نقاشی شخصیت های کارتونی

آموزش نقاشی دختر زیبا

مراحل کشیدن نقاشی دختر زیبا و ساده مرحله به مرحله با عکس

در این آموزش شما کشیدن نقاشی دختر زیبا و بامزه را یاد میگیرید. میتوانید از مداد سیاه و یا رنگی استفاده نمایید.
ادامه مطلب

نقاشی دختر کفشدوزکی

آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی مرحله به مرحله با تصویر

آموزش نقاشی دختر کفشدوزکی، یکی از شخصیت های بی نظیر کارتون میراکلس را در این مقاله به صورت مرحله به مرحله یاد میگیریم. در ادامه با نحوه کشیدن دختر کفشدوزکی با مداد رنگی آشنا می شویم.

ادامه مطلب

نقاشی پرنده خشمگین

آموزش نقاشی کاراکتر چاک در کارتون انگری بردز

آموزش نقاشی پرنده خشمگین زرد (چاک) را به صورت مرحله به مرحله در این مقاله دنبال کنید. پرندگان خشمگین یا همان انگری بردز با بازی و کارتون خود بسیار شناخته شده اند و یکی از شخصیت های بسیار بانمک آن، پرنده ای زرد رنگ با سری تیز و با سرعتی بسیار به نام چاک است در ادامه یاد می گیریم چطوری این پرنده را بکشیم.

ادامه مطلب

نقاشی دختر با ماسک

طراحی و آموزش گام به گام چهره دختر با ماسک توسط مداد بصورت فیلم

در این مقاله شما، مراحل نقاشی صورت دختر موی دم اسبی با ماسک توسط مداد سیاه را بصورت فیلم یاد می گیرید. با ما همراه باشید
ادامه مطلب

آموزش نقاشی پاتریک

آموزش نقاشی شخصیت پاتریک در کارتون باب اسفنجی + فیلم

علاقه مندان به کارتون باب اسفنجی و پاتریک، براتون یک آموزش جذاب داریم. نقاشی پاتریک بصورت فیلم را در ادامه ببینید.
ادامه مطلب

نقاشی مگس فضایی بن تن

آموزش نقاشی مگس فضایی یکی از کاراکترهای بن تن

یکی دیگر از شخصیت های بن تن Stinkfly یا مگس فضایی است. یکی از بارزترین خصوصیات مگس فضایی قابلیت پرواز کردن آن است که در بسیاری از موقعیت‌ها بسیار حیاتی است. این موجود هم‌چنین بعلت بوی بدش و ماده لزجی که پرتاب می‌کند مشهور است. در ادامه با نحوه کشیدن این مگس فضایی آشنا می‌شوید:
ادامه مطلب

آموزش نقاشی xlr8

آموزش نقاشی ایکس آر ال هشت یکی از کاراکترهای بن تن

بن تن یکی از معروف‌ترین شخصیت‌های کارتنی مورد علاقه بچه هاست. زمانی‌که اولین بار این کارتن محبوب پخش شد، به دلیل کاراکترها و شخصیت‌های خاص آن به یک شهرت جهانی دست پیدا کرد. بن تن با خاصیتی که دارد می‌تواند به ۶۳ موجود که هرکدام دارای شخصیت‌ها و عملکردهای مختلفی هستند تبدیل شود. در ادامه به آموزش نقاشی یکی از شخصیت های بن تن می‌پردازیم:

ادامه مطلب

آموزش نقاشی خانه

چگونه یک خانه زیبا بکشیم

اگر دوست دارید بتونید یک خانه زیبا بکشید با ما همراه باشید. استفاده از خط کش در فرآیند طراحی خانه برای حفظ تقارن در تمام جنبه‌های خانه مانند: دیوارها، ستون‌ها، پنجره‌ها و غیره، ضروری است.
ادامه مطلب

آموزش نقاشی پاندای کونگ فوکار

آموزش مرحله به مرحله نقاشی پاندای کونگ فوکار

آموزش پاندای کونگ فوکار بصورت مرحله به مرحله را در این مقاله یاد بگیرید.  این پاندای تنبل وچاق که به پو معروف است، همیشه دوست داشت یک استاد کونگ فو شود.
ادامه مطلب

نقاشی مرد عنکبوتی

آموزش مرحله به مرحله نقاشی شخصیت کارتونی مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی یا اسپایدرمن یک شخصیت خیالی ابر قهرمان در کتاب‌های کامیک منتشر شده توسط مارول کامیکس است. تاکنون از این شخصیت چند سری فیلم و کارتون ساخته شده است. مرد عنکبوتی به دلیل شخصیت قهرمانی که در کارتون‌ها دارد، بسیار مورد توجه و علاقه بچه‌ها قرار گرفته و بچه‌ها عاشق این شخصیت محبوب شدند.

