نقاشی آبرنگ

آموزش نقاشی گل‌های بهاری با تکنیک آبرنگ

آموزش نقاشی گل‌های بهاری با تکنیک آبرنگ برای مبتدیان

یکی از تکنیک‌های زیبا در نقاشی به خصوص برای کشیدن گل‌های رنگارنگ بهاری، تکنیک آبرنگ است. تکنیک آبرنگ دارای خصوصیات منحصر به فردی نسبت به دیگر تکنیک های نقاشی است. یکی از خصوصیات جذاب این تکنیک چالش برانگیز بودن آن و نتایج غیر قابل پیشگیری در طرح به وجود آمده می باشد. برای این منظور، در ادامه به آموزش مرحله به مرحله این تکنینک زیبا در کشیدن گل‌های بهاری زیبا و جذاب می‌پردازیم.

ادامه مطلب

آموزش نقاشی پر با آبرنگ

آموزش نقاشی پر با سه تکنیک آبرنگ برای مبتدیان

یکی از روش‌های پر طرفدار در نقاشی، تکنیک آبرنگ است که از بچه‌ها تا بزرگترها به دلیل در دسترس بودن وسایل و راحتی ترکیب کردن رنگ‌ها در آن عاشق کار با این تکنیک می‌باشند. ما در ادامه به سه روش نقاشی پر با تکنیک آبرنگ می‌پردازیم. این آموزش یک کار عالی برای کسانی است که  به طرز کشیدن نقاشی با آبرنگ علاقمند هستند.

ادامه مطلب

تکنیک های نقاشی آبرنگ

تکنیکهای نقاشی با آبرنگ + فیلم

تنوع و سادگی تکنیکهای نقاشی با آبرنگ  باعث شده، نقاشی آبرنگ یه انتخاب سرگرم کننده و ارزان قیمت برای یادگیری نقاشی شود. نقاشی آبرنگ امکانات زیادی را برای بیان خلاقیت ارایه می دهد و شاید شما هم بتوانید یک تکنیک در نقاشی آبرنگ ابداع کنید.

ادامه مطلب

آموزش نقاشی پرتره با آبرنگ +فیلم

در این فیلم توسط آبرنگ چهره دختر نقاشی میشود . از ابتدا تا انتها کار را میتوانید ببینید. برای دیدن فیلم نقاشی پرتره با آبرنگ روی ادامه مطلب کلیک کنید.

ادامه مطلب

آموزش آبرنگ

آموزش مقدماتی نقاشی با آبرنگ

نقاشی با آبرنگ یکی از هیجان انگیزترین تکنینک های نقاشی هست چون رنگ به میل خودش حرکت میکنه که این نوع نقاشی چالش طلب هست چون برخلاف میل شما حرکت میکنه بسبار لذت بخش است.در این مقاله بصورت تئوری شما را با نقاشی آبرنگ آشنا میکنیم.

ادامه مطلب

آخرين ويدئو ها