهید به آرایشگاه بروید

وقتی یکدفعه به یک مهمانی دعوت میشوید و فرصت رفتن به آرایشگاه را ندارید باید دنبال یک مدل ساده شنیون باشید که از پس آن بتنهایی برگردید. در اینجا انواع مدل شنیون ساده  را به شما آموزش میدهیم که خودتان میتوانید آنرا در منزل درست کنید.

ادامه مطلب

ارایش چشم

21 نکته آرایش چشم برای مبتدیان

آرایش چشم ها در زیبایی و جذابیت چهره نقش بسیار مهمی ایفا می کند. انتخاب روش و چگونگی آرایش چشم در پوشاندن عیوب یا بزرگتر جلوه دادن نقاط منحصر به فرد هر چهره­ اهمیت بسیار زیادی دارد، بنابراین در این مقاله ما نکاتی برای آرایش چشمان زیبا تر و میکاپ بینظیر، در اختیارتان قرار می دهیم.

ادامه مطلب