ادامه مطلب

آموزش نقاشی آلوین

آموزش مرحله به مرحله آلوین در کارتون آلوین و سنجاب ها

آیا شما عاشق فیلم آلوین و سنجابها هستید؟ آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه الوین را نقاشی کنید. در این آموزش قدم به قدم نقاشی آلوین و سنجاب ها را به شما یاد میدهیم 

ادامه مطلب

آموزش نقاشی شرک

آموزش مرحله به مرحله نقاشی شرک + تصویری

شرک یکی از شخصیت های محبوب کارتونی است که کودک و بزرگسال را شیفته خود کرده است. در ادامه به آموزش نقاشی شرک، این چهره دوست داشتنی می پردازیم.
ادامه مطلب

آموزش نقاشی بن تن

آموزش مرحله به مرحله نقاشی شخصیت بن تن

کارتون بن تن تاکنون تاثیرات بسیاری بر کودکان تمام سنین گذاشته است. تاثیر این کارتون بر بچه ها به حدی است که در بازی های خود از شخصیت این کارتون الگوبرداری می کنند، به وسایل و اسباب بازی های مرتبط با این شخصیت کارتونی علاقه شدیدی دارند. در ادامه به آموزش نقاشی بن تن میپردازیم:
ادامه مطلب

آموزش نقاشی سفید برفی

آموزش گام به گام نقاشی سفید برفی

سفید برفی شاهزاده کلاسیک دیزنی است که همه از آن استقبال می کنند و عاشق آن هستند. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه سفید برفی را با استفاده از دستورالعمل های گام به گام نقاشی کنید.

ادامه مطلب

آموزش نقاشی باب اسفنجی

آموزش مرحله به مرحله نقاشی باب اسفنجی

باب اسفنجی شلوار مکعبی یک اسفنج دریایی ساده، خوش قلب و دوست داشتنی با افکاری کودکانه است. گاهی سعی می کند به دیگران کمک کند و گاهی فقط می خواهد بازی کند اما در این میان گاهی هم خرابکاری هایی بی قصد و غرض می کند که موجب خنده می شود. در ادامه آموزش نقاشی باب اسفنجی برای کودکان را مرحله به مرحله  ببینید.

ادامه مطلب

آموزش نقاشی کیتی

آموزش نقاشی شخصیت هلو کیتی (hello kitty)

هلو کیتی یکی از شخصیت های کارتونی پرطرفدار در بین کودکان است. بسیاری از وسایل، لباس های کودکان طرح هلو کیتی دارند. کودکان نیز دوست دارند بتوانند این گربه سفید دوست داشتنی را نقاشی کنند. در این مقاله ما به شما یاد میدهیم چگونه هلو کیتی را بکشید.

ادامه مطلب

آموزش نقاشی آنا

آموزش نقاشی شخصیت آنا در کارتون frozen

آموزش مرحله به مرحله نقاشی آنا، شخصیت کارتون frozen از شرکت دیزنی ، که در بین کودکان و حتی بزرگسالان دارای محبوبیت بسیاری است، در اینجا بطور کامل گفته شده است.

ادامه مطلب

آموزش نقاشی السا

آموزش مرحله به مرحله نقاشی شخصیت السا + فیلم

در این مقاله به  آموزش گام به گام نقاشی السا در کارتون فروزن به همراه فیلم پرداخته شده است. السا و آنا دو شخصیت کارتونی محبوب و پرطرفدارند. خیلی از کودکان و نوجوانان دوست دارند یاد بگیرند السا و آنا را نقاشی بکشند.

ادامه مطلب