بدنسازی

تمرین بدنسازی با کش دسته دار

7 تمرین ساده و قدرتی با کش بدنسازی دسته دار در خانه

اگر امکان رفتن به باشگاه را ندارید، کافی است کش بدنسازی تهیه کنید. چون خیلی از حرکات بدنسازی را راحت میتوانید با کش انجام دهید. در ضن تمرین با کش، روی بدن خیلی سریع جواب میدهد، چون بخوبی عضلات شما را درگیر حرکت میکند. در این مقاله 7 تمرین موثر برای عضلات اصلی بدن در نظر گرفته شده است.
ادامه مطلب

تمرین با کش ورزشی

8 تمرین ساده با کش ورزشی در منزل

کش ورزشی یکی از ارزانترین و بهترین وسیله یا ابزار ورزشی است که هم سبک است و هم در هر مکانی قابل استفاده است. بی شک وجودش در هر خانه ای برای تمرین کردن لازم است. در اینجا تمرینات ساده با کش برای کل بدن را به شما آموزش می دهیم.
ادامه مطلب

ورزش در خانه

5 تمرین برای فرم دهی و سفت شدن بازوی خانم ها در منزل

بسیاری از افراد حتی با داشتن اندامی متناسب و به اندازه در همه قسمت ­های بدن، بازوهایی شل و بد فرم دارند که باعث می شود در مورد خودشان احساس خوبی نداشته باشند. این مشکل بیشتر در خانم ها مشاهده می شود و همین موضوع باعث شده تا در این مقاله چند تمرین ساده به شما معرفی کنیم تا در خانه خیلی راحت از شر چربی ­های بازو راحت شوید و بازوهایی خوش فرم و سفت داشته باشید.

ادامه مطلب

حذف چربی های اضافی پشت

8 تمرین موثر و راحت برای حذف چربی ها در منزل

 تجمع چربی در نقاط مختلف بدن باعث بد فرم شدن ظاهر میشود. چگونه میتوان از شر این چربی ­های آزاردهنده، که بدنتان را دفرمه می کند و موجب می شود تا اعتماد به نفس لازم برای پوشیدن خیلی از لباس­ ها را نداشته باشید، خلاص شد؟. در این مقاله، 8 تمرین واقعا موثر برای حذف چربی ها را توضیح می دهیم

ادامه مطلب

تمرینات ایستاده شکم

با تمرینات ایستاده چربی های شکم و پهلو را آب کنید

انجام تمرینات شکم به صورت ایستاده، واقعا عالی هستند. علاوه بر اینکه فشار خوبی بر عضلات مرکزی بدن وارد میکنند، حرکات را میتوانید پویا تر و با انرژی بهتری انجام دهید و از درد هنگام دراز نشست خلاص شوید. در این مقاله می توانید با 6 تمرین ساده برای عضلات شکم آشنا شوید و بدون هیچ دستگاه و تجهیزات خاصی به صورت ایستاده در هر جایی که هستید، تنها با اختصاص دادن 4 روز در هفته به این تمرینات، خیلی زود نتیجه بگیرید.

ادامه مطلب

کمردرد و کرانچ

چرا با انجام دراز نشست دچار درد در ناحیه کمر و گردن می شویم!

دراز نشست یکی از پایه ای ترین حرکات چربی سوزی و تقویت شکم و پهلو شناخته می شود که در خیلی از مواقع رعایت نکردن نکاتی در انجام آن و همچنین زیاده روی برای دست یابی به نتایجی سریع تر در برخی تمرینات چربی سوزی، افراد دچار آسیب های جبران ناپذیری همچون آسیب به مهره های کمر و گردن می شوند. در این مقاله اصول یک درازنشست صحیح را با هم مرور می کنیم و با عوامل گردن درد و کمر درد حین دراز نشست آشنا می شویم.

ادامه مطلب

تمرین پا با صفحه

5 تمرین پا با صفحه هالتر برای تنوع در تمرینات

شاید به نظر بیاید صفحه هالتر فقط برای اضافه کردن وزنه به هالتر است اما باید بدانید که خیلی از حرکات را میتوان با صفحه بدون هالتر انجام داد. در اینجا 5 حرکت حرفه ای پا که با صفحه انجام میشود را برای شما آماده کرده ایم. این تمرینات فشار خوبی روی عضلات پا وارد میکند.

ادامه مطلب

شکم صاف

برنامه تمرینات چربی سوزی شکم در 4 هفته + فیلم

تمرینات و حرکات چربی سوزی شکم به همراه فیلم :

بهترین حرکات شکم برای چربی سوزی و شش تیکه کردن شکم در این برنامه 4 هفته ای قرار داده شده است.برای داشتن شکم صاف، ابتدا باید در آشپزخانه و یخچال خود تغییراتی بدهید و در کنار این تغییرات به تمرینات مخصوص شکم بپردازید. اگر شما از آن دسته ورزشکارهایی هستید که برای تمرین دادن شکم فقط دراز و نشت می زنید تا بتوانید به فرم دلخواه در شکم برسید،دست نگه دارید.

ادامه مطلب