آموزش کیف دوزی

آموزش دوخت کیف نوزاد

آموزش کامل دوخت کیف نوزاد بصورت فیلم

کیف نوزاد علاوه بر اینکه باید جای زیادی داشته باشد و چند تا جیب داخل و خارج کیف داشته باشد، باید کلاً سبک و خوش فرم هم باشد. با ما همراه باشید تا یکی از پراستفاده ترین کیف نوزادی را یاد بگیرید.
ادامه مطلب

آموزش کیف پارچه ای

آموزش کیف پارچه ای با دهانه جمع شو بصورت فیلم

برای دوختن این مدل کیف به یک پارچه با ضخامت متوسط به بالا نیاز است اگر طرح شاد و قشنگ هم داشته باشد که چه بهتر. دهانه کیف یا در کیف مدل جمع شو هست که از دو طرف بند ها را میکشیم تا در کیف جمع شودو چین بخورد. اگر پارچه خوش طرح  نگار باشد میتوان بعنوان کیف مجلسی هم از آن استفاده کرد.
ادامه مطلب

درست کردن جامدادی

ترفند ساده برای درست کردن جامدادی فومی کوچک

اگر دنبال یک راه ساده و آسان برای درست کردن یک جامدادی فومی هستید، فیلم زیر را ببینید :

ادامه مطلب

آموزش کیف با شلوار جین قدیمی

چگونه از شلوار جین قدیمی وسایل کاربردی درست کنیم؟

زمانی که دیگر یک شلوار جین بلااستفاده قرار می‌گیرد و دیگر آن را نمی‌پوشید بهتر است از آن استفاده دیگری کنید. ما در ادامه به شما 5 نمونه از موارد استفاده از شلوار جین قدیمی را آموزش می‌دهیم. از آویز موبایل برای شارژ کردن گوشی تا کیف های دستی و روی دوشی که برای شما مفید خواهد بود.

ادامه مطلب

آموزش دوخت آویز نظم دهنده وسایل

آموزش دوخت جاجورابی

جاجورابی از آن دسته وسایلی است که برای هرخانه لازم است و کاربردهای متنوعی دارد. این آویز می‌تواند محل نگهداری وسایل خیاطی مثل نخ‌ها و پارچه‌های مختلف یا حتی برای نظم دادن به جورابها در پشت درب اتاق نصب شود. حتی می‌توان از آن در پشت درب دستشویی برای قرار دادن دستمال‌ها و حوله‌ها استفاده کرد. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود از آن در اتاق مطالعه و کار خود نیز بهره ببرید.

ادامه مطلب

کیف پول چرم

آموزش دوخت کیف پول چرم دست دوز

هیچ چیز لذت‌بخش تر از استفاده از چیزهایی که با دستان خودتان درست کردین، وجود ندارد. مخصوصا دوخت کیف که هر روز با آن سروکار خواهید داشت. پس بهتر است برای درست کردن این وسیله کارآمد که در روز ممکن است چند بار از آن استفاده کنید، از وسایل مقاوم‌تری مثل چرم در ساختن آن استفاده کنید. در ادامه با روش دوخت کیف پول چرم با الگو مرحله به مرحله، آشنا می‌شوید.

ادامه مطلب

آموزش کیف دوشی

آموزش دوخت کیف دوشی پارچه ای

در اینجا به شما دوخت کیف دوشی یا سرشانه ای آموزش می دهیم. طراحی این کیف به شکلی است که هم مناسب مهمانی‌های خودمانی است وهم برای ورزش و دانشگاه استفاده می‌شود. اگر پارچه خوش رنگ مناسب کیف در منزل دارید بهتر است دست بکار شوید.
ادامه مطلب

آموزش کیف مخصوص کتاب

آموزش دوخت کیف پارچه ای مخصوص کتاب

اگر برای جابجایی کتابها و وسایل مورد نیاز خود به یک کیف پارچه ای نیاز دارید، ما در ادامه به آموزش کیف پارچه ای متناسب با ابعاد کتابهای شما می پردازیم. شما به راحتی می توانید با پارچه های اضافی در منزلتان به دوخت این کیف کارآمد بپردازید.

ادامه مطلب

دوخت کوله پشتی ساده

آموزش دوخت کوله پشتی ساده + فیلم

اگر درمنزل پارچه محکم و اضافه دارید، میتوانید با آن کوله پشتی ساده بدوزید. مراحل دوخت یک کوله ساده، خیلی کم و آسونه. نیاز نیست که شما خیاط باشید تا بتوانید کوله پشتی بدوزید.

ادامه مطلب

دوخت کوله پشتی با شلوار لی

آموزش دوخت کوله پشتی با شلوار لی + فیلم شماره 1

در این فیلم یاد می گیرید چگونه با شلوار لی هایی که دیگر قابل استفاده نیستند،کوله پشتی بدوزید. پس شلوار جین هاییکه به هر دلیل دیگر نمی پوشید را نگه دارید.

ادامه مطلب

آموزش دوخت کیف

آموزش دوخت کیف پارچه ای با تیشرت + فیلم

ساده ترین و ارزان ترین راه درست کردن کیف و ساک خرید استفاده از تیشرت های بدون استفاده و کهنه است . ممکن است تیشرت زیبایی بخاطر یک لک دیگر قابل استفاده نباشد. در این فیلم یاد میگیرید با کمترین دوخت و دوز و در کمترین زمان یک کیف خرید زیبا  برای خودتان درست کنید.
ادامه مطلب

آموزش دوخت کیف خرید

آموزش دوخت کیف خرید توت فرنگی

بهتر است برای خرید بجای استفاده از نایلون از کیف خرید پارچه ای استفاده کنیم. کیف خرید جادویی توت فرنگی در حالت عادی به شکل یک توت فرنگی بوده اما زمان استفاده می توانید آن را باز کنید و به عنوان کیف خرید از آن استفاده نمایید. در ادامه مطلب،آموزش دوخت کیف خرید به همراه الگو را ببینید.

ادامه مطلب

کیف دستی پارچه ای

آموزش دوخت کیف دستی ساده پارچه ای

کیف پارچه ای مخصوص خرید، بسیار پرکاربرد است، برای حمل و نقل بسیار سبک است و همچنین کیف جاداری است .دوختن کیف پارچه ای خرید خیلی ساده و ارزان است.از پارچه های باقی مانده از خیاطی ها میتوانید براحتی برای خودتان کیف دستی پارچه ای دست دوز درست کنید. 

ادامه مطلب

کیف مخصوص لاک

آموزش دوخت کیف مخصوص لاک

اکثر خانم ها تعداد زیادی لاک در میز آرایش خود دارند،بنابراین برای نظم دادن و دسترسی راحت و حمل یکجای آنها به یک کیف لاک  نیاز دارند. در این مطلب دوختن کیف مخصوص لاک و سایر شیشه های کوچک به شما آموزش داده میشود.

ادامه مطلب